Ziemas Valsis 2024, 20.01.2024.

Datums 20.01.2024.
Vieta Rīgas Teikas vsk., Aizkraukles iela 14, Rīga
Organizators RV Studio
Atbildīgais Viola Abramova-Mailīte, Rihards Mailītis
Galvenais tiesnesis
Santa Garda
Tiesneši
(A) Anna Baholdina (Latvija)
(B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
(C) Mario Končevskis (Latvija)
(D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
(E) Loreta Vainovska (Latvija)
(F) Anna Vorončuka (Latvija)
(G) Iveta Zīle (Latvija)
(H) Silvija Abramova (Latvija)
Informātors
Ojārs Bācis
Mūzika
Uģis Putniņš
Sekretariāts
Sergejs Litvinovskis

Solo 2018.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
62 1 Laura Liberte Olaine
Latvija
173 1 Marija Dubrovska Dancers
Latvija
63 1 Emīlija Viļuma Olaine
Latvija
187 2 Jekaterina Jastrebova Olaine
Latvija
9 2 Glebs Kiseļovs Vecrīga
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDEG
Ch
ABDEG
Summa
62 1 66666 66666 60/36
173 1 54655 66656 54/33
63 1 55555 66555 52/31
187 2 54444 54444 42/24
9 2 54443 54433 39/23
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Solo 2016.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
50 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
137 1 Sofija Balče Vērdiņš
Latvija
22 1 Anastasija Rižikova APK Dance
Latvija
5 1 Melisa Venediktova MD Dance Studio
Latvija
13 1 Kira Zadvinska APK Dance
Latvija
149 1 Anastasija Gaidukova Duets
Latvija
146 2 Ariana Gurovaja APK Dance
Latvija
159 2 Nikita Baranovska Klasika
Latvija
186 2 Naomi Grace Albana Vērdiņš
Latvija
125 2 Sofija Piatsko Duets
Latvija
153 2 Rēzija Štokmane Dzintars
Latvija
96 2 Loreta Puriņa Duets
Latvija
9 2 Glebs Kiseļovs Vecrīga
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDF
Ch
ABCDF
Summa
50 1 56566 66666 58/35
137 1 65566 56566 56/34
22 1 66554 65465 52/32
5 1 45466 56565 52/31
13 1 64555 65465 51/31
149 1 46466 45465 50/30
146 2 64353 65566 49/29
159 2 55564 44565 49/29
186 2 45455 45455 46/28
125 2 45455 45454 45/27
153 2 44454 45455 44/26
96 2 44454 44455 43/25
9 2 44344 44344 38/24
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)

Solo 2015.dz.g. un jaun. - 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
14 1 Kira Simutina Vērdiņš
Latvija
22 1 Anastasija Rižikova APK Dance
Latvija
157 1 Lauma Līce MD Dance Studio
Latvija
13 1 Kira Zadvinska APK Dance
Latvija
146 2 Ariana Gurovaja APK Dance
Latvija
185 2 Izabella Kelesidou Berga Duets
Latvija
153 2 Rēzija Štokmane Dzintars
Latvija
96 2 Loreta Puriņa Duets
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
CDEFG
Ch
CDEFG
Summa
14 1 45656 56666 55/34
22 1 56656 46646 54/33
157 1 56565 56655 54/32
13 1 45565 56566 53/32
146 2 34535 46556 46/28
185 2 44644 45544 44/25
153 2 45434 45545 43/26
96 2 34433 45445 39/23
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Solo 2015.dz.g. un jaun. - 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
35 1 Nikola Kondrašina MD Dance Studio
Latvija
50 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
151 1 Leila Lapiņa MD Dance Studio
Latvija
138 1 Elza Alise Tančevska Vērdiņš
Latvija
137 1 Sofija Balče Vērdiņš
Latvija
156 1 Marta Taujena Vecrīga
Latvija
188 1 Vasilisa Vinokurova APK Dance
Latvija
5 1 Melisa Venediktova MD Dance Studio
Latvija
14 1 Kira Simutina Vērdiņš
Latvija
4 2 Alisa Venediktova MD Dance Studio
Latvija
3 2 Aliana Brazdetskaya Duets
Latvija
81 2 Marta Meļņika RV Studio
Latvija
157 2 Lauma Līce MD Dance Studio
Latvija
186 2 Naomi Grace Albana Vērdiņš
Latvija
43 2 Karolīna Jubele Duets
Latvija
153 2 Rēzija Štokmane Dzintars
Latvija
189 2 Marta Spridzāne RV Studio
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDEG
Ch
BCDEG
J
BCDEG
Summa
35 1 55666 65666 65466 84/52
50 1 65665 66665 56655 84/51
151 1 55656 55666 65666 84/51
138 1 55666 65666 54656 83/51
137 1 54655 65666 65665 82/50
156 1 56555 56565 56666 82/49
188 1 54655 55666 55656 80/48
5 1 54656 54655 55555 76/46
14 1 44555 55665 55555 75/45
4 2 54555 54655 54555 73/45
3 2 54645 54655 54555 73/44
81 2 54554 54555 54555 71/44
157 2 63456 64555 53445 70/43
186 2 54554 54545 54555 70/43
43 2 54544 54544 54555 68/41
153 2 44545 54545 54454 67/40
189 2 44554 54554 54454 67/40
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Solo 2014.dz.g. un jaun. - 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
4 1 Alisa Venediktova MD Dance Studio
Latvija
10 2 Lauma Berķe Zīle
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDEF
Ch
ABDEF
J
ABDEF
Summa
4 1 66666 66655 65656 86/52
10 2 55655 55656 54444 74/43
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)

Solo 2014.dz.g. un jaun. - 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
50 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
91 1 Kadrija Kapša MD Dance Studio
Latvija
2 1 Beāte Kirmuška-Pūpola Olaine
Latvija
138 2 Elza Alise Tančevska Vērdiņš
Latvija
156 2 Marta Taujena Vecrīga
Latvija
10 2 Lauma Berķe Zīle
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCFG
Q
ABCFG
Ch
ABCFG
J
ABCFG
Summa
50 1 56566 55565 66566 65565 110/66
91 1 45555 56555 66556 66566 107/65
2 1 56565 56566 56546 55555 106/64
138 2 46546 55455 66445 54555 98/60
156 2 44544 55545 55565 55655 97/57
10 2 45446 45446 55446 55546 95/55
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Solo 2013.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
11 1 Luīze Lakutijevska MD Dance Studio
Latvija
117 2 Roberta Ķēde Sara
Latvija
1 2 Kristiāna Kirmuška-Pūpola Olaine
Latvija
131 2 Jana Krata Klasika
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEFG
Q
ACEFG
Ch
ACEFG
J
ACEFG
Summa
11 1 55666 65666 55666 65666 114/70
117 2 54545 45554 54545 55445 92/56
1 2 55555 44445 44555 44555 92/55
131 2 44545 43445 54555 54545 89/54
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Solo 2011.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
6 1 Karolīna Liepiņa MD Dance Studio
Latvija
150 1 Polina Ivanitska MD Dance Studio
Latvija
8 1 Viktorija Varska MD Dance Studio
Latvija
177 1 Katrīna Elīza Odiņa Stars
Latvija
17 2 Arta Buholta Stars
Latvija
45 2 Kristiāna Zīle MD Dance Studio
Latvija
178 2 Felicita Jirgensone Laima
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCEG
Q
ABCEG
Ch
ABCEG
J
ABCEG
Summa
6 1 66565 56556 66666 56566 113/68
150 1 66556 65556 66556 55546 108/65
8 1 66556 56566 54555 65555 106/64
177 1 65465 64465 66565 65565 106/64
17 2 65464 64464 65465 65465 101/61
45 2 55444 55444 55444 54445 88/52
178 2 54445 45445 54444 55445 88/52
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Solo 2009.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
47 1 Emīlija Jakovļeva Stars
Latvija
148 1 Eva Seņkāne MD Dance Studio
Latvija
162 1 Qianhe Ni Klasika
Latvija
88 2 Karīna Vasilisa Dmitrenko Aura
Latvija
79 2 Ksenija Zolotarjova Olaine
Latvija
90 2 Elīna Skurjate Stars
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDFG
V
BCDFG
Q
BCDFG
Ch
BCDFG
R
BCDFG
J
BCDFG
Summa
47 1 65666 55666 55666 65666 66666 66666 174/106
148 1 55665 55566 45556 66656 65556 65656 163/98
162 1 55655 55645 55544 55656 55655 55666 155/92
88 2 65555 55555 54645 64544 54554 54545 144/85
79 2 54554 54544 54544 54555 54544 54544 135/81
90 2 44545 45545 44545 44544 44644 44544 131/76
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Solo LA 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
150 1 Polina Ivanitska MD Dance Studio
Latvija
50 2 Lija Džou Dzintars
Latvija
88 3 Karīna Vasilisa Dmitrenko Aura
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ACDEG
R
ACDEG
J
ACDEG
150 1 21131 31111 21121
50 2 12213 22223 12313
88 3 33322 13332 33232
Nr Vieta Ch R J Summa
150 1 1 1 1 3
50 2 2 2 2 6
88 3 3 3 3 9
Ch
Nr Vieta 123
150 1 3 - -
88 3 - 25
50 2 24 -
R
Nr Vieta 123
150 1 4 - -
88 3 125
50 2 - 4 -
J
Nr Vieta 123
150 1 3 - -
88 3 - 25
50 2 23 -
Kopā
Nr Vieta ChRJ 123 Summa
150 1 1 1 1 - - - 3
50 2 2 2 2 - - - 6
88 3 3 3 3 - - - 9
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Solo LA 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
88 1 Karīna Vasilisa Dmitrenko Aura
Latvija

Fināls

Nr Vieta S
ABDEF
Ch
ABDEF
R
ABDEF
J
ABDEF
88 1 11111 11111 11111 11111
Nr Vieta S Ch R J Summa
88 1 1 1 1 1 4
S
Nr Vieta 1
88 1 5
Ch
Nr Vieta 1
88 1 5
R
Nr Vieta 1
88 1 5
J
Nr Vieta 1
88 1 5
Kopā
Nr Vieta SChRJ 1 Summa
88 1 1 1 1 1 - 4
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)

Samba Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
24 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
60 2 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
148 3 Eva Seņkāne MD Dance Studio
Latvija
8 4 Viktorija Varska MD Dance Studio
Latvija

Fināls

Nr Vieta S
ABCDEFG
24 1 2121112
60 2 1212221
148 3 3343334
8 4 4434443
Nr Vieta S Summa
24 1 1 1
60 2 2 2
148 3 3 3
8 4 4 4
S
Nr Vieta 1234
24 1 4 - - -
60 2 37 - -
148 3 - - 5 -
8 4 - - 27
Kopā
Nr Vieta S 1234 Summa
24 1 1 - - - - 1
60 2 2 - - - - 2
148 3 3 - - - - 3
8 4 4 - - - - 4
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Cha cha cha Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
24 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
60 2 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
11 3 Luīze Lakutijevska MD Dance Studio
Latvija
50 4 Lija Džou Dzintars
Latvija
91 5 Kadrija Kapša MD Dance Studio
Latvija
156 6 Marta Taujena Vecrīga
Latvija
17 7 Arta Buholta Stars
Latvija
1 8-9 Kristiāna Kirmuška-Pūpola Olaine
Latvija
88 8-9 Karīna Vasilisa Dmitrenko Aura
Latvija
81 10-11 Marta Meļņika RV Studio
Latvija
178 10-11 Felicita Jirgensone Laima
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ABCDEFG
24 1 1111112
60 2 2422231
11 3 5363343
50 4 3645425
91 5 4254564
156 6 6536656
Nr Vieta Ch Summa
24 1 1 1
60 2 2 2
11 3 3 3
50 4 4 4
91 5 5 5
156 6 6 6
Ch
Nr Vieta 123456
50 4 - 124/13 - -
24 1 6 - - - - -
11 3 - - 4 - - -
156 6 - - 1137
60 2 15 - - - -
91 5 - 114/14 - -
Kopā
Nr Vieta Ch 123456 Summa
24 1 1 - - - - - - 1
60 2 2 - - - - - - 2
11 3 3 - - - - - - 3
50 4 4 - - - - - - 4
91 5 5 - - - - - - 5
156 6 6 - - - - - - 6

1/2 fināls

Nr Vieta Ch
ABCDEFG
Summa
11 1-5 XXXXXXX 7
24 1-5 XXXXXXX 7
50 1-5 XXXXXXX 7
60 1-5 XXXXXXX 7
91 1-5 XXXXXXX 7
156 6 -XX--X- 3
17 7 X---X-- 2
1 8-9 ------X 1
88 8-9 ---X--- 1
81 10-11 ------- 0
178 10-11 ------- 0
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Rumba Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
24 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
60 2 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
6 3 Karolīna Liepiņa MD Dance Studio
Latvija
50 4 Lija Džou Dzintars
Latvija
150 5 Polina Ivanitska MD Dance Studio
Latvija
88 6 Karīna Vasilisa Dmitrenko Aura
Latvija
2 7 Beāte Kirmuška-Pūpola Olaine
Latvija

Fināls

Nr Vieta R
ABCDEFG
24 1 2111112
60 2 1243221
6 3 6324345
50 4 3456434
150 5 4532563
88 6 7675656
2 7 5767777
Nr Vieta R Summa
24 1 1 1
60 2 2 2
6 3 3 3
50 4 4 4
150 5 5 5
88 6 6 6
2 7 7 7
R
Nr Vieta 1234567
50 4 - - 25/18 - - -
24 1 5 - - - - - -
60 2 25 - - - - -
150 5 - 134 - - -
88 6 - - - - 25 -
6 3 - 135/16 - - -
2 7 - - - - 127
Kopā
Nr Vieta R 1234567 Summa
24 1 1 - - - - - - - 1
60 2 2 - - - - - - - 2
6 3 3 - - - - - - - 3
50 4 4 - - - - - - - 4
150 5 5 - - - - - - - 5
88 6 6 - - - - - - - 6
2 7 7 - - - - - - - 7
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Jive Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
24 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
60 2 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
6 3 Karolīna Liepiņa MD Dance Studio
Latvija
162 4 Qianhe Ni Klasika
Latvija
91 5 Kadrija Kapša MD Dance Studio
Latvija
151 6 Leila Lapiņa MD Dance Studio
Latvija
11 7-8 Luīze Lakutijevska MD Dance Studio
Latvija
50 7-8 Lija Džou Dzintars
Latvija
35 9 Nikola Kondrašina MD Dance Studio
Latvija
178 10 Felicita Jirgensone Laima
Latvija

Fināls

Nr Vieta J
ABCDEFG
24 1 2111112
60 2 1445221
6 3 5232563
162 4 3526334
91 5 4354446
151 6 6663655
Nr Vieta J Summa
24 1 1 1
60 2 2 2
6 3 3 3
162 4 4 4
91 5 5 5
151 6 6 6
J
Nr Vieta 123456
24 1 5 - - - - -
60 2 24 - - - -
91 5 - - 15 - -
151 6 - - 1137
6 3 - 24/10 - - -
162 4 - 14/11 - - -
Kopā
Nr Vieta J 123456 Summa
24 1 1 - - - - - - 1
60 2 2 - - - - - - 2
6 3 3 - - - - - - 3
162 4 4 - - - - - - 4
91 5 5 - - - - - - 5
151 6 6 - - - - - - 6

1/2 fināls

Nr Vieta J
ABCDEFG
Summa
6 1-4 XXXXXXX 7
24 1-4 XXXXXXX 7
60 1-4 XXXXXXX 7
162 1-4 XXXXXXX 7
91 5 -XXXXXX 6
151 6 --XX--X 3
11 7-8 XX----- 2
50 7-8 X----X- 2
35 9 ----X-- 1
178 10 ------- 0
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Iesācēji B/D - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
208 1 Kristians Zariņš
Taisija Botoša
Aurum
Latvija
173 1 Hugo Eiduks
Alise Puzanova
Vērdiņš
Latvija
191 1 Dilans Samsels
Ebigeila Ariella Ozoliņa
Aurum
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEFG
Ch
ACEFG
Summa
208 1 54665 64655 52/32
173 1 54544 65665 50/30
191 1 54655 54554 48/29
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Iesācēji 2017.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
159 1 Miks Silickis
Nora Silicka
RV Studio
Latvija
208 1 Kristians Zariņš
Taisija Botoša
Aurum
Latvija
173 2 Hugo Eiduks
Alise Puzanova
Vērdiņš
Latvija
192 2 Damirs Kolomicevs
Elīza Semjonova
Aurum
Latvija
200 2 Raijens Mūrnieks
Elīna Prince Prokofjeva
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
206 2 Uvis Meiers
Ulla Meiere
Sdk zelta solis
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDE
Ch
ABCDE
Summa
159 1 66566 66566 58/36
208 1 45555 65456 50/31
173 2 45444 66565 49/29
192 2 64545 65545 49/29
200 2 56555 54544 48/28
206 2 44444 44444 40/24
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
222 1 Adrians Jirgensons
Adēlija Ļebedeva
Laima
Latvija
159 1 Miks Silickis
Nora Silicka
RV Studio
Latvija
198 2 Emīls Jurkevics
Estere Ribakova
Ventspils
Latvija
215 2 Marsels Ajupovs /Aiupov/
Anzhelika Kravets
Duets
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCEFG
Ch
BCEFG
Summa
222 1 66666 65666 59/36
159 1 65656 55556 54/32
198 2 54545 55555 48/29
215 2 54444 54445 43/25
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
190 1 Stefans Mailītis
Elizabete Barkāne
Daces deju skola
Latvija
222 1 Adrians Jirgensons
Adēlija Ļebedeva
Laima
Latvija
149 1 Dominiks Tomass Šķērsts
Emīlija Lakutijevska
MD Dance Studio
Latvija
207 1 Pēteris Gaišonoks
Melisa Kolosova
MD Dance Studio
Latvija
218 1 Oskars Deksnis
Amanda Vēze
D & D
Latvija
198 2 Emīls Jurkevics
Estere Ribakova
Ventspils
Latvija
192 2 Damirs Kolomicevs
Elīza Semjonova
Aurum
Latvija
213 2 Railijs Mūrnieks
Marta Cielava
Rīgas Skolēnu pils
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDFG
Ch
ABDFG
J
ABDFG
Summa
190 1 66666 66666 66666 90/54
222 1 66646 66666 65666 87/54
149 1 66555 66666 66655 85/51
207 1 65646 66655 66655 83/51
218 1 66655 66655 55655 82/49
198 2 55555 65654 65555 77/46
192 2 64434 65645 64554 71/42
213 2 55555 65645 44443 70/43
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
193 1 Adrians Goldbergs
Nikola Jāvalde
Kuldīga
Latvija
196 2 Tomass Freibergs
Elza Elīza Gintere
Zelta Solis
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDFG
Ch
ABDFG
Summa
193 1 66656 66666 59/36
196 2 55655 54454 48/28
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
203 1 Jēkabs Strods
Emma Kalniņa-Kalnmale
Stars
Latvija
43 1 Markuss Edvards Šalajevs
Melisa Buka
MD Dance Studio
Latvija
218 1 Oskars Deksnis
Amanda Vēze
D & D
Latvija
217 1 Ernests Neifelds
Ennija Sniedziņa
Laima
Latvija
199 1 Nikolajs Vilks
Jeļizaveta Zīle
MD Dance Studio
Latvija
201 2 Jēkabs Strods
Daniēla Rezevska
Stars
Latvija
202 2 Jēkabs Strods
Letīcija Jakovļeva
Stars
Latvija
205 2 Tomass Freibergs
Karolīna Astapoviča
Zelta Solis
Latvija
214 2 Gustavs Klija
Keitija Babenkova
Stars
Latvija
209 2 Gustavs Klija
Paula Šatoba
Stars
Latvija
211 2 Gustavs Klija
Melānija Grīnberga
Stars
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACDEF
Ch
ACDEF
J
ACDEF
Summa
203 1 64665 65666 64666 84/53
43 1 65646 65656 65556 82/50
218 1 65656 65656 65654 82/50
217 1 65655 65655 65655 81/48
199 1 65655 65654 64656 80/49
201 2 64565 64665 64565 79/49
202 2 64564 64665 64565 78/48
205 2 65555 64555 65655 78/46
214 2 64564 64564 64565 76/46
209 2 64564 64564 64454 73/43
211 2 63453 64564 64464 70/41
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
185 1 Haralds Ozoliņš
Elza Jurkevica
Ventspils
Latvija
219 1 Mu Li
Alisa Makareviča
Klasika
Latvija
197 2 Timurs Guņins
Elizaveta Soloveja
Deju studija "7"
Latvija
216 2 Stians Ļepičevs
Greta Kaviere
Duets
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDEFG
Ch
BDEFG
J
BDEFG
Summa
185 1 55565 56666 56666 84/51
219 1 66555 66555 66555 81/48
197 2 56556 56545 65555 78/46
216 2 55554 55554 45444 69/42
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Iesācēji 2013.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
185 1 Haralds Ozoliņš
Elza Jurkevica
Ventspils
Latvija
125 2 Georgs Ošāns
Olīvija Bandere
Zīle
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCEG
Ch
ABCEG
J
ABCEG
Summa
185 1 65555 66555 65445 77/45
125 2 55446 65446 65446 74/44
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Iesācēji Cha cha cha Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
220 1 Jegors Šaveļs
Sofiia Mikaela Matinian
APK Dance
Latvija
185 2 Haralds Ozoliņš
Elza Jurkevica
Ventspils
Latvija
222 3 Adrians Jirgensons
Adēlija Ļebedeva
Laima
Latvija
149 4 Dominiks Tomass Šķērsts
Emīlija Lakutijevska
MD Dance Studio
Latvija
217 5 Ernests Neifelds
Ennija Sniedziņa
Laima
Latvija
219 6 Mu Li
Alisa Makareviča
Klasika
Latvija
192 7 Damirs Kolomicevs
Elīza Semjonova
Aurum
Latvija
190 8 Stefans Mailītis
Elizabete Barkāne
Daces deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ABCDEFG
220 1 1111111
185 2 3232535
222 3 4426324
149 4 2544252
217 5 5363443
219 6 6655666
Nr Vieta Ch Summa
220 1 1 1
185 2 2 2
222 3 3 3
149 4 4 4
217 5 5 5
219 6 6 6
Ch
Nr Vieta 123456
149 4 - 335/14 - -
220 1 7 - - - - -
219 6 - - - - 27
185 2 - 25 - - -
217 5 - - 35/17 - -
222 3 - 236 - -
Kopā
Nr Vieta Ch 123456 Summa
220 1 1 - - - - - - 1
185 2 2 - - - - - - 2
222 3 3 - - - - - - 3
149 4 4 - - - - - - 4
217 5 5 - - - - - - 5
219 6 6 - - - - - - 6

1/2 fināls

Nr Vieta Ch
ABCDEFG
Summa
185 1-2 XXXXXXX 7
220 1-2 XXXXXXX 7
149 3-4 XX-XXXX 6
217 3-4 -XXXXXX 6
219 5-6 XX-XX-X 5
222 5-6 X-X-XXX 5
192 7 XXXX--- 4
190 8 --X--X- 2
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Bērni I + II - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
212 1 Aleksandrs Meščerskihs
Nikole Umanska
APK Dance
Latvija
E6 1
195 2 Gothards Rudusāns
Alīna Bortkeviča
Lielupe
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEFG
V
ABCDEFG
Q
ABCDEFG
Ch
ABCDEFG
R
ABCDEFG
J
ABCDEFG
212 1 1111121 1111111 1111111 1111111 1111111 1111111
195 2 2222212 2222222 2222222 2222222 2222222 2222222
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
212 1 1 1 1 1 1 1 6
195 2 2 2 2 2 2 2 12
W
Nr Vieta 12
212 1 6 -
195 2 17
V
Nr Vieta 12
212 1 7 -
195 2 - 7
Q
Nr Vieta 12
212 1 7 -
195 2 - 7
Ch
Nr Vieta 12
212 1 7 -
195 2 - 7
R
Nr Vieta 12
212 1 7 -
195 2 - 7
J
Nr Vieta 12
212 1 7 -
195 2 - 7
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 12 Summa
212 1 1 1 1 1 1 1 - - 6
195 2 2 2 2 2 2 2 - - 12
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
146 1 Olivers Kučinskis
Alise Ozoliņa
Vērdiņš
Latvija
222 1 Adrians Jirgensons
Adēlija Ļebedeva
Laima
Latvija
6 2 Mihails Smirnovs
Alisija Safonova
Rīgas Skolēnu pils
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACDFH
Q
ACDFH
Ch
ACDFH
J
ACDFH
Summa
146 1 66666 65666 64655 65655 112/68
222 1 65565 55655 65666 65666 111/67
6 2 54554 54444 54544 64445 89/52
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
220 1 Jegors Šaveļs
Sofiia Mikaela Matinian
APK Dance
Latvija
I3 2
5 1 Daniils Surmenko
Anna Sokolovska
Mirada
Latvija
I 2
22 1 Haralds Vītols
Amanda Gile
Zīle
Latvija
I 2
8 1 Marks Jankovskis
Beatrise Vecbrāle
Aura
Latvija
I3 2
4 2 Dāvis Brūzītis
Adela Kancēviča
MD Dance Studio
Latvija
I2 1
217 2 Ernests Neifelds
Ennija Sniedziņa
Laima
Latvija
I 1
146 2 Olivers Kučinskis
Alise Ozoliņa
Vērdiņš
Latvija
I 1
162 3 Arsenijs Lastovka
Emīlija Ungure
Duets
Latvija
I
I2
0
188 3 Dāvis Geits-Bojans
Nikola Sokolovska
Duets
Latvija
I 0
156 3 Roberts Auseklis
Bella Petrovska
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
I
I2
0

Fināls

Nr Vieta W
ADEFG
Q
ADEFG
Ch
ADEFG
J
ADEFG
Summa
220 1 65665 66655 66665 66666 115/70
5 1 56534 56655 65665 65566 106/64
22 1 55556 56656 46556 55546 105/63
8 1 55565 65565 56555 56555 105/61
4 2 46556 46546 56644 45545 99/60
217 2 45555 45555 46453 56556 97/59
146 2 45565 45554 45454 45454 92/55
162 3 55544 45444 45544 46545 90/53
188 3 54535 45545 46544 44434 87/53
156 3 45444 45434 45434 44434 80/48
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Iesācēji 2012.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
9 1 Frīdrihs Aleksandrs Oļeiņiks
Laima Purviņa
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
186 1 Kristofers Baikovs
Amēlija Lauma Šņepste
Duets
Latvija
189 1 Roberts Kvāls
Viktorija Birzniece
Aura
Latvija
150 1 Renāts Korotkovs
Guna Bukovska
Stars
Latvija
90 2 Pāvels Šatoba
Evelīna Agajeva
Stars
Latvija
148 2 Ralfs Šauriņš
Sofija Račika
Stars
Latvija
216 2 Bruno Piebalgs
Annemarija Zeltiņa
Stars
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCEFH
Q
BCEFH
Ch
BCEFH
J
BCEFH
Summa
9 1 65466 65566 55565 65665 109/66
186 1 54556 64456 55546 55566 102/61
189 1 54455 54455 65455 55555 96/58
150 1 54655 54645 54654 44654 96/56
90 2 54645 43644 44644 44654 90/51
148 2 54645 43544 44634 44644 87/50
216 2 43544 43544 54644 44654 86/50
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Iesācēji Cha cha cha Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
8 1 Marks Jankovskis
Beatrise Vecbrāle
Aura
Latvija
4 2 Dāvis Brūzītis
Adela Kancēviča
MD Dance Studio
Latvija
9 3 Frīdrihs Aleksandrs Oļeiņiks
Laima Purviņa
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
222 4 Adrians Jirgensons
Adēlija Ļebedeva
Laima
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ABDEFGH
8 1 2111223
4 2 1222412
9 3 4333334
222 4 3444141
Nr Vieta Ch Summa
8 1 1 1
4 2 2 2
9 3 3 3
222 4 4 4
Ch
Nr Vieta 1234
4 2 26/10 - -
8 1 36/9 - -
9 3 - - 5 -
222 4 2237
Kopā
Nr Vieta Ch 1234 Summa
8 1 1 - - - - 1
4 2 2 - - - - 2
9 3 3 - - - - 3
222 4 4 - - - - 4
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Bērni I - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
220 1 Jegors Šaveļs
Sofiia Mikaela Matinian
APK Dance
Latvija
I3 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCEFGH
Q
ABCEFGH
Ch
ABCEFGH
J
ABCEFGH
220 1 1111111 1111111 1111111 1111111
Nr Vieta W Q Ch J Summa
220 1 1 1 1 1 4
W
Nr Vieta 1
220 1 7
Q
Nr Vieta 1
220 1 7
Ch
Nr Vieta 1
220 1 7
J
Nr Vieta 1
220 1 7
Kopā
Nr Vieta WQChJ 1 Summa
220 1 1 1 1 1 - 4
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Bērni II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
195 1 Gothards Rudusāns
Alīna Bortkeviča
Lielupe
Latvija
E4 4
157 2 Gustavs Mažuika
Marta Linda Luste
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
I3
E4
3
3
81 3 Rolands Briģis
Marta Briģe
MD Dance Studio
Latvija
E4 2
24 4 Kristaps Šķila
Šarlote Sarma
Deju studija "7"
Latvija
E4 2
8 5 Marks Jankovskis
Beatrise Vecbrāle
Aura
Latvija
I3 2
11 6 Ivans Ļitviņenko
Katrīna Pakalne
Klasika
Latvija
E4 1
60 7 Roberts Freibergs
Ramona Griškeviča
Zelta Solis
Latvija
I3 1
177 8 Germans Mošenoks
Anna Burceva
Vērdiņš
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEFH
Q
ABCDEFH
Ch
ABCDEFH
J
ABCDEFH
195 1 1111111 1111111 4224122 5413111
157 2 3345235 3226334 1312214 1235226
81 3 2453324 2444225 2445463 2342353
24 4 5226552 5332553 5131555 3121532
8 5 4532443 4553442 3563331 4654444
11 6 6664666 6665666 6656646 6566665
Nr Vieta W Q Ch J Summa
195 1 1 1 2 1 5
157 2 3 2 1 3 9
81 3 2 4 4 4 14
24 4 5 3 5 2 15
8 5 4 5 3 5 17
11 6 6 6 6 6 24
W
Nr Vieta 123456
81 2 - 24/10 - - -
8 4 - 136 - -
24 5 - 3336 -
195 1 7 - - - - -
11 6 - - - 117
157 3 - 14/11 - - -
Q
Nr Vieta 123456
81 4 - 336 - -
8 5 - 125 - -
24 3 - 14 - - -
195 1 7 - - - - -
11 6 - - - - 17
157 2 - 25 - - -
Ch
Nr Vieta 123456
81 4 - 125 - -
8 3 115 - - -
24 5 22337 -
195 2 15/9 - - - -
11 6 - - - 127
157 1 35/7 - - - -
J
Nr Vieta 123456
81 4 - 25 - - -
8 5 - - - 5 - -
24 2 24/6 - - - -
195 1 4 - - - - -
11 6 - - - - 27
157 3 14/7 - - - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
195 1 1 1 2 1 - - - - - - 5
157 2 3 2 1 3 - - - - - - 9
81 3 2 4 4 4 - - - - - - 14
24 4 5 3 5 2 - - - - - - 15
8 5 4 5 3 5 - - - - - - 17
11 6 6 6 6 6 - - - - - - 24

1/2 fināls

Nr Vieta W
ABCDEFH
Q
ABCDEFH
Ch
ABCDEFH
J
ABCDEFH
Summa
195 1 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 28
157 2 XXX-XXX XXXXXX- XXXXXXX XXXXXXX 26
24 3-4 --XXX-X XXXXX-X XXXXXXX -XXXXXX 23
81 3-4 XXXXXXX XXX-XXX X--XX-X XX-XXXX 23
8 5 XX---XX XXX-XXX XXX-XXX XXX--XX 21
11 6 --XXXX- --XX-X- XXXXXX- XXXXXXX 20
60 7 XX-X-XX XX-X-XX -X---X- X-X---- 14
177 8 XXXXX-- ---XX-X --XX--X ---XX-- 13
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Juniori I - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
91 1 Mārtiņš Korzēnoks
Amanda Čakša
Zelta Solis
Latvija
E4 3
10 2 Leons Pakalnis
Nikola Šehavcova
Aurum
Latvija
E4 2
45 3 Henrijs Auseklis
Elizabete Vilka
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
E4 2
79 4 Henrijs Grīnbergs
Sofija Gabriela Pope
Stars
Latvija
I3 1
50 5 Arnis Urbanovičš
Eva Urbanoviča
Deju studija "7"
Latvija
E4 1
47 6 Artūrs Bitmanis
Patrīcija Tīna Šmagre
Stars
Latvija
I3 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEGH
Q
ABCDEGH
Ch
ABCDEGH
J
ABCDEGH
91 1 2121211 2121312 1211211 1111211
10 2 5333132 5332131 3124125 3235126
45 3 6212553 3213454 6332532 6322542
79 4 1554345 1555245 2543346 2543334
50 5 3445624 4444623 5456653 5454653
47 6 4666466 6666566 4665464 4666465
Nr Vieta W Q Ch J Summa
91 1 1 1 1 1 4
10 2 2 2 2 2 8
45 3 3 3 3 3 12
79 4 5 5 4 4 18
50 5 4 4 5 5 18
47 6 6 6 6 6 24
W
Nr Vieta 123456
10 2 126 - - -
79 5 1124 - -
91 1 4 - - - - -
47 6 - - - 227
50 4 - 125 - -
45 3 134 - - -
Q
Nr Vieta 123456
10 2 236 - - -
79 5 12237 -
91 1 36 - - - -
47 6 - - - - 17
50 4 - 126 - -
45 3 124 - - -
Ch
Nr Vieta 123456
10 2 24 - - - -
79 4 - 135 - -
91 1 5 - - - - -
47 6 - - - 34 -
50 5 - - 125 -
45 3 - 25 - - -
J
Nr Vieta 123456
10 2 135 - - -
79 4 - 14/11 - - -
91 1 6 - - - - -
47 6 - - - 237
50 5 - - 136 -
45 3 - 34/9 - - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
91 1 1 1 1 1 - - - - - - 4
10 2 2 2 2 2 - - - - - - 8
45 3 3 3 3 3 - - - - - - 12
79 4 5 5 4 4 - - - 2/8 - - 18
50 5 4 4 5 5 - - - 2/8 - - 18
47 6 6 6 6 6 - - - - - - 24
Noteikumu #11, vieta:4
Nr Vieta 123456
50 5 - - - 16 - -
79 4 - - - 18 - -
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Cha cha cha Kauss - (Bērnu un Jun.gr.)

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
212 1 Aleksandrs Meščerskihs
Nikole Umanska
APK Dance
Latvija
91 2 Mārtiņš Korzēnoks
Amanda Čakša
Zelta Solis
Latvija
45 3 Henrijs Auseklis
Elizabete Vilka
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
10 4 Leons Pakalnis
Nikola Šehavcova
Aurum
Latvija
157 5 Gustavs Mažuika
Marta Linda Luste
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
81 6 Rolands Briģis
Marta Briģe
MD Dance Studio
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ACDEFGH
212 1 1131111
91 2 3213422
45 3 5324343
10 4 6542236
157 5 2456654
81 6 4665565
Nr Vieta Ch Summa
212 1 1 1
91 2 2 2
45 3 3 3
10 4 4 4
157 5 5 5
81 6 6 6
Ch
Nr Vieta 123456
212 1 6 - - - - -
81 6 - - - 14 -
91 2 14 - - - -
10 4 - 234 - -
45 3 - 14 - - -
157 5 - 1135 -
Kopā
Nr Vieta Ch 123456 Summa
212 1 1 - - - - - - 1
91 2 2 - - - - - - 2
45 3 3 - - - - - - 3
10 4 4 - - - - - - 4
157 5 5 - - - - - - 5
81 6 6 - - - - - - 6
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Juniori I - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
91 1 Mārtiņš Korzēnoks
Amanda Čakša
Zelta Solis
Latvija
E4 1
10 2 Leons Pakalnis
Nikola Šehavcova
Aurum
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDFGH
V
ABCDFGH
Q
ABCDFGH
Ch
ABCDFGH
R
ABCDFGH
J
ABCDFGH
91 1 1111111 1111111 1111111 1111111 1111111 1111211
10 2 2222222 2222222 2222222 2222222 2222222 2222122
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
91 1 1 1 1 1 1 1 6
10 2 2 2 2 2 2 2 12
W
Nr Vieta 12
91 1 7 -
10 2 - 7
V
Nr Vieta 12
91 1 7 -
10 2 - 7
Q
Nr Vieta 12
91 1 7 -
10 2 - 7
Ch
Nr Vieta 12
91 1 7 -
10 2 - 7
R
Nr Vieta 12
91 1 7 -
10 2 - 7
J
Nr Vieta 12
91 1 6 -
10 2 17
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 12 Summa
91 1 1 1 1 1 1 1 - - 6
10 2 2 2 2 2 2 2 - - 12
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Juniori II + Jaunieši - E4/E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
17 1 Ļevs Tulaidans
Paula Rēzija Striķe
RV Studio
Latvija
E6 2
190 2 Sebastians Rudusāns
Patrīcija Krasnova
Lielupe
Latvija
E6
E4
1
3
60 3 Renārs Eihmanis
Sofja Oļeiņikova
Duets
Latvija
E6
E4
1
1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEFG
V
ABCDEFG
Q
ABCDEFG
Ch
ABCDEFG
R
ABCDEFG
J
ABCDEFG
17 1 1111121 1112122 2212121 1311111 1312123 1311111
190 2 2222212 2231211 1121212 2122223 3121312 3122223
60 3 3333333 3323333 3333333 3233332 2233231 2233332
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
17 1 1 1 2 1 1.5 1 7.5
190 2 2 2 1 2 1.5 2 10.5
60 3 3 3 3 3 3 3 18
W
Nr Vieta 123
60 3 - - 7
17 1 6 - -
190 2 17 -
V
Nr Vieta 123
60 3 - 17
17 1 4 - -
190 2 36 -
Q
Nr Vieta 123
60 3 - - 7
17 2 37 -
190 1 4 - -
Ch
Nr Vieta 123
60 3 - 27
17 1 6 - -
190 2 16 -
R
Nr Vieta 123
60 3 14 -
17 1.5 35/77/13
190 1.5 35/77/13
J
Nr Vieta 123
60 3 - 37
17 1 6 - -
190 2 15 -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123 Summa
17 1 1 1 2 1 1.5 1 - - - 7.5
190 2 2 2 1 2 1.5 2 - - - 10.5
60 3 3 3 3 3 3 3 - - - 18
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)

Jaunieši - D LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
177 1 Edvards Pavļenko
Sofja Pekareva
RV Studio
Latvija
D 1
17 2 Ļevs Tulaidans
Paula Rēzija Striķe
RV Studio
Latvija
E6 3
151 3 Artūrs Ričards Kuncevičs
Sāra Patrīcija Alveša-Di Melu
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
D 1

Fināls

Nr Vieta S
ACDEFGH
Ch
ACDEFGH
R
ACDEFGH
J
ACDEFGH
177 1 1111111 1111111 1111112 1231112
17 2 2222222 2222222 2222221 2112221
151 3 3333333 3333333 3333333 3323333
Nr Vieta S Ch R J Summa
177 1 1 1 1 1 4
17 2 2 2 2 2 8
151 3 3 3 3 3 12
S
Nr Vieta 123
177 1 7 - -
17 2 - 7 -
151 3 - - 7
Ch
Nr Vieta 123
177 1 7 - -
17 2 - 7 -
151 3 - - 7
R
Nr Vieta 123
177 1 6 - -
17 2 17 -
151 3 - - 7
J
Nr Vieta 123
177 1 4 - -
17 2 37 -
151 3 - 17
Kopā
Nr Vieta SChRJ 123 Summa
177 1 1 1 1 1 - - - 4
17 2 2 2 2 2 - - - 8
151 3 3 3 3 3 - - - 12
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Jaunieši - D ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
177 1 Edvards Pavļenko
Sofja Pekareva
RV Studio
Latvija
D 1
151 2 Artūrs Ričards Kuncevičs
Sāra Patrīcija Alveša-Di Melu
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
D 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEGH
T
ABCDEGH
V
ABCDEGH
Q
ABCDEGH
177 1 1111111 1111111 1111111 1111111
151 2 2222222 2222222 2222222 2222222
Nr Vieta W T V Q Summa
177 1 1 1 1 1 4
151 2 2 2 2 2 8
W
Nr Vieta 12
177 1 7 -
151 2 - 7
T
Nr Vieta 12
177 1 7 -
151 2 - 7
V
Nr Vieta 12
177 1 7 -
151 2 - 7
Q
Nr Vieta 12
177 1 7 -
151 2 - 7
Kopā
Nr Vieta WTVQ 12 Summa
177 1 1 1 1 1 - - 4
151 2 2 2 2 2 - - 8
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Juniori II + Jaunieši - CB LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
43 1 Otto Viļums
Linda Jansone
Deju studija "7"
Latvija
B
C
2
4
62 2 Kārlis Gustavs Kažoks
Enija Viņķe
Tango
Latvija
B 1
201 3 Kristians Bērziņš
Ance Meiere
Mirada
Latvija
B
D
1
1

Fināls

Nr Vieta S
ABDEFGH
Ch
ABDEFGH
R
ABDEFGH
Pd
ABDEFGH
J
ABDEFGH
43 1 1121111 1131211 1131212 1112211 1121312
62 2 2212222 2212122 2212121 3221122 3232121
201 3 3333333 3323333 3323333 2333333 2313233
Nr Vieta S Ch R Pd J Summa
43 1 1 1 1 1 1 5
62 2 2 2 2 2 2 10
201 3 3 3 3 3 3 15
S
Nr Vieta 123
201 3 - - 7
62 2 17 -
43 1 6 - -
Ch
Nr Vieta 123
201 3 - 17
62 2 27 -
43 1 5 - -
R
Nr Vieta 123
201 3 - 17
62 2 37 -
43 1 4 - -
Pd
Nr Vieta 123
201 3 - 17
62 2 26 -
43 1 5 - -
J
Nr Vieta 123
201 3 137
62 2 25 -
43 1 4 - -
Kopā
Nr Vieta SChRPdJ 123 Summa
43 1 1 1 1 1 1 - - - 5
62 2 2 2 2 2 2 - - - 10
201 3 3 3 3 3 3 - - - 15
  • (A) Anna Baholdina (Latvija)
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Juniori II + Jaunieši - CB ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
43 1 Otto Viļums
Linda Jansone
Deju studija "7"
Latvija
C 1
201 2 Kristians Bērziņš
Ance Meiere
Mirada
Latvija
C
D
1
2
131 3 Ričards Jansons
Keita Tihonova
Mirada
Latvija
D 1
177 4 Edvards Pavļenko
Sofja Pekareva
RV Studio
Latvija
D 1

Fināls

Nr Vieta W
BCDEFGH
T
BCDEFGH
V
BCDEFGH
F
BCDEFGH
Q
BCDEFGH
43 1 3412411 2211123 2111114 1111111 1111111
201 2 4123134 3122332 3222431 3222242 4222232
131 3 1241222 1333211 1444222 2343423 2344324
177 4 2334343 4444444 4333343 4434334 3433443
Nr Vieta W T V F Q Summa
43 1 2 1 1 1 1 6
201 2 3 3 2 2 2 12
131 3 1 2 3 3 3 12
177 4 4 4 4 4 4 20
W
Nr Vieta 1234
201 3 235/10 -
131 1 26 - -
43 2 34 - -
177 4 - 15/14 -
T
Nr Vieta 1234
201 3 14/7 - -
131 2 34/5 - -
43 1 36 - -
177 4 - - - 7
V
Nr Vieta 1234
201 2 14/76 -
131 3 14/74 -
43 1 5 - - -
177 4 - - 5 -
F
Nr Vieta 1234
201 2 - 5 - -
131 3 - 25 -
43 1 7 - - -
177 4 - - 37
Q
Nr Vieta 1234
201 2 - 5 - -
131 3 - 24/10 -
43 1 7 - - -
177 4 - - 4/12 -
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 1234 Summa
43 1 2 1 1 1 1 - - - - 6
201 2 3 3 2 2 2 - 3 - - 12
131 3 1 2 3 3 3 - 2 - - 12
177 4 4 4 4 4 4 - - - - 20
  • (B) Kristaps Cīrulis (Latvija)
  • (C) Mario Končevskis (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Anna Vorončuka (Latvija)
  • (G) Iveta Zīle (Latvija)
  • (H) Silvija Abramova (Latvija)

Jaunieši + Pieaugušie - CBA LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
62 1 Kārlis Gustavs Kažoks
Enija Viņķe
Tango
Latvija
B 1
198 2 Armīns Garbars
Ksenija Jekimenko
Steps
Latvija
B 1
159 3 Roberts Binders
Diāna Amurova
Tango
Latvija
D
C
3
1
200 4 Ņikita Isačenkovs
Lelde Orste
Steps
Latvija
C
D
1
1

Fināls

Nr Vieta S
ABCDEFH
Ch
ABCDEFH
R
ABCDEFH
Pd
ABCDEFH
J
ABCDEFH
62 1 2111111 2111111 1121111 1113112 1121211
198 2 3422334 1222333 3313222 2221321 2212333
159 3 1233242 3433244 2432334 3432244 3333124
200 4 4344423 4344422 4244443 4344433 4444442
Nr Vieta S Ch R Pd J Summa
62 1 1 1 1 1 1 5
198 2 3 2 2 2 2 11
159 3 2 3 3 3 3 14
200 4 4 4 4 4 4 20
S
Nr Vieta 1234
159 2 14 - -