Mūsu cerības, 14.05.2022.

Datums 14.05.2022.
Vieta Hanzas v-skola, Grostonas iela 5, Rīga, Latvia
Organizators RV Studio
Atbildīgais Silvija Abramova
Galvenais tiesnesis
Kaspars Bērzups
Tiesneši
(A) Anna Baholdina (Latvija)
(B) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
(C) Mario Končevskis (Latvija)
(D) Ilona Kalniņa (Latvija)
(E) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
(F) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
Informātors
Viola Abramova-Mailīte
Mūzika
Uģis Putniņš
Sekretariāts
Andris Rudaks

Meitenes solo 2015.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
38 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
3 1 Laūra Anšakova APK Dance
Latvija
22 1 Marta Riekstiņa Anitas deju studija
Latvija
17 1 Milana Demeško Boginiča DS
Latvija
53 1 Paula Žogota Amber Jūrmala
Latvija
54 1 Anna Goldenberg APK Dance
Latvija
4 1 Arina Ivanova APK Dance
Latvija
57 2 Vasilisa Vinokurova APK Dance
Latvija
41 2 Anastasija Rižikova APK Dance
Latvija
15 2 Aleksandra Vasiļjeva APK Dance
Latvija
52 2 Marta Meļņika RV Studio
Latvija
46 2 Milana Kucina APK Dance
Latvija
50 2 Emīlija Anna Kārkliņa Vērdiņš
Latvija
62 2 Marta Spridzāne RV Studio
Latvija
48 2 Agnese Olīvija Kārkliņa Vērdiņš
Latvija
43 2 Sofija Balče Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDE
Ch
ABCDE
Summa
38 1 66566 66566 58/36
3 1 66565 66565 56/34
22 1 56555 56555 52/30
17 1 46446 46556 50/30
53 1 66454 56554 50/30
54 1 66434 66454 48/29
4 1 65444 65455 48/28
57 2 65544 65444 47/27
41 2 65434 66444 46/27
15 2 65444 65444 46/26
52 2 56444 46445 46/26
46 2 65433 65454 45/26
50 2 46545 45444 45/26
62 2 46444 46445 45/25
48 2 45434 45444 41/24
43 2 45433 55443 40/24
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)

Meitenes solo 2014.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
56 1 Elizabete Prancāne D & D
Latvija
7 1 Anna Ļebedeva APK Dance
Latvija
3 1 Laūra Anšakova APK Dance
Latvija
38 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
17 1 Milana Demeško Boginiča DS
Latvija
57 2 Vasilisa Vinokurova APK Dance
Latvija
4 2 Arina Ivanova APK Dance
Latvija
13 2 Alise Sidorova APK Dance
Latvija
46 2 Milana Kucina APK Dance
Latvija
15 2 Aleksandra Vasiļjeva APK Dance
Latvija
33 2 Veronika Sajenko Olaine
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDEF
Ch
ABDEF
J
ABDEF
Summa
56 1 66666 56656 55654 83/50
7 1 66455 66556 66646 82/51
3 1 66656 66645 66544 81/50
38 1 66633 66655 66644 78/48
17 1 45464 45565 46554 72/42
57 2 55435 65544 66444 70/42
4 2 65445 65454 65434 70/41
13 2 66453 65553 65333 68/41
46 2 65344 65444 65433 66/38
15 2 55444 55344 55333 62/37
33 2 46444 46344 45433 62/35
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Meitenes solo 2013.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
7 1 Anna Ļebedeva APK Dance
Latvija
13 1 Alise Sidorova APK Dance
Latvija
24 1 Marta Paula Pūce Daces deju skola
Latvija
35 2 Anastasija Šuņina Daces deju skola
Latvija
2 2 Emilija Lapiņa Olaine
Latvija
60 2 Elizabete Gasperoviča Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCEF
Ch
ABCEF
Summa
7 1 66555 66556 55/33
13 1 65434 66445 47/28
24 1 45445 56545 47/28
35 2 46435 55545 46/28
2 2 46545 45334 43/25
60 2 45455 45333 41/24
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Meitenes solo 2011.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
11 1 Karolīna Markus-Narvila Darja Dance Studio
Latvija
61 1 Polina Namikina Amber Jūrmala
Latvija
1 1 Karīna Hmeļņicka Smolko deju studija
Latvija
10 1 Nikola Šehavcova Aurum
Latvija
56 1 Elizabete Prancāne D & D
Latvija
28 2 Anastasija Korotajeva Dzintarkrasts
Latvija
47 2 Vladislava Bergmane Dūšas Deju skola
Latvija
17 2 Milana Demeško Boginiča DS
Latvija
30 2 Poļina Sajenko Olaine
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDF
Q
ABCDF
Ch
ABCDF
J
ABCDF
Summa
11 1 66565 66565 66566 66566 114/70
61 1 66555 66556 66565 66566 112/68
1 1 56656 46556 66555 56455 106/64
10 1 56566 65555 56555 56544 104/61
56 1 65465 65566 55556 55454 103/62
28 2 45445 45445 45545 55545 91/55
47 2 46444 46444 55444 45454 88/50
17 2 45444 46444 46444 45445 87/49
30 2 46444 45444 46444 45434 85/48
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Meitenes solo 2010.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
61 1 Polina Namikina Amber Jūrmala
Latvija
11 2 Karolīna Markus-Narvila Darja Dance Studio
Latvija
1 2 Karīna Hmeļņicka Smolko deju studija
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACDEF
Q
ACDEF
Ch
ACDEF
J
ACDEF
Summa
61 1 65656 65656 66665 65665 113/69
11 2 55555 55555 65555 66656 105/63
1 2 56565 46556 55656 54545 103/62
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Meitenes solo 2009.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
42 1 Alina Polianska APK Dance
Latvija
20 1 Emīlija Simaite Darja Dance Studio
Latvija
58 1 Agnija Voitkeviča APK Dance
Latvija
25 1 Ksenija Samuilova Amber Jūrmala
Latvija
61 2 Polina Namikina Amber Jūrmala
Latvija
59 2 Qianhe Ni Klasika
Latvija
36 2 Nadežda Aleksandrova Klasika
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDEF
V
BCDEF
Q
BCDEF
Ch
BCDEF
R
BCDEF
J
BCDEF
Summa
42 1 66656 65655 66656 66656 66655 66666 172/105
20 1 65655 66656 56655 66665 56565 66656 168/102
58 1 55655 65565 65655 66555 56665 66556 163/97
25 1 65555 65565 64555 65565 65566 65655 160/95
61 2 55545 65545 55545 65655 56655 65655 154/93
59 2 64455 64455 54455 65455 55455 65465 146/88
36 2 54445 54444 54444 64445 55445 65445 134/78
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Meitenes solo Samba Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
42 1 Alina Polianska APK Dance
Latvija
31 2 Sofija Mihicopulu Polārzvaigzne
Latvija
25 3 Ksenija Samuilova Amber Jūrmala
Latvija
58 4 Agnija Voitkeviča APK Dance
Latvija
20 5 Emīlija Simaite Darja Dance Studio
Latvija
61 6 Polina Namikina Amber Jūrmala
Latvija
8 7 Evelīna Markus-Narvila Darja Dance Studio
Latvija
10 8 Nikola Šehavcova Aurum
Latvija
11 9 Karolīna Markus-Narvila Darja Dance Studio
Latvija

Fināls

Nr Vieta S
BCDEF
42 1 12134
31 2 23251
25 3 36325
58 4 41466
20 5 54543
61 6 65677
8 7 77712
Nr Vieta S Summa
42 1 1 1
31 2 2 2
25 3 3 3
58 4 4 4
20 5 5 5
61 6 6 6
8 7 7 7
S
Nr Vieta 1234567
42 1 23/4 - - - - -
61 6 - - - - 13 -
58 4 1113/9 - - -
31 2 13/5 - - - - -
8 7 1222225
25 3 - 13 - - - -
20 5 - - 13/11 - - -
Kopā
Nr Vieta S 1234567 Summa
42 1 1 - - - - - - - 1
31 2 2 - - - - - - - 2
25 3 3 - - - - - - - 3
58 4 4 - - - - - - - 4
20 5 5 - - - - - - - 5
61 6 6 - - - - - - - 6
8 7 7 - - - - - - - 7

1/2 fināls

Nr Vieta S
BCDEF
Summa
20 1-3 XXXXX 5
31 1-3 XXXXX 5
42 1-3 XXXXX 5
25 4-5 X-XXX 4
58 4-5 XX-XX 4
8 6-7 --XXX 3
61 6-7 XXX-- 3
10 8 -X--- 1
11 9 ----- 0
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Meitenes solo Rumba Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
42 1 Alina Polianska APK Dance
Latvija
25 2 Ksenija Samuilova Amber Jūrmala
Latvija
20 3 Emīlija Simaite Darja Dance Studio
Latvija
58 4 Agnija Voitkeviča APK Dance
Latvija
31 5 Sofija Mihicopulu Polārzvaigzne
Latvija
61 6 Polina Namikina Amber Jūrmala
Latvija
8 7 Evelīna Markus-Narvila Darja Dance Studio
Latvija
3 8-9 Laūra Anšakova APK Dance
Latvija
10 8-9 Nikola Šehavcova Aurum
Latvija

Fināls

Nr Vieta R
BCDEF
42 1 32142
25 2 25333
20 3 53511
58 4 41424
31 5 14256
61 6 66665
Nr Vieta R Summa
42 1 1 1
25 2 2 2
20 3 3 3
58 4 4 4
31 5 5 5
61 6 6 6
R
Nr Vieta 123456
42 1 13 - - - -
61 6 - - - - 15
31 5 1223 - -
25 2 - 14 - - -
58 4 1225 - -
20 3 223 - - -
Kopā
Nr Vieta R 123456 Summa
42 1 1 - - - - - - 1
25 2 2 - - - - - - 2
20 3 3 - - - - - - 3
58 4 4 - - - - - - 4
31 5 5 - - - - - - 5
61 6 6 - - - - - - 6

1/2 fināls

Nr Vieta R
BCDEF
Summa
20 1-4 XXXXX 5
25 1-4 XXXXX 5
42 1-4 XXXXX 5
58 1-4 XXXXX 5
31 5-6 XXXX- 4
61 5-6 XXX-X 4
8 7 ---XX 2
3 8-9 ----- 0
10 8-9 ----- 0
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
87 1 Adrians Madelāns
Evelīna Geduševa
Zaharņova deju skola
Latvija
68 1 Markuss Matvejevs
Alisa Saldugeja
Zaharņova deju skola
Latvija
113 1 Olivers Čužinskis
Sofija Prohorova
Lielupe
Latvija
90 1 Božens Gaidis
Agata Gaide
Viva
Latvija
66 1 Kirils Andrejevs
Ksenija Volinščikova
Boginiča DS
Latvija
91 1 Kaspars Ragaušs
Ance Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
100 1 Olivers Čužinskis
Estere Raupa
Lielupe
Latvija
124 1 Edgars Kovaļevskis
Monika Kovaļevska
Dūšas Deju skola
Latvija
53 2 Ernests Verza
Paula Žogota
Amber Jūrmala
Latvija
98 2 Markuss Matvejevs
Adelina Spiridonova
Zaharņova deju skola
Latvija
130 2 Mark Krugliakov
Junxi Lu
Klasika
Latvija
96 2 Jānis Ozols
Evelīna Ozola
Lielupe
Latvija
125 2 Audris Garklāvs
Emīlija Lūce
Daces deju skola
Latvija
105 2 Rezo Razmadze
Elza Alisa Tančevska
Vērdiņš
Latvija
133 2 Ernests Grigs
Emīlija Freiberga
Daces deju skola
Latvija
41 2 Maksims Makagons
Anastasija Rižikova
APK Dance
Latvija
134 2 Kirils Prokopenko
Alise Nesterjonoka
Daces deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDF
Ch
ABCDF
Summa
87 1 56456 66566 55/34
68 1 55566 56566 55/33
113 1 56565 56565 54/32
90 1 66555 66554 53/32
66 1 45555 66565 52/32
91 1 56566 45455 51/31
100 1 66564 45464 50/30
124 1 56455 56554 50/30
53 2 65444 66455 49/29
98 2 46455 55455 48/29
130 2 56544 55554 48/29
96 2 45553 56355 46/29
125 2 56544 45444 45/26
105 2 45444 55444 43/25
133 2 46444 45444 43/24
41 2 65434 65333 42/24
134 2 45433 45444 40/23
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis, 2d

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
25 1 Marats Jaņšins
Ksenija Samuilova
Amber Jūrmala
Latvija
87 1 Adrians Madelāns
Evelīna Geduševa
Zaharņova deju skola
Latvija
90 1 Božens Gaidis
Agata Gaide
Viva
Latvija
75 1 Magnus Zeltagrauds
Adrija Jonkusa
Sabīne
Latvija
91 2 Kaspars Ragaušs
Ance Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
71 2 Endijs Pabērzis
Andžela Ramona Kripševica
Sabīne
Latvija
66 2 Kirils Andrejevs
Ksenija Volinščikova
Boginiča DS
Latvija
106 2 Mu Li
Zixuan Wang
Klasika
Latvija
126 2 Mu Li
Nikola Slava
Klasika
Latvija
109 2 Stians Ļepičevs
Patrīcija Paula Erdmane
Latvija
117 2 Arturs Čerevičņiks
Anna Ļebedeva
APK Dance
Latvija
53 2 Ernests Verza
Paula Žogota
Amber Jūrmala
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDEF
Ch
BCDEF
Summa
25 1 65665 66665 57/35
87 1 65556 65546 53/32
90 1 65545 65645 51/31
75 1 65545 65545 50/30
91 2 56646 55435 49/31
71 2 64444 65654 48/28
66 2 54455 55554 47/29
106 2 55454 55454 46/28
126 2 55454 55454 46/28
109 2 54444 54444 42/24
117 2 54434 55434 41/25
53 2 54433 54444 40/23
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis, 3d

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
135 1 Adriāns Dancis
Amelija Bogdane
X Dance
Latvija
25 1 Marats Jaņšins
Ksenija Samuilova
Amber Jūrmala
Latvija
97 2 Jegors Trizna
Alīna Bortkeviča
Lielupe
Latvija
119 2 Jānis Ozols
Gabriela Golubeva
Lielupe
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDEF
Ch
BCDEF
J
BCDEF
Summa
135 1 65666 65666 65654 84/52
25 1 66555 66655 66654 82/50
97 2 55454 55554 65554 72/44
119 2 55454 55544 66544 71/43
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Iesācēji 2011.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
95 1 Timurs Kondratjevs
Arnela Gluskina
Elfs
Latvija
131 1 Junchen Bao
Albina Heislava
Klasika
Latvija
104 1 Artjoms Ivanovs
Aljona Cipruse
Elfs
Latvija
132 1 Junchen Bao
Bingyu Wang
Klasika
Latvija
77 2 Elvis Bērtulsons
Evelīna Bērtulsone
Sabīne
Latvija
92 2 Aleksandrs Groza
Evelīna Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
78 2 Elvis Bērtulsons
Austra Zankovska
Sabīne
Latvija
80 2 Eduards Alekss Gembergs
Karīna Andriekus
Sabīne
Latvija
83 2 Ikars Ruņģis
Monta Ziobrovska
Sabīne
Latvija
139 2 Jurijs Keda
Kristina Matuševska
Dzintarkrasts
Latvija
116 2 Gļebs Viderkers
Valerija Viderkere
Daces deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCEF
Ch
ABCEF
Summa
95 1 66565 66566 57/35
131 1 66555 66555 54/32
104 1 66555 66454 52/31
132 1 55555 55555 50/30
77 2 55535 55545 47/30
92 2 65436 55435 46/29
78 2 55445 55445 46/28
80 2 55444 55544 45/27
83 2 54444 54545 44/26
139 2 55444 55444 44/26
116 2 54454 54333 40/23
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Iesācēji 2010.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
81 1 Normunds Opolais
Nikola Ovsjankina
Viva
Latvija
88 1 Krišjānis Rubiks
Tessa Gudovska
Alaudo
Latvija
63 1 Kristers Salna
Kerija Cīrule
Sabīne
Latvija
65 2 Sandris Salna
Marta Zeltagrauda
Sabīne
Latvija
101 2 Sandijs Gusts Druseiks
Emīlija Krūmiņa
Anitas deju studija
Latvija
95 2 Timurs Kondratjevs
Arnela Gluskina
Elfs
Latvija
76 2 Jānis Logins
Sanija Molodcova
Viļakas BJSS (Silva)
Latvija
85 2 Patriks Olivjē Jons
Līva Zankovska
Sabīne
Latvija
79 2 Jānis Kārkliņš
Sintija Kalniņa
Viļakas BJSS (Silva)
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDEF
Q
ABDEF
Ch
ABDEF
J
ABDEF
Summa
81 1 66666 66666 56665 66666 118/71
88 1 66566 56565 56565 66654 110/67
63 1 55456 55455 65656 55654 102/62
65 2 45445 45554 65555 55554 95/57
101 2 55555 45555 65565 55333 95/57
95 2 46455 45454 66454 66444 95/56
76 2 44455 54455 55544 55445 91/55
85 2 44445 44444 54444 65454 86/50
79 2 44444 44444 54444 55444 83/49
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Iesācēji Cha Cha Cha Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
81 1 Normunds Opolais
Nikola Ovsjankina
Viva
Latvija
25 2 Marats Jaņšins
Ksenija Samuilova
Amber Jūrmala
Latvija
101 3 Sandijs Gusts Druseiks
Emīlija Krūmiņa
Anitas deju studija
Latvija
104 4 Artjoms Ivanovs
Aljona Cipruse
Elfs
Latvija
105 5 Rezo Razmadze
Elza Alisa Tančevska
Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
BCDEF
81 1 11111
25 2 22223
101 3 33332
104 4 44444
105 5 55555
Nr Vieta Ch Summa
81 1 1 1
25 2 2 2
101 3 3 3
104 4 4 4
105 5 5 5
Ch
Nr Vieta 12345
105 5 - - - - 5
104 4 - - - 5 -
81 1 5 - - - -
25 2 - 4 - - -
101 3 - 15 - -
Kopā
Nr Vieta Ch 12345 Summa
81 1 1 - - - - - 1
25 2 2 - - - - - 2
101 3 3 - - - - - 3
104 4 4 - - - - - 4
105 5 5 - - - - - 5
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
17 1 Haralds Pūce
Arina Baribina
D & D
Latvija
117 1 Haralds Pūce
Arina Zadoja
D & D
Latvija
66 1 Stefans Mailītis
Elizabete Barkāne
Daces deju skola
Latvija
130 1 Andrejs Virlāns
Paula Prižavoite
Daces deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDF
Ch
ABCDF
Summa
17 1 66666 66566 59/36
117 1 66666 66566 59/36
66 1 66666 66556 58/35
130 1 65445 55445 47/28
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Bērni I + II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
81 1 Normunds Opolais
Nikola Ovsjankina
Viva
Latvija
I3 4
125 2 Roberts Osokins
Elīza Makrecka
Lielupe
Latvija
E4 3
109 3 Aleksandrs Meščerskihs
Nikole Umanska
APK Dance
Latvija
E4 2
133 4 Sendijs Slišāns
Elvita Circene
Zīle
Latvija
E4 2
97 5 Semjons Soboļevs
Kamile Kumancova
Elfs
Latvija
E4 2
46 6 Ņikita Vinogradovs
Ieva Mitrofanova
Zīle
Latvija
E4 1
43 7 Demids Naumenko
Domenika Daņšina
Dancers
Latvija
E4 1
116 8 Mārtiņš Korzēnoks
Keita Pavlova
Zelta Solis
Latvija
E4 1
88 9 Krišjānis Rubiks
Tessa Gudovska
Alaudo
Latvija
I3 1
135 10 Jegors Žepetovs
Arina Timofejeva
Klasika
Latvija
I3
I2
1
1

Fināls

Nr Vieta W
ABDEF
Q
ABDEF
Ch
ABDEF
J
ABDEF
81 1 21212 23212 33214 25112
125 2 34131 34121 41431 31421
109 3 15425 16434 15323 13333
133 4 66346 51346 24145 54266
97 5 52663 62663 52662 42654
46 6 43554 45555 66556 66545
Nr Vieta W Q Ch J Summa
81 1 1 1 1 1 4
125 2 2 2 3 2 9
109 3 3 3 2 3 11
133 4 6 4 4 5 19
97 5 5 6 5 4 20
46 6 4 5 6 6 21
W
Nr Vieta 123456
133 6 - - 1225
125 2 224 - - -
109 3 1223/7 - -
81 1 25 - - - -
97 5 - 1223 -
46 4 - - 13/11 - -
Q
Nr Vieta 123456
125 2 23 - - - -
109 3 1124 - -
97 6 - 12225
46 5 - - - 15 -
133 4 1123 - -
81 1 14 - - - -
Ch
Nr Vieta 123456
109 2 124/94 - -
97 5 - 2223 -
46 6 - - - - 25
133 4 1224 - -
81 1 124/95 - -
125 3 223 - - -
J
Nr Vieta 123456
133 5 - 1123/11 -
97 4 - 113 - -
109 3 115 - - -
81 1 24 - - - -
46 6 - - - 13/14 -
125 2 23 - - - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
81 1 1 1 1 1 - - - - - - 4
125 2 2 2 3 2 - - - - - - 9
109 3 3 3 2 3 - - - - - - 11
133 4 6 4 4 5 - - - - - - 19
97 5 5 6 5 4 - - - - - - 20
46 6 4 5 6 6 - - - - - - 21

1/2 fināls

Nr Vieta W
ABDEF
Q
ABDEF
Ch
ABDEF
J
ABDEF
Summa
81 1-2 XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 20
109 1-2 XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 20
133 3 XXXXX XXXX- XXXXX XXXX- 18
125 4 -XXXX XXXXX -X-XX XXXXX 17
46 5-6 XXXX- --XXX XXXX- --XXX 14
97 5-6 XX--X XXX-X XXX-X XX--X 14
43 7 X-X-X XX-X- X-X-X XXX-- 12
116 8 ----- ----X ---X- ---XX 4
88 9 ---X- ----- ----- ----- 1
135 10 ----- ----- ----- ----- 0
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Juniori I - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
54 1 Kristiāns Reinis Strūbergs
Arina Pavļenko
Tango
Latvija
E4 3
1 2 Matiass Gekovs
Jesenija Meikšāne
Aura
Latvija
E4 2
47 3 Dmitrijs Adamovičs
Sofija Timofejeva
Boginiča DS
Latvija
E4 2
134 4 Ēriks Kraucis
Madara Junga
Alaudo
Latvija
E4 1
76 5 Renārs Eihmanis
Sabīne Di Andradi
Duets
Latvija
E4 1
62 6 Olivers Kozlovskis
Emīlija Aleksejeva
Viļakas BJSS (Silva)
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABDEF
Q
ABDEF
Ch
ABDEF
J
ABDEF
54 1 11112 21122 11112 11123
1 2 42231 32331 22231 22261
47 3 23324 13213 34323 44315
134 4 56445 55444 63556 33536
76 5 34553 44556 45444 66442
62 6 65666 66665 56665 55654
Nr Vieta W Q Ch J Summa
54 1 1 1 1 1 4
1 2 2 3 2 2 9
47 3 3 2 3 4 12
134 4 5 4 5 3 17
76 5 4 5 4 5 18
62 6 6 6 6 6 24
W
Nr Vieta 123456
62 6 - - - - 15
54 1 4 - - - - -
134 5 - - - 24 -
1 2 13 - - - -
76 4 - - 23 - -
47 3 - 24 - - -
Q
Nr Vieta 123456
62 6 - - - - 15
54 1 25 - - - -
1 3 125 - - -
134 4 - - - 3 - -
76 5 - - - 24 -
47 2 23 - - - -
Ch
Nr Vieta 123456
62 6 - - - - 25
1 2 14 - - - -
54 1 4 - - - - -
134 5 - - 113 -
76 4 - - - 4 - -
47 3 - 14 - - -
J
Nr Vieta 123456
54 1 3 - - - - -
62 6 - - - 14 -
134 3 - - 3 - - -
76 5 - 113 - -
47 4 1124 - -
1 2 14 - - - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
54 1 1 1 1 1 - - - - - - 4
1 2 2 3 2 2 - - - - - - 9
47 3 3 2 3 4 - - - - - - 12
134 4 5 4 5 3 - - - - - - 17
76 5 4 5 4 5 - - - - - - 18
62 6 6 6 6 6 - - - - - - 24
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Juniori II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
42 1 Daniēls Dzalbs
Līga Jakovele
Boginiča DS
Latvija
E4 2
61 2 Rihards Ruciņš
Elizabete Zvirgzde
Mario
Latvija
E4 1
3 3 Andžejs Krakops
Laine Milakne
Viļakas BJSS (Silva)
Latvija
E4 1
8 4 Raivo Ločmelis
Madara Šmite
Viļakas BJSS (Silva)
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ACDEF
Q
ACDEF
Ch
ACDEF
J
ACDEF
42 1 12212 13213 22214 24212
61 2 21324 21144 11132 11124
3 3 33133 32322 34341 42343
8 4 44441 44431 43423 33431
Nr Vieta W Q Ch J Summa
42 1 1 1 2 2 6
61 2 2 2 1 1 6
3 3 3 3 3 4 13
8 4 4 4 4 3 15
W
Nr Vieta 1234
8 4 1115
61 2 13 - -
3 3 115 -
42 1 25 - -
Q
Nr Vieta 1234
8 4 1125
61 2 23/43 -
42 1 23/45 -
3 3 - 3/6 - -
Ch
Nr Vieta 1234
61 1 3 - - -
42 2 14 - -
3 3 113/7 -
8 4 - 13/8 -
J
Nr Vieta 1234
61 1 3 - - -
42 2 14 - -
8 3 114 -
3 4 - 13 -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 1234 Summa
42 1 1 1 2 2 2/2 - - - 6
61 2 2 2 1 1 2/2 - - - 6
3 3 3 3 3 4 - - - - 13
8 4 4 4 4 3 - - - - 15
Noteikumu #11, vieta: 1
Nr Vieta 1234
42 1 616 - -
61 2 914 - -
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Cha Cha Cha Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
126 1 Reinis Vītols
Amelia Bistrova
Darja Dance Studio
Latvija
109 2 Aleksandrs Meščerskihs
Nikole Umanska
APK Dance
Latvija
15 3 Rinalds Ābols
Aleksandra Dziene
Darja Dance Studio
Latvija
66 4 Stefans Mailītis
Elizabete Barkāne
Daces deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ACDEF
126 1 21111
109 2 12222
15 3 33333
66 4 44444
Nr Vieta Ch Summa
126 1 1 1
109 2 2 2
15 3 3 3
66 4 4 4
Ch
Nr Vieta 1234
109 2 15 - -
126 1 4 - - -
66 4 - - - 5
15 3 - - 5 -
Kopā
Nr Vieta Ch 1234 Summa
126 1 1 - - - - 1
109 2 2 - - - - 2
15 3 3 - - - - 3
66 4 4 - - - - 4
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Juniori I - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
17 1 Ričards Zizlāns
Samanta Vēvere
Viva
Latvija
E6
I2
2
6
130 2 Ivo Zvaigzne
Vanessa Macāne
Deju studija "7"
Latvija
E6 1
126 3 Reinis Vītols
Amelia Bistrova
Darja Dance Studio
Latvija
E6 1
88 4 Jaroslavs Dekterjovs
Aleksandra Horošaja
Darja Dance Studio
Latvija
E6
E4
1
2
3 5 Edmunds Bergmanis
Katrīna Indāne
Daces deju skola
Latvija
E4
E6
1
1
47 6 Dmitrijs Adamovičs
Sofija Timofejeva
Boginiča DS
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABDEF
V
ABDEF
Q
ABDEF
Ch
ABDEF
R
ABDEF
J
ABDEF
17 1 23111 32111 22111 31111 21111 22211
130 2 12423 43422 44433 22222 33222 11122
126 3 31244 21343 11224 43343 42335 43334
88 4 55332 15234 33342 15434 15464 36443
3 5 46566 54555 55555 56566 54543 55555
47 6 64655 66666 66666 64655 66656 64666
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
17 1 1 1 1 1 1 2 7
130 2 2 4 4 2 2 1 15
126 3 3 2 2 3 3 3 16
88 4 4 3 3 4 4 4 22
3 5 6 5 5 6 5 5 32
47 6 5 6 6 5 6 6 34
W
Nr Vieta 123456
47 5 - - - 13 -
3 6 - - - 125
17 1 3 - - - - -
130 2 13 - - - -
126 3 123/6 - - -
88 4 - 13/8 - - -
V
Nr Vieta 123456
17 1 3 - - - - -
130 4 - 23/7 - - -
47 6 - - - - - 5
3 5 - - - 15 -
88 3 123/6 - - -
126 2 124 - - -
Q
Nr Vieta 123456
47 6 - - - - - 5
17 1 3 - - - - -
126 2 24 - - - -
88 3 - 14 - - -
3 5 - - - - 5 -
130 4 - - 25 - -
Ch
Nr Vieta 123456
47 5 - - - 13 -
17 1 4 - - - - -
130 2 - 5 - - - -
3 6 - - - - 25
126 3 - - 3 - - -
88 4 1124 - -
R
Nr Vieta 123456
47 6 - - - - 15
3 5 - - 13/11 - -
17 1 4 - - - - -
88 4 1113/9 - -
130 2 - 3 - - - -
126 3 - 13 - - -
J
Nr Vieta 123456
130 1 3 - - - - -
47 6 - - - 115
126 3 - - 3 - - -
3 5 - - - - 5 -
17 2 25 - - - -
88 4 - - 24 - -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123456 Summa
17 1 1 1 1 1 1 2 - - - - - - 7
130 2 2 4 4 2 2 1 - - - - - - 15
126 3 3 2 2 3 3 3 - - - - - - 16
88 4 4 3 3 4 4 4 - - - - - - 22
3 5 6 5 5 6 5 5 - - - - - - 32
47 6 5 6 6 5 6 6 - - - - - - 34
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Juniori I - D LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
130 1 Ivo Zvaigzne
Vanessa Macāne
Deju studija "7"
Latvija
E6 2
81 2 Rolands Šumeiko
Aurelija Upena
Amber Jūrmala
Latvija
E6 1
126 3 Reinis Vītols
Amelia Bistrova
Darja Dance Studio
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta S
ABCDF
Ch
ABCDF
R
ABCDF
J
ABCDF
130 1 21111 21111 21111 21111
81 2 12322 13322 13223 12323
126 3 33233 32233 32332 33232
Nr Vieta S Ch R J Summa
130 1 1 1 1 1 4
81 2 2 2 2 2 8
126 3 3 3 3 3 12
S
Nr Vieta 123
130 1 4 - -
126 3 - 15
81 2 14 -
Ch
Nr Vieta 123
130 1 4 - -
81 2 13 -
126 3 - 25
R
Nr Vieta 123
130 1 4 - -
81 2 13 -
126 3 - 25
J
Nr Vieta 123
130 1 4 - -
81 2 13 -
126 3 - 25
Kopā
Nr Vieta SChRJ 123 Summa
130 1 1 1 1 1 - - - 4
81 2 2 2 2 2 - - - 8
126 3 3 3 3 3 - - - 12
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Juniori II + Jaunieši - D LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
4 1 Iļja Siņicins
Kamila Kraine
Rēzekne
Latvija
D 2
90 2 Semjons Kravčenko
Alina Kuzņecova
Aurum
Latvija
D 1
43 3 Svens Kalniņš
Alise Lipska
Dzintars
Latvija
D 1
117 4 Valentīns Jaroslavs Vildmanis
Ranele Safarova
Darja Dance Studio
Latvija
E6 4
1 5 Toms Mirķis
Laura Sermola
Stars
Latvija
D 1
135 6 Ričards Jansons
Marija Jefanova
Mirada
Latvija
E6 2
46 7 Roberts Avdejevs
Marsella Barovska
Lielupe
Latvija
E6
E4
2
4
116 8 Nikita Konfederats
Lilite Domenika Zaļeska
D & D
Latvija
E6 1
15 9 Rinalds Ābols
Aleksandra Dziene
Darja Dance Studio
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta S
ACDEF
Ch
ACDEF
R
ACDEF
J
ACDEF
4 1 11111 21111 11111 41111
90 2 72227 72227 73237 52227
43 3 34332 35472 35443 36333
117 4 63674 64343 62362 74456
1 5 26763 13764 24774 13672
135 6 47545 57635 47525 67765
46 7 55456 46556 56656 25544
Nr Vieta S Ch R J Summa
4 1 1 1 1 1 4
90 2 2 2 3 2 9
43 3 3 5 4 3 15
117 4 7 3 2 6 18
1 5 6 4 5 4 19
135 6 4 6 6 7 23
46 7 5 7 7 5 24
S
Nr Vieta 1234567
90 2 - 3 - - - - -
4 1 5 - - - - - -
135 4 - - - 24/18 - -
1 6 - 12224/17 -
117 7 - - 1224/19 -
43 3 - 14 - - - -
46 5 - - - 14/19 - -
Ch
Nr Vieta 1234567
4 1 4 - - - - - -
1 4 1123/8 - - -
90 2 - 3 - - - - -
135 6 - - 113/13 - -
43 5 - 123/9 - - -
46 7 - - - 13/14 - -
117 3 - - 24 - - -
R
Nr Vieta 1234567
90 3 - 13/8 - - - -
4 1 5 - - - - - -
46 7 - - - - 25 -
1 5 - 113 - - -
43 4 - - 24 - - -
117 2 - 23/7 - - - -
135 6 - 1124 - -
J
Nr Vieta 1234567
4 1 4 - - - - - -
90 2 - 3 - - - - -
117 6 - - - 23 - -
43 3 - - 4 - - - -
1 4 123 - - - -
135 7 - - - - 13 -
46 5 - 113 - - -
Kopā
Nr Vieta SChRJ 1234567 Summa
4 1 1 1 1 1 - - - - - - - 4
90 2 2 2 3 2 - - - - - - - 9
43 3 3 5 4 3 - - - - - - - 15
117 4 7 3 2 6 - - - - - - - 18
1 5 6 4 5 4 - - - - - - - 19
135 6 4 6 6 7 - - - - - - - 23
46 7 5 7 7 5 - - - - - - - 24

1/2 fināls

Nr Vieta S
ACDEF
Ch
ACDEF
R
ACDEF
J
ACDEF
Summa
4 1-2 XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 20
43 1-2 XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 20
46 3 XXXXX X-XXX XX-XX XXXXX 18
117 4 XX-XX XX-XX X-X-X XXXXX 16
135 5 X-XXX X-XXX X-XXX X--XX 15
1 6-7 X---X XX--X XX-XX XX--X 12
90 6-7 -XXX- -XXX- -XXX- -XXX- 12
116 8 --X-- -XX-- -XX-- --X-- 6
15 9 -X--- ----- ----- ----- 1
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Rumba Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
17 1 Ričards Zizlāns
Samanta Vēvere
Viva
Latvija
126 2 Reinis Vītols
Amelia Bistrova
Darja Dance Studio
Latvija
88 3 Jaroslavs Dekterjovs
Aleksandra Horošaja
Darja Dance Studio
Latvija

Fināls

Nr Vieta R
ACDEF
17 1 12111
126 2 31223
88 3 23332
Nr Vieta R Summa
17 1 1 1
126 2 2 2
88 3 3 3
R
Nr Vieta 123
88 3 - 25
17 1 4 - -
126 2 13 -
Kopā
Nr Vieta R 123 Summa
17 1 1 - - - 1
126 2 2 - - - 2
88 3 3 - - - 3
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Iesācēji 2011.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
134 1 Damirs Haimins
Viktorija Mitrāne
Rēzekne
Latvija
109 2 Klāvs Olands
Lorena Stankus
Lielupe
Latvija
66 2 Gothards Rudusāns
Beatrise Krastiņa
Lielupe
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDF
Q
ABCDF
Ch
ABCDF
J
ABCDF
Summa
134 1 66666 66666 66566 66566 118/72
109 2 55455 56555 66566 65566 107/65
66 2 65456 55446 56455 56455 100/60
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Juniori I - D ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
81 1 Rolands Šumeiko
Aurelija Upena
Amber Jūrmala
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta W
ACDEF
T
ACDEF
V
ACDEF
Q
ACDEF
81 1 11111 11111 11111 11111
Nr Vieta W T V Q Summa
81 1 1 1 1 1 4
W
Nr Vieta 1
81 1 5
T
Nr Vieta 1
81 1 5
V
Nr Vieta 1
81 1 5
Q
Nr Vieta 1
81 1 5
Kopā
Nr Vieta WTVQ 1 Summa
81 1 1 1 1 1 - 4
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Juniori II + Jaunieši - E4/E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
8 1 Edvards Pavļenko
Sofja Pekareva
RV Studio
Latvija
E6 2
61 2 Jānis Lankrets
Evelīna Pālena
Mario
Latvija
E6 1
42 3 Daniēls Dzalbs
Līga Jakovele
Boginiča DS
Latvija
E4 3
15 4 Rinalds Ābols
Aleksandra Dziene
Darja Dance Studio
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCEF
V
ABCEF
Q
ABCEF
Ch
ABCEF
R
ABCEF
J
ABCEF
8 1 11212 21112 21211 13221 12213 13323
61 2 22131 12231 13142 21143 21121 21131
42 3 43424 43323 42424 42412 44434 32412
15 4 34343 34444 34333 34334 33342 44244
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
8 1 1 1 1 1 2 3 9
61 2 2 2 2 2 1 1 10
42 3 4 3 4 3 4 2 20
15 4 3 4 3 4 3 4 21
W
Nr Vieta 1234
42 4 - 125
15 3 - - 3 -
8 1 3 - - -
61 2 24 - -
V
Nr Vieta 1234
15 4 - - 15
42 3 - 14 -
8 1 3 - - -
61 2 24 - -
Q
Nr Vieta 1234
8 1 3 - - -
42 4 - 225
15 3 - - 4 -
61 2 23 - -
Ch
Nr Vieta 1234
42 3 13/5 - -
15 4 - - 3 -
61 2 23/4 - -
8 1 24 - -
R
Nr Vieta 1234
42 4 - - 15
61 1 3 - - -
15 3 - 14 -
8 2 24 - -
J
Nr Vieta 1234
15 4 - 115
61 1 3 - - -
42 2 13 - -
8 3 125 -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 1234 Summa
8 1 1 1 1 1 2 3 - - - - 9
61 2 2 2 2 2 1 1 - - - - 10
42 3 4 3 4 3 4 2 - - - - 20
15 4 3 4 3 4 3 4 - - - - 21
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Juniori II + Jaunieši - D ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
43 1 Svens Kalniņš
Alise Lipska
Dzintars
Latvija
D 2
1 2 Toms Mirķis
Laura Sermola
Stars
Latvija
D 1
135 3 Ričards Jansons
Marija Jefanova
Mirada
Latvija
E6 3
117 4 Valentīns Jaroslavs Vildmanis
Ranele Safarova
Darja Dance Studio
Latvija
E6 2
46 5 Roberts Avdejevs
Marsella Barovska
Lielupe
Latvija
E6
E4
2
4
90 6 Semjons Kravčenko
Alina Kuzņecova
Aurum
Latvija
D 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCEF
T
ABCEF
V
ABCEF
Q
ABCEF
43 1 41112 22112 31111 31113
1 2 23443 15253 14232 14322
135 3 35351 36341 25353 26251
117 4 12236 53436 53445 42446
46 5 54565 41664 42664 63565
90 6 66624 64525 66526 55634
Nr Vieta W T V Q Summa
43 1 1 1 1 1 4
1 2 4 2 2 2 10
135 3 3 3 3 3 12
117 4 2 5 5 4 16
46 5 5 4 4 6 19
90 6 6 6 6 5 23
W
Nr Vieta 123456
117 2 13 - - - -
90 6 - 11225
1 4 - 13/8 - - -
135 3 113/7 - - -
43 1 3 - - - - -
46 5 - - - 14 -
T
Nr Vieta 123456
90 6 - 1124 -
117 5 - - 23/10 - -
46 4 1113/9 - -
43 1 25 - - - -
135 3 113/7 - - -
1 2 123/6 - - -
V
Nr Vieta 123456
43 1 4 - - - - -
90 6 - 11125
46 4 - 113/10 - -
117 5 - - 13/11 - -
1 2 13 - - - -
135 3 - 13 - - -
Q
Nr Vieta 123456
43 1 3 - - - - -
46 6 - - 113 -
117 4 - 114 - -
90 5 - - 124 -
135 3 13/53 - - -
1 2 13/54 - - -
Kopā
Nr Vieta WTVQ 123456 Summa
43 1 1 1 1 1 - - - - - - 4
1 2 4 2 2 2 - - - - - - 10
135 3 3 3 3 3 - - - - - - 12
117 4 2 5 5 4 - - - - - - 16
46 5 5 4 4 6 - - - - - - 19
90 6 6 6 6 5 - - - - - - 23
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Iesācēji 2012.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
134 1 Damirs Haimins
Viktorija Mitrāne
Rēzekne
Latvija
47 1 Nikita Koleda
Aleksa Koniševa
Tango
Latvija
66 2 Gothards Rudusāns
Beatrise Krastiņa
Lielupe
Latvija
130 2 Krists Džou
Patrīcija Vanka
Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDEF
Q
ABDEF
Ch
ABDEF
J
ABDEF
Summa
134 1 66666 66665 66666 66656 118/72
47 1 56555 56545 56655 56645 104/62
66 2 55546 66546 45555 45333 94/57
130 2 55445 45444 55544 45434 87/52
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

Juniori II + Jaunieši - C ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
116 1 Mārtiņš Spruls
Keita Eze
D & D
Latvija
C 3
11 2 Jānis Krainis
Dālija Ritiņa
Rēzekne
Latvija
C
E6
2
11
17 3 Armīns Garbars
Ksenija Jekimenko
Steps
Latvija
C 2
88 4 Ņikita Isačenkovs
Gabriella Brokāne
Viva
Latvija
C 1
62 5 Kristians Bērziņš
Elīza Eihmane
Duets
Latvija
C 1
3 6 Aleksandrs Isakovičs
Margarita Parfena
Anitas deju studija
Latvija
D 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCEF
T
ABCEF
V
ABCEF
F
ABCEF
Q
ABCEF
116 1 11111 21321 11131 11121 32121
11 2 53232 52242 22224 32233 11233
17 3 35323 16113 45413 45312 45312
88 4 22544 34434 33352 24554 24444
62 5 64465 63565 64565 63465 63565
3 6 46656 45656 56646 56646 56656
Nr Vieta W T V F Q Summa
116 1 1 2 1 1 1 6
11 2 2 3 2 2 2 11
17 3 3 1 4 3 3 14
88 4 4 4 3 4 4 19
62 5 5 5 5 5 5 25
3 6 6 6 6 6 6 30
W
Nr Vieta 123456
116 1 5 - - - - -
62 5 - - - 23 -
3 6 - - - 125
11 2 - 24/10 - - -
17 3 - 14/11 - - -
88 4 - 224 - -
T
Nr Vieta 123456
62 5 - - 113/13 -
116 2 24 - - - -
17 1 3 - - - - -
11 3 - 3 - - - -
3 6 - - - 13/14 -
88 4 - - 25 - -
V
Nr Vieta 123456
116 1 4 - - - - -
11 2 - 4 - - - -
88 3 - 14 - - -
62 5 - - - 13 -
3 6 - - - 125
17 4 1124 - -
F
Nr Vieta 123456
116 1 4 - - - - -
62 5 - - 123 -
3 6 - - - 125
17 3 123 - - -
88 4 - 113 - -
11 2 - 25 - - -
Q
Nr Vieta 123456
116 1 24 - - - -
62 5 - - 113 -
3 6 - - - - 25
11 2 23 - - - -
17 3 123 - - -
88 4 - 115 - -
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 123456 Summa
116 1 1 2 1 1 1 - - - - - - 6
11 2 2 3 2 2 2 - - - - - - 11
17 3 3 1 4 3 3 - - - - - - 14
88 4 4 4 3 4 4 - - - - - - 19
62 5 5 5 5 5 5 - - - - - - 25
3 6 6 6 6 6 6 - - - - - - 30
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)
  • (F) Oļegs Zaharņovs (Latvia)

U21 - ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
126 1 Tanno Terestal
Isabell Laast
Igaunija
- -
116 2 Mārtiņš Spruls
Keita Eze
D & D
Latvija
C 2
11 3 Jānis Krainis
Dālija Ritiņa
Rēzekne
Latvija
C
E6
1
7
88 4 Ņikita Isačenkovs
Gabriella Brokāne
Viva
Latvija
C 1
17 5 Armīns Garbars
Ksenija Jekimenko
Steps
Latvija
C 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDE
T
ABCDE
V
ABCDE
F
ABCDE
Q
ABCDE
126 1 11111 11111 11111 11111 11111
116 2 22233 42233 42233 43232 43232
11 3 33355 33345 33454 32344 22353
88 4 45524 25524 25325 24425 35425
17 5 54442 54452 54542 55553 54544
Nr Vieta W T V F Q Summa
126 1 1 1 1 1 1 5
116 2 2 2 2 2 2 10
11 3 3 3 4 3 3 16
88 4 5 4 3 4 4 20
17 5 4 5 5 5 5 24
W
Nr Vieta 12345
126 1 5 - - - -
116 2 - 3 - - -
11 3 - - 3 - -
17 4 - 114 -
88 5 - 113 -
T
Nr Vieta 12345
126 1 5 - - - -
116 2 - 24 - -
17 5 - 113/10 -
11 3 - - 3 - -
88 4 - 223/8 -
V
Nr Vieta 12345
126 1 5 - - - -
116 2 - 24 - -
88 3 - 23 - -
17 5 - 113 -
11 4 - - 24 -
F
Nr Vieta 12345
126 1 5 - - - -
11 3 - 13 - -
116 2 - 24 - -
17 5 - - 115
88 4 - 224 -
Q
Nr Vieta 12345
126 1 5 - - - -
116 2 - 24/105 -
11 3 - 24/104 -
17 5 - - - 3/12 -
88 4 - 123/9 -
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 12345 Summa
126 1 1 1 1 1 1 - - - - - 5
116 2 2 2 2 2 2 - - - - - 10
11 3 3 3 4 3 3 - - - - - 16
88 4 5 4 3 4 4 - - - - - 20
17 5 4 5 5 5 5 - - - - - 24
  • (A) Anna Baholdina (Latvia)
  • (B) Vitālijs Sidaravičus (Latvia)
  • (C) Mario Končevskis (Latvia)
  • (D) Ilona Kalniņa (Latvia)
  • (E) Aleksandrs Boginičs (Latvia)

Seniori - LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
125 1 Sergejs Pipars
Anastasija Pipare
Deju studija "7"
Latvija
D 7
81 2 Romualdas Jokšas
Ilona Jokša
Timšāna DS
Latvija
A 1
35 3 Sergei Novikov
Anna Treijere
Dance Unlimited Zurich
Šveice
- -
54 4 Aleksandrs Ozerskis
Irina Ozerska
Deju studija "7"
Latvija
C 1

Fināls

Nr Vieta S
ABCDE
Ch
ABCDE
R
ABCDE
Pd
ABCDE
J
ABCDE
125 1 22222 12121 11221 11222 11122
81 2 11111 21212 22112 22111 22211
35 3 33333 43333 33333 33344 44333
54 4 44444 34444 44444 44433 33444
Nr Vieta S Ch R Pd J Summa
125 1 2 1 1 2 1 7
81 2 1 2 2 1 2 8
35 3 3 3 3 3 3 15
54 4 4 4 4 4 4 20
S
Nr Vieta 1234
54 4 - - - 5
81 1 5 - - -
35 3 - - 5 -
125 2 - 5 - -
Ch
Nr Vieta 1234
125 1 3 - - -
81 2 25 - -
54 4 - - 15
35 3 - - 4 -
R
Nr Vieta 1234
125 1 3 - - -
81 2 25 - -
54 4 - - - 5