LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Juniori I E6 6 dejas

2017. gada kausa rezultāti
Pēc 4 sacensībām

  • Dzintarjūra; 26/02/2017; piedalās 26 pāri.
  • Dzintarlāse; 08/04/2017; piedalās 22 pāri.
  • Jaunmārupe; 21/05/2017; piedalās 26 pāri.
  • Rīgas SP Kauss; 23/09/2017; piedalās 25 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Linards Strods - Gabriella BrokāneViva1050280  
2.Kristiāns Celmiņš - Violetta NavrotskaMagic DS1035240  
3.Mārtiņš Spruls - Paula SpalāneŠkutāna DS952.5285  
4.Sandis Krivišs - Denija SirmāBalvu SS885200  
5.Aleksejs Kapustjonoks - Jūlija SidorovaBoginiča DS865   
6.Toms Jankovskis - Arīna PuzanovaAura855120  
7.Roberts Binders - Loreta KlindžāneTango805220  
8.Rolans Stepanovs - Jeļizaveta RožnovaZiemeļblāzma795170  
9.Egor Kryzhevskiy - Paula LudboržaDzintars780210  
10.Horens Neilands - Marta RancāneSaldus770180  
11.Kristers Jerofejevs - Diāna AizezeraLielupe730   
12.Jegors Maļcevs - Margarita BardovaOlaine680   
13.Rihards Kovaļskis - Lelde PriedeAura670   
14.Krišjānis Ozols - Samanta RakovaAlianse565   
15.Ralfs Saučuks - Kerija ZāģereAura540110  
16.Jegors Ļebedevs - Annija Ketlīna DreimaneRīgas SP527.5   
17.Roberts Ļaudanskis - Aleksandra SavčenkoGolda525   
18.Brendons Jaunsleinis - Kristiāna OzolaDancers520   
19.Emīls Lielpinks - Keita EzaRihtera DS475   
20.Ričards Maksimovs - Valērija SlabadaVecrīga470   
21.Aleksandrs Timoščuks - Ksenija PopkoDūšas DS410   
22.Dmitrijs Naumovs - Kristīne KrastiņaAlianse380   
22.Daniels Priede - Viktorija ZakuskinaAura380   
22.Patriks Burvis - Estere Līva BarkāneDance4U380   
25.Armands Dille - Daniela MeņkoAura370   
26.Kristers Čunka - Sindija GrantaSaldus365   
26.Einhards Aleksandrs Čačka - Elizabete VorobjovaViva365   
28.Rūdolfs Dāvis Maklers - Patrīcija Marta LakstīgalaSaltāre360   
28.Rinalds Lazdiņš - Kristiāna KirilovaAPK Dance360   
30.Jānis Prikulis - Marija OsanovaMagic DS340   
31.Niks Parfenko - Amelija SoboļevaStars335   
32.Alvis Reinis Soboļevs - Ilze RasnačaRīgas SP270   
33.Daniels Siteņkijs - Adriana ReitmaneOlaine230   
34.Renārs Laganovskis - Kseņija Žiļcova ZiņinaAurum220   
34.Reinis Kiršteins - Emīlija ŠmiteRīgas SP220   
36.Kaspars Jansoons - Samanta DakuleDS 7205   
37.Andrejs Tarasovs - Anastasija CipruseElfs180   
37.Kristers Pēks - Emīlija Beate RozenbergaAizpute180   
39.Krišjānis Zeičs - Estere VēvereZīle155   
39.Ernests Ruseckis - Alisija BulgakovaGolda155   
41.Markuss Jurberģis - Elizabete VežukaAura150   
42.Pāvels Ivanovs - Agata Agafja LosevaAurum140   
42.Aleksandrs Isakovičs - Gunta BērziņaAnitas DS140   
44.Timofejs Oniščuks - Arina IvanovaElfs130   
44.Hugo Henrijs Kaminskis - Krista LapiņaEdelveiss130   
46.Ričards Pētersons - Viviāna Vintra VeinbergaRīgas SP110   
46.Vladislavs Savčenko - Ija JakoveleOlaine110