LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Champions 2013





ST

LA

10d

Pieaugušie

1. Andrejs Rogovenko - Anna Vorončuka
2. Edgars Līnis - Elīza Ancāne
3. Ilmārs Ozols - Santa Dmitrijeva



1. Jevgēņijs Suvorovs - Tina Bazokina
2. Marts Smolko - Viktorija Puhovika
3. Kristaps Kalva - Lesia Bogachova



1-2. Kārlis Treijs - Anastasija Krivosheeva
1-2. Marts Puniņš - Dana Jākobsone
3. Artis Janmeijs - Anastasija Jakovenko 


Jaunieši

1. Vadims Kuzņecovs - Anna Priediņa
2. Iļja Davidovs - Katrīna Kora Klapere
3. Vjačeslavs Šuhtins - Albīna Džalagonija



1. Natans Katkovskis - Jeļizaveta Manija
2. Arturs Voicehovičs - Anastasija Golubcova
3. Karls Aņiščenko - Žaklīna Sola



1. Stanislav Vares - Gunta Anda Zabrauska
2. Edvinas Belousovas - Jelizaveta Jermilova
3. Everts Gulbis - Elīna Kalvāne



Juniori II

1. Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
2. Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina
3. Vladislavs Pečens - Adrija Rebeka Andruškeviča



1. Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
2. Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina
3. Dāvis Rauza - Melissa Bessonova




1. Roberts Gints Bērziņš - Megija Dana Morīte
2. Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina
3. Vladislavs Pečens - Adrija Rebeka Andruškeviča


Juniori I

1. Kristiāns Mārtiņš Kurzemnieks - Melānija Keiša
2. Niks Habarovs - Laura Mežsarga
3. Daniels Simsons - Katrīna Stražinska



1. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova
2. Niks Habarovs - Laura Mežsarga
3. Deniss Šalomovs - Alisa Beļeviča



1. Niks Habarovs - Laura Mežsarga
2. Kristiāns Mārtiņš Kurzemnieks - Melānija Keiša
3. Daniels Simsons - Katrīna Stražinska



Bērni

1. Oskars Vainovskis - Līva Dārzniece
2. Ņikita Brikuns - Jekaterina Rasimjonoka
3. Luka Rehviašvili - Kerija Keita Ziemele



1. Luka Rehviašvili - Kerija Keita Ziemele
2. Jāns Jānis Krēmers - Katrīna Atholde
3. Ņikita Toms - Linda Āboltiņa



1. Luka Rehviašvili - Kerija Keita Ziemele
2. Oskars Vainovskis - Līva Dārzniece
3. Ņikita Toms - Linda Āboltiņa



Seniori

1. Gatis Simsons - Jūlija Simsone
2. Andris Eģītis - Ieva Betkere
3. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga



1. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša
2. Jānis Liepiņš - Gundega Liepiņa
3. Sergejs Latņikovs - Kristīne Latņikova



1. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša
2. Valdis Reiters - Kristīne Vanaga
3. Indulis Martinsons - Baiba Martinsone


Seniori II

1. Indulis Martinsons - Baiba Martinsone
2. Romualdas Jokšas - Ilona Jokša
3. Rihards Timšāns - Signe Pranča





Seniori III

1. Andris Boldiševics - Ināra Strazdiņa
2. Valērijs Pūpols - Olga Reitere
3. Mārtiņš Paukšēns - Dzidra Pliča






U21

1. Krists Čiapas - Anna Andreičuka
2. Daniels Belugins - Anastasija Kostišina
3. Jānis Strēlnieks - Elīza Grīnvalde



1. Valters Jānis Frickauss - Tatiana Podgorniaia
2. Edvīns Astahovs - Nika Bero
3. Artūrs Freimanis - Paula Kukute



1. Artis Janmeijs - Anastasija Jakovenko
2. Navids Hasans - Roksolana Soha
3. -



Freestyle

1. Ilmārs Ozols - Santa Dmitrijeva
2. Jānis Strēlnieks - Elīza Grīnvalde
3. -



1. Raimonds Andersons - Olga Tikhonova
2. Edgars Seļezņevs - Olga Gubkina
3. -




Pieaugušie II

1. Ruslans Tufetulovs - Natalija Romanova
2. Edgars Seļezņevs -   Olga Gubkina
3. 







PIEAUGUŠIE

VIETA

DEJOTĀJI

PČ LA

9

Marts Smolko – Viktorija Puhovika

 

41-43

Kristaps Kalva-Lesija Bogačova

PČ ST

16

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

 

19

Edgars Līnis – Elīza Ancāne

PČ 10 DEJAS

11

Kārlis Treijs – Anastasija Krivošeeva

EČ LA

14

Evgenijs Suvorovs- Tīna Bazikina

8

Marts Smolko – Viktorija Puhovika

EČ ST

22

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

 

23

Edgars Līnis-Elīza Ancāne

EČ 10 DEJAS

13

Marts Puniņš – Dana Jēkabsone

PK LA

2

Marts Smolko – Viktorija Puhovika

PK ST

3

Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka

PK 10 DEJAS

7

Marts Puniņš – Dana Jēkabsone

EK LA

18

Kristaps Kalva-Lesija Bogačova

EK ST

3

Edgars Līnis – Elīza Ancāne

EK10 DEJAS

6

Marts Puniņš – Dana Jēkabsone

JAUNIEŠI

 

 

PČ LA

15

Natans Katkovskis-Elizaveta Manija

 

31-33

Arturs Votcehovičs-Anastasija Golubcova

PČ ST

12

Vadims Kuzņecovs-Anna Priediņa

 

33-34

Iļja Davidovs- Katrīna Kora Klapere

PČ 10 DEJAS

6

Stanislav Vares-Gunta Anda Zabrauska

EČ LA

8

Artūrs Voicehovičs- Anastasija Golubcova

 

18-21

Natans Katkovskis-Elizaveta Manija

EČ ST

11

Vadims Kuzņecovs-Anna Priediņa

 

18

Iļja Davidovs- Katrīna Kora Klapere

EČ 10 DEJAS

12

Everts Gulbis-Elīna Kalvāne

JUNIORI II

 

 

PČ LA

10

Ginta Roberts Bērziņš-Megija Dana Morīte

 

19

Jānis Reinis Beikmanis-Annija Daniela Pivina

PČ ST

8

Ginta Roberts Bērziņš-Megija Dana Morīte

 

18-20

Jānis Reinis Beikmanis-Annija Daniela Pivina

PČ 10 DEJAS

3

Ginta Roberts Bērziņš-Megija Dana Morīte

SENIORI

 

 

PČ LA

39-40

Romualdas Jokšas – Ilona Jokša

PČ ST

36-38

Indulis Martinsons – Baiba Martinsone

39-43

Romualdas Jokšas – Ilona Jokša