LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Jaunieši ST

2019. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām

  • Čempionāts; 19.01.2019; piedalās 30 pāri.
  • WDSF; 02.06.2019; piedalās 22 pāri.
  • Jaunmārupe; 18.05.2019; piedalās 22 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1. Daniils Sitovs - Violetta Levchenko Škutāna DS 780 380    
2. Andrejs Griņevičs - Kornelija Dobrovolskyte Dzintars 765 380    
3. Roberts Andersons - Kartrīna Paula Maksimova Dzintars 735 365    
4. Arturs Biele - Marija Elizabete Kravčuka Dzintars 720 350    
5. Gints Helmuts Gredzens - Betija Kaire Lesto 690      
6. Germo Carl Somer - Ksenija Razina Mirada 685 310    
7. Arsenijs Vorona - Paula Spalāne Rihtera DS 655 295    
8. Arsenijs Pāls - Polina Bičihina Mirada 615 290    
9. Reinis Krists Dimants - Linda Āboltiņa Golda 595 260    
10. Mārtiņš Rovītis - Karīna Anete Jefimova Rīgas SP 570 275    
10. Paulis Ratnieks - Marija Beāte Nonberga Lielupe 570 220    
12. Roberts Zitmanis Zihmanis - Jevgeņija Averina Lesto 530 225    
12. Artjoms Spradziņš - Olesja Bobrova Daugava 530      
14. Boriss Ļebedevs - Amanda Loginova Rīgas SP 520 190    
15. Kārlis Kalniņš - Nika Evija Belova Rīgas SP 490 145    
16. Marks Cimermanis - Evelīna Zelča Zīle 480      
16. Nikolajs Isajevs - Alīna Gorjunova Dancers 480      
18. Edmundds Vasiļevskis - Agata Pavlova D & D 460 180    
19. Danas Skujiņš - Dārta Lībeka Lesto 395 130    
20. Roberts Urtāns - Džiliāna Heinrihsone Vērdiņš 380      
20. Artūrs Ņesterenkovs - Nikola Hlibova Rīgas SP 380      
22. Igors Gusevs - Ksenija Šorņikova Elfs 365      
23. Harijs Vīksna - Laura Mežsarga Daugava 325      
24. Jans Janis Kremers - Moorea Farinaccio Vecrīga 320      
25. Endijs Milbergs - Dana Kristiana Jerumana Mirada 305      
26. Maksims Koroļovs - Beāte Elīna Strazdiņa Rīgas SP 280      
27. Daniils Buinickis - Darja Dmitrijeva Viva 275      
28. Jānis Bārballs - Helma Vīksna Daugava 265      
29. Dāvids Alens Mūrnieks - Katrīna Kuļešova Mirada 200      
29. Dins Mironovs - Veronika Siņicina Rēzekne 200      
31. Markuss Geislers - Anita Elizabete Ķeire Aura 180      
32. Romans Gailišs - Oļesja Slastjone Vecrīga 170      
33. Aleksandrs Hajenko - Aleksandra Vakajeva Elfs 165      
34. Artemijs Kuzņecovs - Margarita Hržeņevska D & D 130      
34. Ernests Mekšs - Elizabete Plīruma Liberta 130      
34. Artūrs Litvinovs - Ērika Kairova Rēzekne 130