LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Bērni E6 6 dejas

2018. gada kausa rezultāti
Pēc 3 sacensībām

  • Deviņu pakalnu ritmos; 19.02.2017; piedalās 28 pāri.
  • Dīvas kauss; 08.04.2018; piedalās 22 pāri.
  • Jaunmārupe; 19.05.2018; piedalās 29 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Otto Viļums - Sofija IvanovaDS 7760280  
2.Kristens Simsons - Alise BērzupeDancers730   
3.Ričards Andrejs Bolšteins - Madara KlišāneLielupe715165  
4.Grigorijs Brusovs - Veronika ŅikiforovaMirada625170  
5.Maksims Bogdanovs - Patrīcija Paula VindeleEstētika617,5   
6.Aleksandrs Samardžijevs - Anastasija BogačovaDS 7610   
7.Damirs Dimpers - Darja RubinovaKlasika605260  
8.Edvards Kalmilovs - Kate KrilovaDaces DS590245  
9.Kristians Melbārdis - Katrīna SuheckaEstētika527,5   
10.Didzis Drīksne - Marta KrūceD&D525   
11.Gabriels Jefimovs - Beatrise NoskoRīgas SP517,5   
12.Aleksejs Lukins - Taisija BicihinaDzintars500200  
13.Kārlis Gustavs Kažoks - Poļina BeļavskaD&D475200  
14.Rolands Pocis - Dārta ĶemlereZiemeļblāzma450170  
15.Dīns Riekstiņš - Arina KitajevaDance4U440150  
16.Kirils Narinskis - Anna KapčeRihtera DS415200  
17.Rūddolfs Dreiblathens - Eatere ĶīnastaLesto385110  
18.Valters Upītis - Anna ČernišovaDS 7380   
19.Nikolajs Čistjuļins - Madara Ance CinīteGolda350   
20.Emīls Timaks - Patrīcija MariņakaRihtera DS335   
21.Ričards Rogoļevs - Estere RūjaDaces DS320   
22.Aleksej Kozirevs - Paula PinteleBalvu SS315110  
23.Ivans Budjko - Veronika ĻipatovaRīgas SP300   
24.Ralfs Lejiņš - Nelli MorozovaVecrīga290   
25.Raiens Dūša - Polina SrefenskaDūšas DS270   
26.Kristers Puškēvics - Enija ViņķeTango265   
27.Ralfs Juliāns Sirmais - Alīna ŽogotaBalvu SS255110  
28.Dominiks Lazdāns - Paula FabianoLesto250   
29.Aleksandrs Stavskis - Debora ČerepanovaDance4U240   
30.Markuss Šterns - Estere Anna SilenieceAura220   
31.Edvards Nikolājevs - Anna Luīze EglīteDīva205   
32.Ričards Jansons - Sofija ŠčerbakovaMirada195   
32.Roberts Meikšāns - Poļina MatosovaLielupe195   
34.Kārlis Blūzmanis - Marta FiļimonovaVērdiņš180   
35.Haralds Baltalksnis - Klāra Klinta FeisbergaRV Studio165   
36.Dmitrijs Kiseļovs - Nika DjakonaMirada160   
37.Nikolajs Bobkovs - Zanda Līva LocikaOlaine150   
37.Ivo Buliņš - Marta VotišķeAlaudo150   
39.Egor Kryzevskiy - Nika DjakonaKlasika140   
40.Iļja Siņicicns - Kamila KraineRēzekne115   
41.Martins Makovičs - Diana KarpovaSikspārnis110   
41.Svens Kalniņš - Evianna MajoreDzintars110   
41.Reinis Smilga - Viviana GrigorovičaDūšas DS110   
41.Artjoms Ledeņovs - Karalina ValdmaneLesto110