Ādažu Balva 2024, 23.03.2024.

Datums 23.03.2024.
Vieta Ādažu sākumskola, Attekas 16, Ādaži
Organizators Mario
Atbildīgais Mario Končevskis
Galvenais tiesnesis
Aleksandrs Gulko
Tiesneši
(A) Iveta Zīle (Latvija)
(B) Santa Garda (Latvija)
(C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
(D) Valērijs Nazadze (Latvija)
(E) Rihards Bergs (Latvija)
(F) Rolands Malcāns (Latvija)
(G) Juris Baumanis (Latvija)
(H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)
(I) Marta Kalēja-Millere (Latvija)
Informātors
Ojārs Bācis
Mūzika
Uģis Putniņš
Sekretariāts
Sergejs Ļitvinovskis

SKATE 1.-2. klase

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
8 1 Marks Pizāns
Valerija Mihailova
D & D
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
FGH
Ch
FGH
Summa
8 1 312 323 2.33
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

SKATE 3.-5. klase

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
171 1 Ernests Augstkalns
Emija Margeviča
Mario
Latvija
150 1 Igors Rasjuks
Jekaterina Rasjuka
Mario
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABC
Ch
ABC
J
ABC
Summa
171 1 222 333 332 2.56
150 1 333 321 321 2.33
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)

SKATE Solo Bērnudārzs

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
181 1 Evelīna Lippe Mario
Latvija
167 1 Emīlija Logutjonoka Mario
Latvija
96 1 Kortnija Martinsone Mario
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
EGH
Ch
EGH
Summa
181 1 223 323 2.50
167 1 212 312 1.83
96 1 212 212 1.67
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

SKATE Solo 1.-2. klase

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
177 1 Laura Põld Laguun
Igaunija
63 1 Kate Bokāne Ādažu vidusskola
Latvija
81 1 Lība Kozlovska Ādažu vidusskola
Latvija
88 1 Emīlija Kampenusa Ādažu vidusskola
Latvija
173 1 Katrīna Krišjāne Ādažu vidusskola
Latvija
153 1 Margarita Rimaildo Ādažu vidusskola
Latvija
157 1 Rebeka Hopta Ādažu vidusskola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
DEF
Ch
DEF
Summa
177 1 233 333 2.83
63 1 323 323 2.67
81 1 323 323 2.67
88 1 323 322 2.50
173 1 323 322 2.50
153 1 323 222 2.33
157 1 223 223 2.33
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)

SKATE Solo 3.-5. klase

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
125 1 Dārta Lauska Ādažu vidusskola
Latvija
57 1 Paula Everse Ādažu vidusskola
Latvija
169 1 Katrīna Freidenfelde Ādažu vidusskola
Latvija
6 1 Sabīne Ustrisova O.Kalpaka RTD pamatskola
Latvija
144 1 Madara Matuka Ādažu vidusskola
Latvija
186 1 Marta Petrova Ādažu vidusskola
Latvija
90 1 Paula Jekševica Ādažu vidusskola
Latvija
179 1 Alise Kremņeva Ādažu vidusskola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
CGH
Ch
CGH
J
CGH
Summa
125 1 323 323 333 2.78
57 1 223 223 323 2.44
169 1 222 233 223 2.33
6 1 323 322 311 2.22
144 1 213 322 221 2.00
186 1 332 222 211 2.00
90 1 223 222 112 1.89
179 1 122 122 212 1.67
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Solo 2018.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
45 1 Vanessa Tukiša D & D
Latvija
170 1 Nikola Garbule
Latvija
152 1 Lilija Zaharova
Latvija
196 1 Alise Petrova Zaharņova deju skola
Latvija
91 1 Taīsija Soboleva Vecrīga
Latvija
24 2 Amālija Barkāne SDK "Rēzekne"
Latvija
174 2 Emīlija Viļuma Olaine
Latvija
22 2 Glebs Kiseļovs Vecrīga
Latvija
165 2 Jekaterina Jastrebova Olaine
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEFH
Ch
ACEFH
Summa
45 1 66666 66666 60/36
170 1 55555 54666 52/32
152 1 55555 64655 51/31
196 1 65666 34365 50/30
91 1 45555 45655 49/30
24 2 65665 34344 46/28
174 2 35444 44554 42/25
22 2 45444 44345 41/24
165 2 35444 44454 41/24
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Solo 2016.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
175 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
193 1 Enija Lauka Lielupe
Latvija
120 1 Luīze Kopilova Excellence
Latvija
191 1 Sofija Kornilova Smolko deju studija
Latvija
62 1 Karolina Kosjaka Smolko deju studija
Latvija
98 1 Melānija Gramiko Vecrīga
Latvija
203 1 Zane Vietniece Excellence
Latvija
187 1 Paula Pētersone Saltāre
Latvija
4 1 Daniela Čepule Olaine
Latvija
50 1 Melisa Rozenfelde
Latvija
184 1 Vlada Vinakova Klasika
Latvija
188 1 Sofija Uzāriņa Saltāre
Latvija
159 1 Sofija Deruka Vecrīga
Latvija
151 1 Tifānija Naomi Leja Vecrīga
Latvija
9 2 Emīlija Tjagnirjadko
Latvija
60 2 Bogdana Lukjanska D & D
Latvija
5 2 Anastasija Mažajeva Olaine
Latvija
24 2 Amālija Barkāne SDK "Rēzekne"
Latvija
13 2 Elza Palkavniece
Latvija
196 2 Alise Petrova Zaharņova deju skola
Latvija
22 2 Glebs Kiseļovs Vecrīga
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDFG
Ch
BCDFG
Summa
175 1 65666 66666 59/36
193 1 56665 66665 57/35
120 1 66654 56664 54/34
191 1 55664 65664 53/33
62 1 65554 66654 52/32
98 1 66554 65564 52/32
203 1 55564 66564 52/32
187 1 55554 55664 50/31
4 1 55554 55555 49/30
50 1 65564 45653 49/30
184 1 56654 56453 49/30
188 1 55555 55554 49/30
159 1 55454 56554 48/29
151 1 65554 54644 48/28
9 2 46554 64443 45/26
60 2 44454 56454 45/26
5 2 55544 55443 44/27
24 2 45553 55443 43/27
13 2 45443 55544 43/26
196 2 45453 55443 42/26
22 2 44443 44443 38/24
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)

Solo 2015.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
146 1 Aļona Gomozova Klasika
Latvija
175 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
183 1 Romija Anna Rimicāne Excellence
Latvija
120 1 Luīze Kopilova Excellence
Latvija
43 1 Viktorija Grigoroviča Excellence
Latvija
131 1 Karolīna Kalnišķe Aura
Latvija
162 1 Amēlija Reina Teivāne Alaudo
Latvija
17 1 Stefanija Stankeviča
Latvija
193 1 Enija Lauka Lielupe
Latvija
202 1 Luīze Renkule Lielupe
Latvija
192 1 Estere Raupa Lielupe
Latvija
14 1 Ieva Artemjeva Excellence
Latvija
1 1 Samanta Staģīte Excellence
Latvija
180 1 Sofija Gerda Jucīte Excellence
Latvija
197 2 Dārta Cankale Excellence
Latvija
200 2 Madlena Nikolajeva MD Dance Studio
Latvija
203 2 Zane Vietniece Excellence
Latvija
11 2 Valerija Mihailova D & D
Latvija
98 2 Melānija Gramiko Vecrīga
Latvija
177 2 Laura Põld Laguun
Igaunija
201 2 Lauma Līce MD Dance Studio
Latvija
151 2 Tifānija Naomi Leja Vecrīga
Latvija
133 2 Estere Lote Kusiņa Olaine
Latvija
60 2 Bogdana Lukjanska D & D
Latvija
24 2 Amālija Barkāne SDK "Rēzekne"
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDH
Ch
ABCDH
J
ABCDH
Summa
146 1 66666 66666 66666 90/54
175 1 66665 66666 66666 89/54
183 1 56666 66666 66666 89/54
120 1 66655 56666 56656 85/52
43 1 56656 66666 55566 85/51
131 1 65666 66655 66555 84/51
162 1 55666 66656 46655 83/51
17 1 56666 65656 55655 83/50
193 1 55656 55656 66656 83/50
202 1 56666 65655 65556 83/50
192 1 45556 56665 46665 80/49
14 1 65556 55656 55655 80/47
1 1 45665 55665 46565 79/48
180 1 55555 55656 65556 79/47
197 2 55655 65656 55445 77/46
200 2 45655 45655 55566 77/46
203 2 55545 56655 46465 76/46
11 2 55654 65656 54644 76/45
98 2 46555 56555 45555 75/45
177 2 65654 55644 45545 73/44
201 2 65444 56664 45455 73/44
151 2 45545 46545 56555 73/43
133 2 55656 44444 45544 69/41
60 2 55654 45544 44544 68/40
24 2 44644 44654 34454 65/37
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Čačača Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
2 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
175 2 Lija Džou Dzintars
Latvija
43 3 Viktorija Grigoroviča Excellence
Latvija
131 4 Karolīna Kalnišķe Aura
Latvija
197 5 Dārta Cankale Excellence
Latvija
183 6 Romija Anna Rimicāne Excellence
Latvija
182 7 Marta Kattel Laguun Tantsukool
Igaunija
1 8-11 Samanta Staģīte Excellence
Latvija
35 8-11 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
120 8-11 Luīze Kopilova Excellence
Latvija
176 8-11 Stella Bremze Mario
Latvija
10 12 Polina Mihasenoka Klasika
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
BDEGH
2 1 11121
175 2 32213
43 3 64345
131 4 25736
197 5 47572
183 6 53467
182 7 76654
Nr Vieta Ch Summa
2 1 1 1
175 2 2 2
43 3 3 3
131 4 4 4
197 5 5 5
183 6 6 6
182 7 7 7
Ch
Nr Vieta 1234567
175 2 13 - - - - -
182 7 - - - 124 -
2 1 4 - - - - - -
197 5 - 1123/11 - -
43 3 - - 13 - - -
131 4 - 1223/10 - -
183 6 - - 123/12 - -
Kopā
Nr Vieta Ch 1234567 Summa
2 1 1 - - - - - - - 1
175 2 2 - - - - - - - 2
43 3 3 - - - - - - - 3
131 4 4 - - - - - - - 4
197 5 5 - - - - - - - 5
183 6 6 - - - - - - - 6
182 7 7 - - - - - - - 7

1/2 fināls

Nr Vieta Ch
BDEGH
Summa
2 1-3 XXXXX 5
43 1-3 XXXXX 5
175 1-3 XXXXX 5
182 4 XX-XX 4
197 5 --XXX 3
131 6-7 XX--- 2
183 6-7 X---X 2
1 8-11 -X--- 1
35 8-11 ---X- 1
120 8-11 --X-- 1
176 8-11 --X-- 1
10 12 ----- 0
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Džaiva Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
178 1 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
180 2 Sofija Gerda Jucīte Excellence
Latvija
175 3 Lija Džou Dzintars
Latvija
35 4 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
131 5 Karolīna Kalnišķe Aura
Latvija
176 6 Stella Bremze Mario
Latvija
172 7 Emija Margeviča Mario
Latvija

Fināls

Nr Vieta J
DEFGH
178 1 31121
180 2 22772
175 3 43213
35 4 64544
131 5 75335
176 6 56457
172 7 17666
Nr Vieta J Summa
178 1 1 1
180 2 2 2
175 3 3 3
35 4 4 4
131 5 5 5
176 6 6 6
172 7 7 7
J
Nr Vieta 1234567
175 3 124 - - - -
35 4 - - - 3 - - -
176 6 - - - 13 - -
131 5 - - 224 - -
180 2 - 3 - - - - -
178 1 3 - - - - - -
172 7 111114 -
Kopā
Nr Vieta J 1234567 Summa
178 1 1 - - - - - - - 1
180 2 2 - - - - - - - 2
175 3 3 - - - - - - - 3
35 4 4 - - - - - - - 4
131 5 5 - - - - - - - 5
176 6 6 - - - - - - - 6
172 7 7 - - - - - - - 7
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Sambas Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
2 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
178 2 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
182 3 Marta Kattel Laguun Tantsukool
Igaunija
35 4 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
186 5 Marta Petrova Ādažu vidusskola
Latvija
177 6 Laura Põld Laguun
Igaunija

Fināls

Nr Vieta S
ABCEF
2 1 11111
178 2 22323
182 3 33232
35 4 44445
186 5 65564
177 6 56656
Nr Vieta S Summa
2 1 1 1
178 2 2 2
182 3 3 3
35 4 4 4
186 5 5 5
177 6 6 6
S
Nr Vieta 123456
35 4 - - - 4 - -
182 3 - 25 - - -
177 6 - - - - 25
2 1 5 - - - - -
178 2 - 3 - - - -
186 5 - - - 13 -
Kopā
Nr Vieta S 123456 Summa
2 1 1 - - - - - - 1
178 2 2 - - - - - - 2
182 3 3 - - - - - - 3
35 4 4 - - - - - - 4
186 5 5 - - - - - - 5
177 6 6 - - - - - - 6
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)

Solo 2014.dz.g. un jaun. - 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
212 1 Emīlija Aleksa Vilkosta Vecrīga
Latvija
63 1 Lauma Berķe Zīle
Latvija
192 1 Estere Raupa Lielupe
Latvija
205 2 Enija Ziemiņa Vecrīga
Latvija
204 2 Marija Mironova Ziemeļblāzma
Latvija
190 2 Denīze Circene Alaudo
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ADEGH
Ch
ADEGH
J
ADEGH
Summa
212 1 56566 56556 56555 81/48
63 1 65546 65555 66556 80/48
192 1 56536 66545 56646 78/49
205 2 56545 65546 44446 73/43
204 2 55545 54534 45544 67/41
190 2 65645 44444 44444 66/40
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Solo 2014.dz.g. un jaun. - 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
173 1 Kadrija Kapša MD Dance Studio
Latvija
175 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
146 1 Aļona Gomozova Klasika
Latvija
17 1 Stefanija Stankeviča
Latvija
81 1 Polina Ivanitska MD Dance Studio
Latvija
206 1 Kira Jegorova MD Dance Studio
Latvija
168 1 Adelina Spiridonova D & D
Latvija
212 2 Emīlija Aleksa Vilkosta Vecrīga
Latvija
192 2 Estere Raupa Lielupe
Latvija
202 2 Luīze Renkule Lielupe
Latvija
148 2 Melisa Čaika Klasika
Latvija
163 2 Emīlija Keira Teivāne Alaudo
Latvija
205 2 Enija Ziemiņa Vecrīga
Latvija
193 2 Enija Lauka Lielupe
Latvija
181 2 Karlīna Brikina MD Dance Studio
Latvija
208 2 Laura Ķemere Alaudo
Latvija
47 3 Angelina Tukiša D & D
Latvija
199 3 Lilita Zaļkalne Alaudo
Latvija
10 3 Polina Mihasenoka Klasika
Latvija
183 3 Romija Anna Rimicāne Excellence
Latvija
63 3 Lauma Berķe Zīle
Latvija
177 3 Laura Põld Laguun
Igaunija
1 3 Samanta Staģīte Excellence
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCEFH
Q
BCEFH
Ch
BCEFH
J
BCEFH
Summa
173 1 66666 56666 66666 66666 119/72
175 1 66666 66666 66656 66666 119/72
146 1 66666 65666 66656 66666 118/72
17 1 56666 66656 66566 56556 114/70
81 1 66566 66466 56566 56555 111/68
206 1 56555 56556 56655 56666 109/65
168 1 56566 66554 56545 56666 108/66
212 2 55565 56566 56545 66545 105/63
192 2 65454 55444 56566 66665 103/62
202 2 55655 55555 56665 45465 103/61
148 2 55555 55445 66566 65545 102/62
163 2 66566 65544 66544 54555 102/62
205 2 55555 65554 55565 66455 102/61
193 2 55555 55564 56555 55556 102/60
181 2 55466 55565 55554 55465 101/61
208 2 46556 66665 56444 55544 101/61
47 3 56456 55444 66545 55455 98/60
199 3 55545 56545 56545 55545 98/60
10 3 55645 55445 55556 55544 97/58
183 3 55554 55445 55546 55545 96/59
63 3 45546 55544 56545 56544 96/57
177 3 45454 45455 55454 45444 89/53
1 3 45444 45445 55554 45444 88/52
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Solo 2013.dz.g. un vec.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
90 1 Eva Seņkāne MD Dance Studio
Latvija
189 1 Elizabete Uzāriņa Saltāre
Latvija
198 2 Sofiia Omelchenko Vecrīga
Latvija
195 2 Paula Aleksa Riekstiņa Sara
Latvija
167 2 Jasmīna Bergholca Mario
Latvija
207 2 Anastasija Uzbekova Ziemeļblāzma
Latvija
209 2 Līga Savicka Ādažu vidusskola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDFG
Q
ABDFG
Ch
ABDFG
J
ABDFG
Summa
90 1 66666 66666 66666 66666 120/72
189 1 56654 56655 55564 55544 101/61
198 2 45554 55544 55564 55554 95/58
195 2 45544 45544 55655 55654 95/56
167 2 44455 55454 55554 55554 93/57
207 2 45554 44454 55554 45554 91/55
209 2 44443 44443 44443 44443 76/48
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)

Solo LA Kauss - 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
173 1 Kadrija Kapša MD Dance Studio
Latvija
206 2 Kira Jegorova MD Dance Studio
Latvija
168 3 Adelina Spiridonova D & D
Latvija
35 4 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
195 5 Paula Aleksa Riekstiņa Sara
Latvija
198 6 Sofiia Omelchenko Vecrīga
Latvija
179 7 Laima Lankrate Mario
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
CDEGH
J
CDEGH
173 1 11112 72113
206 2 22221 11321
168 3 34353 26242
35 4 45434 33434
195 5 53746 44765
198 6 66565 55557
179 7 77677 67676
Nr Vieta Ch J Summa
173 1 1 2 3
206 2 2 1 3
168 3 3 3 6
35 4 4 4 8
195 5 5 6 11
198 6 6 5 11
179 7 7 7 14
Ch
Nr Vieta 1234567
35 4 - - 14 - - -
206 2 15 - - - - -
173 1 4 - - - - - -
198 6 - - - - 25 -
179 7 - - - - - 15
195 5 - - 123 - -
168 3 - - 3 - - - -
J
Nr Vieta 1234567
35 4 - - 3 - - - -
206 1 3 - - - - - -
173 2 23/4 - - - - -
198 5 - - - - 4 - -
179 7 - - - - - 3 -
195 6 - - - 23 - -
168 3 - 3/6 - - - - -
Kopā
Nr Vieta ChJ 1234567 Summa
173 1 1 2 1/1 - - - - - - 3
206 2 2 1 1/1 - - - - - - 3
168 3 3 3 - - - - - - - 6
35 4 4 4 - - - - - - - 8
195 5 5 6 - - - - 1/5 - - 11
198 6 6 5 - - - - 1/5 - - 11
179 7 7 7 - - - - - - - 14
Noteikumu #11, vieta:1
Nr Vieta 1234567
173 1 6 - - - - - -
206 2 49 - - - - -
Noteikumu #11, vieta:5
Nr Vieta 1234567
195 5 - - - - 6/25 - -
198 6 - - - - 6/30 - -
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Solo LA Kauss - 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
2 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
178 2 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
81 3 Polina Ivanitska MD Dance Studio
Latvija
175 4 Lija Džou Dzintars
Latvija
195 5 Paula Aleksa Riekstiņa Sara
Latvija
88 6 Hedija Gerharde Mario
Latvija
35 7 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
179 8-9 Laima Lankrate Mario
Latvija
209 8-9 Līga Savicka Ādažu vidusskola
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ABDFG
R
ABDFG
J
ABDFG
2 1 22132 12331 21321
178 2 13223 23514 12113
81 3 34314 34223 34436
175 4 41641 41442 43242
195 5 56455 66155 66655
88 6 65566 55666 55564
Nr Vieta Ch R J Summa
2 1 1 1 2 4
178 2 2 3 1 6
81 3 3 2 4 9
175 4 4 4 3 11
195 5 5 5 6 16
88 6 6 6 5 17
Ch
Nr Vieta 123456
175 4 2224 - -
2 1 14 - - - -
178 2 13 - - - -
88 6 - - - - 25
81 3 113 - - -
195 5 - - - 14 -
R
Nr Vieta 123456
175 4 1225 - -
2 1 23 - - - -
178 3 123 - - -
88 6 - - - - 25
81 2 - 24 - - -
195 5 11113 -
J
Nr Vieta 123456
175 3 - 23 - - -
2 2 24 - - - -
178 1 3 - - - - -
88 5 - - - 14 -
81 4 - - 24 - -
195 6 - - - - 25
Kopā
Nr Vieta ChRJ 123456 Summa
2 1 1 1 2 - - - - - - 4
178 2 2 3 1 - - - - - - 6
81 3 3 2 4 - - - - - - 9
175 4 4 4 3 - - - - - - 11
195 5 5 5 6 - - - - - - 16
88 6 6 6 5 - - - - - - 17

1/2 fināls

Nr Vieta Ch
ABDFG
R
ABDFG
J
ABDFG
Summa
2 1-3 XXXXX XXXXX XXXXX 15
175 1-3 XXXXX XXXXX XXXXX 15
178 1-3 XXXXX XXXXX XXXXX 15
81 4 X-XXX XXXXX XXXXX 14
195 5 -XXX- -XXXX XXXXX 12
88 6 XXXXX X-XX- X--X- 10
35 7 XX--X XX--X -XX-X 9
179 8-9 ----- ----- ----- 0
209 8-9 ----- ----- ----- 0
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)

Solo LA Kauss - 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
2 1 Alise Umanska APK Dance
Latvija
178 2 Sofiia Mikaela Matinian APK Dance
Latvija
90 3 Eva Seņkāne MD Dance Studio
Latvija
182 4 Marta Kattel Laguun Tantsukool
Igaunija
172 5 Emija Margeviča Mario
Latvija
35 6 Simona Barkāne Rēzekne
Latvija
176 7 Stella Bremze Mario
Latvija
88 8 Hedija Gerharde Mario
Latvija
167 9 Jasmīna Bergholca Mario
Latvija
150 10-12 Reičela Millere Mario
Latvija
166 10-12 Keita Sīle Mario
Latvija
179 10-12 Laima Lankrate Mario
Latvija

Fināls

Nr Vieta S
ABCEH
Ch
ABCEH
R
ABCEH
J
ABCEH
2 1 12112 22113 13212 21311
178 2 21241 11321 22123 12234
90 3 43633 33232 31531 33122
182 4 36324 56444 56344 66443
172 5 54555 44665 44455 44556
35 6 65466 65556 65666 55665
Nr Vieta S Ch R J Summa
2 1 1 2 1 1 5
178 2 2 1 2 3 8
90 3 4 3 3 2 12
182 4 3 4 4 4 15
172 5 5 5 5 5 20
35 6 6 6 6 6 24
S
Nr Vieta 123456
35 6 - - - 125
2 1 3 - - - - -
178 2 24 - - - -
172 5 - - - 15 -
182 3 - 13/8 - - -
90 4 - - 3/9 - - -
Ch
Nr Vieta 123456
35 6 - - - - 3/15 -
2 2 24 - - - -
178 1 3 - - - - -
172 5 - - - 23/13 -
182 4 - - - 3 - -
90 3 - 25 - - -
R
Nr Vieta 123456
35 6 - - - - 15
2 1 24/6 - - - -
178 2 14/7 - - - -
172 5 - - - 3/12 - -
182 4 - - 13/11 - -
90 3 224 - - -
J
Nr Vieta 123456
35 6 - - - - 3 -
2 1 3 - - - - -
178 3 13/54 - - -
172 5 - - - 24 -
182 4 - - 13 - -
90 2 13/55 - - -
Kopā
Nr Vieta SChRJ 123456 Summa
2 1 1 2 1 1 - - - - - - 5
178 2 2 1 2 3 - - - - - - 8
90 3 4 3 3 2 - - - - - - 12
182 4 3 4 4 4 - - - - - - 15
172 5 5 5 5 5 - - - - - - 20
35 6 6 6 6 6 - - - - - - 24

1/2 fināls

Nr Vieta S
ABCEH
Ch
ABCEH
R
ABCEH
J
ABCEH
Summa
2 1-3 XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 20
90 1-3 XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 20
178 1-3 XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 20
182 4 XXXXX XXXXX XXXXX X-XXX 19
172 5 X---X X-X-X X-X-- XXX-X 11
35 6 --XXX -X-X- -X-XX --XX- 10
176 7 -X-X- -X-X- X--XX -X-X- 9
88 8 -XX-- X-X-- -XX-- -X--X 8
167 9 X---- ----X ----- X---- 3
150 10-12 ----- ----- ----- ----- 0
166 10-12 ----- ----- ----- ----- 0
179 10-12 ----- ----- ----- ----- 0
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Iesācēji Bērnudārzs - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
60 1 Bogdans Mordatenko
Amanda Hmeļņicka
D & D
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACDFH
Ch
ACDFH
Summa
60 1 54665 66666 56/34
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Iesācēji 2017.dz.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
50 1 Damirs Kolomicevs
Elīza Semjonova
APK Dance
Latvija
62 1 Kirils Aleksandrovs
Kate Vucāne
D & D
Latvija
196 1 Ernests Faltiņš
Dārta Pavlova
Alaudo
Latvija
120 1 Maksims Dorofejevs
Dārta Kalniņa
Smolko deju studija
Latvija
60 1 Bogdans Mordatenko
Amanda Hmeļņicka
D & D
Latvija
170 1 Maksims Dorofejevs
Emma Kožukovska
Smolko deju studija
Latvija
43 2 Aksels Širokovs
Aurēlija Marterere
Rihtera deju skola
Latvija
13 2 Alfrēds Pilskungs
Sāra Gailīte
Latvija
201 2 Kristians Zariņš
Taisija Botoša
Aurum
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCEG
Ch
ABCEG
Summa
50 1 66665 66566 58/36
62 1 66665 66664 57/36
196 1 66564 65564 53/33
120 1 55563 55564 49/30
60 1 56463 55563 48/30
170 1 45443 66565 48/29
43 2 35443 55564 44/26
13 2 45453 45454 43/26
201 2 35443 34443 37/22
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
8 1 Marks Pizāns
Valerija Mihailova
D & D
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
DEFGH
Ch
DEFGH
Summa
8 1 66645 66646 55/35
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
133 1 Laurents Rafaels Barrio
Marta Taujena
Vecrīga
Latvija
163 1 Jānis Bāriņš
Lote Grigule
Zīle
Latvija
14 1 Emīls Husbijs /Husby/
Dārta Radzeviča
Zīle
Latvija
197 1 Dmitrijs Jasinskis
Anna Kožukovska
Smolko deju studija
Latvija
203 1 Ēriks Auziņš
Jolanta Krastiņa
Rihtera deju skola
Latvija
22 1 Markuss Vilners
Marta Paula Vilnere
Excellence
Latvija
50 1 Damirs Kolomicevs
Elīza Semjonova
APK Dance
Latvija
98 1 Intars Magidas
Elizabete Hmeļnicka
D & D
Latvija
45 2 Daniels Kornilovs
Viktorija Čekaļina
Smolko deju studija
Latvija
62 2 Kirils Aleksandrovs
Kate Vucāne
D & D
Latvija
200 2 Oliver Pajula
Aet Anna Henberg
Twist
Igaunija
24 2 Aleksandrs Meļņikovs
Aleksandra Maksimoviča
Dzintarkrasts
Latvija
201 2 Kristians Zariņš
Taisija Botoša
Aurum
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDF
Ch
ABCDF
J
ABCDF
Summa
133 1 56655 66666 66546 84/51
163 1 66565 66666 36455 81/49
14 1 65645 66655 66455 80/49
197 1 65656 56655 55555 80/48
203 1 56565 56645 66444 77/46
22 1 56664 65655 55444 76/46
50 1 66565 55445 55545 75/46
98 1 65655 55555 36545 75/45
45 2 65545 55654 65445 74/44
62 2 45664 55655 46544 74/43
200 2 55554 45654 55544 71/43
24 2 45564 45564 45454 70/41
201 2 35434 35444 35434 58/34
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)

Bērni I - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
152 1 Matvejs Kauliņš
Alisa Saldugeja
D & D
Latvija
I3 1
180 2 Ričards Kotels
Adrija Kursīte
D & D
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCEFGH
Q
ABCEFGH
Ch
ABCEFGH
J
ABCEFGH
152 1 1212212 1121112 1121111 1111112
180 2 2121121 2212221 2212222 2222221
Nr Vieta W Q Ch J Summa
152 1 2 1 1 1 5
180 2 1 2 2 2 7
W
Nr Vieta 12
180 1 4 -
152 2 37
Q
Nr Vieta 12
180 2 27
152 1 5 -
Ch
Nr Vieta 12
180 2 17
152 1 6 -
J
Nr Vieta 12
180 2 17
152 1 6 -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 12 Summa
152 1 2 1 1 1 - - 5
180 2 1 2 2 2 - - 7
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Čačača Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
162 1 Kirills Zubovs
Elīna Žuravčika
Excellence
Latvija
22 2 Markuss Vilners
Marta Paula Vilnere
Excellence
Latvija
98 3 Intars Magidas
Elizabete Hmeļnicka
D & D
Latvija
200 4 Oliver Pajula
Aet Anna Henberg
Twist
Igaunija

Fināls

Nr Vieta Ch
ABCDF
162 1 11111
22 2 22222
98 3 33343
200 4 44434
Nr Vieta Ch Summa
162 1 1 1
22 2 2 2
98 3 3 3
200 4 4 4
Ch
Nr Vieta 1234
22 2 - 5 - -
98 3 - - 4 -
162 1 5 - - -
200 4 - - 15
Kopā
Nr Vieta Ch 1234 Summa
162 1 1 - - - - 1
22 2 2 - - - - 2
98 3 3 - - - - 3
200 4 4 - - - - 4
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
193 1 Dominiks Tomass Šķērsts
Emīlija Lakutijevska
MD Dance Studio
Latvija
24 1 Rodrigo Picka
Loreta Puriņa
Duets
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BEFGH
Ch
BEFGH
J
BEFGH
Summa
193 1 56656 66646 56646 83/52
24 1 55545 56545 56546 75/46
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
204 1 Markuss Edvards Šalajevs
Melisa Buka
MD Dance Studio
Latvija
8 1 Darens Iliško
Viera Januškeviča
D & D
Latvija
88 1 Nikolajs Vilks
Jeļizaveta Zīle
MD Dance Studio
Latvija
133 2 Laurents Rafaels Barrio
Marta Taujena
Vecrīga
Latvija
177 2 Timurs Guņins
Elizaveta Soloveja
Deju studija "7"
Latvija
193 2 Dominiks Tomass Šķērsts
Emīlija Lakutijevska
MD Dance Studio
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
CDEFG
Q
CDEFG
Ch
CDEFG
J
CDEFG
Summa
204 1 66655 56565 66555 66665 111/67
8 1 66644 65445 65655 56554 102/61
88 1 66554 56464 65554 64553 99/60
133 2 55664 44353 66563 55563 95/59
177 2 55544 55544 55554 56544 94/57
193 2 55564 44443 55554 55654 93/57
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
8 1 Darens Iliško
Viera Januškeviča
D & D
Latvija
195 1 Mārcis Grigalis
Katrīna Vilkosta
Vecrīga
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDGH
Q
ABDGH
Ch
ABDGH
J
ABDGH
Summa
8 1 56645 65645 55546 55646 103/63
195 1 65646 55545 65646 45545 101/63
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Iesācēji 2013.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
62 1 Dmitrijs Ņikišins
Kristina Bondareva
Mirada
Latvija
178 2 Dominiks Vāvers
Tīna Štrodaha
Mario
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABEFG
Q
ABEFG
Ch
ABEFG
J
ABEFG
Summa
62 1 66665 66565 55554 55564 106/65
178 2 55554 55353 66554 66655 99/61
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)

Iesācēji Čačača Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
90 1 Jānis Zariņš
Jelizaveta Ogorodņikova
Rēzekne
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ABCGH
90 1 11111
Nr Vieta Ch Summa
90 1 1 1
Ch
Nr Vieta 1
90 1 5
Kopā
Nr Vieta Ch 1 Summa
90 1 1 - 1
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Iesācēji Džaiva Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
178 1 Dominiks Vāvers
Tīna Štrodaha
Mario
Latvija
204 2 Markuss Edvards Šalajevs
Melisa Buka
MD Dance Studio
Latvija
90 3 Jānis Zariņš
Jelizaveta Ogorodņikova
Rēzekne
Latvija
88 4 Nikolajs Vilks
Jeļizaveta Zīle
MD Dance Studio
Latvija

Fināls

Nr Vieta J
ACDFH
178 1 14121
204 2 22212
90 3 33333
88 4 41444
Nr Vieta J Summa
178 1 1 1
204 2 2 2
90 3 3 3
88 4 4 4
J
Nr Vieta 1234
90 3 - - 5 -
88 4 1115
204 2 15 - -
178 1 3 - - -
Kopā
Nr Vieta J 1234 Summa
178 1 1 - - - - 1
204 2 2 - - - - 2
90 3 3 - - - - 3
88 4 4 - - - - 4
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Bērni I + II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
2 1 Arno Krists Kaktiņš
Nikola Buka
MD Dance Studio
Latvija
E4 4
120 2 Rolands Briģis
Marta Briģe
MD Dance Studio
Latvija
E4 3
192 3 Gustavs Mažuika
Marta Linda Luste
Rīgas Skolēnu pils
Latvija
E4 2
152 4 Matvejs Kauliņš
Alisa Saldugeja
D & D
Latvija
I3 2
180 5 Ričards Kotels
Adrija Kursīte
D & D
Latvija
E4 2
162 6 Kirills Zubovs
Elīna Žuravčika
Excellence
Latvija
E4 1
176 7 Kristaps Verza
Karlīna Gerharde
MD Dance Studio
Latvija
E4
E6
1
1
202 8 Francis Romanovskis
Samanta Kalniņa
Excellence
Latvija
E4 1
178 9 Dominiks Vāvers
Tīna Štrodaha
Mario
Latvija
I3 1

Fināls

Nr Vieta W
BCDEFGH
Q
BCDEFGH
Ch
BCDEFGH
J
BCDEFGH
2 1 2111152 3111131 4131161 5641261
120 2 1432211 1422212 6556256 4333144
192 3 3553323 2553325 1422435 1464625
152 4 4345535 4245554 2344543 2125453
180 5 6264464 6364463 3265322 6256536
162 6 5626646 5636646 5613614 3512312
Nr Vieta W Q Ch J Summa
2 1 1 1 1 4 7
120 2 2 2 6 3 13
192 3 3 3 3 5 14
152 4 4 4 4 2 14
180 5 5 5 2 6 18
162 6 6 6 5 1 18
W
Nr Vieta 123456
180 5 - 114/144 -
2 1 4 - - - - -
120 2 35 - - - -
192 3 - 15 - - -
152 4 - - 24/147 -
162 6 - 11237
Q
Nr Vieta 123456
180 5 - - 24/144 -
2 1 5 - - - - -
120 2 26 - - - -
192 3 - 24 - - -
152 4 - 114/147 -
162 6 - - 1237
Ch
Nr Vieta 123456
180 2 - 35 - - -
2 1 4 - - - - -
120 6 - 1114 -
192 3 134 - - -
152 4 - 136 - -
162 5 2234 - -
J
Nr Vieta 123456
180 6 - 1224 -
2 4 2334/8 - -
120 3 114/10 - - -
192 5 1224/11 - -
152 2 134/8 - - -
162 1 24 - - - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
2 1 1 1 1 4 - - - - - - 7
120 2 2 2 6 3 - - - - - - 13
192 3 3 3 3 5 - - 3 - - - 14
152 4 4 4 4 2 - - 1 - - - 14
180 5 5 5 2 6 - - - - 3 - 18
162 6 6 6 5 1 - - - - 2 - 18

1/2 fināls

Nr Vieta W
BCDEFGH
Q
BCDEFGH
Ch
BCDEFGH
J
BCDEFGH
Summa
2 1 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX -XXXXXX 27
152 2-3 XXXX-X- -XXX-XX XXXXXXX XXXXXX- 23
192 2-3 XX-XXX- XX-XXXX XX-XXXX X-XXXXX 23
120 4 X-XXX-X XXXXXXX XX-X-X- XXXX-XX 22
162 5-6 -X--XX- X-X-XX- X-X-XXX XXX-XXX 18
180 5-6 -XXXX-X -X--X-X -XXXX-X -XXXX-X 18
176 7 X-X-XXX XX-XX-- -XXXX-X XX--X-- 17
202 8 XXXX-XX X-XX-XX X-X--X- ------- 14
178 9 ------X --X---- ------- X--X-XX 6
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Bērni I + II - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
203 1 Pavels Zavadskis
Samanta Vēvere
Viva
Latvija
E6 1
2 2 Arno Krists Kaktiņš
Nikola Buka
MD Dance Studio
Latvija
E4 1
176 3 Kristaps Verza
Karlīna Gerharde
MD Dance Studio
Latvija
E4
E6
1
1

Fināls

Nr Vieta W
ACDEFGH
V
ACDEFGH
Q
ACDEFGH
Ch
ACDEFGH
R
ACDEFGH
J
ACDEFGH
203 1 1111111 1111111 1111111 1111211 1111211 1111112
2 2 2332222 2332222 2322222 2322123 3323122 3332323
176 3 3223333 3223333 3233333 3233332 2232333 2223231
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
203 1 1 1 1 1 1 1 6
2 2 2 2 2 2 2 3 13
176 3 3 3 3 3 3 2 17
W
Nr Vieta 123
2 2 - 5 -
176 3 - 27
203 1 7 - -
V
Nr Vieta 123
2 2 - 5 -
176 3 - 27
203 1 7 - -
Q
Nr Vieta 123
2 2 - 6 -
176 3 - 17
203 1 7 - -
Ch
Nr Vieta 123
2 2 15 -
176 3 - 27
203 1 6 - -
R
Nr Vieta 123
2 2 14 -
176 3 - 37
203 1 6 - -
J
Nr Vieta 123
2 3 - 27
176 2 15 -
203 1 6 - -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123 Summa
203 1 1 1 1 1 1 1 - - - 6
2 2 2 2 2 2 2 3 - - - 13
176 3 3 3 3 3 3 2 - - - 17
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Juniori I + II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
196 1 Ņikita Jefimovs
Gabriela Faltiņa
Alaudo
Latvija
E4 4
200 2 Kārlis Mārtiņš Auziņš
Elizabete Fromholde
Saltāre
Latvija
E4 3
212 3 Leons Pakalnis
Nikola Šehavcova
Aurum
Latvija
E4 2
63 4 Arnis Urbanovičs
Eva Urbanoviča
Deju studija "7"
Latvija
E4 2
167 5 Rauls Liepiņš
Laima Lība Erdmane
Mario
Latvija
E4 2
60 6 Arvis Boriss
Madara Borisa
Balvu SS
Latvija
E4 1
90 7 Jānis Zariņš
Jelizaveta Ogorodņikova
Rēzekne
Latvija
I3 1
45 8 Jānis Kārkliņš
Sintija Kalniņa
Balvu SS
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCEFGH
Q
ABCEFGH
Ch
ABCEFGH
J
ABCEFGH
196 1 1211211 2221221 3142341 3142453
200 2 4543555 5444554 1311122 1431322
212 3 2125133 1112132 2523253 2566136
63 4 3332422 3363313 5254514 5224514
167 5 6454344 6535445 4435435 4313241
60 6 5666666 4656666 6666666 6655665
Nr Vieta W Q Ch J Summa
196 1 1 2 2 3 8
200 2 5 4 1 1 11
212 3 2 1 3 5 11
63 4 3 3 5 4 15
167 5 4 5 4 2 15
60 6 6 6 6 6 24
W
Nr Vieta 123456
212 2 24 - - - -
60 6 - - - - 17
167 4 - - 15 - -
196 1 5 - - - - -
200 5 - - 137 -
63 3 - 36 - - -
Q
Nr Vieta 123456
212 1 4 - - - - -
60 6 - - - 127
167 5 - - 136 -
196 2 27 - - - -
200 4 - - - 4 - -
63 3 116 - - -
Ch
Nr Vieta 123456
212 3 - 35/12 - - -
60 6 - - - - - 7
167 4 - - 25 - -
196 2 235/10 - - -
200 1 4 - - - - -
63 5 1224 - -
J
Nr Vieta 123456
212 5 12334 -
60 6 - - - - 37
167 2 235 - - -
196 3 124 - - -
200 1 24 - - - -
63 4 1335 - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
196 1 1 2 2 3 - - - - - - 8
200 2 5 4 1 1 - 2/2 - - - - 11
212 3 2 1 3 5 - 2/3 - - - - 11
63 4 3 3 5 4 - - - 3/10 - - 15
167 5 4 5 4 2 - - - 3/10 - - 15
60 6 6 6 6 6 - - - - - - 24
Noteikumu #11, vieta:4
Nr Vieta 123456
63 4 - - - 22 - -
167 5 - - - 20 - -

1/2 fināls

Nr Vieta W
ABCEFGH
Q
ABCEFGH
Ch
ABCEFGH
J
ABCEFGH
Summa
63 1-4 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 28
167 1-4 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 28
196 1-4 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 28
200 1-4 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 28
212 5 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XX--XXX 26
60 6 XX---XX XXXX-XX X-X---- X-XX--- 15
90 7 --X-X-- ----X-- -X-X-X- -X-X-X- 9
45 8 ---X--- ------- ----X-X --X-X-X 6
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Juniori I + II - D ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
50 1 Ralfs Rozenbergs
Amēlija Grieta Strujevska
Aura
Latvija
D 1
182 2 Aleksis Latifis
Monta Leite
Rihtera deju skola
Latvija
E6 1
163 3 Roberts Briežkalns
Anželika Asafreja
Daces deju skola
Latvija
E6
E4
1
1

Fināls

Nr Vieta W
BCDEFGH
T
BCDEFGH
V
BCDEFGH
Q
BCDEFGH
50 1 1111121 1111111 1113131 1111111
182 2 2232232 2222222 2221222 2222222
163 3 3323313 3333333 3332313 3333333
Nr Vieta W T V Q Summa
50 1 1 1 1 1 4
182 2 2 2 2 2 8
163 3 3 3 3 3 12
W
Nr Vieta 123
163 3 127
182 2 - 5 -
50 1 6 - -
T
Nr Vieta 123
163 3 - - 7
182 2 - 7 -
50 1 7 - -
V
Nr Vieta 123
163 3 127
182 2 17 -
50 1 5 - -
Q
Nr Vieta 123
163 3 - - 7
182 2 - 7 -
50 1 7 - -
Kopā
Nr Vieta WTVQ 123 Summa
50 1 1 1 1 1 - - - 4
182 2 2 2 2 2 - - - 8
163 3 3 3 3 3 - - - 12
  • (B) Santa Garda (Latvija)
  • (C) Dmitrijs Morderers (Latvija)
  • (D) Valērijs Nazadze (Latvija)
  • (E) Rihards Bergs (Latvija)
  • (F) Rolands Malcāns (Latvija)
  • (G) Juris Baumanis (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Aņiščenko (Latvija)

Juniori II - C ST LK

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
170 1 Marts Arikāns
Vanessa Macāne
Deju studija "7"
Latvija
C 1
201 2 Stepans Ļebedevs
Yelyzaveta Melnikovska
Daces deju skola
Latvija
D 3
47 3 Roberts Zirnis
Milana Šabanova
Alaudo
Latvija
D 2
1 4 Valters Rozentāls
Keitija Čuprinska
Alaudo
Latvija
D 2
207 5 Aleksejs Haritonovs
Jevgenija Malahova
Elfs
Latvija
D 1
22 6 Gustavs Grabovskis
Arianna Marija Boiko
MD Dance Studio
Latvija
D 1
197 7 Maksims Namikins
Annija Pinne
Amber Jūrmala
Latvija
D 1
181 8 Ričards Zizlāns
Patrīcija Kaļķe
Amber Jūrmala
Latvija
D
E6
1
1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEFG
T
ABCDEFG
V
ABCDEFG
F
ABCDEFG
Q
ABCDEFG
170 1 1111213 3121113 1112116 1121113 1112115
201 2 2322341 1313442 2241321 2312321 2221423
47 3 5253532 2242621 4323433 3263436 3363636
1 4 4446456 6455364 6455552 4546542 4444551
207 5 6534664 5534556 5536665 5434665 5535364
22 6 3665125 4666235 3664244 6655254 6656242
Nr Vieta W T V F Q Summa
170 1 1 1 1 1 1 5
201 2 2 3 2 2 2 11
47 3 3 2 3 3 3 14
1 4 4 5 5 4 4 22
207 5 6 4 6 5.5 5 26.5
22 6 5 6 4 5.5 6 26.5
W
Nr Vieta 123456
170 1 5 - - - - -
47 3 - 24 - - -
207 6 - - 134 -
1 4 - - - 4 - -
22 5 12335 -
201 2 14 - - - -
T
Nr Vieta 123456
47 2 15 - - - -
201 3 235 - - -
170 1 4 - - - - -
207 4 - - 126 -
22 6 - 1234 -
1 5 - - 135 -
V
Nr Vieta 123456
170 1 5 - - - - -
201 2 25 - - - -
47 3 - 15 - - -
22 4 - 125 - -
207 6 - - 114 -
1 5 - 1126 -
F
Nr Vieta 123456
170 1 5 - - - - -
201 2 25 - - - -
207 5.5 - - 135/217/33
22 5.5 - 1125/217/33
47 3 - 14 - - -
1 4 - 114 - -
Q
Nr Vieta 123456
170 1 5 - - - - -
201 2 15 - - - -
22 6 - 2234 -
47 3 - - 4 - - -
1 4 1115 - -
207 5 - - 236 -
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 123456 Summa
170 1 1 1 1 1 1 - - - - - - 5
201 2 2 3 2 2 2 - - - - - - 11
47 3 3 2 3 3 3 - - - - - - 14
1 4 4 5 5 4 4 - - - - - - 22
207 5 6 4 6 5.5 5 - - - - 2/9 - 26.5
22 6 5 6 4 5.5 6 - - - - 2/9 - 26.5
Noteikumu #11, vieta:5
Nr Vieta 123456
22 6 - - - - 23 -
207 5 - - - - 25 -

1/2 fināls

Nr Vieta W
ABCDEFG
T
ABCDEFG
V
ABCDEFG
F
ABCDEFG
Q
ABCDEFG
Summa
170 1-2 XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXX- 34
201 1-2 XXX-XXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXX 34
47 3 -XXXXXX XXXXXXX XXXXX-X XXXXXXX XX--X-X 30
1 4 XX--XXX XX-XXX- XXXXXXX XXX-XX- -XX--X- 25