LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Champions 2014




ST

LA

10d

Pieaugušie

1.Līnis, Edgars / Ancāne, Elīza
2.
Rogovenko, Andrejs / Vorončuka, Anna
3.
Čiapas, Krists / Andreičuka, Anna


1.Smolko, Marts / Puhovika, Viktorija
2.Kalva, Kristaps / Bogachova, Lesia
3.Junelis, Karols / Garifullina, Kristina



1.Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana
2.Treijs, Kārlis / Krivosheeva, Anastasija
3.Junelis, Karols / Garifullina, Kristina

Jaunieši

1.Gulbis, Everts / Kalvāne, Elīna
2.Davidovs, Iļja / Klapere, Katrīna Kora
3.Koroļko, Aleksandrs / Šauere, Santa


1.Katkovskis, Natans / Manija, Jeļizaveta
2.Aņiščenko, Karls / Klapere, Estere Beatrise
3.Gulbis, Everts / Kalvāne, Elīna



1.Bērziņš, Gints Roberts / Morīte, Megija Dana
2.Gulbis, Everts / Kalvāne, Elīna
3.Belousovas, Edvinas / Jermilova, Jelizaveta

Juniori II

1.Dobrecovs, Romans / Dolgopolova, Marija
2.Pečens, Vladislavs / Andruškēviča, Adrija Rebeka
3.Rauza, Dāvis / Bessonova, Melisa



1.Petkevičs, Leonards / Cepilova, Polina
2.Rauza, Dāvis / Bessonova, Melisa
3.Škavronskis, Pēteris Kristers / Petruņa, Valērija Mišela



1.Dobrecovs, Romans / Dolgopolova, Marija
2.Pečens, Vladislavs / Andruškēviča, Adrija Rebeka
3.Petkevičs, Leonards / Cepilova, Polina

Juniori I

1.Vainovskis, Oskars / Dārzniece, Līva
2.Lambergs, Harijs / Tauriņa, Elizabete
3.Orda, Adis / Bengarde, Anastasija



1.Sitovs, Daņiils / Ziemele, Kerija Keita
2.Toms, Ņikita / Āboltiņa, Linda
3.Spradziņš, Artjoms / Kosīte, Patrīcija



1.Sitovs, Daņiils / Ziemele, Kerija Keita
2.Vainovskis, Oskars / Dārzniece, Līva
3.Orda, Adis / Bengarde, Anastasija

Bērni

1.Krēmers, Jāns Jānis / Viškinte, Luīze
2.Visockis, Aleksis / Čistjuļina, Serafima
3.Plakitins, Artemijs / Kārkliņa, Karīna



1.Visockis, Aleksis / Čistjuļina, Serafima
2.Krēmers, Jāns Jānis / Viškinte, Luīze
3.Orda, Alans / Mohova, Arina



1.Visockis, Aleksis / Čistjuļina, Serafima
2.Krēmers, Jāns Jānis / Viškinte, Luīze
3.Plakitins, Artemijs / Kārkliņa, Karīna

Seniori

1.Simsons, Gatis / Simsone, Jūlija
2.Bušs, Zigurds / Buša, Rasa
3.Eģītis, Andris / Betkere, Ieva



1.Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
2.Latņikovs, Sergejs / Latņikova, Kristīne
3.Etkins, Mārtiņš / Miezīte, Linda



1.Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
2.Liepiņš, Jānis / Liepiņa, Gundega
3.Reiters, Valdis / Vanaga, Kristīne

Seniori II

1.Martinsons, Indulis / Martinsone, Baiba
2.Reiters, Valdis / Vanaga, Kristīne
3.Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona



1.
2.
3
1.
2.
3

Seniori III

1.Strazdiņš, Juris / Strazdiņa, Ināra
2.Pūpols, Valērijs / Reitere, Olga
3.Paukšēns, Mārtiņš / Potaša, Iveta



1.
2.
3
1.
2.
3

U21

1.Čiapas, Krists / Andreičuka, Anna
2.Šuhtins, Vjačeslavs / Volkonska, Anastasija
3.Kuzņecovs, Vadims / Priediņa, Anna



1.Junelis, Karols / Garifullina, Kristina
2.Vāravs, Viesturs / Kukle, Inese
3.Freimanis, Artūrs / Sola, Žaklīna



1.Junelis, Karols / Garifullina, Kristina
2.Vares, Stanislav / Zabrauska, Gunta Anda
3.Vāravs, Viesturs / Kukle, Inese



PIEAUGUŠIE

VIETA

DEJOTĀJI

PČ LA

11

Marts Smolko – Viktorija Puhovika

 

57-58

Kristaps Kalva-Lesija Bogačova

PČ ST

15

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

 

17-18

Edgars Līnis – Elīza Ancāne

PČ 10 DEJAS

6

Kārlis Treijs – Anastasija Krivošeeva

EČ LA

33

Kristaps Kalva-Lesija Bogačova

8

Marts Smolko – Viktorija Puhovika

EČ ST

15

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

 

17-18

Edgars Līnis-Elīza Ancāne

EČ 10 DEJAS

6

Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva

PK LA

23

Kristaps Kalva-Lesija Bogačova

PK ST

10

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

PK 10 DEJAS

5

Marts Puniņš – Dana Jēkabsone

EK LA

12

Karols Arturs Junelis - Kristina Garifullina

EK ST

6

Edgars Līnis – Elīza Ancāne

 

JAUNIEŠI

 

 

PČ LA

20-22

Natans Katkovskis-Elizaveta Manija

 

27

Karls Aņiščenko - Estere Beatrise Klapere

PČ ST

24

Everts Gulbis-Elīna Kalvāne

 

11-12

Iļja Davidovs- Katrīna Kora Klapere

PČ 10 DEJAS

4

Ginta Roberts Bērziņš-Megija Dana Morīte

EČ LA

14-15

Karls Aņiščenko - Estere Beatrise Klapere

 

8

Natans Katkovskis-Elizaveta Manija

EČ ST

15

Iļja Davidovs- Katrīna Kora Klapere

 

10

Everts Gulbis-Elīna Kalvāne

EČ 10 DEJAS

4

Everts Gulbis-Elīna Kalvāne

JUNIORI II

 

 

PČ LA

29-30

Leonards Petkevičs - Polina Cepilova

 

31

Dāvis Rauza - Melisa Bessonova

PČ ST

4

Romans Dobrecovs - Maria Dolgopolova

 

36

Dāvis Rauza - Melisa Bessonova

PČ 10 DEJAS

10-11

Romans Dobrecovs - Maria Dolgopolova

SENIORI

 

 

PČ LA

79-82

Romualdas Jokšas – Ilona Jokša

PČ ST

19-20

Gatis Simsons - Julija Simsone