News
Paldies visiem par ieguldījumu un lielisko kopvērtējumu! GOC 2019 Medaļu tabula...
Paldies visiem par ieguldījumu un lielisko kopvērtējumu! GOC 2019 Medaļu tabula: 1.Krievija,2.Vācija,3.Moldova,4.Ķīna,5.Itālija,6.LATVIJA
15.08.2019. WDSF
GrandSlam Adult Standard Stuttgart – Germany (220)
9. Vadim Shurin –
Anastasia Meshkova
11. Edgars Linis –
Eliza Ancane
16.08.2019. WDSF
GrandSlam Adult Latin Stuttgart – Germany (224)
40.-41. Vicenc
Torremade – Megija Dana Morite
77.-79. Leonards
Petkevics – Angelina Tsiprush
15.08.2019. WDSF PD
Super Grand Prix Adult Standard Stuttgart – Germany (60)
13.-14. Marts Punins
– Dana Jakobsone
15.08.2019.
WDSF Open Under 21 Latin Stuttgart –
Germany (107)
12. Leonards
Petkevics – Angelina Tsiprush
22.-24. Nikita Toms
– Laura Sturaine
17.08.2019.
WDSF Open Senior I Latin Stuttgart –
Germany (62)
31.-32. Juris
Maskalans – Agnese Maskalane
33. Kalvis Deaks –
Dina Deaka
WDSF Open Youth
Latin Stuttgart – Germany (137)
11. Andrejs
Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte
WDSF Open Youth
Latin Stuttgart – Germany (179)
56.-59. Nikita Toms
– Laura Sturaine
97.-101. Alans Orda
– Amanda Aksenoka
148. Andrejs
Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte
WDSF Open Senior I
Standard Stuttgart – Germany (92)
8. Marco Rizzotto –
Alina Klonova
GOC Juveniles I
Latin (21)
20. Alexey
Haritonovs – Alika Urushadze
GOC Juveniles I
6-Dance (19)
18. Alexey
Haritonovs – Alika Urushadze
GOC Juveniles II
Standard (57)
3. Jegors Prokins –
Polina Karimova
48. Karlis Bluzmanis
– Marta Filimonova
GOC Juveniles II
Latin (72)
1. Jegors Prokins –
Polina Karimova
33.-38. Karlis
Bluzmanis – Marta Filimonova
GOC Juveniles II
8-Dance (60)
2. Jegors Prokins –
Polina Karimova
GOC Junior I
Standard (60)
2. Richards Krivins
– Nelly Vorobjova
10. Armands
Goldbergs – Marija Golubeva
GOC Junior I Latin
(81)
18.-20. Jegors
Prokins – Polina Karimova
27.-29. Richards
Krivins – Nelly Vorobjova
46.-47. Armands
Goldbergs – Marija Golubeva
GOC Junior I
10-Dance (63)
17. Richards Krivins
– Nelly Vorobjova
29. Armands
Goldbergs – Marija Golubeva
GOC Junior II
Standard (114)
9.-11. Olegs Berzins
– Anna Berzina
22..Ernests Aksels
Dimants – Marija Pascenko
47. Roberts Punka –
Karina Karklina
GOC Junior II Latin (144)
20. Alans Orda – Amanda Aksenoka
28.-30. Ernests Aksels Dimants – Marija Pascenko
55.-56. Roberts
Punka – Karina Karklina
59.-60.Artemijs
Plakitins – Daria Malysheva
GOC Junior II
10-Dance (95)
25.-26. Ernests Aksels Dimants – Marija Pascenko
34.-35. Roberts
Punka – Karina Karklina
GOC Youth 10-Dance (80)
24. Andrejs
Grinevics – Kornelija Dobrovolskyte
GOC Adult A Standard
(92)
1. Andrejs Grinevics
– Kornelija Dobrovolskyte