21/Jan/2018 - JUN.I OPEN D LK 8-Dance
Table of results

No. of participants: 19 Start number
Adjudicators 107Sandijs Kasparsons / Marta Saleniece 108Rainers Pocjus / Anna Pumpura 112Krišjānis Ozols / Samanta Rakova 113Toms Jankovskis / Arīna Puzanova 114Kristers Čunka / Sindija Granta 115Patriks Burvis / Estere Līva Barkāne 116Einhards Aleksandrs Čačka / Elizabete Vorobjova 117Toms Ozoliņš / Dārta Garā 118Kristers Jerofejevs / Diāna Aizezera 121Jegors Ļebedevs / Kristīne Ļipatova 123Vladislavs Strumps / Nikolija Ņikitina 124Toms Mulareks / Melisa Bileskalne 125Rihards Pauls Avotiņš / Katrīna Ezera 126Andis Arājs / Dana Augustāne 127Jānis Krainis / Olesja Ščetiļnikova
A) Valerijs Nazadze
B) Ilze Zagere
D) Inna Mihalova
E) Anna Znotena Berzupe
G) Margarita Goldin
I) Gerds Ivuskans
J) Egils Smagris
4/4
2/3
4/4
4/4
4/4
2/3
4/4
3/3
3/3
2/4
2/4
3/4
4/2
4/4
0/0
2/0
0/0
0/1
0/0
0/2
0/0
4/4
2/3
0/1
2/1
1/1
1/3
2/0
4/4
2/4
2/4
0/4
3/3
1/4
4/4
0/3
1/2
2/0
3/1
1/0
1/1
3/1
0/0
1/2
1/4
1/3
0/3
1/2
0/3
2/3
2/2
0/0
1/0
1/0
0/1
0/2
1/2
4/2
2/4
4/4
4/3
4/3
3/3
0/2
2/1
1/2
1/1
0/0
4/3
1/1
4/2
3/3
4/4
3/4
4/4
2/3
3/2
1/1
4/2
4/4
4/4
4/4
4/4
3/3
4/3
3/3
4/2
3/2
3/4
4/3
4/2
4/2
3/0
4/0
4/3
4/4
4/0
3/2
4/4
3/4
4/4
4/4
4/4
4/3
4/4
Result of 1st round 50 45 5 25 43 19 21 14 43 19 45 46 44 37 54
Qualified for 2nd round X X     X       X   X X X X X
A) Valerijs Nazadze
B) Ilze Zagere
D) Inna Mihalova
E) Anna Znotena Berzupe
G) Margarita Goldin
I) Gerds Ivuskans
J) Egils Smagris
3/3
1/0
3/4
0/0
0/0
2/0
4/1
3/0
4/3
2/0
4/0
3/2
4/1
4/4
    3/2
4/1
3/0
4/0
3/0
4/0
3/0
      2/2
0/1
2/3
3/4
0/0
1/4
1/0
  3/1
1/4
0/0
0/0
4/0
0/0
2/0
2/1
1/3
4/4
2/0
0/2
4/4
2/4
1/2
2/1
0/0
0/2
1/4
0/1
0/3
0/3
0/2
0/3
0/2
3/4
0/4
0/3
2/3
4/3
4/4
4/4
3/4
2/2
4/4
Result of 2nd round 21 34     27       23   15 33 17 24 47
Qualified for final   X     X             X     X
Result of final   33,0     33,0             35,0     21,0
Start number 107Sandijs Kasparsons / Marta Saleniece 108Rainers Pocjus / Anna Pumpura 112Krišjānis Ozols / Samanta Rakova 113Toms Jankovskis / Arīna Puzanova 114Kristers Čunka / Sindija Granta 115Patriks Burvis / Estere Līva Barkāne 116Einhards Aleksandrs Čačka / Elizabete Vorobjova 117Toms Ozoliņš / Dārta Garā 118Kristers Jerofejevs / Diāna Aizezera 121Jegors Ļebedevs / Kristīne Ļipatova 123Vladislavs Strumps / Nikolija Ņikitina 124Toms Mulareks / Melisa Bileskalne 125Rihards Pauls Avotiņš / Katrīna Ezera 126Andis Arājs / Dana Augustāne 127Jānis Krainis / Olesja Ščetiļnikova
Rank from
Rank to
9
 
4
 
19
 
13
 
3
 
15
16
14
 
18
 
8
 
15
16
11
12
5
 
10
 
7
 
2
 

No. of participants: 19 Start number
Adjudicators 128Aleksandrs Jurženkovs / Loreta Reinika 129Sandis Krivišs / Denija Sirmā 132Aleksis Buliņš / Vera Šavlovska 133Aleksejs Tretjaks / Līna Mazaļevska                      
A) Valerijs Nazadze
B) Ilze Zagere
D) Inna Mihalova
E) Anna Znotena Berzupe
G) Margarita Goldin
I) Gerds Ivuskans
J) Egils Smagris
4/4
4/4
4/3
4/2
4/2
4/2
3/2
2/1
0/2
2/2
0/0
0/0
1/2
1/4
4/3
3/4
4/2
4/2
4/4
3/3
2/4
3/3
4/4
4/4
4/4
4/4
4/4
4/3
                     
Result of 1st round 46 17 46 53                      
Qualified for 2nd round X   X X                      
A) Valerijs Nazadze
B) Ilze Zagere
D) Inna Mihalova
E) Anna Znotena Berzupe
G) Margarita Goldin
I) Gerds Ivuskans
J) Egils Smagris
0/3
1/1
2/1
1/4
1/0
1/0
0/0
  3/1
3/3
0/1
2/4
2/4
2/4
2/4
2/3
3/2
4/4
4/4
4/4
4/4
2/1
                     
Result of 2nd round 15   35 45                      
Qualified for final     X X                      
Result of final     36,0 10,0                      
Start number 128Aleksandrs Jurženkovs / Loreta Reinika 129Sandis Krivišs / Denija Sirmā 132Aleksis Buliņš / Vera Šavlovska 133Aleksejs Tretjaks / Līna Mazaļevska                      
Rank from
Rank to
11
12
17
 
6
 
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4c.