LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Juniori I E6 6 dejas

2019. gada kausa rezultāti
Pēc 5 sacensībām

  • Jelgavas Domes kauss; 19.01.2019; piedalās 23 pāri.
  • Saldus kauss; 09.03.2019; piedalās 18 pāri.
  • Jaunmārupe; 19.05.2019; piedalās 27 pāri.
  • LRR; 15.09.2019; piedalās 22 pāri.
  • Sigulgas rudens; 20.10.2019; piedalās 19 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Aleksejs Lukins - Taisija BičihinaDzintars1505   
2.Svens Kalniņš - Evianna MajoreDzintars1415   
3.Emīls Ciprus - Lote BaimanovaLielupe1240   
4.Dīns Riekstiņš - Arina KitajevaDeju studija 71200   
5.Artjoms Ledeņovs - Karalina ValdmaneLesto 1160190  
6.Marats Gecs - Aļona KrasavcevaMirada1130   
7.Kristers Valters Cers - Paula ŠumeikoVērdiņš1120   
8.Aleksejs Kozirevs - Paula PinteleBalvu SS1050150  
9.Edvards Nikolājevs - Nikola KovtunaDīva1020   
10.Ričards Jansons - Sofja ŠčerbakovaMirada1005   
11.Aleksandrs Isakovičs - Margarita ParfenaAnitas deju studija975   
12.Valērijs Viktorovs - Viktorija ŠilkinaVecrīga955   
13.Kārlis Zonenbergs - Karīna Agate BaranovskaTango950180  
14.Nikita Volkovs - Sofija JānīteZiemeļblāzma940195  
15.Markuss Segliņš - Elīna RiekstaAura895   
16.Deniss Daņilevičs - Taisija TihonovaDeju studija 7837,5   
17.Žanis Ivanovs - Elizabete Sofija MorozovaRēzekne725145  
18.Ralfs Juliāns Sirmais - Alīna ŽogotaBalvu SS670120  
19.Kārlis Gustavs Kažoks - Enija ViņķeTango645   
20.Rinalds Tensbergs - Anna Luīze EglīteReveranss590   
21.Gustavs Flugins - Katrīna Birzniece BiržāneTango525   
22.Kristians Bērziņš - Elīza EihmaneDuets510   
23.Markuss Saukāns - Miēna MiglinieceAura470   
24.Ričards Grospiņš - Laura ZuikovaAurum420   
25.Hugo Zīlnieks - Laura EglīteRihtera deju skola390   
26.Rūdolfs Dreiblathens - Paula FabianoLesto380   
27.Gabriels Jefimovs - Beatrise NoskoRīgas Skolēnu pils350   
28.Grigorijs Brusovs - Sofja TemirgalijevaMirada297,5   
29.Kristaps Mulers - Natālija StafeckaFrīda280   
30.Krists Kundziņš - Estere Anna SilenieceLesto275   
30.Roberts Rozenbahs - Enia Elizabete ŪdreAnitas deju studija275   
32.Viljams Bergmanis - Anastasija SamuilovaDaces DS250   
32.Dāvis Cīrulis - Ance Marta NeivarteSara250   
34.Kristers Puškēvics - Daniēla NaumovaTango215   
35.Edvards Pavļenko - Evelīna PālenaMario210   
36.Patriks Jermolajevs - Anna Luīza BlīgznaReveranss190   
37.Vladislavs Čebačevs - Eleonora JevdakimenkoRīgas Skolēnu pils185   
38.Jegors Maļcevs - Zanda Līva LocikaOlaine170   
39.Martins Makovičs - Diana KarpovaD & D130   
40.Krišjānis Zeičs - Beatrise ZatlereZīle120   
41.Alekss Gustavs Kraulers - Samanta CēbergaSara110