17/Dec/2017 - JUN.II OPEN Standard
Final result

Final
Rank No. Couple Country
1. 49 Gromoglasov, Nikolay / Plastinina, Anastasia / RU
2. 37 Nagornev, Ivan / Khrutskaya, Vasilisa АЛЬЯНС / RU
3. 15 Andersons, Roberts / Rasimjonoka, Jekaterina Dzintars / LV
4. 60 Lepiste, Andreas / Dzevulskaja, Sofia Kreedo Dance / EE
5. 70 Makarovas, Laurynas / Čepauskaitė, Emilija Juventos / LT
6. 35 Esayan, Artem / Kormyshenkova, Anna Lider / RU
7. 68 Holm, Leho / Lutter, Marleen Leevi / EE
4th round
8. 69 Bessonov, Aleksey / Kolmagorova, Evgenia Avrora / RU
9. 41 Anureev, Mikhail / Diakova, Anastasia Dynamo / RU
10. 75 Gedgaudas, Justas / Rutakauskaitė, Ainė / LT
11. 39 Naumov, Timofei / Aņisimova, Alisa Daugava / LV
12. 14 Boiko, Denys / Nonko, Oleksandra / UA
3rd round
13. 42 Zaychenko, Artem / Sternard, Ekaterina AVRORA / RU
14. 24 Borisov, Kirill / Kachurina, Anastasia Russian Federation / RU
15.- 16. 72 Richter, Alexander / Moock, Julietta Braunschweig Dance Company e.V / DE
15.- 16. 74 Maasalu, Kristofer Robin / Kurs, Kretel / EE
17. 56 Kivisalu, Karl-Kristofer / Barkala, Marleen Respect / EE
18.- 19. 19 Dimants, Reinis Krists / Āboltiņa, Linda Golda / LV
18.- 19. 51 Biele, Arturs / Kravčuka, Marija Elizabete Dzintars / LV
20. 79 Ameljushenko, Alari / Kallas, Sandra / EE
21.- 22. 65 Tshovrebov, Sergeiy / Belova, Anastasiya Галактика / RU
21.- 22. 73 Zhussipbay, Alibek / Kargabaeva, Alua Тарлан / KZ
23. 67 Lobanov, Artem / Serova, Varvara Avrora / RU
24. 21 Cimbir, Dragos / Rotaru, Beatricia / MD
2nd round
25. 54 Rakhmetullin, Batyrkhan / Zhakenova, Alina S.Dance Studio, SDUSHOR 1 / KZ
26.- 27. 12 Sergazin, Amirlan / Gavrilova, Yuliya / KZ
26.- 27. 53 Piirsalu, Enrico / Barjabin, Sarah Sofie DC Leevi / EE
28. 77 Lukashou, Mikita / Crujsbrg, Sandrina Netherlands
29. 78 Korostelev, Matvey / Kanonova, Viktoria Russian Federation
30. 62 Galčius, Gediminas / Gusčiūtė, Elzė Pinavija / LT
31. 59 Leontiev, Andrey / Leontieva, Anastasia / RU
32.- 34. 36 Petmanson, Johannes / Nikulina, Kristina Tango / EE
32.- 34. 47 Abramov, Aleksei / Strelnikova, Polina Vdohnovenie / RU
32.- 34. 57 Jantson, Mihkel / Skvortsova, Alexandra Kreedo Dance / EE
35. 17 Yehonatan, Shvartsburd / Gershfeld, Elinor Primavera / IL
36. 28 Zaidman, Ariel / Zaltsman, Eden Dream Dance / IL
37. 76 Vorona, Arsenijs / Malysheva, Daria / LV
38.- 39. 55 Ziv, Mark / Moshe, Noa / IL
38.- 39. 71 Dzemyda, Rytis / Dobrovolskytė, Kornelija Sūkurys / LT
40. 18 Petrov, Sergey / Andreeva, Olesia Vdohnovenie / RU
1st round
41. 40 Filatenko, Martin / Luik, Liisi-Rebeka Respect / EE
42. 23 Viščiūnas, Justas / Daugytė, Aistė Palangos moksleivių klubas / LT
43. 44 Bušauskas, Benas / Brazdžionytė, Miglė Tvistas / LT
44. 45 Pāls, Arsenijs / Gorjunova, Alīna Mirada / LV
45. 26 Knauts, Rūdolfs Kārlis / Matuka, Milēna Lesto / LV
46. 34 Kernychyshyn, Stanislav / Tkachuk, Dariya / UA
47. 31 Sobolev, Nick / Moshaof, Adar / IL
48. 29 Smogorghevski, Ariel / Bahari, Yarden Style dance / IL
49.- 51. 16 Oleksandr, Serkov / Tkachuk, Anastasiya Modern / UA
49.- 51. 32 Kinnunen, Markus / Pellinen, Saana Tanssiurheiluseura Botafogo ry / FI
49.- 51. 52 Geislers, Markuss / Ķeire, Anita Elizabete Aura / LV
52. 58 Brakšis, Oskars Arturs / Siliņa, Helēna Aura / LV

This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4c.