LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Juniori I E4

2017. gada kausa rezultāti
Pēc 4 sacensībām

  • Jelgavas Domes kauss; 29/01/2017; piedalās 18 pāri.
  • Pavasara kauss; 25/02/2017; piedalās 20 pāri.
  • Rēzekne; 06/05/2017; piedalās 15 pāri.
  • Mārtiņrožu laiks; 30/09/2017; piedalās 11 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Vladimirs Suharskis - Viktorija SkudrovaDaugava1110   
2.Marks Joans Mahovs - Astrīda SmaneŠkutāna DS945   
3.Kirils Ivanovs - Ksenija FjodorovaVivat915   
4.Rinalds Tensbergs - Elza NiklaseReveranss895   
5.Ričards Maksimovs - Valērija SlabadaVecrīga890   
6.Ņikita Isačenkovs - Elīna KozlāneSteps850230  
7.Daniils Viktorovs - Katrīna Eva MillereBoginiča DS832.5   
8.Daniels Siteņkijs - Adriana ReitmaneOlaine810230  
9.Emīls Lielpinks - Keita EzeRihtera DS715   
10.Aleksandrs Timoščuks - Ksenija PopkoDūšas DS700   
11.Pēteris Buske - Ieva BuskeLielupe590   
12.Ernests Ruseckis - Alisija BulgakovaGolda550   
13.Gabriels Kristofers Lielais - Estere PusbarnieceTango500   
14.Viesturs Nartišs - Džesika ŽdanovskaBoginiča DS490   
15.Romāns Vobļikovs - Anastasija TomsoneKlasika435   
16.Kristiāns Kārlis Zommers - Miļena BuckajaOlaine390   
17.Horens Neilands - Marta RancāneSaldus380   
18.Ļevs Ribakovs - Anastasija ĻeščenkoStars350   
18.Vladislavs Kopilovs - Ksenija ŠčerbakovaRēzekne350   
20.Rolans Stepanovs - Jeļizaveta RožnovaZiemeļblāzma335   
20.Rūdolfs Dāvis Maklers - Patrīcija Marta LakstīgalaSaltāre335   
22.Rustams Štālbergs - Margarita ParfenaDance4U320   
23.Egor Kryzhevskiy - Paula LudboržaDzintars305   
23.Aleksandrs Isakovičs - Gunta BērziņaAnitas DS305   
25.Vladislavs Savčenko - Ija JakoveleOlaine297.5   
26.Dmitrijs Komašilo - Marija ŠvackaDūšas DS285   
27.Kristers Koškins - Ruslana KnauteSabīne270   
27.Nils Kristiāns Jansons - Akvelina GertnereLesto270   
29.Pēteris Buske - Ieva BuskeLielupe260   
30.Andrejs Gusevs - Sofija LaptevaDzintarkrasts250   
31.Kārlis Golovanovs - Elizabete GorodkoDīva230   
32.Krišjānis Zeičs - Estere VēvereZīle220   
33.Iļja Osipovs - Jeļizaveta BabičevaPiruete215   
34.Māris Kraševskis - Samanta AnsspokaEdelveiss210   
35.Ričards Pētersons - Katrīna RodeRīgas SP195   
36.Sergejs Bečs - Viviāna Vintra VeinbergaAnitas DS185   
37.Roberts Rozenbahs - Marta KolečaAnitas DS160