LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Champions 2016






ST

LA

10d

Pieaugušie

1.Līnis, Edgars / Ancāne, Elīza
2.Treijs, Kārlis / Krivosheeva, Anastasija
3.Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana


1.Kalva, Kristaps / Brangbour, Ludivine
2.Treijs, Kārlis / Krivosheeva, Anastasija
3.Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana



1.Treijs, Kārlis / Krivosheeva, Anastasija
2.Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana
3.Kravchenko, Maksym / Zimmeck, Stephanie Dany

Jaunieši

1.Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana
2.Pečens, Vladislavs / Bahushevich, Aliaksandra
3.Šteinfelds, Ričards / Bernāte, Laura


1.Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana
2.Petkevičs, Leonards / Cepilova, Polina
3.Salmanovs, Emirs Ali / Punka, Rūta



1.Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana
2.Pečens, Vladislavs / Bahushevich, Aliaksandra
3.Bērziņš, Gints Roberts / Bessonova, Melisa

Juniori II

1.Vīksna, Harijs / Mežsarga, Laura
2.Andersons, Roberts / Rasimjonoka, Jekaterina
3.Vainovskis, Oskars / Dārzniece, Līva



1.Mjakšins, Ņikita / Kaščejeva, Luīze
2.Simakov, Daniil / Čerepanova, Rebeka
3.Spradziņš, Artjoms / Kārkliņa, Karīna

1.Vīksna, Harijs / Mežsarga, Laura
2.Toms, Ņikita / Stūraine, Laura
3.Griņevičs, Andrejs / Razina, Ksenija

Juniori I

1.Krēmers, Jāns Jānis / Viškinte, Luīze
2.Bergmanis, Gustavs / Vīksna, Helma
3.Vorona, Arsenijs / Žegalina, Katerina



1.Visockis, Aleksis / Malysheva, Daria
2.Bogačovs-Kudrevatihs, Kirils / Čistjuļina, Serafima
3.Krēmers, Jāns Jānis / Viškinte, Luīze



1.Krēmers, Jāns Jānis / Viškinte, Luīze
2.Vorona, Arsenijs / Žegalina, Katerina
3.Plakitins, Artemijs / Ļečebrina, Anastasija

Bērni

1.Vilimanis, Elans Kristers / Zinovatna, Alita
2.Krīviņš, Ričards / Grāvere, Eva
3.Bērziņš, Oļegs / Bērziņa, Anna



1.Orda, Alans / Mohova, Arina
2.Dimants, Ernests Aksels / Paščenko, Marija
3.Vilimanis, Elans Kristers / Zinovatna, Alita



1.Orda, Alans / Mohova, Arina
2.Krīviņš, Ričards / Grāvere, Eva
3.Dimants, Ernests Aksels / Paščenko, Marija

Seniori

1.Simsons, Gatis / Simsone, Jūlija
2.Šimens, Uldis Tomass / Klapkalne, Una
3.Latņikovs, Sergejs / Latņikova, Kristīne



1.Kisils, Viktors / Kisile, Svetlana
2.Maskalāns, Juris / Maskalāne, Agnese
3.Deaks, Kalvis / Deaka, Dina



1.Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
2.Latņikovs, Sergejs / Latņikova, Kristīne
3.Reiters, Valdis / Vanaga, Kristīne

Seniori II

1.Martinsons, Indulis / Martinsone, Baiba
2.Liepiņš, Jānis / Liepiņa, Gundega
3.Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona



1.Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
2.Liepiņš, Jānis / Liepiņa, Gundega
3.Reiters, Valdis / Vanaga, Kristīne



1.
2.
3.

Seniori III

1.Zablockis, Harijs / Zablocka, Nalda
2.Strazdiņš, Juris / Strazdiņa, Ināra
3.Vidauskis, Māris / Vidauska, Aira



1.
2.
3.
1.
2.
3.

U21

1.Klievēns, Andris / Priediņa, Anna
2.Ozerkins, Vladimirs / Kreslova, Veronika
3.Pujats, Dins / Vlasa, Santa



1.Kravchenko, Maksym / Zimmeka, Stefanija Danija
2.Voložaņinovs, Vladimirs / Kukute, Paula
3.Ozerkins, Vladimirs / Kreslova, Veronika


1.Ozerkins, Vladimirs / Kreslova, Veronika
2.Kravchenko, Maksym / Zimmeck, Stephanie Dany
3.Leškovskis, Artūrs / Snurnicina, Darja


 

2015.  gada sasniegumi:

PIEAUGUŠIE

VIETA

DEJOTĀJI

PČ LA

45.-47.

Kristaps Kalva - Ludivine Brangbour

 

51.53.

Arturs Freimanis - Zaklina Sola.

PČ ST

24.

Marts Puniņš – Dana Jēkabsone

 

18.

Edgars Līnis – Elīza Ancāne

PČ 10 DEJAS

8.

Kārlis Treijs – Anastasija Krivošeeva

EČ LA

30.

Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva

35.

Marts Puniņš - Dana Jākobsone

EČ ST

19.

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

 

18.

Edgars Līnis-Elīza Ancāne

EČ 10 DEJAS

10.

Marts Puniņš – Dana Jēkabsone

PK LA

21.-24.

Artūrs Freimanis - Žaklīna Sola

PK ST

6.

Edgars Līnis – Elīza Ancāne

PK 10 DEJAS

3.

Marts Puniņš – Dana Jēkabsone

EK LA

11.

Arturs Freimanis - Zaklina Sola.

EK ST

7.

Edgars Līnis – Elīza Ancāne

PČ PD ST

14.

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

18.

I.Ozols/S.Dmitrijeva

PČ PD LA

8.

Marts Smolko - Tina Bazykina

PČ U21 ST

5.

Kirils Rasimjonoks - Varvara Zhigulskaya

 

10.

Nicolas Ballester - Anna Andreicuka

PČ U21 LA

29.-30.

Karols Arturs Junelis - Polina Golubeva

54.

Karl Aniscenko - Estere Beatrise Klapere

JAUNIEŠI

 

 

PČ LA

4.

Gudovskis/Morīte

 

12.

Kravčenko/Zimmek

PČ ST

5.

Gudovskis/Morīte

 

25.-26.

Everts Gulbis - Elina Kalvane

PČ 10 DEJAS

5.

Denis Gudovskis-Megija Dana Morīte

EČ LA

16.

Everts Gulbis-Elīna Kalvāne

 

39.

Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina

EČ ST

9.

Everts Gulbis-Elīna Kalvāne

 

11.-12.

Davidovs/Klapere

EČ 10 DEJAS

 

Everts Gulbis-Elīna Kalvāne

JUNIORI II

 

 

PČ LA

4.

Leonards Petkevičs - Polina Cepilova

 

27.

Nikita Myakshin - Luīze Kaščejeva

PČ ST

6.

R.Šteinfelds/L.Barkāne

 

20.

Simsons/Stražinska

PČ 10 DEJAS

19.

 Niks Habarovs - Loreta Putrale

SENIORI

 

 

PČ LA

23.-24.

Viktors Kisils - Svetlana Kisile

PČ ST

17.

Gatis Simsons - Julija Simsone

34.

Uldis Thomas Shimens - Una Klapkalne