LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Bērni II E4

2019. gada kausa rezultāti
Pēc 5 sacensībām

  • Jelgavas kauss; 20.01.2019; piedalās 23 pāri.
  • Valentīndienas kauss; 16.02.2019; piedalās 28 pāri.
  • Rēzeknes Domes kauss; 27.04.2019; piedalās 17 pāri.
  • Vēju ritmi; 12.10.2019; piedalās 17 pāri.
  • Ziemas akordi; 09.11.2019; piedalās 24 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Ņikita Mehoncevs - Diana VladimirovaPiruete1385   
2.Kirils Ameļčanka - Sofija IvanovaZiemeļblāzma1335210  
3.Rendels Grigorjevs - Kamila KraineRēzekne1225215  
4.Gustavs Pranaitis - Anastasija TriznaLielupe1161,66666666667215  
5.Vladimirs Fomins - Elizabete LipiņaVivat1091,66666666667185  
6.Ralfs Gruntmanis - Aleksandra KnišaAura1090   
7.Tonijs Guntars Sinkevičs - Samanta VasaraAura1020   
8.Kristers Marģers Kātiņš - Kate BobriševaAura940150  
9.Maksims Ivanovs - Sofija UnžakovaElfs920   
10.Mikus Toms Ļaksa - Amanda AdamovičaGolda860   
11.Jevgenijs Semjonovs - Sofija MogoriteD & D800   
12.Gusts Dzintars - Estere Paula JankovskaAura795   
13.Deniss Pavlovskis - Jeļizaveta DukureViva730   
13.Vladislavs Kurganskis - Sofija KancāneDance4U730   
15.Kristers Rītiņš - Lelde OrsteSteps720   
16.Daniils Smilgiņš - Veronika MiškinaiteBoginiča DS655   
17.Roberts Dorbe - Viktorija BortkevičaDūšas DS640   
18.Gustavs Grabovskis - Maija Marija DombrovskaDūšas DS626,666666666667   
19.Jorens Pakalnieks - Paula PēterāneAlaudo555   
20.Emīls Stūrmanis - Kerija Agra AncīteLielupe540   
20.Morics Jegi - Elita ReiginaAlaudo540   
22.Oskars Varga - Elīza Megija MezīteDīva495   
23.Semjons Kravčenko - Sanda DzelmeAurum435   
24.Kristens Veisbergs - Ariana SpaginaDarja DS400   
25.Valters Rozentāls - Ketija ČuprinskaAlaudo380   
26.Magnuss Drāznieks - Evelīna MeijereLesto350   
27.Timurs Maksimovs - Kerija Agra AncīteLielupe320   
28.Savēlijs Boroviks - Darja ŠvecovaAurum305   
28.Timurs Beilo - Alita KrastiņaViva305   
30.Timurs Mihailovs - Juliana KononovaSaulcerīte300   
31.Haralds Romanovskis - Karina KovaļovaLiberta290   
31.Regnārs Struņķis - Emīlija MihaļenkoRV Studio290   
33.Dmitrijs Urbanovičs - Darina MuntjaneElfs280   
34.Marks Vatašs - Aurelija UpenaFokuss255   
35.Markuss Lejiņš - Anastasija BelovincevaLesto225   
36.Artūrs Dandens - Ketija OsokinaLielupe220   
37.Artūrs Bikovens - Eleonora PriedīteRihtera Ds215   
38.Haralds Apsītis - Dārta ApsīteSara210   
38.Edvards Zanders - Nikola Nika LaksaGolda210   
40.Andrejs Zvonkovs - Arina RubinovaKlasika190   
40.Radrigo Belousovs - Eva PereverzevaVecrīga190   
40.Emils Cepausks - Patrīcija ArājaAura190   
43.Roberts Zirnis - Katrīna IndāneAlaudo170   
43.Georgs Trjahovs - Aija JaudzemaRihtera DS170   
45.Konstantīns Rate - Anastasija MaskaļonokaOlaine160   
45.Raivo Upeniks - Marta HamsoneDS 7160   
47.Sebastjans Rudusāns - Viktorija Vendija KovaļovaLielupe145   
47.Tomass Pešikas Pētersons - Ksenija RandeFokuss145   
49.Rihards Keišs - Brianna Sofija SvedbergaRV Studio130   
50.Regnārs Ozols - Sofija ZaikinaAlaudo120   
50.Aleksejs Cimbaļuks - Jeļizaveta AndrejevaAurum120   
52.Guntars Vorslovs - Dagmāra StivriņaBoginiča DS110   
52.Daniels Žurņa - Linda ZzdanovskaBoginiča DS110   
52.Aleksejs Mažajevs - Adeļina SvetlovaOlaine110   
52.Jegors Špigunovs - Nika NipāneBoginiča DS110