Mirada Kauss 2024, 03.03.2024.

Datums 03.03.2024.
Vieta Rīgas 15. vsk. sporta hallē, Visvalža 9, Rīga
Organizators Mirada
Atbildīgais Aleksandrs Guļko
Galvenais tiesnesis
Kristaps Cīrulis
Tiesneši
(A) Juri Kagan (Igaunija)
(B) Žanas Untulis (Lietuva)
(C) Viktors Haritonovs (Latvija)
(D) Rihards Eglītis (Latvija)
(E) Loreta Vainovska (Latvija)
(F) Ilona Kalniņa (Latvija)
(G) Daiga Čabovska (Latvija)
(H) Sergejs Sinkins (Latvija)
(I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)
(J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)
(K) Anna Baholdina (Latvija)
(L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
Informātors
Juris Arājs
Mūzika
Uģis Putniņš
Sekretariāts
Sergejs Ļitvinovskis

Meitenes solo 2017.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
76 1 Anna Medvedska Zaļesku deju skola
Latvija
137 1 Oliviia Samokhvalova T&M Dance Club
Latvija
91 1 Tahmina Farzalijeva Polārzvaigzne
Latvija
126 1 Melisa Venediktova MD Dance Studio
Latvija
120 1 Adelina Kislichenko Zaļesku deju skola
Latvija
48 1 Nikol Postovyk T&M Dance Club
Latvija
81 1 Daria Borodina T&M Dance Club
Latvija
50 1 Laura Liberte Olaine
Latvija
34 1 Kira Kisļicina Zaļesku deju skola
Latvija
71 1 Enija Lauka Lielupe
Latvija
43 1 Annija Stivriņa MD Dance Studio
Latvija
59 1 Zlata Ļitvaka APK Dance
Latvija
39 1 Jeļizaveta Buglaka Olaine
Latvija
26 1 Elizabete Muravjova Aurum
Latvija
146 1 Adele Muraškovska MD Dance Studio
Latvija
83 1 Varvara Monahova Olaine
Latvija
84 1 Anastasija Mažajeva Olaine
Latvija
133 2 Milana Kucina APK Dance
Latvija
134 2 Gabriela Slava Klasika
Latvija
149 2 Anzhelika Kravets Duets
Latvija
86 2 Līga Li Klasika
Latvija
108 2 Kira Kravčenko T&M Dance Club
Latvija
99 2 Teona Anna Zilgalve Vērdiņš
Latvija
147 2 Šarlote Pīleņģe Vērdiņš
Latvija
52 2 Jekaterina Jastrebova Olaine
Latvija
64 2 Līga Gerliņa Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
EFHJL
Ch
EFHJL
Summa
76 1 66666 56666 59/36
137 1 66565 65666 57/35
91 1 56655 66665 56/34
126 1 56456 66665 55/34
120 1 66666 55555 55/33
48 1 56565 56655 54/32
81 1 55665 56655 54/32
50 1 55665 55545 51/31
34 1 56555 55555 51/30
71 1 56555 56454 50/29
43 1 55455 55564 49/30
59 1 55544 56465 49/30
39 1 55544 55455 47/29
26 1 43363 65466 46/27
146 1 56445 55444 46/27
83 1 54554 54454 45/27
84 1 55464 45354 45/27
133 2 44343 56464 43/26
134 2 65344 53463 43/25
149 2 55554 63343 43/25
86 2 44444 44455 42/25
108 2 44444 44455 42/25
99 2 44444 44444 40/24
147 2 53444 43444 39/24
52 2 43343 44444 37/22
64 2 43443 43453 37/22
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Meitenes solo 2016.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
68 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
151 1 Amalia Šibajeva DANCE MASTERS
Latvija
63 1 Enija Kalēja Amber Jūrmala
Latvija
72 1 Kira Jegorova MD Dance Studio
Latvija
31 1 Olīvija Elpe Lielupe
Latvija
122 1 Leila Agajeva Amber Jūrmala
Latvija
100 1 Sofija Balče Vērdiņš
Latvija
107 1 Estere Raupa Lielupe
Latvija
131 1 Anastasija Rižikova APK Dance
Latvija
121 1 Katrina Viktorova APK Dance
Latvija
126 1 Melisa Venediktova MD Dance Studio
Latvija
127 1 Elizaveta Krata Klasika
Latvija
124 1 Marta Paegle Salt
Latvija
79 1 Alisa Bezyzvestnykh T&M Dance Club
Latvija
30 1 Alise Geceviča Lielupe
Latvija
36 1 Anastasija Gaidukova Duets
Latvija
85 1 Daniela Čepule Olaine
Latvija
110 1 Sofija Piatsko Duets
Latvija
150 2 Nikita Baranovska Klasika
Latvija
32 2 Emīlija Kavalera Zaļesku deju skola
Latvija
43 2 Annija Stivriņa MD Dance Studio
Latvija
59 2 Zlata Ļitvaka APK Dance
Latvija
70 2 Lauma Jokste
Latvija
71 2 Enija Lauka Lielupe
Latvija
133 2 Milana Kucina APK Dance
Latvija
146 2 Adele Muraškovska MD Dance Studio
Latvija
50 2 Laura Liberte Olaine
Latvija
142 2 Eva Arakeljana Aurum
Latvija
96 2 Poļina Tumiņa-Luka Aurum
Latvija
46 2 Anna Avramenko Aurum
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
DGHIK
Ch
DGHIK
J
DGHIK
Summa
68 1 66665 66665 66665 87/54
151 1 66666 66656 66655 87/53
63 1 66666 56645 66655 84/51
72 1 56665 56655 56666 84/51
31 1 66655 56664 56665 83/51
122 1 65566 55665 56665 83/50
100 1 55565 66666 55665 83/49
107 1 66654 66656 56654 82/51
131 1 65556 56556 55556 80/47
121 1 55556 55546 54546 75/44
126 1 54554 55655 55654 74/44
127 1 55555 45554 55655 74/44
124 1 54555 55555 55554 73/45
79 1 55544 55554 55556 73/44
30 1 55554 65554 54554 72/44
36 1 55565 65555 44444 72/42
85 1 54555 45566 44454 71/43
110 1 55555 54555 54544 71/43
150 2 55655 54554 43455 70/42
32 2 46554 45545 45355 69/42
43 2 44545 55544 55644 69/41
59 2 44556 45556 44336 69/40
70 2 54555 54444 54455 68/41
71 2 55444 55455 54544 68/41
133 2 44556 44556 33336 66/37
146 2 54444 54545 44444 64/38
50 2 44554 44444 44544 63/37
142 2 44434 44545 44434 60/37
96 2 44554 43334 34335 57/33
46 2 33534 43434 33334 52/30
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)
  • (K) Anna Baholdina (Latvija)

Meitenes solo 2015.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
89 1 Amina Farzalijeva Polārzvaigzne
Latvija
135 1 Anna Renge Polārzvaigzne
Latvija
122 1 Leila Agajeva Amber Jūrmala
Latvija
29 1 Patrīcija Upeniece Zaharņova deju skola
Latvija
102 1 Elza Alise Tančevska Vērdiņš
Latvija
128 1 Alisa Venediktova MD Dance Studio
Latvija
94 1 Nikola Kondrašina MD Dance Studio
Latvija
107 1 Estere Raupa Lielupe
Latvija
144 1 Alvine Anna Roja Daces deju skola
Latvija
31 1 Olīvija Elpe Lielupe
Latvija
36 1 Anastasija Gaidukova Duets
Latvija
153 1 Elena Suslina Dūšas Deju skola
Latvija
152 1 Luīze Renkule Lielupe
Latvija
30 1 Alise Geceviča Lielupe
Latvija
115 1 Kate Krūmiņa D & D
Latvija
87 2 Madlēna Nikolajeva MD Dance Studio
Latvija
101 2 Lauma Līce MD Dance Studio
Latvija
25 2 Aliana Brazdetskaya Duets
Latvija
97 2 Kira Simutina Vērdiņš
Latvija
131 2 Anastasija Rižikova APK Dance
Latvija
22 2 Hanna Jirgena Alaudo
Latvija
35 2 Darja Čerņeca Mirada
Latvija
110 2 Sofija Piatsko Duets
Latvija
121 2 Katrina Viktorova APK Dance
Latvija
44 2 Laura Masanauskaite Aurum
Latvija
104 2 Vlada Černova Aurum
Latvija
56 2 Alise Melzoba Alaudo
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
DEHJL
Ch
DEHJL
J
DEHJL
Summa
89 1 55665 66665 66665 85/52
135 1 56665 56666 56665 85/52
122 1 56555 66665 56665 83/50
29 1 55566 56666 55466 82/50
102 1 56666 56565 56564 82/50
128 1 66656 55565 55664 81/49
94 1 66555 56645 56655 80/48
107 1 55654 56665 55664 79/48
144 1 65555 55555 56564 77/46
31 1 55565 55655 56554 77/45
36 1 56665 56665 45353 76/46
153 1 55565 56565 46454 76/44
152 1 55565 55565 55544 75/44
30 1 45565 45555 55564 74/45
115 1 55555 56554 46554 74/44
87 2 55455 55554 55465 73/45
101 2 55564 55554 55554 73/45
25 2 65565 55554 55444 73/44
97 2 55544 56554 55564 73/44
131 2 46555 55555 45554 73/44
22 2 55565 55565 44353 71/41
35 2 55555 55454 55444 70/42
110 2 55445 45545 45654 70/42
121 2 55544 45555 45454 69/42
44 2 46544 46454 46454 69/39
104 2 56555 46454 36344 69/39
56 2 56555 55454 45343 68/40
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Meitenes solo 2014.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
151 1 Amalia Šibajeva DANCE MASTERS
Latvija
27 1 Aļona Gomozova Polārzvaigzne
Latvija
89 1 Amina Farzalijeva Polārzvaigzne
Latvija
102 1 Elza Alise Tančevska Vērdiņš
Latvija
72 1 Kira Jegorova MD Dance Studio
Latvija
100 1 Sofija Balče Vērdiņš
Latvija
31 1 Olīvija Elpe Lielupe
Latvija
107 1 Estere Raupa Lielupe
Latvija
148 1 Polina Mihasenoka Polārzvaigzne
Latvija
94 1 Nikola Kondrašina MD Dance Studio
Latvija
135 1 Anna Renge Polārzvaigzne
Latvija
152 1 Luīze Renkule Lielupe
Latvija
113 1 Leila Lapiņa MD Dance Studio
Latvija
29 2 Patrīcija Upeniece Zaharņova deju skola
Latvija
111 2 Zlata Komova Mirada
Latvija
58 2 Odrija Markoviča Olaine
Latvija
125 2 Adrija Nemiro Alaudo
Latvija
144 2 Alvine Anna Roja Daces deju skola
Latvija
119 2 Milana Cera Olaine
Latvija
53 2 Enija Ziemiņa Vecrīga
Latvija
55 2 Dominika Livča Rīgas Skolēnu pils
Latvija
118 2 Margarita Aišpure Mirada
Latvija
30 3 Alise Geceviča Lielupe
Latvija
98 3 Laura Ķemere Alaudo
Latvija
141 3 Odrija Jakuša-Kreituse DANCE MASTERS
Latvija
154 3 Darja Puļjanova Dzintarkrasts
Latvija
140 3 Evelīna Meļķe Olaine
Latvija
71 3 Enija Lauka Lielupe
Latvija
33 3 Simona Eriksone Aurum
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
DFGIK
Q
DFGIK
Ch
DFGIK
J
DFGIK
Summa
151 1 66666 66566 65666 56566 116/71
27 1 55665 65655 66666 66656 113/68
89 1 55655 55655 66666 66655 110/65
102 1 66665 56654 56656 56645 109/67
72 1 55665 56555 56665 56656 109/65
100 1 55654 55654 56565 56665 105/63
31 1 46555 56564 55665 55565 104/62
107 1 54665 54654 56655 65654 103/62
148 1 55545 55544 66556 66555 102/62
94 1 64455 55565 55555 56556 102/60
135 1 55455 55555 55565 55565 101/60
152 1 65555 65565 55564 55454 101/60
113 1 54554 54564 56554 56656 100/60
29 2 55555 55454 55565 55555 99/59
111 2 65566 55554 54444 54564 97/58
58 2 54555 65455 55554 54545 96/59
125 2 65556 55455 54445 54455 96/58
144 2 56455 45455 45445 55555 95/57
119 2 65455 55555 44554 54445 94/56
53 2 55444 45454 56555 55445 93/55
55 2 64455 54444 65445 64445 92/53
118 2 55555 54555 44444 44454 90/54
30 3 44544 54544 55554 44554 89/53
98 3 55455 55454 44454 44444 88/53
141 3 55556 53344 55545 53334 87/51
154 3 54444 54545 54454 54444 87/51
140 3 54465 43434 44444 55444 84/50
71 3 44444 44454 44455 44444 83/49
33 3 44444 44444 44444 43344 78/47
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)
  • (K) Anna Baholdina (Latvija)

Meitenes solo 2013.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
109 1 Elizabete Šaršūne Aurum
Latvija
129 1 Jana Krata Klasika
Latvija
103 1 Jelizaveta Razina DANCE MASTERS
Latvija
53 1 Enija Ziemiņa Vecrīga
Latvija
114 2 Milana Ponomarjova Lielupe
Latvija
130 2 Džastina Šternberga Rīgas Skolēnu pils
Latvija
82 2 Kristina Matuševska Dzintarkrasts
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
FGIJL
Q
FGIJL
Ch
FGIJL
J
FGIJL
Summa
109 1 45565 55565 66665 65664 107/65
129 1 46555 46555 56555 56564 102/61
103 1 55445 54565 64455 55555 97/58
53 1 54564 54453 55564 65564 96/58
114 2 55465 55455 44454 45454 92/55
130 2 45554 45554 44454 44444 87/52
82 2 44544 44444 44544 44444 82/48
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Meitenes solo 2011.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
90 1 Karolīna Liepiņa MD Dance Studio
Latvija
112 1 Elizabete Prancāne D & D
Latvija
106 1 Anastasija Gnojevaja Ziemeļblāzma
Latvija
69 1 Ksenija Hudjakova Daces deju skola
Latvija
51 1 Guna Pavlova Ziemeļblāzma
Latvija
47 1 Arina Ribčinska Lielupe
Latvija
139 2 Qianhe Ni Klasika
Latvija
93 2 Viktorija Varska MD Dance Studio
Latvija
143 2 Katrīna Elīza Odiņa Stars
Latvija
136 2 Polina Ivanitska MD Dance Studio
Latvija
37 2 Arta Buholta Stars
Latvija
23 3 Una Ripa MD Dance Studio
Latvija
132 3 Anastasija Korotajeva Dzintarkrasts
Latvija
117 3 Kristiāna Zīle MD Dance Studio
Latvija
67 3 Alisa Černakova Aurum
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
DEGHK
V
DEGHK
Q
DEGHK
Ch
DEGHK
R
DEGHK
J
DEGHK
Summa
90 1 66565 65665 65666 66665 56665 65665 170/104
112 1 56666 56665 56666 56665 56666 56565 170/104
106 1 65665 54566 65565 65656 55666 65565 164/99
69 1 66565 65564 65564 65665 65665 65655 163/99
51 1 65665 65665 65665 55555 55665 55555 161/97
47 1 65656 55645 54645 65566 55566 55666 160/96
139 2 55655 45655 55556 55566 55566 55666 159/94
93 2 65566 65565 65555 55555 55555 65565 158/94
143 2 56556 56456 56556 56655 46544 56655 157/93
136 2 55666 55655 54655 55655 55655 55655 157/92
37 2 46556 46545 56446 56556 56456 56456 154/93
23 3 55655 54555 54555 54544 55555 55545 145/88
132 3 54454 44444 44444 55554 55545 55555 135/82
117 3 54546 44445 44444 54545 45555 54445 134/80
67 3 55455 35344 45455 45444 45444 45445 130/77
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (K) Anna Baholdina (Latvija)

Meitenes solo W Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
45 1 Kadri Pauklin Respect
Igaunija
112 2 Elizabete Prancāne D & D
Latvija
90 3 Karolīna Liepiņa MD Dance Studio
Latvija
106 4 Anastasija Gnojevaja Ziemeļblāzma
Latvija
28 5 Diana Temņika Mirada
Latvija
80 6 Ksenija Paura MD Dance Studio
Latvija
23 7-9 Una Ripa MD Dance Studio
Latvija
68 7-9 Lija Džou Dzintars
Latvija
136 7-9 Polina Ivanitska MD Dance Studio
Latvija
72 10 Kira Jegorova MD Dance Studio
Latvija
117 11 Kristiāna Zīle MD Dance Studio
Latvija
63 12 Enija Kalēja Amber Jūrmala
Latvija
97 13 Kira Simutina Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
EHIKL
45 1 11121
112 2 22215
90 3 33433
106 4 44646
28 5 55362
80 6 66554
Nr Vieta W Summa
45 1 1 1
112 2 2 2
90 3 3 3
106 4 4 4
28 5 5 5
80 6 6 6
W
Nr Vieta 123456
28 5 - 1224 -
80 6 - - - 13 -
90 3 - - 4 - - -
106 4 - - - 3 - -
112 2 14 - - - -
45 1 4 - - - - -
Kopā
Nr Vieta W 123456 Summa
45 1 1 - - - - - - 1
112 2 2 - - - - - - 2
90 3 3 - - - - - - 3
106 4 4 - - - - - - 4
28 5 5 - - - - - - 5
80 6 6 - - - - - - 6

1/2 fināls

Nr Vieta W
EHIKL
Summa
45 1-2 XXXXX 5
90 1-2 XXXXX 5
112 3 XXXX- 4
28 4-6 X-X-X 3
80 4-6 X-X-X 3
106 4-6 XX-X- 3
23 7-9 --X-X 2
68 7-9 -X-X- 2
136 7-9 ---XX 2
72 10 -X--- 1

1/4 fināls

Nr Vieta W
EHIKL
Summa
45 1-5 XXXXX 5
90 1-5 XXXXX 5
106 1-5 XXXXX 5
112 1-5 XXXXX 5
136 1-5 XXXXX 5
23 6-10 XXXX- 4
28 6-10 XXX-X 4
68 6-10 XXXX- 4
72 6-10 -XXXX 4
80 6-10 X-XXX 4
117 11 X--XX 3
63 12 -X--X 2
97 13 ----- 0
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)
  • (K) Anna Baholdina (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Meitenes solo T Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
45 1 Kadri Pauklin Respect
Igaunija
75 2 Alise Umanska APK Dance
Latvija
23 3 Una Ripa MD Dance Studio
Latvija
132 4 Anastasija Korotajeva Dzintarkrasts
Latvija

Fināls

Nr Vieta T
DEFGJ
45 1 12111
75 2 21232
23 3 33323
132 4 44444
Nr Vieta T Summa
45 1 1 1
75 2 2 2
23 3 3 3
132 4 4 4
T
Nr Vieta 1234
23 3 - 15 -
75 2 14 - -
132 4 - - - 5
45 1 4 - - -
Kopā
Nr Vieta T 1234 Summa
45 1 1 - - - - 1
75 2 2 - - - - 2
23 3 3 - - - - 3
132 4 4 - - - - 4
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Meitenes solo V Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
45 1 Kadri Pauklin Respect
Igaunija
139 2 Qianhe Ni Klasika
Latvija

Fināls

Nr Vieta V
DEHIJ
45 1 11111
139 2 22222
Nr Vieta V Summa
45 1 1 1
139 2 2 2
V
Nr Vieta 12
139 2 - 5
45 1 5 -
Kopā
Nr Vieta V 12 Summa
45 1 1 - - 1
139 2 2 - - 2
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Meitenes solo Q Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
45 1 Kadri Pauklin Respect
Igaunija
28 2 Diana Temņika Mirada
Latvija
80 3 Ksenija Paura MD Dance Studio
Latvija
68 4 Lija Džou Dzintars
Latvija
23 5 Una Ripa MD Dance Studio
Latvija

Fināls

Nr Vieta Q
EGHKL
45 1 11211
28 2 24422
80 3 43353
68 4 52145
23 5 35534
Nr Vieta Q Summa
45 1 1 1
28 2 2 2
80 3 3 3
68 4 4 4
23 5 5 5
Q
Nr Vieta 12345
68 4 1223/7 -
28 2 - 3 - - -
23 5 - - 23/10 -
80 3 - - 3 - -
45 1 4 - - - -
Kopā
Nr Vieta Q 12345 Summa
45 1 1 - - - - - 1
28 2 2 - - - - - 2
80 3 3 - - - - - 3
68 4 4 - - - - - 4
23 5 5 - - - - - 5
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (K) Anna Baholdina (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Meitenes solo S Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
75 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
45 2 Kadri Pauklin Respect
Igaunija
69 3 Ksenija Hudjakova Daces deju skola
Latvija
88 4 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
24 5 Anna Ļebedeva APK Dance
Latvija
93 6 Viktorija Varska MD Dance Studio
Latvija
23 7 Una Ripa MD Dance Studio
Latvija

Fināls

Nr Vieta S
FIJKL
75 1 33211
45 2 21143
69 3 12562
88 4 44337
24 5 56625
93 6 67454
23 7 75776
Nr Vieta S Summa
75 1 1 1
45 2 2 2
69 3 3 3
88 4 4 4
24 5 5 5
93 6 6 6
23 7 7 7
S
Nr Vieta 1234567
88 4 - - 24 - - -
23 7 - - - - 125
69 3 13/5 - - - - -
75 1 23/45 - - - -
93 6 - - - 23/13 - -
24 5 - 1113/12 - -
45 2 23/44 - - - -
Kopā
Nr Vieta S 1234567 Summa
75 1 1 - - - - - - - 1
45 2 2 - - - - - - - 2
69 3 3 - - - - - - - 3
88 4 4 - - - - - - - 4
24 5 5 - - - - - - - 5
93 6 6 - - - - - - - 6
23 7 7 - - - - - - - 7
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)
  • (K) Anna Baholdina (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Meitenes solo Ch Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
75 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
45 2 Kadri Pauklin Respect
Igaunija
88 3 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
69 4 Ksenija Hudjakova Daces deju skola
Latvija
47 5 Arina Ribčinska Lielupe
Latvija
24 6 Anna Ļebedeva APK Dance
Latvija
37 7-8 Arta Buholta Stars
Latvija
68 7-8 Lija Džou Dzintars
Latvija
28 9 Diana Temņika Mirada
Latvija
97 10 Kira Simutina Vērdiņš
Latvija
29 11-12 Patrīcija Upeniece Zaharņova deju skola
Latvija
94 11-12 Nikola Kondrašina MD Dance Studio
Latvija
82 13 Kristina Matuševska Dzintarkrasts
Latvija
63 14 Enija Kalēja Amber Jūrmala
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
DEFKL
75 1 21112
45 2 13241
88 3 42435
69 4 64364
47 5 35556
24 6 56623
Nr Vieta Ch Summa
75 1 1 1
45 2 2 2
88 3 3 3
69 4 4 4
47 5 5 5
24 6 6 6
Ch
Nr Vieta 123456
88 3 - 124 - -
47 5 - - 114 -
69 4 - - 13 - -
75 1 3 - - - - -
24 6 - 1223 -
45 2 23 - - - -
Kopā
Nr Vieta Ch 123456 Summa
75 1 1 - - - - - - 1
45 2 2 - - - - - - 2
88 3 3 - - - - - - 3
69 4 4 - - - - - - 4
47 5 5 - - - - - - 5
24 6 6 - - - - - - 6

1/2 fināls

Nr Vieta Ch
DEFKL
Summa
45 1-3 XXXXX 5
75 1-3 XXXXX 5
88 1-3 XXXXX 5
69 4 XXX-X 4
24 5-6 X--XX 3
47 5-6 -XXX- 3
37 7-8 -X-X- 2
68 7-8 X-X-- 2
28 9 ----X 1
97 10 ----- 0

1/4 fināls

Nr Vieta Ch
DEFKL
Summa
45 1-5 XXXXX 5
47 1-5 XXXXX 5
69 1-5 XXXXX 5
75 1-5 XXXXX 5
88 1-5 XXXXX 5
24 6-10 X-XXX 4
28 6-10 -XXXX 4
37 6-10 XX-XX 4
68 6-10 XXXX- 4
97 6-10 X-XXX 4
29 11-12 X---X 2
94 11-12 -XX-- 2
82 13 -X--- 1
63 14 ----- 0
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (K) Anna Baholdina (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Meitenes solo R Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
45 1 Kadri Pauklin Respect
Igaunija
75 2 Alise Umanska APK Dance
Latvija
69 3 Ksenija Hudjakova Daces deju skola
Latvija
68 4 Lija Džou Dzintars
Latvija
88 5 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
136 6 Polina Ivanitska MD Dance Studio
Latvija
80 7 Ksenija Paura MD Dance Studio
Latvija
102 8-9 Elza Alise Tančevska Vērdiņš
Latvija
151 8-9 Amalia Šibajeva DANCE MASTERS
Latvija

Fināls

Nr Vieta R
DGIJL
45 1 12121
75 2 23212
69 3 41433
68 4 34545
88 5 56354
136 6 65666
Nr Vieta R Summa
45 1 1 1
75 2 2 2
69 3 3 3
68 4 4 4
88 5 5 5
136 6 6 6
R
Nr Vieta 123456
68 4 - - 13 - -
88 5 - - 124 -
136 6 - - - - 15
69 3 113 - - -
75 2 14 - - - -
45 1 3 - - - - -
Kopā
Nr Vieta R 123456 Summa
45 1 1 - - - - - - 1
75 2 2 - - - - - - 2
69 3 3 - - - - - - 3
68 4 4 - - - - - - 4
88 5 5 - - - - - - 5
136 6 6 - - - - - - 6

1/2 fināls

Nr Vieta R
DGIJL
Summa
45 1-4 XXXXX 5
68 1-4 XXXXX 5
69 1-4 XXXXX 5
75 1-4 XXXXX 5
88 5-6 X-XXX 4
136 5-6 XX-XX 4
80 7 -XX-- 2
102 8-9 ----- 0
151 8-9 ----- 0
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Meitenes solo J Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
45 1 Kadri Pauklin Respect
Igaunija
90 2 Karolīna Liepiņa MD Dance Studio
Latvija
75 3 Alise Umanska APK Dance
Latvija
69 4 Ksenija Hudjakova Daces deju skola
Latvija
88 5 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
113 6 Leila Lapiņa MD Dance Studio
Latvija
94 7 Nikola Kondrašina MD Dance Studio
Latvija
72 8 Kira Jegorova MD Dance Studio
Latvija
28 9-12 Diana Temņika Mirada
Latvija
55 9-12 Dominika Livča Rīgas Skolēnu pils
Latvija
68 9-12 Lija Džou Dzintars
Latvija
100 9-12 Sofija Balče Vērdiņš
Latvija
23 13-15 Una Ripa MD Dance Studio
Latvija
80 13-15 Ksenija Paura MD Dance Studio
Latvija
106 13-15 Anastasija Gnojevaja Ziemeļblāzma
Latvija
37 16 Arta Buholta Stars
Latvija

Fināls

Nr Vieta J
FHJKL
45 1 21331
90 2 13142
75 3 32217
69 4 44653
88 5 75524
113 6 67466
94 7 56775
Nr Vieta J Summa
45 1 1 1
90 2 2 2
75 3 3 3
69 4 4 4
88 5 5 5
113 6 6 6
94 7 7 7
J
Nr Vieta 1234567
88 5 - 1124 - -
113 6 - - - 114 -
94 7 - - - - 23 -
69 4 - - 13 - - -
90 2 23/44 - - - -
75 3 13/5 - - - - -
45 1 23/45 - - - -
Kopā
Nr Vieta J 1234567 Summa
45 1 1 - - - - - - - 1
90 2 2 - - - - - - - 2
75 3 3 - - - - - - - 3
69 4 4 - - - - - - - 4
88 5 5 - - - - - - - 5
113 6 6 - - - - - - - 6
94 7 7 - - - - - - - 7

1/2 fināls

Nr Vieta J
FHJKL
Summa
45 1-3 XXXXX 5
75 1-3 XXXXX 5
88 1-3 XXXXX 5
90 4 X-XXX 4
69 5-7 XX--X 3
94 5-7 X-X-X 3
113 5-7 -XXX- 3
72 8 -X-X- 2
28 9-12 ----- 0
55 9-12 ----- 0
68 9-12 ----- 0
100 9-12 ----- 0

1/4 fināls

Nr Vieta J
FHJKL
Summa
45 1-7 XXXXX 5
55 1-7 XXXXX 5
69 1-7 XXXXX 5
75 1-7 XXXXX 5
88 1-7 XXXXX 5
90 1-7 XXXXX 5
94 1-7 XXXXX 5
68 8-10 XXXX- 4
100 8-10 XXX-X 4
113 8-10 XXXX- 4
28 11-12 -XX-X 3
72 11-12 -X-XX 3
23 13-15 ---XX 2
80 13-15 X---X 2
106 13-15 X-X-- 2
37 16 ---X- 1
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)
  • (K) Anna Baholdina (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Iesācēji B/D - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
60 1 Georgii Simoniia
Nikol Postovyk
T&M Dance Club
Latvija
133 1 Kirills Bohans
Arina Kočjuga
Duets
Latvija
187 1 Ronalds Kalmikovs
Alisa Kuvšiņņikova
Bossa Nova
Latvija
163 1 Krišjānis Pīleņģis
Gabriela Apse
Vērdiņš
Latvija
150 1 Eduards Šauriņš
Valeriia Babych
TopDance
Latvija
122 1 Īzaks Jeļisejevs
Ērika Vilisone
DANCE MASTERS
Latvija
153 1 Maksims Dorofejevs
Emma Kožukovska
Smolko deju studija
Latvija
131 1 Emīls Akmentiņš
Emma Nakipova
Vērdiņš
Latvija
191 1 Kristers Pētersons
Temija Šķestere
Bossa Nova
Latvija
52 1 Anrijs Ozoliņš
Hanna Boginska
TopDance
Latvija
203 1 Metju Burdikins
Jeļizaveta Jeļisejeva
Latvija
155 1 Stepans Zolotarjovs
Daniela Čepule
Olaine
Latvija
42 1 Otto Strazdiņš
Amēlija Plotniece
DANCE MASTERS
Latvija
76 1 Tomass Juhnevičs
Darina Bogurdoviča
Duets
Latvija
96 1 Tomass Juhnevičs
Gabriela Podiņa-Poda
Duets
Latvija
175 1 Adrians Sārtaputns
Paula Lubņevska
Vērdiņš
Latvija
199 1 Mikus Logins
Elīna Blūma
Latvija
83 1 Aleksejs Skomorohins
Evija Borisovska
TopDance
Latvija
50 1 Māris Kurms
Annika Ozoliņa
TopDance
Latvija
183 1 Dmitrijs Belovs
Kamilla Kovaļčuka
Smolko deju studija
Latvija
202 1 Dmitrijs Belovs
Anna Kazakeviča
Smolko deju studija
Latvija
58 1 Gustavs Lukstiņš
Elisa Melānija Adijane
DANCE MASTERS
Latvija
65 1 Tomass Dzenis
Lilita Anna Blaževiča
DANCE MASTERS
Latvija
74 1 Otto Strazdiņš
Olīvija Plotniece
DANCE MASTERS
Latvija
70 1 Aleksejs Skomorohins
Nikola Iodko
TopDance
Latvija
110 1 Imanuels Sufeļaks
Hanna Boginska
TopDance
Latvija
179 1 Kristiāns Sārtaputns
Sanija Muižniece
Vērdiņš
Latvija
166 1 Martins Reinhards Bočkāns
Tara Ļebedeva
Vērdiņš
Latvija
169 1 Uvis Maiers
Alise Šubevica
Zelta Solis
Latvija
87 1 Marks Greidiņš
Eva Kižlo
"Vērdiņš"
Latvija
201 1 Metju Burdikins
Laurita Elizabete Jansone
Latvija
32 1 Vjačeslavs Lukašenoks
Vera Galiņa
Duets
Latvija
86 1 Klāvs Kalniņš
Eva Čakša
Vērdiņš
Latvija
120 1 Kārlis Vilks
Dorisa Sircova
Duets
Latvija
140 1 Rūdolfs Kadiķe
Monika Kadiķe
DANCE MASTERS
Latvija
25 1 Linards Baroniņš
Kristīne Hmeļņicka
Smolko deju studija
Latvija
137 1 Jegors Moločkovs
Melānija Timahova
Duets
Latvija
128 1 Martins Bogdanovs
Elīna Bebriša
TopDance
Latvija
108 1 Bogdans Bogurdovičs
Maija Aleksejeva
Duets
Latvija
46 2 Kirils Biļars
Anastasija Beinaroviča
Duets
Latvija
81 2 Maksims Bogatko-Valijevs
Jekaterina Illarionova
Duets
Latvija
104 2 Hugo Vītola
Rūta Gerliņa
Vērdiņš
Latvija
197 2 Daniels Bikovskis
Alise Ivuļenoka
Latvija
59 2 Mihails Gžibovskis
Marija Tumaševiča
Duets
Latvija
79 2 Kirills Bohans
Vasilisa Vinogradova
Duets
Latvija
84 2 Marks Nikolajenko
Anna Sergejeva
Duets
Latvija
190 2 Danylo Kravchenko
Marianna Morozenko
Bossa Nova
Latvija
34 2 Jegors Saļņikovs
Adelina Gasimova
Duets
Latvija
43 2 Rihards Gubernatorovs
Aleksandra Abramenko
Duets
Latvija
64 2 Aleksandrs Aleksandrovs
Grieta Alise Dudele
TopDance
Latvija
56 2 Darens Elnionis
Alise Matvejeva
DANCE MASTERS
Latvija
85 2 Oskars Ivanovs
Uljana Kovaļevska
Duets
Latvija
147 2 Mihails Gžibovskis
Viktorija Ozola
Duets
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCFHJ
Ch
BCFHJ
Summa
60 1 66666 66666 60/36
133 1 66666 65666 59/36
187 1 66666 56666 59/36
163 1 56646 56666 56/35
150 1 55666 55666 56/34
122 1 46656 56656 55/34
153 1 55556 65656 54/32
131 1 64554 66656 53/32
191 1 65446 56656 53/32
52 1 65655 55655 53/31
203 1 55565 66555 53/31
155 1 64556 54655 51/31
42 1 55556 55456 51/30
76 1 55565 55555 51/30
96 1 56556 56544 51/30
175 1 55456 55556 51/30
199 1 55535 56556 50/31
83 1 55456 55546 50/30
50 1 55455 55455 48/30
183 1 55455 55455 48/30
202 1 55554 55455 48/30
58 1 56665 54434 48/29
65 1 55555 55445 48/29
74 1 45545 45555 47/29
70 1 55436 55446 47/28
110 1 55454 55446 47/28
179 1 64434 55556 47/27
166 1 44555 44555 46/28
169 1 64645 54345 46/28
87 1 44556 45454 46/27
201 1 54335 65555 46/27
32 1 54556 44345 45/27
86 1 45535 44546 45/27
120 1 45545 44455 45/27
140 1 55545 44544 45/27
25 1 44434 55555 44/27
137 1 45435 54356 44/27
128 1 55554 45334 43/26
108 1 44435 44456 43/25
46 2 44444 54345 41/25
81 2 55445 44334 41/25
104 2 44344 44455 41/25
197 2 44334 45545 41/25
59 2 44344 55344 40/25
79 2 44454 54334 40/23
84 2 44345 44434 39/24
190 2 54435 44334 39/24
34 2 54344 44334 38/23
43 2 44334 54434 38/23
64 2 54344 44334 38/23
56 2 44344 44334 37/23
85 2 44334 44335 37/22
147 2 44335 44334 37/22
  • (B) Žanas Untulis (Lietuva)
  • (C) Viktors Haritonovs (Latvija)
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
82 1 Oskars Deksnis
Amanda Vēze
D & D
Latvija
44 1 Yegor Obilchikov
Amalija Onacka
Mirada
Latvija
156 1 Markuss Edvards Šalajevs
Melisa Buka
MD Dance Studio
Latvija
157 1 Toms Namnieks
Viktorija Popova
D & D
Latvija
159 1 Toms Namnieks
Emīlija Dekšeniece
D & D
Latvija
162 1 Dmitrijs Jasinskis
Anna Kožukovska
Smolko deju studija
Latvija
99 1 Nikolajs Vilks
Jeļizaveta Zīle
MD Dance Studio
Latvija
149 1 Devids Svilis
Alisa Aleksandrova
Mirada
Latvija
160 1 Markuss Cicejs
Rebeka Bitāne
D & D
Latvija
195 1 Kristiāns Markovs
Nora Cukura
Latvija
164 1 Andris Jakovičs
Rada Mihailova
D & D
Latvija
184 1 Dominiks Tomass Šķērsts
Melisa Venediktova
MD Dance Studio
Latvija
132 1 Aleksandrs Romanovs
Daniela Januševska
Mirada
Latvija
39 1 Marats Mamedovs
Aliana Brazdetskaya
Duets
Latvija
154 1 Edvards Lasmanis
Odrija Paule
Dūšas Deju skola
Latvija
119 1 Leons Babičs
Sofija Rogatko
Mirada
Latvija
126 1 Daniels Kornilovs
Viktorija Čekaļina
Smolko deju studija
Latvija
189 1 Pēteris Gaišonoks
Melisa Kolosova
MD Dance Studio
Latvija
22 2 Damirs Kolomicevs
Elīza Semjonova
APK Dance
Latvija
121 2 Eduards Bergmanis
Lauma Līce
MD Dance Studio
Latvija
196 2 Marsels Ajupovs /Aiupov/
Greta Kaviere
Duets
Latvija
161 2 Markuss Cicejs
Beāte Fedotova
D & D
Latvija
170 2 Tomass Freibergs
Karolīna Astapoviča
Zelta Solis
Latvija
173 2 Tomass Freibergs
Elza Elīza Gintere
Zelta Solis
Latvija
142 2 Leons Babičs
Vera Bogorode
Mirada
Latvija
194 2 Ričards Nauzeris
Alma Pundure
Latvija
168 2 Ivans Hļebņikovs
Oļesja Karpenko
Aurum
Latvija
174 2 Ivans Hļebņikovs
Valerija Kravceva
Aurum
Latvija
177 2 Markuss Eglītis
Asnāte Zabela
D & D
Latvija
200 2 Ernests Lācis
Laura Rihtere
Rihtera deju skola
Latvija
178 2 Markuss Eglītis
Anastasija Bartuša
D & D
Latvija
146 2 Roberts Buts
Olga Šmite
TopDance
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEGI
Ch
ACEGI
J
ACEGI
Summa
82 1 66556 66656 56666 86/53
44 1 66566 56666 56646 85/53
156 1 66666 56566 56556 85/51
157 1 55556 66566 66566 84/51
159 1 55566 66556 56566 83/50
162 1 66565 65665 55546 81/49
99 1 56665 56555 56565 81/48
149 1 56566 66566 54545 80/49
160 1 55566 45665 56565 80/48
195 1 55555 56566 56565 80/48
164 1 45666 45556 56556 79/48
184 1 45555 56655 66565 79/48
132 1 65555 56555 56556 79/46
39 1 46666 45566 55554 78/49
154 1 56555 56546 56555 78/46
119 1 55565 65555 55556 78/45
126 1 56555 65655 45555 77/46
189 1 56555 56554 56555 77/45
22 2 56566 55566 35444 75/45
121 2 46555 55455 45555 73/45
196 2 45555 45545 55556 73/44
161 2 55556 56555 35435 72/42
170 2 45555 45545 45555 71/44
173 2 45455 45555 45546 71/43
142 2 55545 45545 45545 70/43
194 2 55554 55444 45445 68/41
168 2 44545 45645 44544 67/39
174 2 35533 45645 55544 66/39
177 2 46556 35444 34444 65/40
200 2 55544 44445 54435 65/39
178 2 34444 45444 44443 59/36
146 2 44433 35544 34433 56/34
  • (A) Juri Kagan (Igaunija)
  • (C) Viktors Haritonovs (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
36 1 Timurs Guņins
Elizaveta Soloveja
Deju studija "7"
Latvija
167 1 Aleksandrs Zlatomirs Gatauļins
Nellija Karlsone
Darja Dance Studio
Latvija
126 1 Daniels Kornilovs
Viktorija Čekaļina
Smolko deju studija
Latvija
162 1 Dmitrijs Jasinskis
Anna Kožukovska
Smolko deju studija
Latvija
192 2 Mu Li
Alisa Makareviča
Klasika
Latvija
198 2 Rodrigo Picka
Loreta Puriņa
Duets
Latvija
186 2 Aleksandrs Sadomcevs
Marjana Lazorkina
Aurum
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDFHK
Ch
BDFHK
J
BDFHK
Summa
36 1 66555 65456 65566 81/49
167 1 65666 65645 64645 80/49
126 1 66555 65666 44445 77/46
162 1 55664 55665 54544 75/45
192 2 54455 55456 44455 70/42
198 2 44444 55446 45455 67/40
186 2 54654 44544 44544 66/38
  • (B) Žanas Untulis (Lietuva)
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (K) Anna Baholdina (Latvija)

Iesācēji 2012.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
167 1 Aleksandrs Zlatomirs Gatauļins
Nellija Karlsone
Darja Dance Studio
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEGL
Ch
ACEGL
J
ACEGL
Summa
167 1 56666 66666 55656 86/52
  • (A) Juri Kagan (Igaunija)
  • (C) Viktors Haritonovs (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Iesācēji 2011.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
181 1 Deniss Jurjāns
Viktorija Fjodorova
Balvu SS
Latvija
193 1 Junchen Bao
Nikola Slava
Klasika
Latvija
182 1 Vladimirs Pilatovs
Vanesa Vucina
Balvu SS
Latvija
115 2 Oļegs Kovaļovs
Alisa Lipska
Esperanza
Latvija
185 2 Jurijs Keda
Kristina Matuševska
Dzintarkrasts
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACFIL
Q
ACFIL
Ch
ACFIL
J
ACFIL
Summa
181 1 66656 66656 45343 56565 104/63
193 1 66565 55555 56454 46555 102/61
182 1 55655 56555 54454 65454 98/57
115 2 45455 45444 45544 44444 86/51
185 2 44444 34444 45445 44444 81/49
  • (A) Juri Kagan (Igaunija)
  • (C) Viktors Haritonovs (Latvija)
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Iesācēji W Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
156 1 Markuss Edvards Šalajevs
Melisa Buka
MD Dance Studio
Latvija
167 2 Aleksandrs Zlatomirs Gatauļins
Nellija Karlsone
Darja Dance Studio
Latvija
99 3 Nikolajs Vilks
Jeļizaveta Zīle
MD Dance Studio
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDEGK
156 1 11131
167 2 23212
99 3 32323
Nr Vieta W Summa
156 1 1 1
167 2 2 2
99 3 3 3
W
Nr Vieta 123
156 1 4 - -
99 3 - 25
167 2 14 -
Kopā
Nr Vieta W 123 Summa
156 1 1 - - - 1
167 2 2 - - - 2
99 3 3 - - - 3
  • (B) Žanas Untulis (Lietuva)
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (K) Anna Baholdina (Latvija)

Iesācēji Ch Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
167 1 Aleksandrs Zlatomirs Gatauļins
Nellija Karlsone
Darja Dance Studio
Latvija
184 2 Dominiks Tomass Šķērsts
Melisa Venediktova
MD Dance Studio
Latvija
131 3 Emīls Akmentiņš
Emma Nakipova
Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ACHIJ
167 1 11221
184 2 22112
131 3 33333
Nr Vieta Ch Summa
167 1 1 1
184 2 2 2
131 3 3 3
Ch
Nr Vieta 123
184 2 25 -
167 1 3 - -
131 3 - - 5
Kopā
Nr Vieta Ch 123 Summa
167 1 1 - - - 1
184 2 2 - - - 2
131 3 3 - - - 3
  • (A) Juri Kagan (Igaunija)
  • (C) Viktors Haritonovs (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
22 1 Damirs Kolomicevs
Elīza Semjonova
APK Dance
Latvija
18 1 Mihails Sarkisovs
Veronika Lopatnikova
Mirada
Latvija
8 1 Aleksandrs Romaškins
Anna Popoviča
Mirada
Latvija
102 1 Davids Kavalers
Anna Medvedska
Zaļesku deju skola
Latvija
187 1 Ronalds Kalmikovs
Alisa Kuvšiņņikova
Bossa Nova
Latvija
139 1 Kaspars Rafaēls Kūriņš
Ulla Meiere
Zelta Solis
Latvija
53 1 Railijs Mūrnieks
Marta Cielava
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
122 1 Aleksandrs Sapoņenko
Sofija Kļujeva
Aurum
Latvija
4 1 Marko Tulinskis
Alina Šeremeta
Mirada
Latvija
11 1 Roberts Keziks
Vasilisa Sofija Dergačova
Mirada
Latvija
111 1 Jānis Barinskis
Margareta Miļūna
D & D
Latvija
3 1 Jelisejs Žeļabins
Eva Ziemele Gadusa
Mirada
Latvija
107 1 Emils Jurkevits
Santa Znotiņa
Ventspils
Latvija
68 1 Kirills Malers
Milara Ņečajeva
Aurum
Latvija
103 1 Kirills Malers
Amīra Arhipenko
Aurum
Latvija
6 1 Olegs Akopjans
Dinara Subakova
Mirada
Latvija
12 1 Aleksandrs Romaškins
Taisija Beļajeva
Mirada
Latvija
56 1 Aleksandrs Sapoņenko
Marta Marija Ruhļa
Aurum
Latvija
28 1 Adrians Augustāns
Vanesa Poltoraka
D & D
Latvija
35 1 Kristaps Maklers
Sofija Geide
Latvija
5 1 Nikita Šlapakovs
Aluna Valdesa
Mirada
Latvija
7 1 Olegs Akopjans
Vlada Bagažkova
Mirada
Latvija
25 1 Oskars Andris Auliciems
Šeilija Vertele
Vērdiņš
Latvija
20 1 Malems Koposovs
Melaniia Khachatryan
Mirada
Latvija
129 1 Mārtiņš Abrickis
Amēlija Škapare
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
9 1 Vadims Godis
Sofija Bratuška
Mirada
Latvija
88 1 Tomass Baško
Viktorija Āriņa
Vērdiņš
Latvija
2 1 Jelisejs Žeļabins
Emilija Mhitarjana
Mirada
Latvija
127 1 Raijens Mūrnieks
Estere Paula Jurjeva
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
27 1 Grigorijs Tropkins
Polina Blinova
Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDEGI
Ch
BDEGI
Summa
22 1 65666 64666 57/36
18 1 56666 46566 56/35
8 1 56555 65656 54/32
102 1 56565 65565 54/32
187 1 55556 65665 54/32
139 1 66566 55554 53/33
53 1 56655 56555 53/31
122 1 56555 55565 52/30
4 1 55555 55556 51/30
11 1 55555 65555 51/30
111 1 66643 55555 50/31
3 1 55555 64555 50/30
107 1 55555 54655 50/30
68 1 55655 45645 50/29
103 1 55655 55644 50/29
6 1 54544 65565 49/29
12 1 45554 55556 49/29
56 1 56654 45644 49/29
28 1 44444 66556 48/29
35 1 55546 45445 47/28
5 1 45544 45555 46/28
7 1 44544 65545 46/27
25 1 55555 54444 46/27
20 1 45545 44545 45/27
129 1 44543 55545 44/27
9 1 45545 44544 44/26
88 1 44454 54445 43/25
2 1 44444 55444 42/25
127 1 45544 44443 41/25
27 1 44435 44433 38/23
  • (B) Žanas Untulis (Lietuva)
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (I) Jeļena Lavreņuka (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
51 1 Toms Maskalāns
Jasmīne Lapiņa
Deju studija "7"
Latvija
44 1 Yegor Obilchikov
Amalija Onacka
Mirada
Latvija
67 1 Jēkabs Krūze
Bella Petrovska
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
69 1 Dāvids Šūmanis
Alisija Safonova
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
149 1 Devids Svilis
Alisa Aleksandrova
Mirada
Latvija
132 1 Aleksandrs Romanovs
Daniela Januševska
Mirada
Latvija
195 1 Kristiāns Markovs
Nora Cukura
Latvija
203 2 Roberts Auseklis
Jaroslava Sadilova
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
47 2 Anastasijs Lisovskis
Olivija Gutmane
Esperanza
Latvija
148 2 Mihails Smirnovs
Karlīna Grietēna
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
55 2 Fjodors Kļučenko
Sabīne Borodavko
Esperanza
Latvija
74 2 Lukass Grīnbergs
Elza Kristberga
Rīgas Skolēnu pils
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACFJL
Q
ACFJL
Ch
ACFJL
J
ACFJL
Summa
51 1 56665 56566 66666 56665 114/69
44 1 55556 55563 65655 55654 102/61
67 1 45564 56565 55565 55554 101/60
69 1 45555 46564 56564 56454 99/60
149 1 45555 44655 55665 55544 98/59
132 1 65665 54545 55544 55543 96/59
195 1 55455 55454 55455 55554 95/59
203 2 54564 44443 56555 55554 93/56
47 2 44454 44444 45564 56664 92/55
148 2 45454 44343 45555 56564 90/55
55 2 44455 44344 55465 44455 88/53
74 2 45454 45343 34343 44343 76/45
  • (A) Juri Kagan (Igaunija)
  • (C) Viktors Haritonovs (Latvija)
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
112 1 Daniils Surmenko
Anna Sokolovska
Mirada
Latvija
I 2
118 1 Olivers Čužinskis
Sofija Maceviča
Lielupe
Latvija
I3 2
94 1 Haralds Vītols
Amanda Gile
Zīle
Latvija
I 2
100 1 Aleksandrs Kvitka
Amēlija Vihristjuka
Mirada
Latvija
I 2
89 1 Dmitrijs Ņikišins
Kristina Bondareva
Mirada
Latvija
I 2
144 1 Daniils Babičs
Anna Sokolova
Mirada
Latvija
I 2
45 2 Marks Bališs
Poļina Kukina
Zaļesku deju skola
Latvija
I2 1
80 2 Arsenijs Lastovka
Emīlija Ungure
Duets
Latvija
I
I2
1
91 2 Audris Garklāvs
Alise Reksne
DANCE MASTERS
Latvija
I3 1
42 2 Dāvis Brūzītis
Adela Kancēviča
MD Dance Studio
Latvija
I2 1
31 2 Ernests Neifelds
Ennija Sniedziņa
Laima
Latvija
I 1
72 2 Jānis Ozols
Patrīcija Šenberga
Lielupe
Latvija
I3 1
106 2 Emīls Galiņš
Patrīcija Kropa
Smolko deju studija
Latvija
I 1
30 3 Haralds Ozoliņš
Elza Jurkevica
Ventspils
Latvija
I3 0
201 3 Timurs Guņins
Lauma Kupica
Deju studija "7"
Latvija
I2 0
141 3 Timurs Zaharovs
Anna Paņēvica
Lesto
Latvija
I 0
135 3 Henrijs Rāgs
Nikola Neiburga
Lielupe
Latvija
I 0
39 3 Olivers Kučinskis
Alise Ozoliņa
Vērdiņš
Latvija
I 0
65 3 Maksims Ļebedičs
Emīlija Kurzemniece
Vērdiņš
Latvija
I 0

Fināls

Nr Vieta W
BDEGL
Q
BDEGL
Ch
BDEGL
J
BDEGL
Summa
112 1 56666 56566 66665 66665 115/71
118 1 66666 65556 65656 65564 111/67
94 1 66666 65566 66554 66554 110/67
100 1 55666 65564 65665 55655 108/65
89 1 55666 55566 55565 55565 107/63
144 1 66665 65656 65554 64554 106/64
45 2 55655 46555 65565 45665 104/62
80 2 66555 66555 55556 55554 104/62
91 2 45565 56545 45555 65665 102/62
42 2 56555 45645 56565 46564 102/60
31 2 55554 55445 55555 55556 98/59
72 2 45555 55655 45554 45556 98/59
106 2 55544 45545 66555 66454 98/59
30 3 44545 44444 66555 56564 95/57
201 3 65545 54555 54554 54445 94/57
141 3 65545 65445 55555 44444 94/56
135 3 45554 44444 55554 44555 90/55
39 3 45544 44444 55545 46544 89/53
65 3 44444 44443 55544 44544 83/50
  • (B) Žanas Untulis (Lietuva)
  • (D) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Iesācēji 2013.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
118 1 Olivers Čužinskis
Sofija Maceviča
Lielupe
Latvija
I3 2
106 1 Emīls Galiņš
Patrīcija Kropa
Smolko deju studija
Latvija
I 2
182 1 Vladimirs Pilatovs
Vanesa Vucina
Balvu SS
Latvija
I 2
72 1 Jānis Ozols
Patrīcija Šenberga
Lielupe
Latvija
I3 2
80 1 Arsenijs Lastovka
Emīlija Ungure
Duets
Latvija
I
I2
2
140 1 Sandris Meistars
Marta Riekstiņa
Anitas deju studija
Latvija
I 2
113 2 Iļja Šmagins
Anna Raubiško
Ziemeļblāzma
Latvija
I 1
117 2 Renāts Korotkovs
Guna Bukovska
Stars
Latvija
I2 1
39 2 Olivers Kučinskis
Alise Ozoliņa
Vērdiņš
Latvija
I 1
29 2 Olivers Taranovs
Elena Bondare
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
I 1
197 2 Lin Yinan
Elizabete Bediķe
Mirada
Latvija
I 1
58 2 Gerhards Vētra
Madara Magdalēna Ābele
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
I3 1
65 3 Maksims Ļebedičs
Emīlija Kurzemniece
Vērdiņš
Latvija
I 0
134 3 Fjodors Šaņgins
Darja Spiridonova
Deju studija "7"
Latvija
I3 0
136 3 Oļegs Kovaļovs
Ksenija Jaščenkova
Esperanza
Latvija
I2 0
90 3 Markuss Vilemsons
Jelizaveta Razina
DANCE MASTERS
Latvija
I3 0

Fināls

Nr Vieta W
CFHJL
Q
CFHJL
Ch
CFHJL
J
CFHJL
Summa
118 1 66666 66666 66665 66665 118/72
106 1 65665 55565 66665 66655 111/67
182 1 65665 55566 55665 55664 108/65
72 1 66655 55665 54664 55665 107/64
80 1 66665 66655 55654 55554 106/65
140 1 55564 56565 66565 55564 105/63
113 2 65555 55554 66665 45453 100/61
117 2 54554 54454 55665 55545 96/58
39 2 54544 44454 56655 55654 95/56
29 2 54555 54544 64555 54554 94/57
197 2 64565 64555 54444 54454 94/56
58 2 54554 54454 54555 64554 93/56
65 3 54545 44444 54454 54644 88/52
134 3 54554 44544 54455 54444 88/52
136 3 54545 44444 44545 44544 86/51
90 3 44444 44444 44445 54445 83/49
  • (C) Viktors Haritonovs (Latvija)
  • (F) Ilona Kalniņa (Latvija)
  • (H) Sergejs Sinkins (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)
  • (L) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Iesācēji W Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
89 1 Dmitrijs Ņikišins
Kristina Bondareva
Mirada
Latvija
112 2 Daniils Surmenko
Anna Sokolovska
Mirada
Latvija
67 3 Jēkabs Krūze
Bella Petrovska
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
107 4 Emils Jurkevits
Santa Znotiņa
Ventspils
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDIKL
89 1 11111
112 2 32222
67 3 23333
107 4 44444
Nr Vieta W Summa
89 1 1 1
112 2 2 2
67 3 3 3
107 4 4 4
W
Nr Vieta 1234
67 3 - 15 -
89 1 5 - - -
112 2 - 4 - -
107 4 - - - 5
Kopā
Nr Vieta W 1234 Summa
89 1 1 - - - - 1
112 2 2 - - - - 2
67 3 3 - - - - 3
107 4 4 - -