Dance Star 2024, 25.02.2024.

Datums 25.02.2024.
Vieta "Vienības nams" koncertzāle, Rīgas iela 22a, Daugavpils
Organizators Zaharņova deju skola
Atbildīgais Oļegs Zaharņovs
Galvenais tiesnesis
Kristaps Cīrulis
Tiesneši
(A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
(B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
(C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
(D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
(E) Valērijs Nazadze (Latvija)
(F) Rihards Eglītis (Latvija)
(G) Marina Meduņecka (Latvija)
(H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
(I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
(J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
(K) Viktors Šruboks (Latvija)
Informātors
Ivars Bācis
Mūzika
Uģis Putniņš
Sekretariāts
Sergejs Litvinovskis

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
72 1 Alberts Zīmels
Alise Garkalne
Zaharņova deju skola
Latvija
166 1 Kaspars Ragaušs
Ance Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
181 2 Ąžuolas Slavinskas
Eva Milančiūtė
Efektas
Lietuva
163 2 Jegors Romanovskis
Elīna Pinta
Boginiča DS
Latvija
167 2 Vladislavs Bazilevs
Ramona Opolā
Viva
Latvija
186 2 Adrians Leikums
Darja Petkeviča
Zemgalīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEGIJK
Ch
ACEGIJK
Summa
72 1 5656556 6566656 78/56
166 1 5666666 5556565 78/56
181 2 4556666 4666566 77/57
163 2 6556555 6546655 74/53
167 2 4646555 4656555 71/51
186 2 4446555 3446355 63/44
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
166 1 Kaspars Ragaušs
Ance Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
131 2 Roberts Čiževskis
Margarita Rudoviča
Steps
Latvija
72 2 Alberts Zīmels
Alise Garkalne
Zaharņova deju skola
Latvija
163 2 Jegors Romanovskis
Elīna Pinta
Boginiča DS
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDEFHJ
Q
BCDEFHJ
Ch
BCDEFHJ
J
BCDEFHJ
Summa
166 1 6666566 6666566 6664556 4554555 153/112
131 2 5556655 5555555 5556555 6665556 147/104
72 2 5565565 5455555 5566555 4445444 137/97
163 2 5545555 4544445 5565556 4446544 132/93
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)

Meitenes solo 2015.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
133 1 Denija Seņkova Steps
Latvija
57 1 Enija Skutele Zaharņova deju skola
Latvija
181 1 Ąžuolas Slavinskas Efektas
Lietuva
148 1 Sabrina Krivenoka Steps
Latvija
179 1 Daniela Geduša Viva
Latvija
9 1 Adelina Spiridonova D & D
Latvija
144 1 Margarita Rudoviča Steps
Latvija
167 1 Ramona Opolā Viva
Latvija
191 1 Estere Ruža Liberta
Latvija
98 1 Mia Krivošejeva Zaharņova deju skola
Latvija
151 1 Roksana Kraukle Zaharņova deju skola
Latvija
146 1 Estere Vaivode Zaharņova deju skola
Latvija
175 2 Estere Luisa Gļauda SDK "Rēzekne"
Latvija
63 2 Patrīcija Upeniece Zaharņova deju skola
Latvija
22 2 Ketrīna Piļinoviča Polārzvaigzne
Latvija
43 2 Nikolė Kondratavičiūtė Ugnės pramoginių šokių studija
Lietuva
90 2 Ksenija Gerasimova Zaharņova deju skola
Latvija
50 2 Kamilė Sabaliauskitė Ugnės pramoginių šokių studija
Lietuva
159 2 Eleonora Raičonoka Zemgalīte
Latvija
60 2 Lidija Banderytė Ugnės pramoginių šokių studija
Lietuva
188 2 Annija Voičika Frīda
Latvija
96 2 Sofija Bistrova Zaharņova deju skola
Latvija
178 2 Karolīna Žuka Zemgalīte
Latvija
171 2 Eva Milančiūtė Efektas
Lietuva
185 2 Amanda Ziemele Zaharņova deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEGHIK
Ch
ACEGHIK
Summa
133 1 5666666 6666666 83/60
57 1 5666666 5666666 82/60
181 1 4566566 4666566 77/57
148 1 5566666 4566556 77/56
179 1 5656564 5666566 77/56
9 1 5556566 5466566 76/55
144 1 5566556 4566566 76/55
167 1 4656556 4666556 75/55
191 1 5646565 5656556 75/54
98 1 4556556 4646566 73/53
151 1 4566556 4556556 73/53
146 1 4656555 5556555 72/51
175 2 5556555 4556555 71/50
63 2 4556556 3436564 67/48
22 2 4446555 4456555 67/47
43 2 4446545 4556555 67/47
90 2 4556546 4546435 66/47
50 2 4456545 4446445 64/44
159 2 4546445 4456445 64/44
60 2 3346445 4546555 63/44
188 2 4456445 4446445 63/43
96 2 4446445 4446445 62/42
178 2 4446435 3346445 59/41
171 2 3456455 3335434 57/40
185 2 3435444 3335434 52/36
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Meitenes solo 2014.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
13 1 Stefanija Stankeviča D & D
Latvija
10 1 Katrīna Staseviča Boginiča DS
Latvija
57 1 Enija Skutele Zaharņova deju skola
Latvija
162 1 Luīze Mālniece Zaharņova deju skola
Latvija
133 1 Denija Seņkova Steps
Latvija
9 1 Adelina Spiridonova D & D
Latvija
91 1 Milana Saļkovska Boginiča DS
Latvija
157 1 Katrīna Petrova Rēzekne
Latvija
195 1 Valērija Zaiceva Rēzekne
Latvija
2 1 Adrianna Voldeka Boginiča DS
Latvija
177 2 Jorūnė Slavinskaitė Efektas
Lietuva
148 2 Sabrina Krivenoka Steps
Latvija
183 2 Amelija Kotikova Liberta
Latvija
191 2 Estere Ruža Liberta
Latvija
98 2 Mia Krivošejeva Zaharņova deju skola
Latvija
173 2 Angelina Tukiša D & D
Latvija
63 2 Patrīcija Upeniece Zaharņova deju skola
Latvija
62 2 Karolina Lebedze D & D
Latvija
146 2 Estere Vaivode Zaharņova deju skola
Latvija
153 2 Daria Grigorjeva Zaharņova deju skola
Latvija
120 3 Emili Bogdanova Steps
Latvija
144 3 Margarita Rudoviča Steps
Latvija
187 3 Rebeka Voičika Frīda
Latvija
184 3 Darja Petkeviča Zemgalīte
Latvija
176 3 Daina Pimanova Zemgalīte
Latvija
125 3 Kamilla Krocāne Frīda
Latvija
81 3 Anastasija Adamoviča Saulcerīte
Latvija
96 3 Sofija Bistrova Zaharņova deju skola
Latvija
185 3 Amanda Ziemele Zaharņova deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDFGHJK
Q
BDFGHJK
Ch
BDFGHJK
J
BDFGHJK
Summa
13 1 6666666 6666666 6666566 5666666 166/120
10 1 6656666 6666666 6666566 6656566 164/119
57 1 6666666 6656556 5656666 6556556 159/114
162 1 6666656 4666656 6666666 5456556 158/115
133 1 5566656 5666556 5666666 5556556 156/112
9 1 5656565 5656565 5656566 5656666 155/111
91 1 5566656 5666566 5656556 5556556 154/110
157 1 6556566 6556556 6556556 6556566 154/110
195 1 6556556 6656565 6556565 6556565 153/109
2 1 5656566 5666566 5656556 4556456 152/109
177 2 5556565 5556565 5556565 6656566 151/107
148 2 5566666 5566566 5656466 5456454 150/108
183 2 5656555 5656655 5656555 5656565 150/106
191 2 5566556 5456565 5656555 5556566 149/106
98 2 5556566 5566556 5556556 5556555 149/105
173 2 5646565 5656555 5656555 5656555 148/105
63 2 5556556 5556556 5556556 5556556 148/104
62 2 5656555 4656554 5556555 5656555 145/102
146 2 5666565 5556555 5556555 4446455 143/100
153 2 5556555 4446555 5556555 5656565 143/100
120 3 5646555 4446555 5656565 5546555 142/101
144 3 5546565 4445454 5556555 5556565 139/98
187 3 4546555 4546555 5556555 4446454 135/94
184 3 4556455 4456454 4556455 4556454 133/93
176 3 4546455 4436454 4546455 5646455 131/92
125 3 5546455 5445454 4546545 4435455 128/91
81 3 4445454 4445454 4446554 4446454 123/85
96 3 4446455 4546454 4435444 4435454 121/85
185 3 4435444 4435444 4435444 4435444 112/80
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Meitenes solo 2014.dz.g. un vec.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
156 1 Viktorija Mitrāne Rēzekne
Latvija
6 1 Aļona Oboļeviča Boginiča DS
Latvija
180 1 Darina Iosifova Boginiča DS
Latvija
165 1 Evelīna Pastare Zaharņova deju skola
Latvija
192 1 Emilija Mitrofanova Boginiča DS
Latvija
149 1 Dajana Čubarova Steps
Latvija
182 2 Arina Singirska Zaharņova deju skola
Latvija
183 2 Amelija Kotikova Liberta
Latvija
88 2 Valērija Šnikere Zaharņova deju skola
Latvija
153 2 Daria Grigorjeva Zaharņova deju skola
Latvija
152 2 Valerija Jakuševiča Boginiča DS
Latvija
170 2 Sofija Šeškena Boginiča DS
Latvija
45 3 Valerija Rodzeviča Saulcerīte
Latvija
8 3 Karolina Laminska Zemgalīte
Latvija
4 3 Arina Novicka Zemgalīte
Latvija
150 3 Darja Zeiļa Saulcerīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDEFJK
Q
ABDEFJK
Ch
ABDEFJK
J
ABDEFJK
Summa
156 1 6666666 6666666 5666666 6666666 167/120
6 1 6666656 6556656 6566666 6565656 160/116
180 1 6666566 6566565 6566666 6556656 160/116
165 1 5565556 5655566 5665566 6565566 153/109
192 1 6565666 6565566 5555555 6555556 151/108
149 1 5556656 5456656 5566656 5545456 148/106
182 2 5566656 5556655 4555555 4446555 143/102
183 2 4554555 4565556 4555566 4555566 141/102
88 2 5555555 4545555 4555555 5565555 138/99
153 2 5555555 3455454 5555566 4555556 137/98
152 2 5555555 5545455 5555555 5445455 135/97
170 2 5454555 5454555 5455455 5555555 134/97
45 3 4455555 4444455 4456455 3444455 125/89
8 3 4454455 4444454 4455555 4445455 124/88
4 3 4444455 4443454 4455455 4444455 120/85
150 3 5454455 5443454 4444445 3444454 118/84
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Meitenes solo 6 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
189 1 Arina Zhurbenko Viva
Latvija
156 1 Viktorija Mitrāne Rēzekne
Latvija
169 1 Edita Aukštuolytė Efektas
Lietuva
5 1 Karina Giloveiņa Boginiča DS
Latvija
47 1 Jeļizaveta Šimane Zaharņova deju skola
Latvija
172 2 Aurita Slavinskaitė Efektas
Lietuva
190 2 Gerda Norvaišaitė Efektas
Lietuva
182 2 Arina Singirska Zaharņova deju skola
Latvija
157 2 Katrīna Petrova Rēzekne
Latvija
88 3 Valērija Šnikere Zaharņova deju skola
Latvija
195 3 Valērija Zaiceva Rēzekne
Latvija
1 3 Evelina Kirčenko Zemgalīte
Latvija
150 3 Darja Zeiļa Saulcerīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDFHIJ
V
BCDFHIJ
Q
BCDFHIJ
Ch
BCDFHIJ
R
BCDFHIJ
J
BCDFHIJ
Summa
189 1 6666666 6665566 5666666 5666665 6666666 6666666 247/178
156 1 6665566 6665666 6666666 6565666 6565566 6555566 240/173
169 1 5566566 5466556 5566566 6566566 6565566 5466566 232/168
5 1 5565566 5565565 5566565 5666566 5666566 5556555 229/163
47 1 5566556 5566555 6566556 5566566 5566565 5566555 228/162
172 2 5566666 5566556 5466536 5555556 5565556 4555456 220/157
190 2 5566556 4345436 5455556 5665566 5565566 5565556 216/153
182 2 5555555 5555555 5565556 5465555 5465555 5445545 209/149
157 2 6455455 6555445 6455455 6554555 6554445 6454556 205/145
88 3 5555555 4554445 4544435 5454555 5454445 5455556 194/139
195 3 6454546 6454445 5444445 6454555 5454445 5454545 193/136
1 3 4454445 4344445 4454435 4454545 4454545 4454445 179/127
150 3 4454445 4354434 4344434 4454445 4444445 4444435 170/120
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)

Meitenes solo Ch Kauss - 1. - 2. līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
10 1 Katrīna Staseviča Boginiča DS
Latvija
63 2 Patrīcija Upeniece Zaharņova deju skola
Latvija
13 3 Stefanija Stankeviča D & D
Latvija
57 4 Enija Skutele Zaharņova deju skola
Latvija
181 5 Ąžuolas Slavinskas Efektas
Lietuva
91 6 Milana Saļkovska Boginiča DS
Latvija
153 7 Daria Grigorjeva Zaharņova deju skola
Latvija
8 8-9 Karolina Laminska Zemgalīte
Latvija
177 8-9 Jorūnė Slavinskaitė Efektas
Lietuva
98 10-11 Mia Krivošejeva Zaharņova deju skola
Latvija
146 10-11 Estere Vaivode Zaharņova deju skola
Latvija
175 12 Estere Luisa Gļauda SDK "Rēzekne"
Latvija
176 13 Daina Pimanova Zemgalīte
Latvija
4 14-15 Arina Novicka Zemgalīte
Latvija
184 14-15 Darja Petkeviča Zemgalīte
Latvija
90 16 Ksenija Gerasimova Zaharņova deju skola
Latvija
96 17-18 Sofija Bistrova Zaharņova deju skola
Latvija
185 17-18 Amanda Ziemele Zaharņova deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ACEFGIK
10 1 1332111
63 2 4223254
13 3 3551342
57 4 6114466
181 5 7447533
91 6 2665625
153 7 5776777
Nr Vieta Ch Summa
10 1 1 1
63 2 2 2
13 3 3 3
57 4 4 4
181 5 5 5
91 6 6 6
153 7 7 7
Ch
Nr Vieta 1234567
57 4 2224/10 - - -
63 2 - 34/96 - - -
181 5 - - 24/14 - - -
13 3 124/95 - - -
91 6 - 2224 - -
10 1 4 - - - - - -
153 7 - - - - 127
Kopā
Nr Vieta Ch 1234567 Summa
10 1 1 - - - - - - - 1
63 2 2 - - - - - - - 2
13 3 3 - - - - - - - 3
57 4 4 - - - - - - - 4
181 5 5 - - - - - - - 5
91 6 6 - - - - - - - 6
153 7 7 - - - - - - - 7

1/2 fināls

Nr Vieta Ch
ACEFGIK
Summa
10 1-2 XXXXXXX 7
13 1-2 XXXXXXX 7
57 3-4 XXXXX-X 6
63 3-4 -XXXXXX 6
91 5 X-X--XX 4
153 6-7 XX----X 3
181 6-7 -X--XX- 3
8 8-9 --X-X-- 2
177 8-9 X--X--- 2
98 10-11 -----X- 1
146 10-11 ---X--- 1
175 12 ------- 0

1/4 fināls

Nr Vieta Ch
ACEFGIK
Summa
10 1-6 XXXXXXX 7
13 1-6 XXXXXXX 7
63 1-6 XXXXXXX 7
91 1-6 XXXXXXX 7
98 1-6 XXXXXXX 7
181 1-6 XXXXXXX 7
8 7-10 XXXXXX- 6
57 7-10 XXXX-XX 6
153 7-10 X-XXXXX 6
177 7-10 XXXX-XX 6
146 11-12 -XXX-XX 5
175 11-12 XXX-XX- 5
176 13 -X--X-X 3
4 14-15 X---X-- 2
184 14-15 ---XX-- 2
90 16 ------X 1
96 17-18 ------- 0
185 17-18 ------- 0
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Iesācēji 2012.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
174 1 Saulius Jankauskas
Gustė Sadonytė
Efektas
Lietuva
168 1 Oskars Mālnieks
Evelīna Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
215 1 Roberts Čiževskis
Denija Seņkova
Steps
Latvija
197 2 Artjoms Filatovs
Karolina Škapare
Zaharņova deju skola
Latvija
163 2 Jegors Romanovskis
Elīna Pinta
Boginiča DS
Latvija
199 3 Māris Barševskis
Karolīna Deņisova
Zaharņova deju skola
Latvija
204 3 Vladislavs Kazačonoks
Elizabete Kazačonoka
Saulcerīte
Latvija
218 3 Rihards Sverževskis
Adelina Kampāne
SDK Daugavpils
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDFHJK
Q
ABDFHJK
Ch
ABDFHJK
J
ABDFHJK
Summa
174 1 6666666 6666666 6666566 6665566 165/119
168 1 5656666 5646566 5665565 5565565 153/110
215 1 5565565 5555555 5665556 4665566 148/106
197 2 4565555 4554465 4465555 4454555 134/95
163 2 5555555 5444454 5555556 4454554 132/93
199 3 4454455 4454455 4454455 4444454 122/86
204 3 4454455 3444454 4554555 4444454 121/86
218 3 3443454 3543454 4454455 3444454 114/81
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un vec. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
219 1 Daniels Lopsa
Agnese Kravale
Viva
Latvija
I2 2
209 1 Damīrs Mirencovs
Nikoleta Kreipāne
Boginiča DS
Latvija
I3 2
168 1 Oskars Mālnieks
Evelīna Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
I 2
206 1 Roberts Saksons
Daniela Geduša
Viva
Latvija
I2 2
166 1 Kaspars Ragaušs
Ance Pastare
Zaharņova deju skola
Latvija
I 2
201 2 Edgars Špunders
Kitija Grohoļska
Steps
Latvija
I 1
212 2 Arhips Orehs
Anastasija Plisko
Daugavpils
Latvija
I 1
196 2 Jurijs Ģermans
Milana Demeško
Boginiča DS
Latvija
I 1
200 2 Artjoms Salogubs
Polina Smilgiņa
Boginiča DS
Latvija
I
I3
1
217 3 Evans Vjaters
Elizabete Laizāne
Viva
Latvija
I2 0
72 3 Alberts Zīmels
Alise Garkalne
Zaharņova deju skola
Latvija
I 0
199 3 Māris Barševskis
Karolīna Deņisova
Zaharņova deju skola
Latvija
I 0

Fināls

Nr Vieta W
ACDGIJK
Q
ACDGIJK
Ch
ACDGIJK
J
ACDGIJK
Summa
219 1 6666666 6666465 5666656 5666566 161/117
209 1 6556565 6556565 6456566 6456666 153/111
168 1 5566566 5556566 5656565 4556565 151/108
206 1 5666565 6666565 5666666 3545354 149/108
166 1 4556666 4666665 4556465 4646565 148/108
201 2 5656455 5656555 5656555 5646554 145/103
212 2 4446455 4556455 4566655 4566666 142/102
196 2 5556355 5556455 5556465 5456454 138/99
200 2 5556555 5556454 5566556 4545354 138/98
217 3 4645455 4656455 4656455 4546355 135/96
72 3 4455555 4456455 4556455 4646355 133/95
199 3 4455455 4455455 4456454 4445354 125/89
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Iesācēji Ch Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
219 1 Daniels Lopsa
Agnese Kravale
Viva
Latvija
174 2 Saulius Jankauskas
Gustė Sadonytė
Efektas
Lietuva
213 3 Adrians Buļs
Kristiāna Smokra
Viva
Latvija
217 4 Evans Vjaters
Elizabete Laizāne
Viva
Latvija
199 5 Māris Barševskis
Karolīna Deņisova
Zaharņova deju skola
Latvija
197 6 Artjoms Filatovs
Karolina Škapare
Zaharņova deju skola
Latvija
186 7 Adrians Leikums
Darja Petkeviča
Zemgalīte
Latvija
218 8 Rihards Sverževskis
Adelina Kampāne
SDK Daugavpils
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ABDEFGH
219 1 2211412
174 2 3123131
213 3 1332223
217 4 5445354
199 5 4654566
197 6 6566645
Nr Vieta Ch Summa
219 1 1 1
174 2 2 2
213 3 3 3
217 4 4 4
199 5 5 5
197 6 6 6
Ch
Nr Vieta 123456
199 5 - - - 24 -
197 6 - - - 137
174 2 34/5 - - - -
217 4 - - 14 - -
213 3 14/7 - - - -
219 1 36 - - - -
Kopā
Nr Vieta Ch 123456 Summa
219 1 1 - - - - - - 1
174 2 2 - - - - - - 2
213 3 3 - - - - - - 3
217 4 4 - - - - - - 4
199 5 5 - - - - - - 5
197 6 6 - - - - - - 6

1/2 fināls

Nr Vieta Ch
ABDEFGH
Summa
174 1-4 XXXXXXX 7
213 1-4 XXXXXXX 7
217 1-4 XXXXXXX 7
219 1-4 XXXXXXX 7
197 5 XXXXX-X 6
199 6 XXXXX-- 5
186 7 -----XX 2
218 8 -----X- 1
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)

Meitenes solo 2013.dz.g. un jaun. - LA 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
156 1 Viktorija Mitrāne Rēzekne
Latvija
211 1 Karina Tuškevičiūtė Domino
Lietuva
2 1 Adrianna Voldeka Boginiča DS
Latvija
203 2 Lėja Zakšauskaitė Domino
Lietuva
24 2 Tėja Kazūraitė Ugnės pramoginių šokių studija
Lietuva
177 2 Jorūnė Slavinskaitė Efektas
Lietuva
11 3 Dorotėja Gabrielė Mikšytė Ugnės pramoginių šokių studija
Lietuva
8 3 Karolina Laminska Zemgalīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ACEGIJK
R
ACEGIJK
J
ACEGIJK
Summa
156 1 6666666 6666666 6666666 126/90
211 1 6666666 6566566 6566666 123/89
2 1 6556666 6566666 5556556 118/85
203 2 5566556 6556566 5456666 115/83
24 2 5556555 4556555 4556555 106/75
177 2 4456565 4446565 4456465 103/73
11 3 4456555 4446555 4456455 100/70
8 3 4446455 4446454 4446455 95/65
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Meitenes solo 2012.dz.g. un vec. - LA 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
214 1 Agnė Kuliešiūtė Domino
Lietuva
47 1 Jeļizaveta Šimane Zaharņova deju skola
Latvija
169 1 Edita Aukštuolytė Efektas
Lietuva
207 1 Rugilė Prenytė Domino
Lietuva
221 2 Renata Mihailova D & D
Latvija
182 2 Arina Singirska Zaharņova deju skola
Latvija
172 2 Aurita Slavinskaitė Efektas
Lietuva
190 2 Gerda Norvaišaitė Efektas
Lietuva
192 2 Emilija Mitrofanova Boginiča DS
Latvija
17 3 Vanesa Remeikaitė Ugnės pramoginių šokių studija
Lietuva
14 3 Samanta Urvikytė Ugnės pramoginių šokių studija
Lietuva

Fināls

Nr Vieta Ch
BCDFHJK
R
BCDFHJK
J
BCDFHJK
Summa
214 1 6564666 6665666 6565666 120/88
47 1 6656556 6656566 6656555 117/84
169 1 5555566 5655666 5565665 114/81
207 1 6665566 5655555 5655566 114/81
221 2 5665565 5665555 4545455 107/76
182 2 5564555 5564565 5554555 105/76
172 2 5455466 5555465 5555465 105/75
190 2 5565565 5565565 4544455 105/74
192 2 5455555 5565455 5455565 104/75
17 3 5454555 5554455 5554555 100/73
14 3 5444455 5554455 5554555 98/71
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Meitenes solo LA 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
189 1 Arina Zhurbenko Viva
Latvija
5 1 Karina Giloveiņa Boginiča DS
Latvija
6 1 Aļona Oboļeviča Boginiča DS
Latvija
156 1 Viktorija Mitrāne Rēzekne
Latvija
169 1 Edita Aukštuolytė Efektas
Lietuva
35 2 Auksė Pavilionytė Ugnės pramoginių šokių studija
Lietuva
198 2 Sofija Timofejeva Boginiča DS
Latvija
221 2 Renata Mihailova D & D
Latvija
190 2 Gerda Norvaišaitė Efektas
Lietuva
202 2 Juliana Kononova Saulcerīte
Latvija
172 2 Aurita Slavinskaitė Efektas
Lietuva
157 3 Katrīna Petrova Rēzekne
Latvija
195 3 Valērija Zaiceva Rēzekne
Latvija
1 3 Evelina Kirčenko Zemgalīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta S
BCEGIJK
Ch
BCEGIJK
R
BCEGIJK
J
BCEGIJK
Summa
189 1 6656666 6656666 6666666 6666666 166/120
5 1 5656556 5666666 6666656 5666666 161/117
6 1 6656656 5666666 6666666 5656655 161/116
156 1 6566655 6566656 6656656 6556666 159/115
169 1 5556666 5556666 5566666 5556566 156/112
35 2 5566556 5666556 5566566 5456555 151/108
198 2 5656566 5556565 5556556 5556565 150/106
221 2 5656564 5656655 5656555 5656555 149/106
190 2 4566665 5466665 5456666 4456366 148/109
202 2 5566555 5556555 5556555 5566555 146/102
172 2 5456565 5456566 5456565 5556465 145/105
157 3 6446455 6446455 6456455 6456556 140/100
195 3 5446455 5446455 5546455 6446465 135/95
1 3 4446455 4446455 4446455 4446455 128/88
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Meitenes solo J Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
156 1 Viktorija Mitrāne Rēzekne
Latvija
6 2 Aļona Oboļeviča Boginiča DS
Latvija
169 3 Edita Aukštuolytė Efektas
Lietuva
172 4 Aurita Slavinskaitė Efektas
Lietuva
157 5 Katrīna Petrova Rēzekne
Latvija
150 6 Darja Zeiļa Saulcerīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta J
ABDFHIJ
156 1 1113113
6 2 2322225
169 3 3431331
172 4 4544542
157 5 5255454
150 6 6666666
Nr Vieta J Summa
156 1 1 1
6 2 2 2
169 3 3 3
172 4 4 4
157 5 5 5
150 6 6 6
J
Nr Vieta 123456
156 1 5 - - - - -
157 5 - 1137 -
169 3 226 - - -
172 4 - 115 - -
150 6 - - - - - 7
6 2 - 5 - - - -
Kopā
Nr Vieta J 123456 Summa
156 1 1 - - - - - - 1
6 2 2 - - - - - - 2
169 3 3 - - - - - - 3
172 4 4 - - - - - - 4
157 5 5 - - - - - - 5
150 6 6 - - - - - - 6
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)

Bērni I + II - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
216 1 Maksims Borisjonoks
Arina Lukjaņeca
D & D
Latvija
E4 2
222 2 Aivis Babris
Kintija Ledvika
Viva
Latvija
E4 1
205 3 Mairis Dzalbs
Evelīna Pitkeviča
D & D
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
CEFGHIK
V
CEFGHIK
Q
CEFGHIK
Ch
CEFGHIK
R
CEFGHIK
J
CEFGHIK
216 1 2222122 1111111 1221122 1112121 1112111 2212111
222 2 1111211 2222222 2112211 2221212 2223322 1121322
205 3 3333333 3333333 3333333 3333333 3331233 3333233
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
216 1 2 1 2 1 1 1 8
222 2 1 2 1 2 2 2 10
205 3 3 3 3 3 3 3 18
W
Nr Vieta 123
216 2 17 -
205 3 - - 7
222 1 6 - -
V
Nr Vieta 123
216 1 7 - -
205 3 - - 7
222 2 - 7 -
Q
Nr Vieta 123
216 2 37 -
205 3 - - 7
222 1 4 - -
Ch
Nr Vieta 123
216 1 5 - -
205 3 - - 7
222 2 27 -
R
Nr Vieta 123
216 1 6 - -
205 3 127
222 2 - 5 -
J
Nr Vieta 123
216 1 4 - -
205 3 - 17
222 2 36 -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123 Summa
216 1 2 1 2 1 1 1 - - - 8
222 2 1 2 1 2 2 2 - - - 10
205 3 3 3 3 3 3 3 - - - 18
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Iesācēji 2018.dz.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
125 1 Džastins Morderers
Ksenija Bebre
D & D
Latvija
175 1 Kristiāns Šostaks
Veronika Dika
Boginiča DS
Latvija
43 1 Kornelijus Černiauskis
Ūla Marija Malaiškaitė
Domino
Lietuva
4 1 Bogdans Mordatenko
Vanessa Tukiša
D & D
Latvija
152 1 Aleksis Buļs
Enija Uzuleņa
Viva
Latvija
226 2 Roberts Moskvitins
Melisa Moskvitina
D & D
Latvija
146 2 Emīls Orbidāns
Alisa Lapkovska
Boginiča DS
Latvija
170 2 Gustavs Sarkans
Enija Uzuleņa
Viva
Latvija
211 2 Andžs Balodis
Melisa Moskvitina
D & D
Latvija
63 2 Nauris Babris
Elza Zeltiņa
Viva
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCFHJGK
Ch
BCFHJGK
Summa
125 1 6666666 6666666 84/60
175 1 6655666 5644566 76/55
43 1 6555666 5554566 75/54
4 1 6545665 5555665 74/53
152 1 5645565 5655665 74/53
226 2 5544665 4644565 69/49
146 2 5644554 5544656 68/48
170 2 5544565 5544565 68/48
211 2 5544664 5544564 67/47
63 2 5644554 4544554 64/45
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
91 1 Adrians Baranovskis
Adriāna Vaišle
D & D
Latvija
81 1 Emīls Orbidāns
Violeta Kreipāne
Boginiča DS
Latvija
149 1 Dominiks Fjodorovs
Alina Makejeva
Boginiča DS
Latvija
159 1 Mihails Plociņš
Karolīna Kokina
Boginiča DS
Latvija
236 1 Jaromirs Fatičevs
Elizabete Biteniece
Latvija
60 2 Raimonds Barševskis
Maija Ovčiņņikova
Zaharņova deju skola
Latvija
183 2 Adrians Kozlovs
Agafja Oreha
D & D
Latvija
180 2 Nikolajs Latarcevs
Laura Ļeonoviča
Zaharņova deju skola
Latvija
90 2 Nikolajs Latarcevs
Ksenija Gerasimova
Zaharņova deju skola
Latvija
72 2 Emīls Jukšs
Kristiāna Rosicka
D & D
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
AEGHIJK
Ch
AEGHIJK
Summa
91 1 5666666 5666666 82/60
81 1 6665566 6565555 77/55
149 1 6565556 6665556 77/55
159 1 5565555 6565566 75/53
236 1 5665456 4665556 74/54
60 2 4565555 4565455 69/49
183 2 5565456 4464355 67/48
180 2 4565365 3564364 65/47
90 2 4564464 4464364 64/45
72 2 3454355 3464354 58/41
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
88 1 Darens Iliško
Viera Januškeviča
D & D
Latvija
91 1 Adrians Baranovskis
Adriāna Vaišle
D & D
Latvija
167 1 Vladislavs Bazilevs
Ramona Opolā
Viva
Latvija
60 1 Raimonds Barševskis
Maija Ovčiņņikova
Zaharņova deju skola
Latvija
176 1 Vitālijs Mitrāns
Darina Bondare
SDK " Rēzekne"
Latvija
184 2 Vitālijs Mitrāns
Alise Guļbinska
SDK "Rēzekne"
Latvija
186 2 Raivo Keišs
Adria Andža
Viva
Latvija
233 2 Jaroslavs Mihailovs
Anastasija Grigorjeva
Saulcerīte
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDEFGHJ
Ch
BDEFGHJ
Summa
88 1 6666666 6666656 83/60
91 1 5666666 6566656 81/59
167 1 5555655 5655656 74/52
60 1 5555655 5554656 72/51
176 1 6555655 6545645 72/51
184 2 6554645 6554655 71/51
186 2 4454645 4453645 63/44
233 2 4443645 4544655 63/44
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
174 1 Saulius Jankauskas
Gustė Sadonytė
Efektas
Lietuva
- -
88 1 Darens Iliško
Viera Januškeviča
D & D
Latvija
I 2
219 1 Daniels Lopsa
Agnese Kravale
Viva
Latvija
I2 2
213 1 Adrians Buļs
Kristiāna Smokra
Viva
Latvija
I2 2
206 2 Roberts Saksons
Daniela Geduša
Viva
Latvija
I2 1
209 2 Damīrs Mirencovs
Nikoleta Kreipāne
Boginiča DS
Latvija
I3 1
235 2 Ratibors Fatičevs
Valērija Ruža
Daugavpils
Latvija
I3 1
196 3 Jurijs Ģermans
Milana Demeško
Boginiča DS
Latvija
I 0
200 3 Artjoms Salogubs
Polina Smilgiņa
Boginiča DS
Latvija
I
I3
0
217 3 Evans Vjaters
Elizabete Laizāne
Viva
Latvija
I2 0

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEJK
Q
ABCDEJK
Ch
ABCDEJK
J
ABCDEJK
Summa
174 1 6665566 5666666 6656565 5665665 159/115
88 1 4666656 4656656 4656656 4646656 152/112
219 1 4566656 5566656 5566656 4565556 152/110
213 1 5565566 5565566 5666665 4565565 152/109
206 2 5566555 5566555 4566566 5566555 149/106
209 2 6445655 6545565 6546555 6554465 142/102
235 2 5555566 5555455 5556555 4546555 141/100
196 3 6545555 5445555 5545555 5444455 133/96
200 3 5445455 5444455 5545555 4444454 126/90
217 3 4454354 4555454 5555455 4454454 125/90
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Iesācēji 2013.dz.g. un vec. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
201 1 Edgars Špunders
Kitija Grohoļska
Steps
Latvija
212 2 Arhips Orehs
Anastasija Plisko
Daugavpils
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDFHIJK
Q
BDFHIJK
Ch
BDFHIJK
J
BDFHIJK
Summa
201 1 5555565 5555555 5555565 5655556 144/101
212 2 5544455 5544454 6655566 6656566 142/102
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Iesācēji W Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
219 1 Daniels Lopsa
Agnese Kravale
Viva
Latvija
213 2 Adrians Buļs
Kristiāna Smokra
Viva
Latvija
235 3 Ratibors Fatičevs
Valērija Ruža
Daugavpils
Latvija
236 4 Jaromirs Fatičevs
Elizabete Biteniece
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEGIJD
219 1 1111112
213 2 3232231
235 3 2323323
236 4 4444444
Nr Vieta W Summa
219 1 1 1
213 2 2 2
235 3 3 3
236 4 4 4
W
Nr Vieta 1234
235 3 - 37 -
236 4 - - - 7
213 2 14 - -
219 1 6 - - -
Kopā
Nr Vieta W 1234 Summa
219 1 1 - - - - 1
213 2 2 - - - - 2
235 3 3 - - - - 3
236 4 4 - - - - 4
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)

Meitenes solo 2018.dz.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
173 1 Karolina Petrova Boginiča DS
Latvija
144 1 Violeta Kreipāne Boginiča DS
Latvija
187 1 Gabriela Korsaka Boginiča DS
Latvija
165 1 Milana Duļkeviča Boginiča DS
Latvija
231 1 Krista Pētersone Boginiča DS
Latvija
9 2 Viktorija Brovkina Zaharņova deju skola
Latvija
13 2 Dārta Saukāne Viva
Latvija
188 2 Annija Voičika Frīda
Latvija
45 2 Elza Zeltiņa Viva
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDFGHIJ
Ch
BDFGHIJ
Summa
173 1 6656666 6656666 82/60
144 1 6666665 6656565 80/58
187 1 6666665 6556566 80/58
165 1 5656665 5656655 77/55
231 1 5666555 5556665 76/54
9 2 5546456 5646546 71/51
13 2 5546555 5546555 70/50
188 2 5546445 4546455 66/46
45 2 5546445 4435445 62/44
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)

Meitenes solo 2017.dz.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
173 1 Karolina Petrova Boginiča DS
Latvija
184 1 Alise Guļbinska SDK " Rēzekne"
Latvija
9 1 Viktorija Brovkina Zaharņova deju skola
Latvija
165 1 Milana Duļkeviča Boginiča DS
Latvija
162 1 Alise Petrova Zaharņova deju skola
Latvija
193 1 Kamilla Keviša Boginiča DS
Latvija
234 1 Sofija Paura Zaharņova deju skola
Latvija
237 1 Laura Gribonika Zaharņova deju skola
Latvija
62 1 Maija Ovčiņņikova Zaharņova deju skola
Latvija
22 1 Elīna Gasparoviča Zaharņova deju skola
Latvija
225 1 Viktorija Gorbačauska Boginiča DS
Latvija
224 2 Dominika Pranča Zaharņova deju skola
Latvija
50 2 Adria Andža Viva
Latvija
191 2 Polina Ūdre Zaharņova deju skola
Latvija
153 2 Uļjana Korha Zaharņova deju skola
Latvija
133 2 Rebeka Prikule Zaharņova deju skola
Latvija
179 2 Anastasija Ilnytska Zaharņova deju skola
Latvija
229 2 Sofia Gallo Zaharņova deju skola
Latvija
120 2 Arina Tvardovska Zaharņova deju skola
Latvija
98 2 Milana Šumane Zaharņova deju skola
Latvija
178 2 Estere Lepere Zaharņova deju skola
Latvija
223 2 Vlada Rorbaha Zaharņova deju skola
Latvija
148 2 Karlina Prikule Zaharņova deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEGHIK
Ch
ACEGHIK
Summa
173 1 6666656 6666666 83/60
184 1 5656655 5666666 79/57
9 1 4666666 4666565 78/58
165 1 5646656 5656555 75/54
162 1 5556556 5666555 75/53
193 1 4646644 5666565 73/52
234 1 4556566 4656545 72/52
237 1 5556556 4556555 72/51
62 1 5656556 3546456 71/51
22 1 4566555 4546555 70/50
225 1 4566444 5556565 70/49
224 2 4556546 3556555 69/50
50 2 4556544 4656555 69/49
191 2 4556556 4556454 69/49
153 2 4456545 4556555 68/48
133 2 3556556 4446455 67/48
179 2 4556554 4546554 67/47
229 2 4556445 4556545 67/47
120 2 4456545 4456545 66/46
98 2 4656555 3446444 65/46
178 2 3556546 3446444 63/45
223 2 4556445 3445444 61/43
148 2 3546545 3445444 60/43
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Meitenes solo 2016.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
208 1 Augustė Prenytė Domino
Lietuva
187 1 Gabriela Korsaka Boginiča DS
Latvija
167 1 Ramona Opolā Viva
Latvija
131 1 Juna Baciuskaite Vyja
Lietuva
184 1 Alise Guļbinska SDK " Rēzekne"
Latvija
181 1 Ąžuolas Slavinskas Efektas
Lietuva
144 1 Violeta Kreipāne Boginiča DS
Latvija
10 1 Agate Leščinska Viva
Latvija
151 1 Roksana Kraukle Zaharņova deju skola
Latvija
231 1 Krista Pētersone Boginiča DS
Latvija
237 1 Laura Gribonika Zaharņova deju skola
Latvija
153 1 Uļjana Korha Zaharņova deju skola
Latvija
50 1 Adria Andža Viva
Latvija
162 1 Alise Petrova Zaharņova deju skola
Latvija
171 2 Eva Milančiūtė Efektas
Lietuva
228 2 Aleksandra Parfjonova Boginiča DS
Latvija
22 2 Elīna Gasparoviča Zaharņova deju skola
Latvija
98 2 Milana Šumane Zaharņova deju skola
Latvija
193 2 Kamilla Keviša Boginiča DS
Latvija
180 2 Laura Ļeonoviča Zaharņova deju skola
Latvija
13 2 Dārta Saukāne Viva
Latvija
234 2 Sofija Paura Zaharņova deju skola
Latvija
224 2 Dominika Pranča Zaharņova deju skola
Latvija
133 2 Rebeka Prikule Zaharņova deju skola
Latvija
90 2 Ksenija Gerasimova Zaharņova deju skola
Latvija
148 2 Karlina Prikule Zaharņova deju skola
Latvija
223 2 Vlada Rorbaha Zaharņova deju skola
Latvija
57 2 Eva Valaine Zaharņova deju skola
Latvija
178 2 Estere Lepere Zaharņova deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDEFHJ
Ch
ABDEFHJ
Summa
208 1 6566666 6566666 82/60
187 1 6666656 6666555 80/58
167 1 4556665 6666666 79/57
131 1 5566666 5565656 78/56
184 1 6666655 6656555 78/56
181 1 5655656 5666556 77/55
144 1 6566655 6566455 76/55
10 1 4555555 5656666 74/54
151 1 4555566 4566556 73/53
231 1 6555555 6556555 73/51
237 1 4565556 4564546 70/50
153 1 5564556 4565445 69/49
50 1 4555445 5556555 68/48
162 1 4555656 3544545 66/48
171 2 4554555 3554456 65/47
228 2 5564555 5453445 65/47
22 2 3544446 4554556 64/45
98 2 5555556 3444445 64/45
193 2 4444445 5555555 64/45
180 2 4454455 3454545 61/44
13 2 4455455 4444345 60/43
234 2 4554456 3444345 60/42
224 2 4445446 4444445 60/41
133 2 3554545 3444345 58/42
90 2 4445445 3543445 58/41
148 2 3554445 3443445 57/41
223 2 3544445 3443345 55/39
57 2 4443345 3443445 54/38
178 2 3444445 3443345 54/38
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)

Bērni I + II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
216 1 Maksims Borisjonoks
Arina Lukjaņeca
D & D
Latvija
E4 3
222 2 Aivis Babris
Kintija Ledvika
Viva
Latvija
E4 2
185 3 Ričards Kotels
Adrija Kursīte
D & D
Latvija
E4 2
227 4 Francis Romanovskis
Samanta Kalniņa
Excellence
Latvija
E4 1
230 5 Kirills Zubovs
Elīna Žuravčika
Excellence
Latvija
E4 1
235 6 Ratibors Fatičevs
Valērija Ruža
Daugavpils
Latvija
I3 1

Fināls

Nr Vieta W
ACEFGIJ
Q
ACEFGIJ
Ch
ACEFGIJ
J
ACEFGIJ
216 1 2221112 1111112 1121111 1111211
222 2 1112221 2222231 2212532 2222442
185 3 5354346 5344346 6343226 5335134
227 4 3543433 3533523 3654454 4654555
230 5 4636554 4655454 4535343 3463323
235 6 6465665 6466665 5466665 6546666
Nr Vieta W Q Ch J Summa
216 1 2 1 1 1 5
222 2 1 2 2 2 7
185 3 4 4 3 4 15
227 4 3 3 5 5 16
230 5 5 5 4 3 17
235 6 6 6 6 6 24
W
Nr Vieta 123456
216 2 37 - - - -
222 1 4 - - - - -
185 4 - - 24 - -
235 6 - - - 137
230 5 - - 135 -
227 3 - - 4 - - -
Q
Nr Vieta 123456
216 1 6 - - - - -
222 2 16 - - - -
185 4 - - 25 - -
235 6 - - - 127
230 5 - - - 36 -
227 3 - 15 - - -
Ch
Nr Vieta 123456
216 1 6 - - - - -
222 2 15 - - - -
185 3 - 24 - - -
235 6 - - - 137
230 4 - - 35 - -
227 5 - - 14 - -
J
Nr Vieta 123456
216 1 6 - - - - -
222 2 - 5 - - - -
185 4 114 - - -
235 6 - - - 127
230 3 - 15 - - -
227 5 - - - 26 -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
216 1 2 1 1 1 - - - - - - 5
222 2 1 2 2 2 - - - - - - 7
185 3 4 4 3 4 - - - - - - 15
227 4 3 3 5 5 - - - - - - 16
230 5 5 5 4 3 - - - - - - 17
235 6 6 6 6 6 - - - - - - 24
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)

Juniori I - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
220 1 Artjoms Afanasjevs
Kristiāna Laizāne
Viva
Latvija
E6 1
195 2 Aleksandrs Roberts Upītis
Anastasija Mazurova
Viva
Latvija
E4 1
189 3 Reinis Logins
Amēlija Krivošejeva
Balvu SS
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
BDFGHIK
V
BDFGHIK
Q
BDFGHIK
Ch
BDFGHIK
R
BDFGHIK
J
BDFGHIK
220 1 1212111 2211112 1212112 2211112 2122221 1111111
195 2 2121222 1122221 2121221 1122221 1211112 2222222
189 3 3333333 3333333 3333333 3333333 3333333 3333333
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
220 1 1 1 1 1 2 1 7
195 2 2 2 2 2 1 2 11
189 3 3 3 3 3 3 3 18
W
Nr Vieta 123
189 3 - - 7
220 1 5 - -
195 2 27 -
V
Nr Vieta 123
189 3 - - 7
220 1 4 - -
195 2 37 -
Q
Nr Vieta 123
189 3 - - 7
220 1 4 - -
195 2 37 -
Ch
Nr Vieta 123
189 3 - - 7
220 1 4 - -
195 2 37 -
R
Nr Vieta 123
189 3 - - 7
220 2 27 -
195 1 5 - -
J
Nr Vieta 123
189 3 - - 7
220 1 7 - -
195 2 - 7 -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123 Summa
220 1 1 1 1 1 2 1 - - - 7
195 2 2 2 2 2 1 2 - - - 11
189 3 3 3 3 3 3 3 - - - 18
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Juniori I - E6/D ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
220 1 Artjoms Afanasjevs
Kristiāna Laizāne
Viva
Latvija
E6 1
190 2 Artūrs Reinārs Petlahs
Anastasija Aferonoka
Boginiča DS
Latvija
E6 1
195 3 Aleksandrs Roberts Upītis
Anastasija Mazurova
Viva
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEGK
T
ABCDEGK
V
ABCDEGK
Q
ABCDEGK
220 1 2113111 2113222 2213222 2113312
190 2 1231232 1231133 1131131 1231133
195 3 3322323 3322311 3322313 3322221
Nr Vieta W T V Q Summa
220 1 1 1 2 1 5
190 2 2 2 1 3 8
195 3 3 3 3 2 11
W
Nr Vieta 123
220 1 5 - -
195 3 - 37
190 2 25 -
T
Nr Vieta 123
220 1 26 -
195 3 24/6 -
190 2 34/5 -
V
Nr Vieta 123
220 2 16 -
195 3 137
190 1 5 - -
Q
Nr Vieta 123
220 1 35/7 -
195 2 15/9 -
190 3 34 -
Kopā
Nr Vieta WTVQ 123 Summa
220 1 1 1 2 1 - - - 5
190 2 2 2 1 3 - - - 8
195 3 3 3 3 2 - - - 11
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Juniori II + Jaunieši - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
172 1 Augustas Gajauskas
Ūla Mažylytė
Efektas
Lietuva
- -
197 2 Maksims Simonovs
Jeļizaveta Šimane
Zaharņova deju skola
Latvija
E4 1
177 3 Arvis Boriss
Madara Borisa
Balvu SS
Latvija
I3 1

Fināls

Nr Vieta W
BCDFHIJ
Q
BCDFHIJ
Ch
BCDFHIJ
J
BCDFHIJ
172 1 1111111 1211111 1211111 1111111
197 2 3323233 3123233 2122222 2222222
177 3 2232322 2332322 3333333 3333333
Nr Vieta W Q Ch J Summa
172 1 1 1 1 1 4
197 2 3 3 2 2 10
177 3 2 2 3 3 10
W
Nr Vieta 123
197 3 - 27
172 1 7 - -
177 2 - 5 -
Q
Nr Vieta 123
197 3 137
172 1 6 - -
177 2 - 4 -
Ch
Nr Vieta 123
197 2 17 -
172 1 6 - -
177 3 - - 7
J
Nr Vieta 123
197 2 - 7 -
172 1 7 - -
177 3 - - 7
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123 Summa
172 1 1 1 1 1 - - - 4
197 2 3 3 2 2 - 2/4 - 10
177 3 2 2 3 3 - 2/4 - 10
Noteikumu #11, vieta:2
Nr Vieta 123
177 3 - 928
197 2 - 19 -
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (J) Viktorija Baravykaitė (Lietuva)

Juniori II + Jaunieši - D ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
212 1 Aleksejs Ļipatovs
Natālija Stafecka
Frīda
Latvija
E6 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCEGIK
T
ABCEGIK
V
ABCEGIK
Q
ABCEGIK
212 1 1111111 1111111 1111111 1111111
Nr Vieta W T V Q Summa
212 1 1 1 1 1 4
W
Nr Vieta 1
212 1 7
T
Nr Vieta 1
212 1 7
V
Nr Vieta 1
212 1 7
Q
Nr Vieta 1
212 1 7
Kopā
Nr Vieta WTVQ 1 Summa
212 1 1 1 1 1 - 4
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (B) Oksana Šalajeva-Kraine (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (G) Marina Meduņecka (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)
  • (K) Viktors Šruboks (Latvija)

Jaunieši + Pieaugušie - CB ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
199 1 Jānis Krainis
Dālija Ritiņa
Rēzekne
Latvija
B
C
1
1
233 2 Gvidas Grajauskas
Ūla Noreikaitė
Efektas
Lietuva
- -
169 3 Jokubas Kriauciunas
Guste Slavinskaite
Lietuva
- -
157 4 Armīns Garbars
Ksenija Jekimenko
Steps
Latvija
C 1
156 5 Konradas Kutka
Aine Jakubkaite
Lietuva
- -

Fināls

Nr Vieta W
ACDEFHI
T
ACDEFHI
V
ACDEFHI
F
ACDEFHI
Q
ACDEFHI
199 1 2212211 2321234 3212233 3112212 2123223
233 2 3423132 3433312 2141111 2243321 3312111
169 3 1141523 1112421 1423422 1431533 1441442
157 4 5334345 4244145 4335345 4324145 4234355
156 5 4555454 5555553 5554554 5555454 5555534
Nr Vieta W T V F Q Summa
199 1 1 2 2 1 2 8
233 2 3 3 1 2 1 10
169 3 2 1 3 3 3 12
157 4 4 4 4 4 4 20
156 5 5 5 5 5 5 25
W
Nr Vieta 12345
156 5 - - - 37
169 2 34 - - -
199 1 37 - - -
233 3 136 - -
157 4 - - 35 -
T
Nr Vieta 12345
156 5 - - 117
169 1 4 - - - -
199 2 14 - - -
233 3 126 - -
157 4 1226 -
V
Nr Vieta 12345
156 5 - - - 27
169 3 14/75 - -
199 2 14/77 - -
233 1 5 - - - -
157 4 - - 35 -
F
Nr Vieta 12345
156 5 - - - 27
169 3 225 - -
199 1 36 - - -
233 2 14 - - -
157 4 1236 -
Q
Nr Vieta 12345
156 5 - - 127
169 3 2337 -
199 2 15 - - -
233 1 4 - - - -
157 4 - 135 -
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 12345 Summa
199 1 1 2 2 1 2 - - - - - 8
233 2 3 3 1 2 1 - - - - - 10
169 3 2 1 3 3 3 - - - - - 12
157 4 4 4 4 4 4 - - - - - 20
156 5 5 5 5 5 5 - - - - - 25
  • (A) Aleksandrs Boginičs (Latvija)
  • (C) Kristaps Kalniņš (Latvija)
  • (D) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rihards Eglītis (Latvija)
  • (H) Viola Abramova-Mailīte (Latvija)
  • (I) Sergejus Makarovas (Lietuva)

Juniori I - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
195 1 Aleksandrs Roberts Upītis
Anastasija Mazurova
Viva
Latvija
E4 2
189 2 Reinis Logins
Amēlija Krivošejeva
Balvu SS
Latvija
E4 1
235 3 Jānis Kārkliņš
Sintija Kalniņa
Balvu SS
Latvija
I3 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCFGJK
Q
ABCFGJK
Ch
ABCFGJK
J
ABCFGJK
195 1 1111111 1111111 1111111 1212112
189 2 2222222 2222222 2222222 2121221
235 3 3333333 3333333 3333333 3333333
Nr Vieta W Q Ch J Summa
195 1 1 1 1 1 4
189 2 2 2 2 2 8
235 3 3 3 3 3 12
W
Nr Vieta 123
189 2 - 7 -
235 3 - - 7
195 1 7 - -
Q
Nr Vieta 123
189 2 - 7 -
235 3 - - 7
195 1 7 - -
Ch
Nr Vieta 123
189 2 - 7 -
235 3 - - 7
195 1 7 - -
J
Nr Vieta 123
189 2 37 -
235 3 - - 7
195 1 4 - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123 Summa
195 1 1 1 1 1 - - - 4
189 2 2 2 2 2 - - - 8
235 3 3 3 3 3 - - - 12