LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Bērni E6 6 dejas

2018. gada kausa rezultāti
Pēc 5 sacensībām

  • Mirada kauss; 24.02.2018; piedalās 26 pāri.
  • Dīvas kauss; 08.04.2018; piedalās 21 pāri.
  • Jaunmārupe; 19.05.2018; piedalās 27 pāri.
  • Dzintarjūras kauss; 22.09.2018; piedalās 17 pāri.
  • Vēju ritmi; 13.10.2018; piedalās 17 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Otto Viļums - Sofija IvanovaDS 71420   
2.Ričards Andrejs Bolšteins - Madara KlišāneLielupe1385165  
3.Edvards Kalmilovs - Kate KrilovaDaces DS1275245  
4.Maksims Bogdanovs - Patrīcija Paula VindeleEstētika1247,5   
5.Damirs Dimpers - Darja RubinovaKlasika1205260  
6.Emīls Timaks - Patrīcija MariņakaRihtera DS1080   
7.Gabriels Jefimovs - Beatrise NoskoRīgas SP1077,5   
8.Aleksejs Lukins - Taisija BicihinaDzintars1040200  
9.Kārlis Blūzmanis - Marta FiļimonovaVērdiņš980   
10.Dīns Riekstiņš - Arina KitajevaDance4U855   
11.Grigorijs Brusovs - Veronika ŅikiforovaMirada785   
12.Kristians Melbārdis - Nikola Marta dambīteEstētika777,5   
13.Kristens Simsons - Alise BērzupeDancers730   
14.Aleksej Kozirevs - Paula PinteleBalvu SS720   
15.Kārlis Gustavs Kažoks - Poļina BeļavskaD&D675   
16.Rolands Pocis - Dārta ĶemlereZiemeļblāzma610   
16.Aleksandrs Samardžijevs - Anastasija BogačovaDS 7610   
18.Kirils Narinskis - Anna KapčeRihtera DS605   
19.Raiens Dūša - Polina SrefenskaDūšas DS575   
20.Artjoms Ledeņovs - Karalina ValdmaneLesto570   
21.Ralfs Juliāns Sirmais - Alīna ŽogotaBalvu SS555   
22.Ivans Budjko - Veronika ĻipatovaRīgas SP550   
23.Didzis Drīksne - Marta KrūceD&D525   
24.Roberts Meikšāns - Poļina MatosovaLielupe490   
25.Valters Upītis - Anna ČernišovaDS 7380   
26.Nikolajs Čistjuļins - Madara Ance CinīteGolda350   
27.Ričards Rogoļevs - Estere RūjaDaces DS320   
28.Ralfs Lejiņš - Nelli MorozovaVecrīga290   
29.Rūddolfs Dreiblathens - Paula FabianoLesto275   
30.Kristers Puškēvics - Enija ViņķeTango255   
31.Dominiks Lazdāns - Estere ĶīnastaLesto250   
32.Aleksandrs Stavskis - Debora ČerepanovaDance4U240   
33.Markuss Šterns - Estere Anna SilenieceAura220   
33.Bogdan Bakulev - Aļona IvanovaFokuss220   
35.Ivo Buliņš - Sabīne ZvejnieceAlaudo215   
36.Edvards Nikolājevs - Anna Luīze EglīteDīva205   
37.Valērijs Viktorovs - Elena BobrikhinaDzintarkrasts200   
38.Ņikita Žerenovskis - Katrīna SuheckaEstētika190   
38.Morics Jegi - Elita ReiginaAlaudo190   
40.Ričards Jansons - Sofija ŠčerbakovaMirada185   
41.Haralds Baltalksnis - Klāra Klinta FeisbergaRV Studio165   
42.Dmitrijs Kiseļovs - Nika DjakonaMirada150   
42.Nikolajs Bobkovs - Zanda Līva LocikaOlaine150   
44.Egor Kryzevskiy - Nika DjakonaKlasika140   
45.Iļja Siņicicns - Kamila KraineRēzekne125   
46.Svens Kalniņš - Evianna MajoreDzintars110   
46.Reinis Smilga - Viviana GrigorovičaDūšas DS110   
46.Martins Makovičs - Diana KarpovaSikspārnis110