LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Champions 2012




ST

LA

10d

Pieaugušie

1. Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka
2. Gerds Ivuškāns - Beate Katrīna Zeltiņa
3. Ilmārs Ozols - Santa Dmitrijeva


1. Vjačeslavs Višņakovs - Terēza Kižlo
2. Jevgēņijs Suvorovs - Tina Bazokina
3. Marts Smolko - Viktorija Puhovika


1. Marts Puniņš - Dana Jākobsone
2. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva
3. Emīls Vīksniņš - Alīna Reķēna


Jaunieši

1. Vjačeslavs Šuhtins - Anastasija Volkonska
2. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
3. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija


1. Karols Junelis - Natalia Olga Szypulska
2. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
3. Valters Jānis Frickauss - Līva Orleāne


1. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
2. Aleksandrs Aņiščenko - Diāna Mackeviča
3. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija


Juniori II

1. Iļja Davidovs - Katrīna Kora Klapere
2. Everts Gulbis - Gunta Anda Zabrauska
3. Andris Klievēns - Santa Šauere


1. Kārlis Didrihsons - Elīna Kalvāne
2. Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
3. Everts Gulbis - Gunda Anda Zabrauska


1. Everts Gulbis - Gunta Anda Zabrauska
2. Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
3. Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina


Juniori I

1. Vladislavs Pečens - Adrija Rebeka Andruškeviča
2. Romans Dobrecovs - Ksenija Madžule
3. Daniels Simsons - Sāra Zūberga


1. Dmitrijs Gruzdevs - Luīze Kaščejeva
2. Ralfs Pļasunovs - Viviāna Stūrīte
3. Dāvis Rauza - Laura Karkovska



1. Vladislavs Pečens - Adrija Rebeka Andruškēviča
2. Romāns Dobrecovs - Ksenija Madžule
3. Daniels Simsons - Sāra Zūberga


Bērni

1. Kristers Šmits - Melissa Bessonova
2. Artūrs Elīts - Karmena Ketija Pozņiaka
3. Adis Orda - Anastasija Bengarde


1. Kristers Šmits - Melissa Bessonova
2. Adis Orda - Anastasija Bengarde
3. Artūrs Elīts - Karmena Ketija Pozņiaka



1.Kristers Šmits-Melisa Bessonova
2.Adis Orda - Anastasija Bengarde
3.Daņiils Bulajevs - Serafima Čistjuļina


Seniori

1. Indulis Martinsons - Baiba Martinsone
2. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša
3. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga


1. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša
2. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga
3. Jānis Liepiņš - Gundega Liepiņa


1. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša
2. Jurijs Nadiradze - Jeļena Krupenkina
3. Jānis Liepiņš - Gundega Liepiņa






2012.  gada sasniegumi:

 

Nr.

Sacensību nosaukums, vieta

(pilsēta, valsts)

Sacensību datumi

(precīzi)

Sportista vārds, uzvārds,

dzimšanas gads

Izcīnītā vieta

Svaru kategorija, disciplīna (cīņās, svarcelšanā, vieglatlētikā, peldēšanā, airēšanā, kanoe u.c. sporta veidos)

1

Pasaules Čempionāts Junioriem II (U15)

Maskava, Krievija

24.03.2012

Iļja Davidovs (1997)

Katrīna Kora Klapere (1997)

9

Standartdejas

2

Eiropas Čempionāts Pieaugušajiem

Kambrila, Spānija

08.04.2012

Vjačeslavs Višņakovs (1991)

Terēza Kižlo (1992)

10

Latīņamerikas dejas

3

Eiropas Čempionāts Pieaugušajiem

Kambrila, Spānija

08.04.2012

Jevgēnijs Survorovs (1988)

Tīna Bazokina  (1988)

13

Latīņamerikas dejas

4

Pasaules Kauss Pieaugušajiem

Maskava, Krievija

14.04.2012

Marts Puniņš (1992)

Dana Jākobsone (1992)

3

Desmit dejas

5

Eiropas Čempionāts Pieaugušajiem

Arhus, Dānija

21.04.2012

Marts Puniņš (1992)

Dana Jākobsone (1992)

8

Desmit dejas

6

Eiropas Čempionāts Jauniešiem

Kišiņeva, Moldova

28.04.2012

Krists Čiapas (1994)

Anna Andreičuka (1995)

5

Standartdejas

7

Eiropas Kauss Pieaugušajiem

Sudaka, Ukraina

16.06.2012

Kārlis Treijs (1992)

Anastasija Krivosheeva (1992)

5

Standartdejas

8

Eiropas Čempionāts Jauniešiem

Štutgartē, Vācijā

14.08.2012

Karols Artūrs Junelis (1995)

Natalia Olga Szypulska (1995)

8

Latīņamerikas dejas

9

Pasaules Čempionāts Jauniešiem

Šlādminga, Austrija

15.09.2012

Krists Čiapas (1994)

Anna Andreičuka (1995)

4

Standartdejas

10

Pasaules Čempionāts Jauniešiem

Pekina, Ķīna

22.09.2012

Valters Jānis Frickauss (1994)

Līva Orleāne (1993)

6

Latīņamerikas dejas

11

Pasaules Čempionāts Jauniešiem

Pekina, Ķīna

22.09.2012

Karols Artūrs Junelis (1995)

Natalia Olga Szypulska (1995)

8

Latīņamerikas dejas

12

Pasaules Čempionāts  Pieaugušajiem

Pekina, Ķīna

22.09.2012

Andrejs Rogovenko (1986)

Anna Vorončuka (1990)

6

Standartdeju Frīstails

13

Pasaules Čempionāts Pieaugušajiem

Pekina, Ķīna

23.09.2012

Raimonds Andersons (1988)

Olga Tikhonova (1989)

12

Latīņamerikas deju Frīstails

14

Pasaules Kauss Pieaugušajiem

Honkonga, Honkonga

21.10.2012

Edgars Līnis (1990)

Elīza Ancāne (1990)

11

Standartdejas

15

Pasaules Čempionāts Jauniešiem

Maskava, Krievija

27.10.2012

Krists Čiapas (1994)

Anna Andreičuka (1995)

4

Desmit dejas

16

Pasaules Čempionāts  Junioriem II (U15)

Rīga, Latvija

03.11.2012

Everts Gulbis (1997)

Gunta Anda Zabrauska (1998)

8

Desmit dejas

17

Pasaules Čempionāts Pieaugušajiem

Vīne, Austrija

17.11.2012

Marts Smolko (1990)

Viktorija Puhovika (1988)

15

Latīņamerikas dejas

18

Pasaules Čempionāts Pieaugušajiem

Vīne, Austrija

17.11.2012

Jevgēnijs Suvorovs (1988)

Tina Bazikina (1988)

16

 

Latīņamerikas dejas

19

Eiropas Kauss Pieaugušajiem

Veclāra, Vācija

01.12.2012

Marts Puniņš (1992)

Dana Jākobsone (1992)

5

Desmit dejas

20

Pasaules Čempionāts  Under 21

Rīga, Latvija

14.12.2012

Kārlis Treijs (1992)

Anastasija Krivosheeva (1992)

3

Desmit dejas

21

Pasaules Čempionāts Under 21

Rīga, Latvija

14.12.2012

Marts Puniņš (1992)

Dana Jākobsone (1992)

4

Desmit dejas

22

Pasaules Kauss Pieaugušajiem

Rīga, Latvija

15.12.2012

Marts Smolko (1990)

Viktorija Puhovika (1988)

3

Latīņamerikas dejas