03/Feb/2018 - JUN.I OPEN E4 4-Dance
Table of results

No. of participants: 19 Start number
Adjudicators 12Kristiāns Kārlis Zommers / Miļena Buckaja 13Kristers Valters Cers / Paula Šumeiko 15Nils Kristiāns Jansons / Akvelīna Gertnere 16Andrejs Gusevs / Sofija Lapteva 17Roberts Rozenbahs / Enia Elizabete Ūdre 19Kristians Bērziņš / Nikola Garjāne 21Filips Guņins / Katrīne Bediķe 22Jegors Gļebovs / Aleksa Tarane 23Vladislavs Savčenko / Ija Jakovele 24Kirills Zeļenkovs / Violeta Petkeviča 26Edgars Lapa / Evelīna Grīnvalde 27Rinalds Tensbergs / Elza Niklase 28Artemijs Marševskis / Evelina Raudive 30Māris Kraševskis / Samanta Anspoka 32Timofejs Slepčenkovs / Olga Švecova
A) Svetlana Vitolina
B) Jelena Danilcenko
F) Janis Vanags
H) Ligita Rihtere
I) Vitalijs Sidaravicus
J) Aleksandrs Bessonovs
K) Anna Baholdina
0/0
1/0
2/2
1/1
0/1
2/1
2/0
2/2
2/2
2/2
2/2
2/2
2/2
2/2
2/2
2/2
2/2
0/2
2/2
0/2
1/2
1/2
0/0
0/1
1/2
1/2
1/1
0/1
2/2
2/2
2/2
2/2
2/2
2/2
2/2
1/0
2/2
2/2
2/1
2/2
2/2
2/2
2/0
2/2
2/0
1/0
1/0
1/0
2/1
1/1
1/0
1/1
0/0
0/1
0/0
2/2
2/1
2/1
1/1
2/2
1/2
1/1
0/0
1/1
2/2
0/1
1/2
2/2
2/1
2/1
0/2
1/0
0/0
1/0
1/1
1/0
0/1
2/2
2/2
2/2
2/2
1/1
2/2
2/2
2/1
0/0
1/2
2/2
1/1
1/1
0/0
0/2
0/2
0/2
0/1
1/1
0/2
1/2
0/2
0/1
0/0
2/0
1/1
1/0
0/0
Result of 1st round 13 28 23 13 28 24 14 10 17 20 8 26 14 14 8
Qualified for 2nd round   X X   X X X   X X   X X X  
A) Svetlana Vitolina
B) Jelena Danilcenko
F) Janis Vanags
H) Ligita Rihtere
I) Vitalijs Sidaravicus
J) Aleksandrs Bessonovs
K) Anna Baholdina
  2/2
2/2
2/2
1/1
2/1
2/2
1/2
0/1
2/1
2/1
0/1
2/0
0/0
0/0
  1/2
0/1
0/2
2/2
0/2
2/2
1/1
0/0
1/1
2/1
1/0
2/2
2/2
1/2
0/0
2/2
0/0
1/0
0/0
0/0
1/1
  1/0
0/0
0/1
2/1
2/0
2/2
1/1
1/0
2/1
2/0
0/0
2/1
0/0
2/1
  2/2
0/2
2/1
2/2
1/2
2/2
2/2
0/0
0/0
0/0
0/1
0/0
0/0
0/0
1/1
0/0
0/0
1/0
0/0
1/0
2/0
 
Result of 2nd round   24 10   18 17 7   13 12   24 1 6  
Qualified for final   X     X X     X     X      
Result of final   9,0     14,0 12,0     26,0     11,0      
Start number 12Kristiāns Kārlis Zommers / Miļena Buckaja 13Kristers Valters Cers / Paula Šumeiko 15Nils Kristiāns Jansons / Akvelīna Gertnere 16Andrejs Gusevs / Sofija Lapteva 17Roberts Rozenbahs / Enia Elizabete Ūdre 19Kristians Bērziņš / Nikola Garjāne 21Filips Guņins / Katrīne Bediķe 22Jegors Gļebovs / Aleksa Tarane 23Vladislavs Savčenko / Ija Jakovele 24Kirills Zeļenkovs / Violeta Petkeviča 26Edgars Lapa / Evelīna Grīnvalde 27Rinalds Tensbergs / Elza Niklase 28Artemijs Marševskis / Evelina Raudive 30Māris Kraševskis / Samanta Anspoka 32Timofejs Slepčenkovs / Olga Švecova
Rank from
Rank to
14
15
1
 
9
 
14
15
4
 
3
 
10
11
17
 
7
 
8
 
18
19
2
 
13
 
12
 
18
19

No. of participants: 19 Start number
Adjudicators 33Romāns Vobļikovs / Anastasija Tomsone 34Pēteris Buske / Ieva Buske 35Gustavs Klints / Karīna Keita Bormane 36Kristiāns Pūce / Elizabete Dziedātāja                      
A) Svetlana Vitolina
B) Jelena Danilcenko
F) Janis Vanags
H) Ligita Rihtere
I) Vitalijs Sidaravicus
J) Aleksandrs Bessonovs
K) Anna Baholdina
1/0
1/0
1/0
1/1
1/0
2/2
0/1
1/0
2/2
2/1
1/0
2/2
1/1
2/2
2/2
2/2
2/1
1/2
1/0
2/2
2/1
2/2
0/2
2/2
2/2
2/1
1/2
2/2
                     
Result of 1st round 11 19 22 24                      
Qualified for 2nd round   X X X                      
A) Svetlana Vitolina
B) Jelena Danilcenko
F) Janis Vanags
H) Ligita Rihtere
I) Vitalijs Sidaravicus
J) Aleksandrs Bessonovs
K) Anna Baholdina
  0/0
1/0
0/1
1/1
0/2
0/1
0/0
2/2
2/2
0/2
0/1
1/2
0/1
0/1
2/2
0/0
2/1
1/2
0/0
1/0
1/1
                     
Result of 2nd round   7 16 13                      
Qualified for final     X X                      
Result of final     18,0 22,0                      
Start number 33Romāns Vobļikovs / Anastasija Tomsone 34Pēteris Buske / Ieva Buske 35Gustavs Klints / Karīna Keita Bormane 36Kristiāns Pūce / Elizabete Dziedātāja                      
Rank from
Rank to
16
 
10
11
5
 
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4c.