LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Champions 2010



ST

LA

10d

Pieaugušie

1. Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka
2. Edgars Līnis - Jekaterina Perederējeva
3. Gerds Ivuškāns - Beate Katrīna Zeltiņa


1.Alexander Rebrov-Madara Liepniece
2.Alex Zampierollo-Elza Pole
3.Vjačeslavs Višņakovs-Terēze Kižlo


1.Matīss Grasmanis-Jeļena Tarana
2.Raimonds Andersons-Olga Tikhonova
3.Kristaps Kalva-Lesia Bogachova


Jaunieši

1.Kārlis Treijs-Veronika Dedjajeva
2.Krists Čiapas - Anna Andreičuka
3.Valts Liepnieks - Daniela Diure


1.Edgars Orda-Valērija Tormazova
2.Valters Jānis Frickauss-Līva Orleāne
3.Harijs Locs-Alise Miļkeviča


1.Kārlis Treijs-Veronika Dedjajeva
2.Marts Puniņš-Dana Jēkabsone
3.Valts Liepnieks - Daniela Diure


Juniori II

1.Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija
2.Vjačeslavs Šuhtins-Anastasija Volkonska
3.Kirils Rasimjonoks-Jekaterina Suhareva


1.Karls Aņiščenko-Paula Kukute
2.Natans Katkovskis-Jeļizaveta Manija
3.Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija


1.Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija
2.Kirils Rasimjonoks-Jekaterina Suhareva
3.Karls Aņiščenko-Paula Kukute


Juniori I

1.Vladimirs Neikšins - Elīna Kalvāne
2.Roberts Gints Bērziņš-Megija Dana Morīte
3.Aidens Zalāns-Beate Strauta


1.Vladimirs Neikšins - Elīna Kalvāne
2.Roberts Gints Bērziņš-Megija Dana Morīte
3.Jānis Reinis Beikmanis-Annija Daniela Pivina


1.Vladimirs Neikšins - Elīna Kalvāne
2.Roberts Gints Bērziņš-Megija Dana Morīte
3.Andris Klievēns-Stephanie Dany Zimmeck


Bērni

1.Ņikita Mjakšins-Luīze Kaščejeva
2.Kristers Šmits-Melisa Bessonova
3.Leonards Petkēvičs-Marija Valta


1.Kristers Šmits-Melisa Bessonova
2.Ņikita Mjakšins-Luīze Kaščejeva
3.Ralfs Pļasunovs-Viviāna Stūrīte


1.Kristers Šmits-Melisa Bessonova
2.Ņikita Mjakšins-Luīze Kaščejeva
3.Ēriks Emīls Bērziņš-Katrīna Rotkāja




PIEAUGUŠIE

VIETA

DEJOTĀJI

PČ LA

21-23

Vjačeslavs Višņakovs – Terēza Kižlo

 

29-30

Alex Zampierollo – Elza Pole

PČ ST

18-21

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

 

29-30

Ilmārs Ozols – Santa Dmitrijeva

PČ 10 DEJAS

27-28

Matīss Grasmanis – Jeļena Tarana

EČ LA

15

Aleksandrs Rebrovs – Madara Liepniece

EČ ST

27

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

 

30-31

Edgars Līnis – Jekaterina Perederejeva

EČ 10 DEJAS

21

Matīss Grasmanis – Jeļena Tarana

PK LA

 

 

PK ST

15

Edgars Līnis – Jekaterina Perederejeva

PK 10 DEJAS

17

Raimonds Andersons – Olga Tikhonova

EK LA

7

Aleksandrs Rebrovs – Madara Liepniece

EK ST

5

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

EK10 DEJAS

9

Raimonds Andersons – Olga Tikhonova

ESČ 10 DEJAS

10

Matīss Grasmanis – Jeļena Tarana

JAUNIEŠI

 

 

PČ LA

22-23

Edgars Orda – Valērija Tormozova

 

33

Valters Jānis Frickauss – Līva Orleāne

PČ ST

14-16

Krists Čiapas – Anna Andreičuka

 

18-19

Kārlis Treijs – Veronika Dedjajeva

PČ 10 DEJAS

8

Kārlis Treijs – Veronika Dedjajeva

EČ LA

10

Edgars Orda – Valērija Tormozova

 

18

Valters Jānis Frickauss – Līva Orleāne

EČ ST

8

Kārlis Treijs – Veronika Dedjajeva

 

16

Krists Čiapas – Anna Andreičuka

EČ 10 DEJAS

6

Marts Puniņš – Dana Jākobsone

JUNIORI II

 

 

PČ LA

5

Karls Aniščenko – Paula Kukute

 

9

Natans Katkovskis – Jeļizaveta Manija

PČ ST

4

Vadims Kuzņecovs – Albīna Džalagonija

 

8-9

Vjačeslavs Šuhtins – Anastasija Volkonska

PČ 10 DEJAS

4

Vadims Kuzņecovs – Albīna Džalagonija

SENIORI

 

 

PČ LA

33-34

Romualdas Jokšas – Ilona Jokša

PČ ST

40-42

Indulis Martinsons – Baiba Martinsone