17/Dec/2017 - JUN.I OPEN C Latin
Table of results

No. of participants: 23 Start number
Adjudicators 12Kalbaska, Pavel / Shykhlina, Milana 13Briežkalns, Artūrs / Sīmane-Ambaine, Kristīne 15Westerlund, Valter / Narvo, My 16Murnikovas, Nikita / Svedaitė, Auguste 17Kravcovs, Marks / Jakovļeva, Darina 18Lenzbergas, Neilas / Jonusaite, Gabija 19Apvinis, Joris / Miezinyte, Austyna 21Blyzniuk, Illia / Rudenko, Stefaniia 22Šiļausks, Reinis / Būmane, Viktorija 25Serko, Maksims / Kipļuka, Anna Krista 28Rimkus, Mykolas / Jaseviciute, Jogailė 30Stradetskiy, Roman / Symaka, Mariia 31Otsmaa, Markus Andreas / Saun, Katarina 32Staune, Kristers / Onufrijeva, Anastasija 33Seidaliev, Alisher / Nurlanova, Aibiike
D) Sergey Belyaev
F) Ivane Kandelaki
I) Svetlana Tverianovich
J) Vladimir Dymov
L) Virginijus Visockas
O) Eduard Korotin
Q) Dace Debovska
2
5
5
5
5
5
1
1
5
2
0
2
0
3
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
4
0
5
5
4
3
3
0
1
1
5
2
2
1
4
3
0
5
5
1
3
1
5
2
1
2
4
3
4
3
4
0
4
1
4
3
1
2
5
2
3
1
2
1
0
3
2
1
0
0
3
1
0
3
5
5
4
5
5
4
1
0
0
0
0
3
2
1
2
2
1
0
5
1
5
5
5
5
5
5
5
Result of 1st round 28 13 0 18 17 17 18 20 20 12 7 31 6 12 35
Qualified for 2nd round X     X     X X X     X     X
D) Sergey Belyaev
F) Ivane Kandelaki
I) Svetlana Tverianovich
J) Vladimir Dymov
L) Virginijus Visockas
O) Eduard Korotin
Q) Dace Debovska
5
5
5
5
5
5
0
    1
0
0
0
0
2
4
    4
0
0
2
4
0
2
1
1
1
2
0
1
1
1
0
2
0
1
0
3
    2
5
4
3
5
5
5
    5
5
5
5
4
5
5
Result of 2nd round 30     7     12 7 7     29     34
Qualified for final X                     X     X
Result of final 17,0                     10,0     5,0
Start number 12Kalbaska, Pavel / Shykhlina, Milana 13Briežkalns, Artūrs / Sīmane-Ambaine, Kristīne 15Westerlund, Valter / Narvo, My 16Murnikovas, Nikita / Svedaitė, Auguste 17Kravcovs, Marks / Jakovļeva, Darina 18Lenzbergas, Neilas / Jonusaite, Gabija 19Apvinis, Joris / Miezinyte, Austyna 21Blyzniuk, Illia / Rudenko, Stefaniia 22Šiļausks, Reinis / Būmane, Viktorija 25Serko, Maksims / Kipļuka, Anna Krista 28Rimkus, Mykolas / Jaseviciute, Jogailė 30Stradetskiy, Roman / Symaka, Mariia 31Otsmaa, Markus Andreas / Saun, Katarina 32Staune, Kristers / Onufrijeva, Anastasija 33Seidaliev, Alisher / Nurlanova, Aibiike
Rank from
Rank to
3
 
17
 
23
 
10
12
13
15
13
15
8
 
10
12
10
12
18
19
21
 
2
 
22
 
18
19
1
 

No. of participants: 23 Start number
Adjudicators 34Sabyruly, Alikhan / Slobodova, Alina 36Domarkas, Kajus / Chmelevskytė, Brigita 41Stikuts, Rendijs / Čiževska, Daniella 42Eglītis, Edvards / Heinrihsone, Džiliāna 44Müürisepp, Arian / Pchelkina, Mirra 45Bagdevicius, Aronas / Jegorova, Anastasija 47Stanynas, Lukas / Bespalovaitė, Toma 48Ratkovski, Rene Philipp / Petrova, Polina              
D) Sergey Belyaev
F) Ivane Kandelaki
I) Svetlana Tverianovich
J) Vladimir Dymov
L) Virginijus Visockas
O) Eduard Korotin
Q) Dace Debovska
5
5
5
5
5
3
5
4
4
2
4
5
2
4
1
0
2
0
2
1
2
4
3
3
4
2
4
5
2
1
5
5
5
5
0
0
2
3
3
1
4
4
1
4
1
1
5
3
0
5
4
5
5
1
0
0
             
Result of 1st round 33 25 8 25 23 17 15 20              
Qualified for 2nd round X X   X X     X              
D) Sergey Belyaev
F) Ivane Kandelaki
I) Svetlana Tverianovich
J) Vladimir Dymov
L) Virginijus Visockas
O) Eduard Korotin
Q) Dace Debovska
5
4
4
4
5
2
2
2
4
0
3
4
3
4
  0
0
1
0
0
3
4
0
1
4
4
2
4
0
    4
5
4
2
0
0
0
             
Result of 2nd round 26 20   8 15     15              
Qualified for final X X     X     X              
Result of final 18,0 25,0     31,0     34,0              
Start number 34Sabyruly, Alikhan / Slobodova, Alina 36Domarkas, Kajus / Chmelevskytė, Brigita 41Stikuts, Rendijs / Čiževska, Daniella 42Eglītis, Edvards / Heinrihsone, Džiliāna 44Müürisepp, Arian / Pchelkina, Mirra 45Bagdevicius, Aronas / Jegorova, Anastasija 47Stanynas, Lukas / Bespalovaitė, Toma 48Ratkovski, Rene Philipp / Petrova, Polina              
Rank from
Rank to
4
 
5
 
20
 
9
 
6
 
13
15
16
 
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4c.