16/Dec/2017 - JUN.II OPEN Latin
Final result

Final
Rank No. Couple Country
1. 39 Robert Veide / Amanda Rebeca Padar Prestige / EE
2. 15 Shvartsburd Yehonatan / Elinor Gershfeld Primavera / IL
3. 13 Aleksis Visockis / Kerija Keita Ziemele Dzintars / LV
4. 68 Sergeiy Tshovrebov / Anastasiya Belova Галактика / RU
5. 77 Alibek Zhussipbay / Alua Kargabaeva Тарлан / KZ
6. 71 Leho Holm / Marleen Lutter Leevi / EE
7. 47 Philipp Vovk / Angelina Gensrich Grün-Gold-Club Bremen / DE
4th round
8. 62 Andreas Lepiste / Sofia Dzevulskaja Kreedo Dance / EE
9. 65 Nikita Ladyzhensky / Ekaterina Garkavenko Vdohnovenie / RU
10. 24 Ariel Zaidman / Eden Zaltsman Dream Dance / IL
11. 60 Dmitry Frolov / Anna Eremenko Talanto / RU
12. 66 Artjoms Spradziņš / Ērika Elizabete Latņikova Škutāna DS / LV
13. 33 Ivan Nagornev / Vasilisa Khrutskaya Альянс / RU
3rd round
14. 40 Artem Zaychenko / Ekaterina Sternard AVRORA / RU
15. 55 Karl-Kristofer Kivisalu / Marleen Barkala Respect / EE
16. 21 Kirill Borisov / Anastasia Kachurina Russian Federation / RU
17.- 18. 27 Rodion Mudarissov / Ksinia Shaykhulina TKMaster / FI
17.- 18. 51 Arturs Biele / Marija Elizabete Kravčuka Dzintars / LV
19. 48 Gustas Kirkliauskas / Zymante Bernataviciute Alemana / LT
20. 41 Maksym Prannychuk / Anna Kushnir Karnaval / UA
21. 19 Ruudi Veideman / Katriin Sõõrumaa Golden Dance Club / EE
22. 73 Laurynas Makarovas / Emilija Čepauskaitė Juventos / LT
23. 72 Aleksey Bessonov / Evgenia Kolmagorova Avrora / RU
24. 16 Sergey Petrov / Olesia Andreeva Vdohnovenie / RU
2nd round
25. 44 Aleksei Abramov / Polina Strelnikova Vdohnovenie / RU
26. 76 Artemijs Plakitins / Elizabete Tauriņa Dzintars / LV
27. 12 Amirlan Sergazin / Yuliya Gavrilova / KZ
28. 35 Timofei Naumov / Alisa Aņisimova Daugava / LV
29. 56 Vilius Čerbauskas / Ugnė Urbonavičiūtė SVINGAS,SPINDULYS / LT
30.- 31. 14 Denys Boiko / Oleksandra Nonko / UA
30.- 31. 31 Markas Sabaliauskas / Marija Butenytė Svivelis / LT
32.- 34. 50 Benas Latanauskas / Ksenija Samusevič Svivelis / LT
32.- 34. 52 Batyrkhan Rakhmetullin / Alina Zhakenova S.Dance Studio, SDUSHOR 1 / KZ
32.- 34. 74 Rytis Dzemyda / Kornelija Dobrovolskytė Sūkurys / LT
35. 53 Mark Ziv / Noa Moshe / IL
36.- 38. 38 Olli Seppänen / Peppi Kodis Dance Sport Club DSC Oulu / FI
36.- 38. 57 Mihkel Jantson / Alexandra Skvortsova Kreedo Dance / EE
36.- 38. 79 Vladislav Verendeev / Ekaterina Panchenko Russian Federation
39. 80 Justas Gedgaudas / Aine Rutkauskaite Lithuania
40. 22 Niko Oreshkin / Emilia Shchurova TK Master / FI
41.- 43. 23 Daniils Buinickis / Darja Dmitrijeva Viva / LV
41.- 43. 26 Mikita Shaparau / Anastasiya Shautsova V.I.P. / BY
41.- 43. 64 Gediminas Galčius / Elzė Gusčiūtė Pinavija / LT
44. 75 Alexander Richter / Julietta Moock Braunschweig Dance Company e.V / DE
45. 32 Johannes Petmanson / Kristina Nikulina Tango / EE
46.- 47. 42 Arsenijs Pāls / Alīna Gorjunova Mirada / LV
46.- 47. 78 Mikita Lukashou / Sandrina Cruijsberg Netherlands
48. 70 Artem Lobanov / Varvara Serova Avrora / RU
1st round
49. 59 Ēriks Petruņa / Alise Egija Bezručko Dancers / LV
50. 45 Maxim Moscaliov / Sutton Severance / US
51. 25 Ariel Smogorghevski / Yarden Bahari Style dance / IL
52. 28 Nick Sobolev / Adar Moshaof / IL
53. 46 Rokas Jankauskas / Enrika Jankunaite Rolina / LT
54. 36 Leevi Leskisenoja / Nelli Pulkkinen Tepika / FI
55. 30 Markus Kinnunen / Saana Pellinen Tanssiurheiluseura Botafogo ry / FI

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4c.