LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Seniori ST

2019. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām

  • Čempionāts; 19.01.2019; piedalās 6 pāri.
  • Jaunmārupe; 19.05.2019; piedalās 4 pāri.
  • Lielais rudens reitings; 14.09.2019; piedalās 5 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Gatis Simsons - Jūlija SimsoneDancers780380  
2.Uldis Tomas Šimens - Una KlapkalneU dance750   
3.Mārtiņš Etkins - Zane ZīlnieceDS 7735350  
4.Sergejs Latņikovs - Kristīne LatņikovaDS 7685325  
5.Juris Auziņš - Oksana AuziņaRihtera DS675320  
6.Jānis Bērziņš - Xiuyi DongDzintars355   

Seniori II ST

2019. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām

  • Čempionāts; 19.01.2019; piedalās 7 pāri.
  • Jaunmārupe; 18.05.2019; piedalās 7 pāri.
  • Lielais Rudens reitings; 14.09.2019; piedalās 5 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Dmitrijs Jefimovs - Kristīne GolubeckaRīgas SP780365  
2.Jānis Lazdāns - Sarma Novicāne LazdāneMario750365  
3.Aleksandrs Ļebedevs - Natālija BačurinaElfs705335  
4.Dzintars Burkovskis - Elīna BaltgalveAlaudo690320  
5.Guntis Osis - Iveta OseDaces DS645305  
6.Guntars Mazkalns - Agita BernardeReveranss600   
7.Jānis Liepiņš - Gundega LiepiņaDzintars385   
8.Valdis Reiters - Krisīne VanagaDS 7335   

Seniori III ST

2019. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām

  • Čempionāts; 19.01.2019; piedalās 7 pāri.
  • Jaunmārupe; 18.05.2019; piedalās 6 pāri.
  • Lielais Rudens reitings; 14.09.2019; piedalās 6 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Romualds Jokša - Ilona JokšaTimšāna DS780365  
2.Indulis Martinsons - Baiba MartinsoneRīgas SP765365  
3.Juris Boldaševics - Anita BoldaševicaLielupe720350  
4.Harijs Zablockis - Nalda ZablockaDS 7690335  
5.Viktors Dvoiņikovs - Edīte VeiskateAmber Jūrmala645305  
6.Māris Vidausks - Aira VidauskaVecrīga630305  
7.Ivars Ošenieks - Inese ŽubeckaRīgas SP340   

Seniori IV ST

2019. gada reitinga rezultāti
Pēc 3 sacensībām

  • Čempionāts; 19.01.2019; piedalās 5 pāri.
  • Jaunmārupe; 18.05.2019; piedalās 6 pāri.
  • Lielais Rudens reitings; 14.09.2019; piedalās 2 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Aleksandrs Ozerskis - Irina OzerskaDS 7780   
2.Modris Miervaldis Gipmanis - Gaida PetereRihtera DS750350  
2.Mārtiņš Paukšēns - Sarmīte BergaForte750   
4.Boriss Gusevs - Astrīda BauereAlaudo705320  
5.Jānis Pilskalns - Biruta ReinšmiteRihtera DS690   
6.Egīls Dzelzītis - Regīna DzelzīteAlaudo305