17/Dec/2017 - JUN.I OPEN C Standard
Table of results

No. of participants: 20 Start number
Adjudicators 12Kalbaska, Pavel / Shykhlina, Milana 13Briežkalns, Artūrs / Sīmane-Ambaine, Kristīne 15Westerlund, Valter / Narvo, My 16Murnikovas, Nikita / Svedaitė, Auguste 18Lenzbergas, Neilas / Jonusaite, Gabija 19Apvinis, Joris / Miezinyte, Austyna 21Blyzniuk, Illia / Rudenko, Stefaniia 22Šiļausks, Reinis / Būmane, Viktorija 25Serko, Maksims / Kipļuka, Anna Krista 27Rimkus, Mykolas / Jaseviciute, Jogailė 28Stradetskiy, Roman / Symaka, Mariia 30Staune, Kristers / Onufrijeva, Anastasija 31Seidaliev, Alisher / Nurlanova, Aibiike 32Sabyruly, Alikhan / Slobodova, Alina 35Domarkas, Kajus / Chmelevskytė, Brigita
C) Olga Sabanskaya
D) Sergey Belyaev
G) Andriy Polyvka
H) Sergiy Kravchuk
J) Vladimir Dymov
N) Martin Parmas
Q) Dace Debovska
5
3
2
3
4
2
2
3
1
2
2
4
3
3
0
0
0
0
1
0
0
4
4
3
2
1
5
4
3
5
4
5
3
3
2
4
5
5
4
5
5
4
1
2
0
2
1
0
2
3
5
4
4
4
3
5
4
3
4
5
4
5
4
3
2
3
1
1
1
1
0
3
5
5
3
0
2
3
1
1
0
3
3
1
3
5
4
4
5
4
3
5
5
4
5
4
5
5
1
4
4
5
4
4
5
Result of 1st round 21 18 1 23 25 32 8 28 29 12 18 12 28 33 27
Qualified for 2nd round X X   X X X   X X   X   X X X
C) Olga Sabanskaya
D) Sergey Belyaev
G) Andriy Polyvka
H) Sergiy Kravchuk
J) Vladimir Dymov
N) Martin Parmas
Q) Dace Debovska
5
3
1
1
5
0
2
1
0
0
0
1
0
0
  4
3
4
2
1
3
1
1
1
5
3
2
1
0
4
4
3
2
5
3
2
  3
2
5
2
3
2
4
5
2
3
4
5
5
3
  0
0
0
0
0
0
0
  0
5
1
1
0
3
1
4
5
2
4
5
5
5
0
0
1
5
0
1
4
Result of 2nd round 17 2   18 13 23   21 27   0   11 30 11
Qualified for final       X   X   X X         X  
Result of final       26,0   24,0   18,0 11,0         5,0  
Start number 12Kalbaska, Pavel / Shykhlina, Milana 13Briežkalns, Artūrs / Sīmane-Ambaine, Kristīne 15Westerlund, Valter / Narvo, My 16Murnikovas, Nikita / Svedaitė, Auguste 18Lenzbergas, Neilas / Jonusaite, Gabija 19Apvinis, Joris / Miezinyte, Austyna 21Blyzniuk, Illia / Rudenko, Stefaniia 22Šiļausks, Reinis / Būmane, Viktorija 25Serko, Maksims / Kipļuka, Anna Krista 27Rimkus, Mykolas / Jaseviciute, Jogailė 28Stradetskiy, Roman / Symaka, Mariia 30Staune, Kristers / Onufrijeva, Anastasija 31Seidaliev, Alisher / Nurlanova, Aibiike 32Sabyruly, Alikhan / Slobodova, Alina 35Domarkas, Kajus / Chmelevskytė, Brigita
Rank from
Rank to
7
 
12
 
20
 
6
 
9
 
5
 
18
 
3
 
2
 
16
17
13
 
16
17
10
11
1
 
10
11

No. of participants: 20 Start number
Adjudicators 36Pujats, Ardis / Legajeva, Valerija 39Eglītis, Edvards / Heinrihsone, Džiliāna 41Müürisepp, Arian / Pchelkina, Mirra 42Stanynas, Lukas / Bespalovaitė, Toma 43Skrjabin, Lev / Gorodilova, Jelizaveta                    
C) Olga Sabanskaya
D) Sergey Belyaev
G) Andriy Polyvka
H) Sergiy Kravchuk
J) Vladimir Dymov
N) Martin Parmas
Q) Dace Debovska
5
0
2
1
3
2
4
2
2
3
3
0
2
4
1
1
1
0
0
4
0
5
5
5
5
5
4
5
5
4
4
4
5
5
4
                   
Result of 1st round 17 16 7 34 31                    
Qualified for 2nd round       X X                    
C) Olga Sabanskaya
D) Sergey Belyaev
G) Andriy Polyvka
H) Sergiy Kravchuk
J) Vladimir Dymov
N) Martin Parmas
Q) Dace Debovska
      2
3
0
2
2
2
3
1
2
5
4
1
5
5
                   
Result of 2nd round       14 23                    
Qualified for final         X                    
Result of final         21,0                    
Start number 36Pujats, Ardis / Legajeva, Valerija 39Eglītis, Edvards / Heinrihsone, Džiliāna 41Müürisepp, Arian / Pchelkina, Mirra 42Stanynas, Lukas / Bespalovaitė, Toma 43Skrjabin, Lev / Gorodilova, Jelizaveta                    
Rank from
Rank to
14
 
15
 
19
 
8
 
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.4c.