Valentīndienas kauss

14. februāris, 2015

Rīgas Teikas vidusskola,

Aizkraukles iela 14, Rīga

Organizatori:

Rīgas skolēnu pils

Latviski English

Bērni I E4
4 dejas

Piedalās: 6 pāri

1. Ričards Krīviņš - Eva Grāvere
2. Roberts Ceimers - Juliana Horta
3. Valters Ragovskis - Emīlija Tālberga
<vairāk>
Preview
Print

Bērni II E4
4 dejas

Piedalās: 13 pāri

1. Reinis Kiršteins - Lauma Vainauska
2. Roberts Jelnieks - Patrīcija Keita Dižkalpa
3. Rihards Pauls Avotiņš - Elizabete Petrovska
<vairāk>
Preview
Print

Juniori I E4/E6
6 dejas

Piedalās: 16 pāri

1. Dominykas Tolcikis - Karolina Jonuškaitė
2. Emīls Misiņš - Dana Irbe
3. Aleksandrs Hajenko - Aleksandra Vakajeva
<vairāk>
Preview
Print

Juniori II E6/D ST
ST

Piedalās: 14 pāri

1. Nikolajs Isajevs - Daniela Petrova
2. Ralfs Belohvoščiks - Elizabete Rimšēviča
3. Jānis Cīrulis - Everita Lempa
<vairāk>
Preview
Print

Juniori II LA
LA

Piedalās: 4 pāri

1. Deniss Ivačenkovs - Kerija Tīna Ūdre
2. Roens Rande - Jekaterina Daņiļeviča
3. Liutauras Suvorovas - Elina Smilgevičiūtė
<vairāk>
Preview
Print

Jaunieši+Pieaugušie D/C ST
ST

Piedalās: 4 pāri

1. Aleksandrs Timofejevs - Marika Petrovska
2. Matīss Auzāns - Ilva Vāvere
3. Renārs Konstantinovs - Una Jansone
<vairāk>
Preview
Print

Bērni E6 (Kauss) Kauss
6 dejas

Piedalās: 18 pāri

1. Elans Kristers Vilimanis - Kristīne Sīmane-Ambaine
2. Ardis Pujats - Valerija Legajeva
3. Oļegs Koniščuks - Arina Koniščuka
<vairāk>
Preview
Print

Juniori I E4
4 dejas

Piedalās: 6 pāri

1. Rodions Čertovs - Polina Bičihina
2. Romans Gailišs - Alisa Motorina
3. Patriks Pavličenko - Laura Belohvoščika
<vairāk>
Preview
Print

Juniori I D (Kauss) Kauss
8 dejas

Piedalās: 23 pāri

1. Daniils Buinickis - Daniela Ivenkova
2. Klimentijs Koņevs - Evelīna Inne
3. Gustavs Bergmanis - Helma Vīksna
<vairāk>
Preview
Print

Juniori II E6
6 dejas

Piedalās: 6 pāri

1. Arturs Ņesterenkovs - Nikola Hlibova
2. Artūrs Litvinovs - Alīna Munda
3. Aivis Letinskis - Elīna Moisejeva
<vairāk>
Preview
Print

Juniori II E6/D LA
LA

Piedalās: 11 pāri

1. Artūrs Litvinovs - Alīna Munda
2. Nikolajs Isajevs - Daniela Petrova
3. Edgars Elberts - Katrīna Paula Maksimova
<vairāk>
Preview
Print

Juniori II ST
ST

Piedalās: 4 pāri

1. Eduards Antons Markēvičs - Dina Budkeviča
2. Liutauras Suvorovas - Elina Smilgevičiūtė
3. Ņikita Drjagalovs - Elina Paka - Rūce
<vairāk>
Preview
Print

Galvenais tiesnesis:

Viktors Abramovs (Latvija)

 

Sekretariāts:

Vadītājs:

Mūzika:

Anrijs Vītoliņš

Ligita Rihtere

Aigars Umblejs