LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Juniori I D 8 dejas

2017. gada kausa rezultāti
Pēc 6 sacensībām

  • Valentindienas kauss; 11/02/2017; piedalās 19 pāri.
  • Pavasara kauss; 25/02/2017; piedalās 21 pāri.
  • Deju vilnis; 09/04/2017; piedalās 20 pāri.
  • Mārtiņrožu laiks; 30/09/2017; piedalās 20 pāri.
  • Daugavpils kauss; 22/10/2017; piedalās 13 pāri.
  • Ziema; 26/11/2017; piedalās 17 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Rendijs Stikuts - Daniella ČiževskaViva1505 350 
2.Ņikita Bogdanovs - Jana PavkštoViva1400290320 
3.Ardis Pujats - Valerija LegajevaViva1385 280 
4.Artūrs Briežkalns - Kristīne Sīmane AmbaineDance4U1325 305 
5.Marks Kravcovs - Darina JakovļevaElfs1300   
6.Roberts Jelnieks - Patrīcija Lieta DižkalpaMario1200 225 
7.Markuss Būmanis - Zane ZaksaLielupe1120250260 
8.Jānis Krainis - Olesja ŠčetiļnikovaRēzekne1100   
9.Niks Parfenko - Amelija SoboļevaStars1085   
10.Kristers Staune - Emīlija Luīze KumeliņaŠkutāna DS1080   
11.Deniss Mihailovs - Viktorija RadionovaRīgas SP1070160240 
11.Reinis Līdaka - Polina BicihinaŠkutāna DS1070   
13.Kristers Čunka - Sindija GrantaSaldus965   
14.Kristiāns Mārtiņš Ramiņš - Alise KristālaLlielupe955 170 
15.Rihards Pauls Avotiņš - Katrīna EzereGolda935 180 
16.Artemijs Gomozovs - Marianna StolbuškinaDance4U730   
17.Daņiils Ternoviks - Marija VeldrePiruete690   
18.Mihails Jakovenko - Nellija VorobjovaDūšas DS645   
19.Dmitrijs Naumovs - Kristīne KrastiņaAlianse600   
20.Sergejs Andžāns - Anastasija OnufrijevaAurum545   
21.Reinis Šiļausks - Megija JaunsleineŠkutāna Ds435   
22.Endijs Milbergs - Anna ManakovaDaces DS420   
23.Mihails Orlovs - Marija Anastasija ĻebedevaElfs400   
24.Kristiāns Celmiņš - Violetta NavrotskaMagic Dance Studio385   
25.Oļegs Bērziņš - Anna BērziņaDūšas DS380   
26.Alvis Reinis Soboļevs - Ilze RasnačaRīgas SP365   
26.Sandis Krivišs - Denija SirmāBalvu SS365   
28.Jegors Ļebedevs - Annija Ketlīna DreimaneRīgas SP335   
29.Maksims Serko - Zane KalniņaMirada320   
30.Kristers Straume - Nikola PankovaMirada305   
31.Arts Stuberovskis - Dana Kristiāna JerumāneMirada260   
32.Patriks Burvis - Estere Līva BarkāneDance4U240   
33.Toms Jankovskis - Arīna PuzanovaAura230   
34.Maksims Šerins - Oļesja SlastjoneVecrīga220   
35.Ralfs Saučuks - Kerija ZāģereAura210   
36.Rihardds Kovaļskis - Lelde PriedeAura190   
37.Kristers Jerofejevs - Diāna AizezeraLielupe180   
38.Reinis Kiršteins - Emīlija ŠmiteRīgas SP150