Latvijas Čempionāts 10 Dejās, 27.01.2024.

Datums 27.01.2024.
Vieta Latgales vēstniecība "Gors", Pils iela 4, Rēzekne
Organizators Viva, LSDF
Atbildīgais Ilona Kalniņa
Galvenais tiesnesis
Aleksandrs Gulko
Tiesneši
(A) Liene Karimova-Zaļeska (Latvija)
(B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
(C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
(D) Marina Meduņecka (Latvija)
(E) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
(F) Dace Debovska (Latvija)
(G) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
(H) Aigars Svars (Latvija)
(I) Ina Kočetova (Latvija)
(J) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
(K) Egils Šmagris (Latvija)
(L) Mario Končevskis (Latvija)
(M) Rihards Eglītis (Latvija)
(N) Vito Feldmanis (Latvija)
(O) Anna Znotēna Bērzupe (Latvija)
(P) Kirils Oševerovs-Alenovičs (Latvija)
(Q) Agita Mironova (Latvija)
(R) Kristaps Cīrulis (Latvija)
(S) Ligita Rihtere (Latvija)
(T) Ņina Salgale (Latvija)
(U) Aleksandrs Bessonovs (Latvija)
(V) Gatis Sevels (Latvija)
(W) Viktors Haritonovs (Latvija)
Informators
Juris Arājs
Mūzika
Uģis Putniņš
Sekretariāts
Sergejs Litvinovskis

Iesācēji 2014.dz.g. un vec. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
14 1 Deniss Jurjāns
Viktorija Fjodorova
Balvu SS
Latvija
17 1 Martins Laurens
Efia Baranauska
Balvu SS
Latvija
217 1 Jānis Zariņš
Jelizaveta Ogorodņikova
Rēzekne
Latvija
219 2 Armīns Savickis
Nikola Eihmane
Liberta
Latvija
13 2 Vladimirs Pilatovs
Vanesa Vucina
Balvu SS
Latvija
178 2 Arhips Orehs
Anastasija Plisko
Daugavpils
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDE
Q
ABCDE
Ch
ABCDE
J
ABCDE
Summa
14 1 55666 56666 66665 55565 112/68
17 1 55665 55665 55665 56666 110/66
217 1 56665 56565 56665 46565 109/66
219 2 56565 55565 65665 65564 107/64
13 2 65565 55565 55665 45664 105/62
178 2 44564 45563 55665 55665 100/59
  • (A) Liene Karimova-Zaļeska (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (E) Oļegs Zaharņovs (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un vec. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
10 1 Jurijs Ģermans
Milana Demeško
Boginiča DS
Latvija
199 1 Roberts Čiževskis
Margarita Rudoviča
Steps
Latvija
35 2 Daniils Aksjonovs
Agneta Korņejeva
Balvu SS
Latvija
47 2 Oskars Mālnieks
Samanta Keita Skrūdere
Zaharņova deju skola
Latvija
201 2 Bogdan Korniienko
Viktorija Žukovska
Boginiča DS
Latvija
81 3 Artjoms Filatovs
Karolina Škapare
Zaharņova deju skola
Latvija
157 3 Konstantins Koreņevskis
Arina Novicka
Zemgalīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
FGHIJ
Q
FGHIJ
Ch
FGHIJ
J
FGHIJ
Summa
10 1 54656 44656 55556 55455 101/61
199 1 65665 54455 65555 55554 101/61
35 2 55654 65554 66554 55454 99/60
47 2 56645 44544 55655 45555 97/58
201 2 55446 54545 55646 44435 93/56
81 3 54544 54444 55554 45444 88/52
157 3 43333 33333 44443 34333 66/39
  • (F) Dace Debovska (Latvija)
  • (G) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (H) Aigars Svars (Latvija)
  • (I) Ina Kočetova (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Boginičs (Latvija)

Meitenes solo Ch Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
195 1 Aļona Oboļeviča Boginiča DS
Latvija
211 2 Arina Zhurbenko Viva
Latvija
196 3 Karina Giloveiņa Boginiča DS
Latvija
22 4 Viktorija Mitrāne Rēzekne
Latvija
9 5 Dajana Čubarova Steps
Latvija
91 6 Vanessa Vasiļevska Steps
Latvija
90 7 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
131 8-12 Valērija Zaiceva Rēzekne
Latvija
162 8-12 Karolina Laminska Zemgalīte
Latvija
185 8-12 Adrianna Voldeka Boginiča DS
Latvija
191 8-12 Denija Seņkova Steps
Latvija
198 8-12 Renata Mihailova D & D
Latvija
218 13-14 Keita Savicka Liberta
Latvija
221 13-14 Amēlija Keiša Viva
Latvija
8 15-22 Sabrina Krivenoka Steps
Latvija
24 15-22 Ance Andersone Viva
Latvija
50 15-22 Jurgita Gaidamaviča Zemgalīte
Latvija
60 15-22 Darja Petkeviča Zemgalīte
Latvija
62 15-22 Margarita Rudoviča Steps
Latvija
146 15-22 Katrīna Petrova Rēzekne
Latvija
159 15-22 Stefanija Stankeviča D & D
Latvija
216 15-22 Viktorija Jeršova SDK "Rēzekne"
Latvija
2 23-25 Valerija Mihailova D & D
Latvija
151 23-25 Anželika Meļuha Zemgalīte
Latvija
205 23-25 Elīna Parņeviča D & D
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
BDFHJ
195 1 21152
211 2 42213
196 3 53361
22 4 14535
9 5 65646
91 6 76427
90 7 37774
Nr Vieta Ch Summa
195 1 1 1
211 2 2 2
196 3 3 3
22 4 4 4
9 5 5 5
91 6 6 6
90 7 7 7
Ch
Nr Vieta 1234567
22 4 1123 - - -
90 7 - - 12225
211 2 13 - - - - -
9 5 - - - 125 -
196 3 113 - - - -
195 1 24 - - - - -
91 6 - 11223 -
Kopā
Nr Vieta Ch 1234567 Summa
195 1 1 - - - - - - - 1
211 2 2 - - - - - - - 2
196 3 3 - - - - - - - 3
22 4 4 - - - - - - - 4
9 5 5 - - - - - - - 5
91 6 6 - - - - - - - 6
90 7 7 - - - - - - - 7

1/2 fināls

Nr Vieta Ch
BDFHJ
Summa
22 1-3 XXXXX 5
195 1-3 XXXXX 5
211 1-3 XXXXX 5
196 4 XXX-X 4
9 5-7 --XX- 2
90 5-7 X---X 2
91 5-7 -X-X- 2
131 8-12 X---- 1
162 8-12 -X--- 1
185 8-12 ----X 1
191 8-12 --X-- 1
198 8-12 ---X- 1
218 13-14 ----- 0
221 13-14 ----- 0

1/4 fināls

Nr Vieta Ch
BDFHJ
Summa
9 1-5 XXXXX 5
22 1-5 XXXXX 5
91 1-5 XXXXX 5
195 1-5 XXXXX 5
211 1-5 XXXXX 5
90 6-8 X-XXX 4
196 6-8 X-XXX 4
198 6-8 XX-XX 4
131 9-11 XXX-- 3
162 9-11 -XXX- 3
191 9-11 X-X-X 3
185 12-14 ---XX 2
218 12-14 -XX-- 2
221 12-14 -X-X- 2
8 15-22 ---X- 1
24 15-22 --X-- 1
50 15-22 -X--- 1
60 15-22 -X--- 1
62 15-22 ----X 1
146 15-22 X---- 1
159 15-22 ----X 1
216 15-22 X---- 1
2 23-25 ----- 0
151 23-25 ----- 0
205 23-25 ----- 0
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (F) Dace Debovska (Latvija)
  • (H) Aigars Svars (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Boginičs (Latvija)

Meit. solo 2014.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
177 1 Enija Skutele Zaharņova deju skola
Latvija
185 1 Adrianna Voldeka Boginiča DS
Latvija
4 1 Agnese Kravale Viva
Latvija
205 1 Elīna Parņeviča D & D
Latvija
214 1 Kristiāna Smokra Viva
Latvija
191 1 Denija Seņkova Steps
Latvija
159 1 Stefanija Stankeviča D & D
Latvija
43 1 Katrīna Staseviča Boginiča DS
Latvija
187 1 Daria Grigorjeva Zaharņova deju skola
Latvija
63 1 Adelina Spiridonova D & D
Latvija
8 2 Sabrina Krivenoka Steps
Latvija
218 2 Keita Savicka Liberta
Latvija
131 2 Valērija Zaiceva Rēzekne
Latvija
146 2 Katrīna Petrova Rēzekne
Latvija
62 2 Margarita Rudoviča Steps
Latvija
45 2 Valērija Ļebedeva D & D
Latvija
6 2 Angelina Tukiša D & D
Latvija
24 2 Ance Andersone Viva
Latvija
189 2 Karolina Lebedze D & D
Latvija
209 2 Estere Luisa Gļauda SDK "Rēzekne"
Latvija
208 3 Olga Moisejeva SDK "Rēzekne"
Latvija
2 3 Valerija Mihailova D & D
Latvija
150 3 Rebeka Viočika Frīda
Latvija
216 3 Viktorija Jeršova SDK "Rēzekne"
Latvija
5 3 Emili Bogdanova Steps
Latvija
153 3 Viktorija Kravale Steps
Latvija
11 3 Kamilla Krocāne Frīda
Latvija
50 3 Jurgita Gaidamaviča Zemgalīte
Latvija
156 3 Sofija Butrima SDK " Rēzekne"
Latvija
60 3 Darja Petkeviča Zemgalīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEGI
Q
ACEGI
Ch
ACEGI
J
ACEGI
Summa
177 1 66666 65666 66654 66665 115/71
185 1 66665 66666 66556 65646 114/70
4 1 66666 66666 66556 65456 114/69
205 1 66554 66566 66554 66464 107/66
214 1 55565 66665 66565 66453 107/65
191 1 55555 66555 66556 56556 107/64
159 1 66564 56554 66565 66446 106/65
43 1 56565 66555 66565 54555 106/64
187 1 66645 66654 56644 56645 105/65
63 1 56555 66554 66455 66654 105/64
8 2 66565 56454 66556 55455 104/63
218 2 66554 56455 66555 56555 104/62
131 2 66555 56554 66555 54555 103/62
146 2 66555 55555 55455 66555 103/62
62 2 56555 55455 66555 55555 102/61
45 2 56555 56555 56554 56455 102/60
6 2 56654 56345 66455 56555 101/61
24 2 55555 54554 66555 56456 101/61
189 2 56554 56344 56555 66455 99/59
209 2 55464 55455 56454 56365 97/59
208 3 55464 56455 55454 55454 95/57
2 3 56455 56443 56454 66333 92/54
150 3 55454 55444 56444 56454 92/54
216 3 55565 65355 44343 55454 91/55
5 3 55446 44443 56455 54445 90/54
153 3 55454 45443 55444 45445 87/52
11 3 55444 45344 56454 44443 85/51
50 3 55444 45443 55445 44343 83/50
156 3 55444 45443 45443 45354 83/50
60 3 55444 44543 54443 44333 79/47
  • (A) Liene Karimova-Zaļeska (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (G) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Ina Kočetova (Latvija)

Meit. solo 2014.dz.g. un vec.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
22 1 Viktorija Mitrāne Rēzekne
Latvija
211 1 Arina Zhurbenko Viva
Latvija
188 1 Emilija Mitrоfanova Boginiča DS
Latvija
90 2 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
193 2 Valērija Šnikere Zaharņova deju skola
Latvija
198 2 Renata Mihailova D & D
Latvija
9 2 Dajana Čubarova Steps
Latvija
187 2 Daria Grigorjeva Zaharņova deju skola
Latvija
173 2 Dana Krasavceva Viva
Latvija
215 2 Valērija Bobrova Boginiča DS
Latvija
162 3 Karolina Laminska Zemgalīte
Latvija
157 3 Arina Novicka Zemgalīte
Latvija
151 3 Anželika Meļuha Zemgalīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDFG
Q
ABDFG
Ch
ABDFG
J
ABDFG
Summa
22 1 66666 66666 56666 56665 117/71
211 1 56666 66655 66666 66666 117/71
188 1 66665 65665 65665 55655 111/67
90 2 56655 56655 56655 66655 109/65
193 2 65655 55655 55655 55665 106/62
198 2 55665 55665 55655 55645 105/62
9 2 65655 55645 65655 55645 104/62
187 2 65654 65644 55645 65645 102/62
173 2 65655 65654 55654 54654 102/61
215 2 55655 54655 55645 55655 102/60
162 3 54644 54643 44644 55644 91/52
157 3 54644 64634 44644 44644 90/51
151 3 44644 45633 55644 44644 89/50
  • (A) Liene Karimova-Zaļeska (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (F) Dace Debovska (Latvija)
  • (G) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)

B/D Meitenes solo - Iesāc. 1.līm.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
200 1 Krista Pētersone Boginiča DS
Latvija
206 1 Agate Leščinska Viva
Latvija
186 1 Laura Gribonika Zaharņova deju skola
Latvija
148 1 Amālija Barkāne SDK "Rēzekne"
Latvija
220 1 Adria Andža Viva
Latvija
79 2 Alise Petrova Zaharņova deju skola
Latvija
192 2 Dārta Saukāne Viva
Latvija
197 2 Ramona Opolā Viva
Latvija
156 2 Sofija Butrima SDK " Rēzekne"
Latvija
1 2 Viktorija Gorbačauska Boginiča DS
Latvija
88 2 Elīna Gasparoviča Zaharņova deju skola
Latvija
203 3 Dominika Pranča Zaharņova deju skola
Latvija
212 3 Eva Karele SDK "Rēzekne"
Latvija
213 3 Julianna Ornicāne Frīda
Latvija
202 3 Vlada Rorbaha Zaharņova deju skola
Latvija
149 3 Annija Voičika Frīda
Latvija
207 3 Ksenija Murašova Viva
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
CEHIJ
Ch
CEHIJ
Summa
200 1 65665 66556 56/34
206 1 64565 65665 54/33
186 1 66454 66644 51/31
148 1 64655 65544 50/30
220 1 54554 64655 49/30
79 2 66344 66355 48/30
192 2 54554 64654 48/29
197 2 65555 45454 48/28
156 2 64545 65444 47/27
1 2 44444 55555 45/27
88 2 56444 45454 45/26
203 3 55444 54435 43/26
212 3 54533 53544 41/25
213 3 54434 54444 41/24
202 3 45444 44533 40/23
149 3 43433 43443 35/21
207 3 43343 44333 34/20
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (H) Aigars Svars (Latvija)
  • (I) Ina Kočetova (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Boginičs (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
244 1 Darens Iliško
Viera Januškeviča
D & D
Latvija
248 1 Kirils Kuročkins
Amina Bazuļeva
D & D
Latvija
231 1 Adrians Buļs
Kristiāna Smokra
Viva
Latvija
150 1 Kirils Aleksandrovs
Kate Vucāne
D & D
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEFH
Q
ACEFH
Ch
ACEFH
J
ACEFH
Summa
244 1 66666 66666 56665 66554 114/69
248 1 65445 56455 66565 56554 102/61
231 1 56555 54554 66556 64445 100/59
150 1 56455 45344 56555 44344 90/54
  • (A) Liene Karimova-Zaļeska (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (F) Dace Debovska (Latvija)
  • (H) Aigars Svars (Latvija)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
222 1 Matvejs Martinovs
Eva Kotova
Viva
Latvija
I3 2
234 1 Marks Zaicevs
Agata Gaide
Viva
Latvija
I2 2
242 1 Romans Bobrovs
Poļina Stepanova
Boginiča DS
Latvija
I3 2
235 2 Gaidis Božens
Agata Gaide
Viva
Latvija
I2 1
243 2 Damīrs Mirencovs
Nikoleta Kreipāne
Boginiča DS
Latvija
I3 1
214 2 Ratibors Fatičevs
Valērija Ruža
Daugavpils
Latvija
I3 1
221 2 Roberts Saksons
Daniela Geduša
Viva
Latvija
I2 1
247 3 Daniels Lopsa
Agnese Kravale
Viva
Latvija
I2 0
231 3 Adrians Buļs
Kristiāna Smokra
Viva
Latvija
I2 0
246 3 Evans Vjaters
Elizabete Laizāne
Viva
Latvija
I2 0
219 3 Armīns Savickis
Nikola Eihmane
Liberta
Latvija
I 0

Fināls

Nr Vieta W
BDGIJ
Q
BDGIJ
Ch
BDGIJ
J
BDGIJ
Summa
222 1 66665 66665 66565 66565 114/70
234 1 56665 66665 66564 56564 110/68
242 1 56546 56545 56566 56556 106/64
235 2 56654 56554 66554 66654 104/64
243 2 56556 66455 56546 46555 104/63
214 2 56565 56444 56555 56564 102/60
221 2 66555 66555 66555 45444 102/60
247 3 56545 56555 56555 56544 101/59
231 3 56554 56443 56544 46554 95/56
246 3 56554 46454 56554 46443 94/55
219 3 46444 56544 56554 46454 94/54
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (G) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Ina Kočetova (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Boginičs (Latvija)

Iesācēji 2018.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
150 1 Kirils Aleksandrovs
Kate Vucāne
D & D
Latvija
250 1 Adrians Baranovskis
Adriāna Vaišle
D & D
Latvija
223 2 Raivo Keišs
Adria Andža
Viva
Latvija
224 2 Artēmijs Moisejevs
Amālija Barkāne
SDK "Rēzekne"
Latvija
207 2 Daniils Bondars
Stefānija Sidaša
SDK "Rēzekne"
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEFG
Ch
ACEFG
Summa
150 1 66566 66666 59/36
250 1 66555 56566 55/33
223 2 44354 55455 44/27
224 2 54344 44345 40/24
207 2 44344 44344 38/24
  • (A) Liene Karimova-Zaļeska (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (F) Dace Debovska (Latvija)
  • (G) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)

Iesācēji B/D bērni - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
178 1 Dominiks Zaikovskis
Gabriela Korsaka
Boginiča DS
Latvija
227 1 Vladislavs Bazilevs
Ramona Opolā
Viva
Latvija
225 1 Mihails Plociņš
Karolīna Kokina
Boginiča DS
Latvija
237 2 Fēlikss Zujevs
Estere Bukša
Balvu SS
Latvija
223 2 Raivo Keišs
Adria Andža
Viva
Latvija
233 2 Kristiāns Šostaks
Veronika Dika
Boginiča DS
Latvija
239 2 Emīls Orbidāns
Alisa Lapkovska
Boginiča DS
Latvija
63 3 Nauris Babris
Elza Zeltiņa
Viva
Latvija
226 3 Bogdans Mordatenko
Vanessa Tukiša
D & D
Latvija
229 3 Raimonds Barševskis
Maija Ovčiņņikova
Zaharņova deju skola
Latvija
236 3 Ralfs Bukovskis
Jana Logina
Balvu SS
Latvija
96 3 Aleksis Buļs
Evelīna Zinere
Viva
Latvija
240 3 Gustavs Sarkans
Ksenija Murašova
Viva
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDHIJ
Ch
BDHIJ
Summa
178 1 56546 56566 54/33
227 1 56465 55554 50/31
225 1 56455 56455 50/30
237 2 46444 56465 48/28
223 2 66454 55453 47/29
233 2 56464 46435 47/28
239 2 56544 56345 47/28
63 3 46363 56454 46/27
226 3 56454 55444 46/27
229 3 46443 56545 46/27
236 3 56454 55344 45/27
96 3 46454 56344 45/26
240 3 56453 45453 44/27
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (H) Aigars Svars (Latvija)
  • (I) Ina Kočetova (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Boginičs (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
244 1 Darens Iliško
Viera Januškeviča
D & D
Latvija
241 1 Kaspars Ragaušs
Ance Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
250 1 Adrians Baranovskis
Adriāna Vaišle
D & D
Latvija
230 1 Alberts Zīmels
Alise Garkalne
Zaharņova deju skola
Latvija
228 1 Roberts Čiževskis
Denija Seņkova
Steps
Latvija
149 1 Edijs Gavars
Luīze Mālniece
Zaharņova deju skola
Latvija
190 1 Jegors Romanovskis
ElIna Pinta
Boginiča DS
Latvija
204 1 Artjoms Salogubs
Polina Smilgiņa
Boginiča DS
Latvija
10 2 Jurijs Ģermans
Milana Demeško
Boginiča DS
Latvija
197 2 Kirils Markovičs
Odrija Logina
Balvu SS
Latvija
238 2 Toms Nikolajevs
Anete Logina
Balvu SS
Latvija
2 2 Marks Pizāns
Valerija Mihailova
D & D
Latvija
189 2 Renārs Kuļšs
Dace Nikolajeva
Balvu SS
Latvija
245 2 Adrians Madelāns
Evelīna Geduševa
Zaharņova deju skola
Latvija
227 2 Vladislavs Bazilevs
Ramona Opolā
Viva
Latvija
248 2 Kirils Kuročkins
Amina Bazuļeva
D & D
Latvija
251 2 Dominiks Kozlovskis
Evija Kondratjuka
Balvu SS
Latvija
213 3 Arturs Kokorevičs
Klinta Kokoreviča
Balvu SS
Latvija
220 3 Vitālijs Mitrāns
Darina Bondare
SDK " Rēzekne"
Latvija
249 3 Vitālijs Mitrāns
Alise Guļbinska
SDK " Rēzekne"
Latvija
252 3 Deivids Kondratjuks
Viktorija Melāne
Balvu SS
Latvija
178 3 Dominiks Zaikovskis
Gabriela Korsaka
Boginiča DS
Latvija
253 3 Jaromirs Fatičevs
Elizabete Biteniece
SDK Daugavpils
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
AEFHI
Ch
AEFHI
Summa
244 1 66656 65665 57/35
241 1 66656 66555 56/34
250 1 65666 55656 56/34
230 1 66656 55555 54/33
228 1 55565 65655 53/31
149 1 66545 56554 51/31
190 1 54566 55545 50/31
204 1 65445 55556 50/29
10 2 55445 55555 48/29
197 2 54455 55545 47/29
238 2 54456 55454 47/28
2 2 55555 55434 46/28
189 2 54554 55544 46/28
245 2 55443 56455 46/28
227 2 44554 54545 45/27
248 2 53454 65454 45/27
251 2 54544 54545 45/27
213 3 54355 54444 43/26
220 3 55454 44443 42/26
249 3 44444 54444 41/24
252 3 44444 54444 41/24
178 3 43334 54545 40/24
253 3 43353 54544 40/23
  • (A) Liene Karimova-Zaļeska (Latvija)
  • (E) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (F) Dace Debovska (Latvija)
  • (H) Aigars Svars (Latvija)
  • (I) Ina Kočetova (Latvija)

Juniori II + Jaunieši - D ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
3 1 Gustavs Grabovskis
Arianna Marija Boiko
MD Dance Studio
Latvija
D 1
21 2 Gļebs Ščemeļovs
Darja Ščerbakova
Rēzekne
Latvija
D 1
17 3 Rinalds Ābols
Aleksandra Dziene
Darja Dance Studio
Latvija
E6 2
6 4 Sebastians Rudusāns
Patrīcija Krasnova
Lielupe
Latvija
E6
E4
1
3
9 5 Aleksejs Ļipatovs
Natālija Stafecka
Frīda
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDFGJ
T
ABCDFGJ
V
ABCDFGJ
Q
ABCDFGJ
3 1 1211111 1211111 1211111 1211111
21 2 2132243 2132343 2132232 2132234
17 3 4323332 3324232 3324323 4343342
6 4 3444424 4443424 4443544 3424423
9 5 5555555 5555555 5555455 5555555
Nr Vieta W T V Q Summa
3 1 1 1 1 1 4
21 2 2 2 2 2 8
17 3 3 3 3 4 13
6 4 4 4 4 3 15
9 5 5 5 5 5 20
W
Nr Vieta 12345
21 2 14 - - -
3 1 6 - - - -
6 4 - 127 -
17 3 - 26 - -
9 5 - - - - 7
T
Nr Vieta 12345
21 2 136/14 - -
3 1 6 - - - -
6 4 - 127 -
17 3 - 36/15 - -
9 5 - - - - 7
V
Nr Vieta 12345
21 2 15 - - -
3 1 6 - - - -
6 4 - - 16 -
17 3 - 26 - -
9 5 - - - 17
Q
Nr Vieta 12345
21 2 14 - - -
3 1 6 - - - -
6 3 - 24/10 - -
17 4 - 14/11 - -
9 5 - - - - 7
Kopā
Nr Vieta WTVQ 12345 Summa
3 1 1 1 1 1 - - - - - 4
21 2 2 2 2 2 - - - - - 8
17 3 3 3 3 4 - - - - - 13
6 4 4 4 4 3 - - - - - 15
9 5 5 5 5 5 - - - - - 20
  • (A) Liene Karimova-Zaļeska (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (F) Dace Debovska (Latvija)
  • (G) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Boginičs (Latvija)

Juniori II + Jaunieši - CB ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
13 1 Maksims Bogdanovs
Alise Lipska
Bossa Nova
Latvija
C 3
14 2 Jānis Krainis
Dālija Ritiņa
Rēzekne
Latvija
B
C
1
1
15 3 Daniils Smilgiņš
Diana Karpova
Boginiča DS
Latvija
C 1
19 4 Oskars Kivrāns
Vanesa Volkova
Viva
Latvija
D 1

Fināls

Nr Vieta W
CEFGHIJ
T
CEFGHIJ
V
CEFGHIJ
F
CEFGHIJ
Q
CEFGHIJ
13 1 1211111 1111112 1311111 1411112 1412112
14 2 3122243 2223343 3122243 2122243 3121243
15 3 4343332 4342431 4243432 4243431 4243431
19 4 2434424 3434224 2434324 3334324 2334324
Nr Vieta W T V F Q Summa
13 1 1 1 1 1 1 5
14 2 2 2 2 2 2 10
15 3 3 3 3.5 4 4 17.5
19 4 4 4 3.5 3 3 17.5
W
Nr Vieta 1234
14 2 14 - -
19 4 - 237
13 1 6 - - -
15 3 - 15 -
T
Nr Vieta 1234
14 2 - 36 -
19 4 - 24/10 -
13 1 6 - - -
15 3 124/9 -
V
Nr Vieta 1234
14 2 14 - -
19 3.5 - 24/107/22
13 1 6 - - -
15 3.5 - 24/107/22
F
Nr Vieta 1234
14 2 15 - -
19 3 - 15 -
13 1 5 - - -
15 4 124 -
Q
Nr Vieta 1234
14 2 24 - -
19 3 - 25 -
13 1 4 - - -
15 4 124 -
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 1234 Summa
13 1 1 1 1 1 1 - - - - 5
14 2 2 2 2 2 2 - - - - 10
15 3 3 3 3.5 4 4 - - 2/6 - 17.5
19 4 4 4 3.5 3 3 - - 2/6 - 17.5
Noteikumu #11, vieta:3
Nr Vieta 1234
15 3 - - 21/51 -
19 4 - - 21/54 -
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (F) Dace Debovska (Latvija)
  • (G) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (H) Aigars Svars (Latvija)
  • (I) Ina Kočetova (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Boginičs (Latvija)

Juniori I - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
1 1 Artjoms Afanasjevs
Kristiāna Laizāne
Viva
Latvija
E6 2
2 2 Alekss Čivčišs
Adriāna Orlovska
Rēzekne
Latvija
E6 1
10 3 Mārtiņš Korzēnoks
Amanda Čakša
Zelta Solis
Latvija
E4 3
7 4 Aleksandrs Roberts Upītis
Anastasija Mazurova
Viva
Latvija
E4 2
20 5 Edvards Dubino
Valerija Beluse
Daugavpils
Latvija
E6 1
8 6 Jānis Logins
Sanija Molodcova
Balvu SS
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABDEGHI
V
ABDEGHI
Q
ABDEGHI
Ch
ABDEGHI
R
ABDEGHI
J
ABDEGHI
1 1 3351131 1443242 1233221 1413352 1412322 1312212
2 2 1122323 2131311 2121352 3141523 3131233 4141341
10 3 5534454 4654424 4654433 2255111 2254111 2253123
7 4 2213212 3212153 3412114 5332244 4323444 3425454
20 5 4446545 6326635 5345545 4526436 5546556 5536535
8 6 6665666 5565566 6566666 6664665 6665665 6664666
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
1 1 3 3 1 2.5 2 1 12.5
2 2 2 1 2 2.5 3 3 13.5
10 3 4 4 4 1 1 2 16
7 4 1 2 3 4 4 4 18
20 5 5 5 5 5 5 5 30
8 6 6 6 6 6 6 6 36
W
Nr Vieta 123456
20 5 - - - 4/16 - -
8 6 - - - - 17
2 2 25 - - - -
7 1 26 - - - -
1 3 336 - - -
10 4 - - 14/15 - -
V
Nr Vieta 123456
8 6 - - - - 4/20 -
20 5 - 1334/13 -
2 1 4 - - - - -
1 3 134 - - -
7 2 24 - - - -
10 4 - 115 - -
Q
Nr Vieta 123456
8 6 - - - - 17
7 3 34 - - - -
1 1 25/87 - - -
2 2 25/86 - - -
10 4 - - 25 - -
20 5 - - 137 -
Ch
Nr Vieta 123456
8 6 - - - 127
1 2.5 235/106/147/197/19
10 1 35 - - - -
20 5 - 124 - -
2 2.5 235/106/147/197/19
7 4 - 24 - - -
R
Nr Vieta 123456
8 6 - - - - 27
1 2 25/8 - - - -
20 5 - - - 15 -
2 3 237 - - -
10 1 35/7 - - - -
7 4 - 137 - -
J
Nr Vieta 123456
8 6 - - - 117
20 5 - - 226 -
1 1 36 - - - -
10 2 14 - - - -
2 3 334 - - -
7 4 - 125 - -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123456 Summa
1 1 3 3 1 2.5 2 1 - - - - - - 12.5
2 2 2 1 2 2.5 3 3 - - - - - - 13.5
10 3 4 4 4 1 1 2 - - - - - - 16
7 4 1 2 3 4 4 4 - - - - - - 18
20 5 5 5 5 5 5 5 - - - - - - 30
8 6 6 6 6 6 6 6 - - - - - - 36
  • (A) Liene Karimova-Zaļeska (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (E) Oļegs Zaharņovs (Latvija)
  • (G) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (H) Aigars Svars (Latvija)
  • (I) Ina Kočetova (Latvija)

Bērni I + II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
4 1 Maksims Borisjonoks
Arina Lukjaņeca
D & D
Latvija
E4 3
16 2 Aivis Babris
Kintija Ledvika
Viva
Latvija
E4 2
5 3 Arno Krists Kaktiņš
Nikola Buka
MD Dance Studio
Latvija
E4 2
18 4 Kristaps Verza
Karlīna Gerharde
MD Dance Studio
Latvija
E4
E6
1
1
11 5 Mairis Ziemelis
Agnija Šiškova
Boginiča DS
Latvija
E4
I
1
1

Fināls

Nr Vieta W
BCDFHIJ
Q
BCDFHIJ
Ch
BCDFHIJ
J
BCDFHIJ
4 1 1111112 1121112 1111122 1141121
16 2 2233421 2333221 3243414 2213312
5 3 3322334 3212433 2322531 3322234
18 4 4444245 4444344 4434245 4435445
11 5 5555553 5555555 5555353 5554553
Nr Vieta W Q Ch J Summa
4 1 1 1 1 1 4
16 2 2 2 3 2 9
5 3 3 3 2 3 11
18 4 4 4 4 4 16
11 5 5 5 5 5 20
W
Nr Vieta 12345
4 1 6 - - - -
5 3 - 26 - -
18 4 - 116 -
16 2 14 - - -
11 5 - - 117
Q
Nr Vieta 12345
4 1 5 - - - -
5 3 136 - -
18 4 - - 17 -
16 2 14 - - -
11 5 - - - - 7
Ch
Nr Vieta 12345
4 1 5 - - - -
5 2 14 - - -
18 4 - 126 -
16 3 124 - -
11 5 - - 227
J
Nr Vieta 12345
4 1 5 - - - -
5 3 - 36 - -
18 4 - - 15 -
16 2 25 - - -
11 5 - - 127
Kopā
Nr Vieta WQChJ 12345 Summa
4 1 1 1 1 1 - - - - - 4
16 2 2 2 3 2 - - - - - 9
5 3 3 3 2 3 - - - - - 11
18 4 4 4 4 4 - - - - - 16
11 5 5 5 5 5 - - - - - 20
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (F) Dace Debovska (Latvija)
  • (H) Aigars Svars (Latvija)
  • (I) Ina Kočetova (Latvija)
  • (J) Aleksandrs Boginičs (Latvija)

Juniori I - D (8 dejas)

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
25 1 Artūrs Reinārs Petlahs
Anastasija Aferonoka
Boginiča DS
Latvija
E6 2
1 2 Artjoms Afanasjevs
Kristiāna Laizāne
Viva
Latvija
E6 1
2 3 Alekss Čivčišs
Adriāna Orlovska
Rēzekne
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta W
KLMNOPQ
T
KLMNOPQ
V
KLMNOPQ
Q
KLMNOPQ
S
KLMNOPQ
Ch
KLMNOPQ
R
KLMNOPQ
J
KLMNOPQ
25 1 2112113 2222331 1223323 2222323 2111211 3312111 2212111 2111111
1 2 3221331 1111212 2111111 1111111 1223133 1123233 1123233 1222323
2 3 1333222 3333123 3332232 3333232 3332322 2231322 3331322 3333232
Nr Vieta W T V Q S Ch R J Summa
25 1 1 2 2 2 1 1 1 1 11
1 2 2 1 1 1 2 3 2 2 14
2 3 3 3 3 3 3 2 3 3 23
W
Nr Vieta 123
2 3 14/7 -
1 2 24/6 -
25 1 4 - -
T
Nr Vieta 123
2 3 127
1 1 5 - -
25 2 15 -
V
Nr Vieta 123
2 3 - 37
1 1 6 - -
25 2 14 -
Q
Nr Vieta 123
2 3 - 27
1 1 7 - -
25 2 - 5 -
S
Nr Vieta 123
2 3 - 37
1 2 24 -
25 1 5 - -
Ch
Nr Vieta 123
2 2 15 -
1 3 24 -
25 1 4 - -
R
Nr Vieta 123
2 3 137
1 2 24 -
25 1 4 - -
J
Nr Vieta 123
2 3 - 27
1 2 15 -
25 1 6 - -
Kopā
Nr Vieta WTVQSChRJ 123 Summa
25 1 1 2 2 2 1 1 1 1 - - - 11
1 2 2 1 1 1 2 3 2 2 - - - 14
2 3 3 3 3 3 3 2 3 3 - - - 23
  • (K) Egils Šmagris (Latvija)
  • (L) Mario Končevskis (Latvija)
  • (M) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (N) Vito Feldmanis (Latvija)
  • (O) Anna Znotēna Bērzupe (Latvija)
  • (P) Kirils Oševerovs-Alenovičs (Latvija)
  • (Q) Agita Mironova (Latvija)

Juniori II + Jaunieši - D LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
3 1 Gustavs Grabovskis
Arianna Marija Boiko
MD Dance Studio
Latvija
D 1
17 2 Rinalds Ābols
Aleksandra Dziene
Darja Dance Studio
Latvija
E6 3
21 3 Gļebs Ščemeļovs
Darja Ščerbakova
Rēzekne
Latvija
D 1
6 4 Sebastians Rudusāns
Patrīcija Krasnova
Lielupe
Latvija
E6
E4
1
3
9 5 Aleksejs Ļipatovs
Natālija Stafecka
Frīda
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta S
KRSTUVW
Ch
KRSTUVW
R
KRSTUVW
J
KRSTUVW
3 1 1111111 1111111 1111111 1111111
17 2 4222224 4232224 2232333 3232243
21 3 2433333 3323332 4323222 4323322
6 4 3344442 2444443 3444444 2444434
9 5 5555555 5555555 5555555 5555555
Nr Vieta S Ch R J Summa
3 1 1 1 1 1 4
17 2 2 2 3 2.5 9.5
21 3 3 3 2 2.5 10.5
6 4 4 4 4 4 16
9 5 5 5 5 5 20
S
Nr Vieta 12345
21 3 - 16 - -
3 1 7 - - - -
6 4 - 137 -
17 2 - 5 - - -
9 5 - - - - 7
Ch
Nr Vieta 12345
21 3 - 27 - -
3 1 7 - - - -
6 4 - 127 -
17 2 - 4 - - -
9 5 - - - - 7
R
Nr Vieta 12345
21 2 - 4 - - -
3 1 7 - - - -
6 4 - - 17 -
17 3 - 37 - -
9 5 - - - - 7
J
Nr Vieta 12345
21 2.5 - 36/157/197/19
3 1 7 - - - -
6 4 - 127 -
17 2.5 - 36/157/197/19
9 5 - - - - 7
Kopā
Nr Vieta SChRJ 12345 Summa
3 1 1 1 1 1 - - - - - 4
17 2 2 2 3 2.5 - - - - - 9.5
21 3 3 3 2 2.5 - - - - - 10.5
6 4 4 4 4 4 - - - - - 16
9 5 5 5 5 5 - - - - - 20
  • (K) Egils Šmagris (Latvija)
  • (R) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (S) Ligita Rihtere (Latvija)
  • (T) Ņina Salgale (Latvija)
  • (U) Aleksandrs Bessonovs (Latvija)
  • (V) Gatis Sevels (Latvija)
  • (W) Viktors Haritonovs (Latvija)

Bērni I - E4 LK

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
24 1 Everts Opolais
Adelīna Ivanova
Viva
Latvija
E4 4
30 2 Daniils Jeremejevs
Lelda Limbēna
Boginiča DS
Latvija
E4 3
35 3 Martins Dzienis
Agate Ābelīte
Darja Dance Studio
Latvija
E4 2
222 4 Matvejs Martinovs
Eva Kotova
Viva
Latvija
I3 2
23 5 Jegors Šaveļs
Sofiia Mikaela Matinian
APK Dance
Latvija
I3 2
34 6 Matvejs Kauliņš
Alisa Saldugeja
D & D
Latvija
I3 1
214 7 Ratibors Fatičevs
Valērija Ruža
Daugavpils
Latvija
I3 1
242 8 Romans Bobrovs
Poļina Stepanova
Boginiča DS
Latvija
I3 1
39 9 Damīrs Mirencovs
Nikoleta Kreipāne
Boginiča DS
Latvija
I3 1

Fināls

Nr Vieta W
MNOPQTUVW
Q
MNOPQTUVW
Ch
MNOPQTUVW
J
MNOPQTUVW
24 1 322213121 132122111 233231324 123121212
30 2 141324512 311213522 322124451 441333445
35 3 434432244 423434244 111413113 212214323
222 4 213141453 244341453 464342545 554442554
23 5 566566335 565566335 545555232 335555131
34 6 655655666 656655666 656666666 666666666
Nr Vieta W Q Ch J Summa
24 1 1 1 3 1 6
30 2 2 2 2 4 10
35 3 4 3 1 2 10
222 4 3 4 4 5 16
23 5 5 5 5 3 18
34 6 6 6 6 6 24
W
Nr Vieta 123456
24 1 37 - - - -
222 3 346 - - -
35 4 - 249 - -
23 5 - - 225 -
30 2 35 - - - -
34 6 - - - - 49
Q
Nr Vieta 123456
34 6 - - - - 39
222 4 1248 - -
30 2 36 - - - -
24 1 5 - - - - -
23 5 - - 226 -
35 3 - 249 - -
Ch
Nr Vieta 123456
34 6 - - - - 19
35 1 6 - - - - -
222 4 - 126 - -
24 3 148 - - -
23 5 - 2349 -
30 2 25 - - - -
J
Nr Vieta 123456
24 1 48 - - - -
35 2 26 - - - -
222 5 - 115 - -
34 6 - - - - - 9
23 3 225 - - -
30 4 1148 - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
24 1 1 1 3 1 - - - - - - 6
30 2 2 2 2 4 - 3 - - - - 10
35 3 4 3 1 2 - 2 - - - - 10
222 4 3 4 4 5 - - - - - - 16
23 5 5 5 5 3 - - - - - - 18
34 6 6 6 6 6 - - - - - - 24

1/2 fināls

Nr Vieta W
MNOPQTUVW
Q
MNOPQTUVW
Ch
MNOPQTUVW
J
MNOPQTUVW
Summa
24 1 XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX 36
222 2 XXXXXXXXX XXXXXXXXX X-XXXXXXX XXXXXXXXX 35
35 3 XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXX-XXXX- 34
23 4-5 XXXX--XXX X-XXX-XX- XXXXXXXXX XXXXXXXXX 31
30 4-5 XXXXXX-XX XXXXXXXXX XX--XXXXX X--XXXXXX 31
34 6 -XXXXXX-- -XXXXXXXX -X-XXX--- --X--X-X- 21
214 7 X---XXXXX -X---X--- --XX--XX- XX-X----- 15
242 8 --------- --------X -X------X -X-XX-X-X 8
39 9 --------- X-------- X-X------ --X-----X 5
  • (M) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (N) Vito Feldmanis (Latvija)
  • (O) Anna Znotēna Bērzupe (Latvija)
  • (P) Kirils Oševerovs-Alenovičs (Latvija)
  • (Q) Agita Mironova (Latvija)
  • (T) Ņina Salgale (Latvija)
  • (U) Aleksandrs Bessonovs (Latvija)
  • (V) Gatis Sevels (Latvija)
  • (W) Viktors Haritonovs (Latvija)

Juniori II + Jaunieši - CB LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
29 1 Iļja Siņicins
Kamila Kraine
Rēzekne
Latvija
B 2
13 2 Maksims Bogdanovs
Alise Lipska
Bossa Nova
Latvija
C 4
31 3 Žanis Ivanovs
Elīna Kozlāne
Rēzekne
Latvija
B
C
1
2
19 4 Oskars Kivrāns
Vanesa Volkova
Viva
Latvija
D 5
15 5 Daniils Smilgiņš
Diana Karpova
Boginiča DS
Latvija
C 2
14 6 Jānis Krainis
Dālija Ritiņa
Rēzekne
Latvija
B
C
1
1

Fināls

Nr Vieta S
LMPRSVW
Ch
LMPRSVW
R
LMPRSVW
Pd
LMPRSVW
J
LMPRSVW
29 1 1112221 1213111 1123123 1122112 1121211
13 2 2221454 2322555 2312431 2331444 2212452
31 3 4346312 4135222 5245242 5245253 4455143
19 4 5565636 6456634 4436654 4416535 5336634
15 5 6634543 5541443 6551515 6653621 6543525
14 6 3453165 3664366 3664366 3564366 3664366
Nr Vieta S Ch R Pd J Summa
29 1 1 1 1 1 1 5
13 2 2 3 2 2 2 11
31 3 3 2 3 3 3 14
19 4 6 5 4 4 4 23
15 5 5 4 5 5 5 24
14 6 4 6 6 6 6 28
S
Nr Vieta 123456
31 3 124 - - -
29 1 4 - - - - -
19 6 - - 114 -
15 5 - - 24/14 - -
14 4 1134/11 - -
13 2 14 - - - -
Ch
Nr Vieta 123456
29 1 5 - - - - -
19 5 - - 134 -
31 2 14 - - - -
13 3 - 34 - - -
14 6 - - 2337
15 4 1125 - -
R
Nr Vieta 123456
15 5 22226 -
13 2 24 - - - -
29 1 35 - - - -
19 4 - - 14 - -
31 3 - 335 - -
14 6 - - 2337
Pd
Nr Vieta 123456
15 5 12334/11 -
14 6 - - 234/15 -
19 4 1124/12 - -
29 1 4 - - - - -
13 2 124 - - -
31 3 - 234/11 - -
J
Nr Vieta 123456
31 3 1125 - -
29 1 5 - - - - -
15 5 - 1236 -
13 2 15 - - - -
19 4 - - 34 - -
14 6 - - 2337
Kopā
Nr Vieta SChRPdJ 123456 Summa
29 1 1 1 1 1 1 - - - - - - 5
13 2 2 3 2 2 2 - - - - - - 11
31 3 3 2 3 3 3 - - - - - - 14
19 4 6 5 4 4 4 - - - - - - 23
15 5 5 4 5 5 5 - - - - - - 24
14 6 4 6 6 6 6 - - - - - - 28
  • (L) Mario Končevskis (Latvija)
  • (M) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (P) Kirils Oševerovs-Alenovičs (Latvija)
  • (R) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (S) Ligita Rihtere (Latvija)
  • (V) Gatis Sevels (Latvija)
  • (W) Viktors Haritonovs (Latvija)

Juniori I - E4 LK

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
10 1 Mārtiņš Korzēnoks
Amanda Čakša
Zelta Solis
Latvija
E4 4
7 2 Aleksandrs Roberts Upītis
Anastasija Mazurova
Viva
Latvija
E4 3
33 3 Henrijs Auseklis
Elizabete Vilka
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
E4 2
22 4 Reinis Logins
Amēlija Krivošejeva
Balvu SS
Latvija
E4 2
28 5 Markuss Bukšs
Elīna Locāne
Balvu SS
Latvija
E4 2
36 6 Timurs Kondratjevs
Arnela Gluskina
Elfs
Latvija
E4 1
8 7 Jānis Logins
Sanija Molodcova
Balvu SS
Latvija
E4 1
217 8 Jānis Zariņš
Jelizaveta Ogorodņikova
Rēzekne
Latvija
I3 1

Fināls

Nr Vieta W
KLNOQRSTU
Q
KLNOQRSTU
Ch
KLNOQRSTU
J
KLNOQRSTU
10 1 323212223 222222124 111112222 111111121
7 2 111121141 111111241 223221143 235372232
33 3 232333432 333335452 332344574 322224553
22 4 444454314 444743313 765535417 564435317
28 5 565545766 575554566 444653366 443653465
36 6 656676557 657476737 557476731 757566644
8 7 777767675 766667675 676767655 676747776
Nr Vieta W Q Ch J Summa
10 1 2 2 1 1 6
7 2 1 1 2 2 6
33 3 3 3 3 3 12
22 4 4 4 5 4 17
28 5 5 5 4 5 19
36 6 6 7 6 6 25
8 7 7 6 7 7 27
W
Nr Vieta 1234567
7 1 7 - - - - - -
36 6 - - - - 37 -
22 4 1128 - - -
33 3 - 38 - - - -
8 7 - - - - 139
10 2 16 - - - - -
28 5 - - - 15 - -
Q
Nr Vieta 1234567
36 7 - - 1235 -
7 1 7 - - - - - -
22 4 1148 - - -
10 2 18 - - - - -
28 5 - - - 16 - -
8 6 - - - - 16 -
33 3 - 16 - - - -
Ch
Nr Vieta 1234567
22 5 11236 - -
10 1 5 - - - - - -
7 2 26 - - - - -
36 6 11235 - -
8 7 - - - - 26 -
33 3 - 147 - - -
28 4 - - 25 - - -
J
Nr Vieta 1234567
22 4 1135/15 - - -
10 1 8 - - - - - -
7 2 - 47 - - - -
33 3 - 46 - - - -
8 7 - - - 1149
36 6 - - - 247 -
28 5 - - 25/18 - - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 1234567 Summa
10 1 2 2 1 1 2/2 - - - - - - 6
7 2 1 1 2 2 2/2 - - - - - - 6
33 3 3 3 3 3 - - - - - - - 12
22 4 4 4 5 4 - - - - - - - 17
28 5 5 5 4 5 - - - - - - - 19
36 6 6 7 6 6 - - - - - - - 25
8 7 7 6 7 7 - - - - - - - 27
Noteikumu #11, vieta:1
Nr Vieta 1234567
7 2 1626 - - - - -
10 1 1532 - - - - -

1/2 fināls

Nr Vieta W
KLNOQRSTU
Q
KLNOQRSTU
Ch
KLNOQRSTU
J
KLNOQRSTU
Summa
10 1 XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXX 36
28 2 XXX-XXXXX XXXXXX-XX XXXXXXXXX XXXXXXXXX 34
33 3 XXXXXX-XX XXXXXXXXX X-XXX-XXX XXXXXXXXX 33
7 4 XXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXX-- XX-XXXXX- 32
22 5 XXXXXXXXX XXXXXXXXX -X-XXXXXX -XXXX--XX 31
8 6-7 X--XXXX-X X-XXXXXXX XXX----XX X-X-X-X-X 24
36 6-7 -XXX--XX- -X----X-- XXXXXXXXX XXXX-XXXX 24
217 8 --------- --------- -----X--- -----X--- 2
  • (K) Egils Šmagris (Latvija)
  • (L) Mario Končevskis (Latvija)
  • (N) Vito Feldmanis (Latvija)
  • (O) Anna Znotēna Bērzupe (Latvija)
  • (Q) Agita Mironova (Latvija)
  • (R) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (S) Ligita Rihtere (Latvija)
  • (T) Ņina Salgale (Latvija)
  • (U) Aleksandrs Bessonovs (Latvija)

Juniori II - E6 LK

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
32 1 Aleksis Latifis
Monta Leite
Rihtera deju skola
Latvija
E6 2
27 2 Kristers Grigorjevs
Aiga Liberte
Olaine
Latvija
E6 1
6 3 Sebastians Rudusāns
Patrīcija Krasnova
Lielupe
Latvija
E6
E4
1
3
37 4 Renārs Eihmanis
Sofja Oļeiņikova
Duets
Latvija
E6
E4
1
1

Fināls

Nr Vieta W
KMOPQTUVW
V
KMOPQTUVW
Q
KMOPQTUVW
Ch
KMOPQTUVW
R
KMOPQTUVW
J
KMOPQTUVW
32 1 111121111 111121111 111121211 121131211 111131211 121131221
27 2 222213222 322212223 222212122 312212122 322212123 312212112
6 3 433334334 443334332 333334333 233424333 233324332 233324333
37 4 344442443 234443444 444443444 444343444 444443444 444443444
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
32 1 1 1 1 1 1 1 6
27 2 2 2 2 2 2 2 12
6 3 3 3 3 3 3 3 18
37 4 4 4 4 4 4 4 24
W
Nr Vieta 1234
32 1 8 - - -
6 3 - - 6 -
27 2 18 - -
37 4 - 139
V
Nr Vieta 1234
32 1 8 - - -
6 3 - 16 -
27 2 17 - -
37 4 - 139
Q
Nr Vieta 1234
32 1 7 - - -
27 2 29 - -
6 3 - - 8 -
37 4 - - 19
Ch
Nr Vieta 1234
6 3 - 27 -
32 1 6 - - -
27 2 38 - -
37 4 - - 29
R
Nr Vieta 1234
6 3 - 38 -
32 1 7 - - -
27 2 27 - -
37 4 - - 19
J
Nr Vieta 1234
32 1 5 - - -
6 3 - 28 -
27 2 48 - -
37 4 - - 19
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 1234 Summa
32 1 1 1 1 1 1 1 - - - - 6
27 2 2 2 2 2 2 2 - - - - 12
6 3 3 3 3 3 3 3 - - - - 18
37 4 4 4 4 4 4 4 - - - - 24
  • (K) Egils Šmagris (Latvija)
  • (M) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (O) Anna Znotēna Bērzupe (Latvija)
  • (P) Kirils Oševerovs-Alenovičs (Latvija)
  • (Q) Agita Mironova (Latvija)
  • (T) Ņina Salgale (Latvija)
  • (U) Aleksandrs Bessonovs (Latvija)
  • (V) Gatis Sevels (Latvija)
  • (W) Viktors Haritonovs (Latvija)

Bērni 6 dejas - LČ

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
48 1 Sendijs Slišāns
Elvita Circene
Zīle
Latvija
E6 2
40 2 Aleksandrs Meščerskihs
Nikole Umanska
APK Dance
Latvija
E6 1
52 3 Normunds Opolais
Nikola Ovsjankina
Viva
Latvija
E6 1
44 4 Pavels Zavadskis
Samanta Vēvere
Viva
Latvija
E6 1
56 5 Timurs Trokša
Veronika Bolbate
Daces deju skola
Latvija
E4 4
4 6 Maksims Borisjonoks
Arina Lukjaņeca
D & D
Latvija
E4 3
49 7 Gothards Rudusāns
Alīna Bortkeviča
Lielupe
Latvija
E4 2
5 8 Arno Krists Kaktiņš
Nikola Buka
MD Dance Studio
Latvija
E4 2
18 9 Kristaps Verza
Karlīna Gerharde
MD Dance Studio
Latvija
E4
E6
2
1
23 10 Jegors Šaveļs
Sofiia Mikaela Matinian
APK Dance
Latvija
I3 1
51 11 Mairis Dzalbs
Evelīna Pitkeviča
D & D
Latvija
E4 1
30 12 Daniils Jeremejevs
Lelda Limbēna
Boginiča DS
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
LMNOPQRSTUW
V
LMNOPQRSTUW
Q
LMNOPQRSTUW
Ch
LMNOPQRSTUW
R
LMNOPQRSTUW
J
LMNOPQRSTUW
48 1 11113113321 21132113411 11123113311 11111111311 12111111221 11111111211
40 2 42224442432 12223242233 22231242422 42243243423 23243242332 22233242432
52 3 33341324213 43541436324 43342324234 34432335232 41422334413 43322334323
44 4 24432231144 36315321142 34414431153 23324422154 34534423154 34445423154
56 5 55555566556 54454565556 66655665546 55656654546 55365656546 55654665546
4 6 66666655665 65666654665 55566556665 66565566665 66656565665 66566556665
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
48 1 1 1 1 1 1 1 6
40 2 4 2 2 4 2 2 16
52 3 2 4 3 2 3 3 17
44 4 3 3 4 3 4 4 21
56 5 5 5 6 5 5 5 31
4 6 6 6 5 6 6 6 35
W
Nr Vieta 123456
40 4 - 56 - - -
4 6 - - - - 311
48 1 7 - - - - -
52 2 249 - - -
56 5 - - - - 8 -
44 3 257 - - -
V
Nr Vieta 123456
40 2 17 - - - -
4 6 - - - 1411
48 1 6 - - - - -
52 4 1259 - -
56 5 - - - 39 -
44 3 358 - - -
Q
Nr Vieta 123456
40 2 18 - - - -
4 5 - - - - 6 -
48 1 7 - - - - -
52 3 - 37 - - -
56 6 - - - 1511
44 4 336 - - -
Ch
Nr Vieta 123456
40 4 - 47/17 - - -
4 6 - - - - 411
48 1 10 - - - - -
52 2 - 38 - - -
56 5 - - - 27 -
44 3 157/15 - - -
R
Nr Vieta 123456
40 2 - 59 - - -
4 6 - - - - 411
48 1 8 - - - - -
52 3 247 - - -
56 5 - - 127 -
44 4 1259 - -
J
Nr Vieta 123456
40 2 - 6 - - - -
4 6 - - - - 411
48 1 10 - - - - -
52 3 - 39 - - -
56 5 - - - 27 -
44 4 1249 - -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123456 Summa
48 1 1 1 1 1 1 1 - - - - - - 6
40 2 4 2 2 4 2 2 - - - - - - 16
52 3 2 4 3 2 3 3 - - - - - - 17
44 4 3 3 4 3 4 4 - - - - - - 21
56 5 5 5 6 5 5 5 - - - - - - 31
4 6 6 6