LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rankings and Cups

Bērni II E4

2017. gada kausa rezultāti
Pēc 3 sacensībām

  • RAM; 04/02/2017; piedalās 34 pāri.
  • Dīvas kauss; 25/03/2017; piedalās 32 pāri.
  • Pavasara ritmos; 07/05/2017; piedalās 29 pāri.
VietaPārisKlubsSummaMin(3)Min(6)Min(10)
1.Ričards Jansons - Patrīcija MariņakaMirada700220  
2.Adrians Derda - Amanda MeinarteDzintars685   
3.Aleksejs Kozirevs - Paula PinteleBalvu SS670210  
3.Grigorijs Brusovs - Veronika ŅikiforovaMirada670   
5.Jegors Jefimovs - Alisa TarasovaRēzekne640175  
6.Deniss Šilovskis - Oļesja PustoselovaAlaudo610155  
7.Aleksejs Lukins - Taisija BičihinaDzintars600215  
8.Maksims Ļapins - Alisa PoluhinaDance4U565260  
9.Dmitrijs Kiseļovs - Sofija ŠķerbakovaMirada560120  
10.Mihaels Sebastians Danoss - Anastasija ČerņigovaVecrīga550   
11.Haralds Baltalksnis - Beatrise BondareRV Studio500110  
12.Gabriels Jefimovs - Beatrise NoskoRīgas SP490175  
12.Kirils Narinskis - Anastasija JančukaRihtera DS490   
14.Aleksis Savļaks - Gabriela LeonovičaMario480155  
15.Rolands Pocis - Dārta ĶemlereZiemeļblāzma455   
16.Markuss Šterns - Estere Anna SilenieceAura440   
17.Ričards Grospiņš - Laura ZuikovaAurum435   
18.Kristers Puškevics - Enija ViņķeTango390110  
19.Gusts Ozols - Keita Karolīna DimanteGolda380   
20.Marats Gecs - Aļona KrasavcevaMirada365   
21.Dairis Gasperovičs - Jurgita RimaBoginiča DS360110  
22.Valters Upītis - Patrīcija GustaDS 7350   
22.Niks Močuļskis - Marta SalenieceAlaudo350   
24.Ģirts Beņušis - Nikola GrigorovičaAura340   
25.Reinis Smilga - Viviana GrigorovičaDūšas DS335110  
26.Svens Kalniņš - Nelli MorozovaEstētika320   
27.Roberts Miks Stauža - Viktorija SmoļinaMirada305   
28.Karloss Filips Filipsons - Emīlija GarančaRihtera DS270110  
28.Aleksandrs Jurženkovs - Daniela LešinskaEstētika270   
30.Ņikita Volkovs - Sofija JānīteZiemeļblāzma260   
30.Ivans Budjko - Veronika ĻipatovaRīgas SP260   
32.Roberts Jurāns - Dārta RūtenaDuets255110  
32.Renāts Jermaļonoks - Maria Karolīna PlociņaSikspārnis255   
32.Marats Nadjaks - Karīna StankevičaSabīne255   
35.Artūrs Rogozins - Aleksa MihailovaRēzekne250   
36.Ralfs Lejiņš - Anna KrūmiņaVecrīga240   
37.Kārlis Zonenbergs - Karīna Agate BaranovskaTango220110  
37.Ralfs Juliāns Sirmais - Alīna ŽogotaBalvu SS220110  
37.Kristians Bērziņš - Nikola GarjāneDuets220110  
40.Emīls Timaks - Kamilla PetrovaRihtera DS200   
41.Kristiāns Pūce - Elizabete DziedātājaRV Studio185   
42.Edvards Nikolajevs - Anna Luīze EglīteDīva170   
42.Kristers Valters Cers - Paula ŠumeikoVērdiņš170   
44.Viljams Bergmanis - Enia Elizabete ŪdreDaugava135   
45.Armīns Garbars - Ksenija JekimenkoSteps110   
45.Ričards Rogoļevs - Klāra Kinta FelsbergaVērdiņš110   
45.Lazar Popovic Vaitavs - Loreta ReinikaAlaudo110   
45.Martins Markovičs - Diana KarpovaSikspārnis110   
45.Georgijs Čibiss - Laura KomarovaPolārzvaigzne110   
45.Emīls Lasenbergs - Emīlija LasenbergaVērdiņš110   
45.Eļdars Keļsins - Anastasia VasinaVecrīga110   
45.Adrians Leo Zommers - Anastasija IgnatjevaAura110   
45.Gustavs Flugins - Daniēla NaumovaTango110