LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Champions 2015




ST

LA

10d

Pieaugušie

1.Rogovenko, Andrejs / Vorončuka, Anna
2.Līnis, Edgars / Ancāne, Elīza
3.Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana


1.Treijs, Kārlis / Krivosheeva, Anastasija
2.Kalva, Kristaps / Brangbour, Ludivine
3.Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana



1.Treijs, Kārlis / Krivosheeva, Anastasija
2.Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana
3.Junelis, Karols / Golubeva, Polina

Jaunieši

1.Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana
2.Gulbis, Everts / Kalvāne, Elīna
3.Davidovs, Iļja / Klapere, Katrīna Kora



1.Gulbis, Everts / Kalvāne, Elīna
2.Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana
3.Beikmanis, Jānis Reinis / Pivina, Annija Daniela



1.Gulbis, Everts / Kalvāne, Elīna
2.Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana

3.Dobrecovs, Romans / Dolgopolova, Maija

Juniori II

1.Šteinfelds, Ričards / Bernāte, Laura
2.Simsons, Daniels / Stražinska, Katrīna
3.Petkevičs, Leonards / Cepilova, Polina



1.Petkevičs, Leonards / Cepilova, Polina
2.Mjakšins, Ņikita / Kaščejeva, Luīze
3.Habarovs, Niks / Putrāle, Loreta



1.Habarovs, Niks / Putrāle, Loreta
2.Simsons, Daniels / Stražinska, Katrīna
3.Petkevičs, Leonards / Cepilova, Polina

Juniori I

1.Sergejevs, Sevastjans / Kļaviņa, Everita
2.Vorona, Arsenijs / Žegalina, Katerina
3.Andersons, Roberts / Rasimjonoka, Jekaterina



1.Visockis, Aleksis / Kārkliņa, Karīna
2.Toms, Ņikita / Āboltiņa, Linda
3.Eriksons, Krišjānis Eduards / Knirko, Milana



1.Visockis, Aleksis / Kārkliņa, Karīna
2.Krēmers, Jāns jānis / Viškinte, Luīze
3.Toms, Ņikita / Āboltiņa, Linda

Bērni

1.Plakitins, Artemijs / Ļečebrina, Anastasija
2.Punka, Roberts / Malysheva, Daria
3.Vilimanis, Elans Kristers / Sīmane-Ambaine, Kristīne



1.Punka, Roberts / Malysheva, Daria
2.Plakitins, Artemijs / Ļečebrina, Anastasija
3.Orda, Alans / Mohova, Arina



1.Plakitins, Artemijs / Ļečebrina, Anastasija
2.Punka, Roberts / Malysheva, Daria
3.Orda, Alans / Mohova, Arina

Seniori

1.Simsons, Gatis / Simsone, Jūlija
2.Šimens, Uldis Tomass / Klapkalne, Una
3.Latņikovs, Sergejs / Latņikova, Kristīne



1.Kisils, Viktors / Kisile, Svetlana
2.Latņikovs, Sergejs / Latņikova, Kristīne
3.Deaks, Kalvis / Deaka, Dina



1.Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
2.Latņikovs, Sergejs / Latņikova, Kristīne
3.Nadiradze, Jurijs / Lāriņa Nadiradze, Linda

Seniori II

1.Liepiņš, Jānis / Liepiņa, Gundega
2.Martinsons, Indulis / Martinsone, Baiba
3.Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona



1.Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
2.Liepiņš, Jānis / Liepiņa, Gundega
3.Reiters, Valdis / Vanaga, Kristīne



1.
2.
3.

Seniori III

1.Strazdiņš, Juris / Strazdiņa, Ināra
2.Pūpols, Valērijs / Reitere, Olga
3.Ošenieks, Ivars / Žubecka, Inese



1.
2.
3.
1.
2.
3.

U21

1.Rasimjonoks, Kirils / Zhigulskaya, Varvara
2.Šuhtins, Vjačeslavs / Volkonska, Anastasija
3.Vāravs, Viesturs / Kukle, Inese



1.Junelis, Karols / Golubeva, Polina
2.Aņiščenko, Karls / Klapere, Estere Beatrise
3.Voložaņinovs, Vladimirs / Kukute, Paula


1.Junelis, Karols / Golubeva, Polina
2.Vāravs, Viesturs / Kukle, Inese
3.Leškovskis, Artūrs / Snurnicina, Darja



PIEAUGUŠIE

VIETA

DEJOTĀJI

PČ LA

45.-47.

Kristaps Kalva - Ludivine Brangbour

 

51.53.

Arturs Freimanis - Zaklina Sola.

PČ ST

24.

Marts Puniņš – Dana Jēkabsone

 

18.

Edgars Līnis – Elīza Ancāne

PČ 10 DEJAS

8.

Kārlis Treijs – Anastasija Krivošeeva

EČ LA

30.

Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva

35.

Marts Puniņš - Dana Jākobsone

EČ ST

19.

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

 

18.

Edgars Līnis-Elīza Ancāne

EČ 10 DEJAS

10.

Marts Puniņš – Dana Jēkabsone

PK LA

21.-24.

Artūrs Freimanis - Žaklīna Sola

PK ST

6.

Edgars Līnis – Elīza Ancāne

PK 10 DEJAS

3.

Marts Puniņš – Dana Jēkabsone

EK LA

11.

Arturs Freimanis - Zaklina Sola.

EK ST

7.

Edgars Līnis – Elīza Ancāne

PČ PD ST

14.

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

18.

I.Ozols/S.Dmitrijeva

PČ PD LA

8.

Marts Smolko - Tina Bazykina

PČ U21 ST

5.

Kirils Rasimjonoks - Varvara Zhigulskaya

 

10.

Nicolas Ballester - Anna Andreicuka

PČ U21 LA

29.-30.

Karols Arturs Junelis - Polina Golubeva

54.

Karl Aniscenko - Estere Beatrise Klapere

JAUNIEŠI

 

 

PČ LA

4.

Gudovskis/Morīte

 

12.

Kravčenko/Zimmek

PČ ST

5.

Gudovskis/Morīte

 

25.-26.

Everts Gulbis - Elina Kalvane

PČ 10 DEJAS

5.

Denis Gudovskis-Megija Dana Morīte

EČ LA

16.

Everts Gulbis-Elīna Kalvāne

 

39.

Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina

EČ ST

9.

Everts Gulbis-Elīna Kalvāne

 

11.-12.

Davidovs/Klapere

EČ 10 DEJAS

 

Everts Gulbis-Elīna Kalvāne

JUNIORI II

 

 

PČ LA

4.

Leonards Petkevičs - Polina Cepilova

 

27.

Nikita Myakshin - Luīze Kaščejeva

PČ ST

6.

R.Šteinfelds/L.Barkāne

 

20.

Simsons/Stražinska

PČ 10 DEJAS

19.

 Niks Habarovs - Loreta Putrale

SENIORI

 

 

PČ LA

23.-24.

Viktors Kisils - Svetlana Kisile

PČ ST

17.

Gatis Simsons - Julija Simsone

34.

Uldis Thomas Shimens - Una Klapkalne