LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Champions 2009



ST

LA

10d

Pieaugušie

1. Edgars Gasjuns - Jūlija Saikina
2. Kaspars Banders - Vita Jaroščuka
3. Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka


1.Jevgēņijs Suvorovs-Andrea Zelenkova
2.Šarunas Greblikas-Viktorija Horeva
3.Sandis Cīrulis-Ņina Bezzubova


1.Matīss Grasmanis-Jeļena Tarana
2.Viktors Haritonovs-Olga Sidaravičute
3.Klāvs Kantoris-Madara Treimane


Jaunieši

1. Gerds Ivuškāns - Beate Katrīna Zeltiņa
2. Ronalds Ābols - Santa Vitenberga
3. Valts Liepnieks - Daniela Diure


1.Vjačeslavs Višņakovs-Terēze Kižlo
2.Andrei Semakins-Luīze Dārzniece
3.Edgars Orda-Valērija Tormazova


1.Valts Liepnieks - Daniela Diure
2.Kārlis Treijs-Veronika Dedjajeva
3.Marts Puniņš-Dana Jēkabsone


Juniori II

1. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
2. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija
3. Artūrs Freimanis - Agate Labalaika


1.Edvīns Astahovs-Anastasija Volažaņinova
2.Artūrs Freimanis-Agate Labalaika
3.Voldemārs Jurēvics-Līva Orleāne


1. Artūrs Freimanis - Agate Labalaika
2. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
3. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija


Juniori I

1. Linards Ābelīte - Paula Lauma Jakobija
2. Vladimirs Neikšins - Elīna Kalvāne
3. Kaspars Ivanovs - Jeļizaveta Jermilova


1.Karls Aņiščenko-Paula Kukute
2.Vladimirs Valažaņinovs-Estere Beatrise Klapere
3.Natans Katkovskis-Jeļizaveta Manija


1. Karls Aņiščenko-Paula Kukute
2. Natans Katkovskis - Jeļizaveta Manija
3. Vladimirs Neikšins - Elīna Kalvāne


Bērni



1. Aidens Zalāns-Beate Anne Strauta
2. Roberts Gints Bērziņš-Megija Dana Morīte
3. Patriks Simsons-Gunda Anda Zabrauska





Pasaules čempionāts Jauniešiem ST

Pasaule čempionāts Jauniešiem 10d.

Eiropas čempionāts Jauniešiem ST


Pasaules čempionāts Jauniešiem LA

Eiropas čempionāts Jauniešiem LA

Eiropas čempionāts Jauniešiem 10d

Pasaules Kauss LA

Eiropas Kauss LA

Pasaules čempionāts Juniori II ST

Pasaules čempionāts Juniori II LA

Pasaules čempionāts Juniori II 10d

4.v. Ronalds Ābols - Santa Vitenberga
9.-10v. Gerds Ivuškāns - Beate Katrīna Zeltiņa

7.v. Kārlis Treijs-Veronika Dedjajeva

8.-9.v. Ronalds Ābols - Santa Vitenberga
8.-9.v. Gerds Ivuškāns - Beate Katrīna Zeltiņa

3.v. Vjačeslavs Višņakovs-Terēze Kižlo

2.v. Vjačeslavs Višņakovs-Terēze Kižlo

9.v. Kārlis Treijs-Veronika Dedjajeva

3.v. Jevgēņijs Suvorovs-Andrea Zelenkova

4.v. Jevgēņijs Suvorovs-Andrea Zelenkova

8.-9.v. Vadims Kuzņecovs - Albīna Džalagonija

12.v. .Artūrs Freimanis-Agate Labalaika

10.v. .Artūrs Freimanis-Agate Labalaika