Mūsu Cerības 2024, 24.03.2024.

Datums 24.03.2024.
Vieta Hanzas vsk., Grostonas iela 5, Rīga
Organizators RV Studio
Atbildīgais Silvija Abramova
Galvenais tiesnesis
Kaspars Bērzups
Tiesneši
(A) Iveta Zīle (Latvija)
(B) Gatis Sevels (Latvija)
(C) Rihards Bergs (Latvija)
(D) Loreta Vainovska (Latvija)
(E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
(F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
(G) Daiga Čabovska (Latvija)
(H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)
Informātors
Viola Abramova-Mailīte
Mūzika
Uģis Putniņš
Sekretariāts
Sergejs Ļitvinovskis

Solo 2019.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
166 1 Arina Kočjuga /Cociug/ Klasika
Latvija
35 1 Sofija Gribuste Triumfs
Latvija
81 1 Jeļizaveta Buglaka Olaine
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDE
Ch
ABCDE
Summa
166 1 65666 65666 58/36
35 1 54466 55666 53/32
81 1 54565 54665 51/31
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)

Solo 2017.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
14 1 Paula Pētersone Saltāre
Latvija
170 1 Adelina Kislichenko Zaļesku deju skola
Latvija
171 1 Anna Medvecka Zaļesku deju skola
Latvija
13 1 Enija Lauka Lielupe
Latvija
57 1 Kira Kisļicina Zaļesku deju skola
Latvija
90 1 Elizabete Muravjova Aurum
Latvija
175 1 Marks Baranovičs Triumfs
Latvija
163 1 Luīze Mazkalniņa Triumfs
Latvija
133 1 Alise Petrova Zaharņova deju skola
Latvija
162 2 Kate Timofejeva Triumfs
Latvija
165 2 Elīna Cvigūne Triumfs
Latvija
131 2 Laura Rāte Vērdiņš
Latvija
6 2 Estere Zvirbule Saltāre
Latvija
148 2 Katrīna Timohina Triumfs
Latvija
173 2 Marija Dubrovska Dancers
Latvija
178 2 Kira Kravčenko T&M Dance Club
Latvija
176 2 Teona Anna Zilgalve Vērdiņš
Latvija
177 2 Jekaterina Kriveņkaja Vērdiņš
Latvija
5 2 Olga Šmite TopDance
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
DEFGH
Ch
DEFGH
Summa
14 1 56666 66666 59/36
170 1 65665 66666 58/35
171 1 66666 55666 58/35
13 1 55666 56666 57/35
57 1 66655 65666 57/35
90 1 65646 65656 55/34
175 1 66655 66545 54/33
163 1 66645 66545 53/33
133 1 56655 55655 53/31
162 2 66545 66545 52/32
165 2 66545 66545 52/32
131 2 56565 55545 51/31
6 2 55555 55655 51/30
148 2 55545 56555 50/30
173 2 55555 55545 49/30
178 2 55545 54555 48/30
176 2 54554 54545 46/28
177 2 64545 54544 46/27
5 2 64534 55535 45/28
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Solo 2016.dz.g. un jaun. - 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
180 1 Gabija Štromberga Saltāre
Latvija
88 1 Enija Kalēja Amber Jūrmala
Latvija
146 1 Simona Jansone
Latvija
157 1 Monta Semeiņikova Klasika
Latvija
150 1 Lorete Bočkāne Vērdiņš
Latvija
189 1 Emīlija Riekstiņa Saltāre
Latvija
4 2 Anna Šmite TopDance
Latvija
187 2 Una Larka Triumfs
Latvija
168 2 Elizabete Pihtina Triumfs
Latvija
188 2 Andrejs Anacko Triumfs
Latvija
9 2 Arina Kirillova Elfs
Latvija
179 2 Nikola Jurdža Triumfs
Latvija
133 2 Alise Petrova Zaharņova deju skola
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACGHD
Ch
ACGHD
Summa
180 1 56665 66665 57/35
88 1 46565 55655 52/31
146 1 65656 64346 51/31
157 1 54565 64565 51/31
150 1 56556 44556 51/30
189 1 55465 55555 50/30
4 2 43546 45656 48/29
187 2 54455 54466 48/29
168 2 44546 54556 48/28
188 2 54555 54455 47/29
9 2 43445 55456 45/27
179 2 54455 44455 45/27
133 2 54455 44345 43/26
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)

Solo 2015.dz.g. un jaun. - 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
1 1 Ketrīna Piļinoviča Klasika
Latvija
45 2 Sofija Korsaka Triumfs
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABFHE
Ch
ABFHE
Summa
1 1 65666 65566 57/35
45 2 54546 33534 42/24
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)

Solo 2015.dz.g. un jaun. - 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
174 1 Patrīcija Artējeva Saltāre
Latvija
167 1 Estere Raupa Lielupe
Latvija
191 1 Elena Suslina Dūšas Deju skola
Latvija
151 1 Evita Antonova Saltāre
Latvija
183 1 Nikol Postovyk T&M Dance Club
Latvija
169 1 Alise Geceviča Lielupe
Latvija
88 1 Enija Kalēja Amber Jūrmala
Latvija
22 1 Anastasija Hudolejeva T&M Dance Club
Latvija
181 2 Keitija Sīle Stars
Latvija
182 2 Samanta Staškeviča Stars
Latvija
144 2 Georgii Simoniia T&M Dance Club
Latvija
98 2 Oliviia Samokhvalova T&M Dance Club
Latvija
184 2 Alisa Bezyzvestnykh T&M Dance Club
Latvija
63 2 Daria Borodina T&M Dance Club
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCEFG
Ch
BCEFG
J
BCEFG
Summa
174 1 46666 56666 66666 87/54
167 1 66666 65656 65566 86/52
191 1 65666 55665 54664 81/49
151 1 45565 56566 55566 80/48
183 1 55456 55566 55666 80/48
169 1 55666 55566 53565 79/48
88 1 54556 65655 65655 79/47
22 1 54555 66665 55654 78/48
181 2 64655 64654 64654 76/46
182 2 65655 64654 63654 76/46
144 2 54565 54564 54665 75/45
98 2 54554 66655 53554 73/45
184 2 44555 45655 53655 72/44
63 2 44554 45654 43554 67/40
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)

Solo 2016.dz.g. un jaun. - 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
8 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
14 1 Paula Pētersone Saltāre
Latvija
180 1 Gabija Štromberga Saltāre
Latvija
167 1 Estere Raupa Lielupe
Latvija
11 1 Emilija Kavalera Zaļesku deju skola
Latvija
13 1 Enija Lauka Lielupe
Latvija
169 1 Alise Geceviča Lielupe
Latvija
9 1 Arina Kirillova Elfs
Latvija
189 1 Emīlija Riekstiņa Saltāre
Latvija
88 2 Enija Kalēja Amber Jūrmala
Latvija
17 2 Anastasija Bartuša D & D
Latvija
62 2 Vanesa Poltoraka D & D
Latvija
96 2 Alika Žukeviča Elfs
Latvija
125 2 Valeriia Babych TopDance
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEFH
Ch
ACEFH
J
ACEFH
Summa
8 1 66666 66666 66665 89/54
14 1 66556 66566 66666 87/53
180 1 46566 56666 66666 86/53
167 1 65565 65665 65565 82/49
11 1 64655 65555 66655 80/48
13 1 55655 65655 64655 79/47
169 1 65565 55555 54555 76/46
9 1 55564 55565 54565 76/45
189 1 45565 55565 55555 76/45
88 2 54655 45555 55555 74/45
17 2 44555 44554 45655 70/42
62 2 54555 54444 43543 64/38
96 2 33453 54463 44463 61/35
125 2 43664 43443 43543 60/36
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Solo 2013.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
172 1 Marika Petkeviča Triumfs
Latvija
60 1 Marika Jēkabsone Saltāre
Latvija
152 1 Elizabete Gasperoviča Olaine
Latvija
153 1 Marjana Simivska Triumfs
Latvija
186 1 Gvīdo Larks Triumfs
Latvija
2 2 Poļina Roguļska Triumfs
Latvija
50 2 Amalija Deņisenko Triumfs
Latvija
43 2 Anastasija Voituško Triumfs
Latvija
190 2 Vanessa Vuškāne Triumfs
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDFG
Ch
ABDFG
J
ABDFG
Summa
172 1 65666 65665 55655 83/50
60 1 55665 55555 66656 81/49
152 1 55665 55566 55566 81/48
153 1 55665 55655 55664 79/47
186 1 55655 55564 45565 76/45
2 2 54665 54654 44654 73/43
50 2 54655 54664 44564 73/43
43 2 54664 54654 44553 70/42
190 2 54654 35563 44555 69/41
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)

Solo Lēnā Valša Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
47 1 Amēlija Krivošejeva Balvu SS
Latvija
8 2 Lija Džou Dzintars
Latvija
131 3 Laura Rāte Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDGH
47 1 11212
8 2 22121
131 3 33333
Nr Vieta W Summa
47 1 1 1
8 2 2 2
131 3 3 3
W
Nr Vieta 123
8 2 25 -
47 1 3 - -
131 3 - - 5
Kopā
Nr Vieta W 123 Summa
47 1 1 - - - 1
8 2 2 - - - 2
131 3 3 - - - 3
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Solo Cha cha cha Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
8 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
22 2 Anastasija Hudolejeva T&M Dance Club
Latvija
152 3 Elizabete Gasperoviča Olaine
Latvija
183 4 Nikol Postovyk T&M Dance Club
Latvija
98 5 Oliviia Samokhvalova T&M Dance Club
Latvija
144 6 Georgii Simoniia T&M Dance Club
Latvija
184 7 Alisa Bezyzvestnykh T&M Dance Club
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ACEGH
8 1 11111
22 2 32625
152 3 23752
183 4 64436
98 5 45547
144 6 57274
184 7 76363
Nr Vieta Ch Summa
8 1 1 1
22 2 2 2
152 3 3 3
183 4 4 4
98 5 5 5
144 6 6 6
184 7 7 7
Ch
Nr Vieta 1234567
8 1 5 - - - - - -
152 3 - 23/73/74/124 -
98 5 - - - 24 - -
184 7 - - 2224 -
183 4 - - 13 - - -
22 2 - 23/73/74/125 -
144 6 - 1123 - -
Kopā
Nr Vieta Ch 1234567 Summa
8 1 1 - - - - - - - 1
22 2 2 - - - - - - - 2
152 3 3 - - - - - - - 3
183 4 4 - - - - - - - 4
98 5 5 - - - - - - - 5
144 6 6 - - - - - - - 6
184 7 7 - - - - - - - 7
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Solo Jive Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
8 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
22 2 Anastasija Hudolejeva T&M Dance Club
Latvija
144 3 Georgii Simoniia T&M Dance Club
Latvija

Fināls

Nr Vieta J
BCDEF
8 1 11111
22 2 22233
144 3 33322
Nr Vieta J Summa
8 1 1 1
22 2 2 2
144 3 3 3
J
Nr Vieta 123
8 1 5 - -
22 2 - 3 -
144 3 - 25
Kopā
Nr Vieta J 123 Summa
8 1 1 - - - 1
22 2 2 - - - 2
144 3 3 - - - 3
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)

Solo 2015.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
8 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
204 1 Anna Renge Klasika
Latvija
203 1 Amina Farzaļijeva Klasika
Latvija
220 1 Emma Kalniņa-Kalnmale Stars
Latvija
187 1 Jeļena Djeri Elfs
Latvija
174 2 Patrīcija Artējeva Saltāre
Latvija
218 2 Amēlija Lauma Šņepste Duets
Latvija
167 2 Estere Raupa Lielupe
Latvija
151 2 Evita Antonova Saltāre
Latvija
217 3 Sofija Piatsko Duets
Latvija
169 3 Alise Geceviča Lielupe
Latvija
13 3 Enija Lauka Lielupe
Latvija
216 3 Greta Kaviere Duets
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDFH
Q
ABDFH
Ch
ABDFH
J
ABDFH
Summa
8 1 66666 66566 66665 66656 117/72
204 1 66566 66566 66666 66566 117/72
203 1 66566 56556 66556 66566 113/69
220 1 56665 56654 56665 56655 109/66
187 1 64565 64565 55565 55566 105/63
174 2 65455 64555 65555 66555 103/61
218 2 55555 55565 54555 54455 98/59
167 2 64454 65454 65455 55555 97/57
151 2 54455 54455 55555 55555 96/58
217 3 55554 55455 54554 44454 92/56
169 3 55555 54454 54554 54544 92/55
13 3 54455 54454 54555 54454 91/55
216 3 44455 54554 45454 55455 91/55
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Solo 2013.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
195 1 Yelyzaveta Kulieshova X Dance
Latvija
200 1 Elizabete Šaršūne Aurum
Latvija
207 1 Katrīne Sulaine Dance4U
Latvija
202 1 Odrija Markoviča Olaine
Latvija
198 1 Aleksandra Konoda Dance4U
Latvija
208 2 Volodymyr Melnikovskyi D & D
Latvija
213 2 Dārta Jansone Saltāre
Latvija
201 2 Jekaterina Bokiša Dancers
Latvija
215 2 Darja Puļjanova Dzintarkrasts
Latvija
217 3 Sofija Piatsko Duets
Latvija
192 3 Evelīna Meļķe Olaine
Latvija
219 3 Veronika Tkachenko Duets
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACDEG
Q
ACDEG
Ch
ACDEG
J
ACDEG
Summa
195 1 66566 66666 66656 66664 116/72
200 1 64655 65656 56666 66665 112/69
207 1 45665 55665 56665 65666 110/67
202 1 65666 55655 45555 54555 103/63
198 1 55654 45654 55655 55666 103/61
208 2 65555 54556 55555 54555 100/60
213 2 55554 55554 56555 55555 99/60
201 2 64555 54555 45455 54455 95/58
215 2 44554 54545 55554 55544 92/56
217 3 45544 45444 54544 54444 86/50
192 3 44554 54544 34443 44444 82/49
219 3 33544 34544 44544 33444 78/46
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)

Solo 2011.dz.g. un jaun.

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
47 1 Amēlija Krivošejeva Balvu SS
Latvija
196 1 Arina Ribčinska Lielupe
Latvija
197 1 Anastasija Gnojevaja Ziemeļblāzma
Latvija
209 1 Elizabete Prancāne D & D
Latvija
199 2 Guna Pavlova Ziemeļblāzma
Latvija
193 2 Estere Pīra Sara
Latvija
212 2 Karina Čičiro Elfs
Latvija
206 2 Zlata Solomjanaja TopDance
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCEFG
Q
BCEFG
Ch
BCEFG
J
BCEFG
Summa
47 1 66556 66656 66656 66666 116/71
196 1 56666 66666 66565 66656 116/71
197 1 56666 56566 55666 55565 111/67
209 1 66665 66565 56566 55655 111/67
199 2 55565 56566 55566 54564 105/62
193 2 45455 45454 55555 55556 96/57
212 2 44564 44464 44564 54464 91/51
206 2 00000 00000 65556 65556 54/32
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)

Solo 6 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
196 1 Arina Ribčinska Lielupe
Latvija
206 2 Zlata Solomjanaja TopDance
Latvija
212 3 Karina Čičiro Elfs
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACDFH
V
ACDFH
Q
ACDFH
Ch
ACDFH
R
ACDFH
J
ACDFH
Summa
196 1 66666 66666 66665 66656 65655 66656 174/106
206 2 45654 45645 55656 55655 56656 55655 155/91
212 3 54564 54564 44564 44554 44554 44554 137/80
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Solo Lēnā Valša Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
209 1 Elizabete Prancāne D & D
Latvija
199 2 Guna Pavlova Ziemeļblāzma
Latvija
197 3 Anastasija Gnojevaja Ziemeļblāzma
Latvija
195 4 Yelyzaveta Kulieshova X Dance
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDEFH
209 1 11221
199 2 32412
197 3 24134
195 4 43343
Nr Vieta W Summa
209 1 1 1
199 2 2 2
197 3 3 3
195 4 4 4
W
Nr Vieta 1234
195 4 - - 3/9 -
197 3 123/6 -
199 2 13 - -
209 1 3 - - -
Kopā
Nr Vieta W 1234 Summa
209 1 1 - - - - 1
199 2 2 - - - - 2
197 3 3 - - - - 3
195 4 4 - - - - 4
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Solo Cha cha cha Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
204 1 Anna Renge Klasika
Latvija
203 2 Amina Farzaļijeva Klasika
Latvija
197 3 Anastasija Gnojevaja Ziemeļblāzma
Latvija
193 4 Estere Pīra Sara
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ACEFH
204 1 11111
203 2 32342
197 3 44223
193 4 23434
Nr Vieta Ch Summa
204 1 1 1
203 2 2 2
197 3 3 3
193 4 4 4
Ch
Nr Vieta 1234
197 3 - 23/7 -
204 1 5 - - -
203 2 - 24 -
193 4 - 13/8 -
Kopā
Nr Vieta Ch 1234 Summa
204 1 1 - - - - 1
203 2 2 - - - - 2
197 3 3 - - - - 3
193 4 4 - - - - 4
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Solo Rumba Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
205 1 Yaroslava Donchenko X Dance
Latvija
47 2 Amēlija Krivošejeva Balvu SS
Latvija
195 3 Yelyzaveta Kulieshova X Dance
Latvija
199 4 Guna Pavlova Ziemeļblāzma
Latvija
193 5 Estere Pīra Sara
Latvija

Fināls

Nr Vieta R
ABDEG
205 1 11111
47 2 22222
195 3 33334
199 4 44443
193 5 55555
Nr Vieta R Summa
205 1 1 1
47 2 2 2
195 3 3 3
199 4 4 4
193 5 5 5
R
Nr Vieta 12345
47 2 - 5 - - -
193 5 - - - - 5
205 1 5 - - - -
199 4 - - 15 -
195 3 - - 4 - -
Kopā
Nr Vieta R 12345 Summa
205 1 1 - - - - - 1
47 2 2 - - - - - 2
195 3 3 - - - - - 3
199 4 4 - - - - - 4
193 5 5 - - - - - 5
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)

Solo Ch + J Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
205 1 Yaroslava Donchenko X Dance
Latvija
8 2 Lija Džou Dzintars
Latvija
201 3 Jekaterina Bokiša Dancers
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
CEFGH
J
CEFGH
205 1 11111 12111
8 2 22222 21222
201 3 33333 33333
Nr Vieta Ch J Summa
205 1 1 1 2
8 2 2 2 4
201 3 3 3 6
Ch
Nr Vieta 123
201 3 - - 5
205 1 5 - -
8 2 - 5 -
J
Nr Vieta 123
201 3 - - 5
205 1 4 - -
8 2 15 -
Kopā
Nr Vieta ChJ 123 Summa
205 1 1 1 - - - 2
8 2 2 2 - - - 4
201 3 3 3 - - - 6
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Solo Ch + R + J Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
8 1 Lija Džou Dzintars
Latvija
206 2 Zlata Solomjanaja TopDance
Latvija
187 3 Jeļena Djeri Elfs
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ABCDE
R
ABCDE
J
ABCDE
8 1 12121 12121 12121
206 2 21313 21312 31313
187 3 33232 33233 23232
Nr Vieta Ch R J Summa
8 1 1 1 1 3
206 2 2 2 3 7
187 3 3 3 2 8
Ch
Nr Vieta 123
206 2 23 -
8 1 3 - -
187 3 - 25
R
Nr Vieta 123
206 2 24 -
8 1 3 - -
187 3 - 15
J
Nr Vieta 123
206 3 225
8 1 3 - -
187 2 - 3 -
Kopā
Nr Vieta ChRJ 123 Summa
8 1 1 1 1 - - - 3
206 2 2 2 3 - - - 7
187 3 3 3 2 - - - 8
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)

Iesācēji B/D - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
4 1 Savelijs Mihailovs
Patrīcija Prancāne
D & D
Latvija
131 1 Jurģis Uzulēns
Māra Lisenko
Latvija
6 1 Klāvs Kalniņš
Eva Čakša
Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
DEFGH
Ch
DEFGH
Summa
4 1 66665 66665 58/36
131 1 65655 66656 56/34
6 1 54534 44534 41/25
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Iesācēji 2017.dz.g. un jaun. - 1.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
2 1 Damirs Kolomicevs
Elīza Semjonova
APK Dance
Latvija
125 1 Artūrs Sergejevs
Amēlija Kalniņa
Zīle
Latvija
90 2 Jānis Barinskis
Margareta Miļūna
D & D
Latvija
22 2 Vilis Ķepīts
Paula Persa
Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCDG
Ch
ABCDG
Summa
2 1 66656 65656 57/35
125 1 65666 65665 57/35
90 2 56655 56665 55/33
22 2 34443 34454 38/23
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 2 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
9 1 Paulis Pilsums
Katrīne Paupere
Zīle
Latvija
187 1 Daniels Ivanovs
Jeļena Djeri
Elfs
Latvija
11 1 Haralds Āriņš
Šeilija Vertele
Vērdiņš
Latvija
57 2 Kristaps Maklers
Sofija Geide
Vērdiņš
Latvija
60 2 Raians Vingris
Vlada Kļimčenko
Dzintarkrasts
Latvija
62 2 Artjoms Ručins
Vlada Kļimčenko
Dzintarkrasts
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEFH
Ch
ACEFH
Summa
9 1 66666 66656 59/36
187 1 65666 66666 59/36
11 1 44555 44555 46/28
57 2 54453 44453 41/25
60 2 33453 44454 39/22
62 2 33453 44544 39/22
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
88 1 Adrians Goldbergs
Nikola Jāvalde
Latvija
9 1 Paulis Pilsums
Katrīne Paupere
Zīle
Latvija
195 2 Georgii Simoniia
Nikol Postovyk
T&M Dance Club
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDFGH
Ch
BDFGH
J
BDFGH
Summa
88 1 55666 55655 45554 77/46
9 1 55565 55555 55545 75/45
195 2 56555 55544 55644 73/43
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
14 1 Toms Namnieks
Viktorija Popova
D & D
Latvija
96 1 Oskars Deksnis
Amanda Vēze
D & D
Latvija
17 1 Edvards Lasmanis
Odrija Paule
Dūšas Deju skola
Latvija
81 1 Markuss Cicejs
Rebeka Bitāne
D & D
Latvija
43 1 Toms Namnieks
Emīlija Dekšeniece
D & D
Latvija
63 1 Markuss Cicejs
Beāte Fedotova
D & D
Latvija
1 2 Davids Kavalers
Anna Medvecka
Zaļesku deju skola
Latvija
2 2 Damirs Kolomicevs
Elīza Semjonova
APK Dance
Latvija
50 2 Edvards Greiers
Dārta Alenčika
Lielupe
Latvija
98 2 Hugo Eiduks
Alise Puzanova
Vērdiņš
Latvija
35 2 Marsels Ajupovs /Aiupov/
Alise Nagle
Duets
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABCEG
Ch
ABCEG
J
ABCEG
Summa
14 1 66666 66666 66665 89/54
96 1 56666 66665 56666 87/54
17 1 56665 55665 66666 85/51
81 1 66655 66555 66556 83/50
43 1 55555 56565 56665 80/48
63 1 55656 56656 45556 80/48
1 2 65666 54645 55555 78/47
2 2 65666 55666 34344 75/46
50 2 44555 54554 55555 71/43
98 2 55444 45554 35454 66/40
35 2 55444 44454 33343 59/34
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)

Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 4 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
50 1 Edvards Greiers
Dārta Alenčika
Lielupe
Latvija
98 2 Hugo Eiduks
Alise Puzanova
Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BCDEH
Q
BCDEH
Ch
BCDEH
J
BCDEH
Summa
50 1 55665 55566 56666 56666 112/68
98 2 54544 43443 55555 54454 87/52
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Iesācēji Cha cha cha Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
195 1 Georgii Simoniia
Nikol Postovyk
T&M Dance Club
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ABDFH
195 1 11111
Nr Vieta Ch Summa
195 1 1 1
Ch
Nr Vieta 1
195 1 5
Kopā
Nr Vieta Ch 1 Summa
195 1 1 - 1
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Bērni I + II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
150 1 Germans Mošenoks
Anna Burceva
Vērdiņš
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ACDEFGH
Q
ACDEFGH
Ch
ACDEFGH
J
ACDEFGH
150 1 1111111 1111111 1111111 1111111
Nr Vieta W Q Ch J Summa
150 1 1 1 1 1 4
W
Nr Vieta 1
150 1 7
Q
Nr Vieta 1
150 1 7
Ch
Nr Vieta 1
150 1 7
J
Nr Vieta 1
150 1 7
Kopā
Nr Vieta WQChJ 1 Summa
150 1 1 1 1 1 - 4
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Bērni E6/D

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
5 1 Joris Baniulis
Simona Jefimenkaite
Lietuva

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEFG
T
ABCDEFG
V
ABCDEFG
Q
ABCDEFG
S
ABCDEFG
Ch
ABCDEFG
R
ABCDEFG
J
ABCDEFG
5 1 1111111 1111111 1111111 1111111 1111111 1111111 1111111 1111111
Nr Vieta W T V Q S Ch R J Summa
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 8
W
Nr Vieta 1
5 1 7
T
Nr Vieta 1
5 1 7
V
Nr Vieta 1
5 1 7
Q
Nr Vieta 1
5 1 7
S
Nr Vieta 1
5 1 7
Ch
Nr Vieta 1
5 1 7
R
Nr Vieta 1
5 1 7
J
Nr Vieta 1
5 1 7
Kopā
Nr Vieta WTVQSChRJ 1 Summa
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 - 8
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. - 1.-2.līm. 3 dejas

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
166 1 Rodrigo Picka
Loreta Puriņa
Duets
Latvija
170 2 Marats Davilovs
Līna Saulīte
Tango
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABFGH
Ch
ABFGH
J
ABFGH
Summa
166 1 55656 55666 55666 83/50
170 2 55655 54555 44544 71/42
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
45 1 Olivers Kučinskis
Alise Ozoliņa
Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABDGH
Q
ABDGH
Ch
ABDGH
J
ABDGH
Summa
45 1 65666 55655 66655 66666 113/68
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Iesācēji 2013.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
152 1 Vladimirs Pilatovs
Vanesa Vucina
Balvu SS
Latvija
8 1 Jaroslavs Šumskis
Amanda Bruževica
Aura
Latvija
151 1 Martins Laurens
Efia Baranauska
Balvu SS
Latvija
144 2 Marks Bališs
Poļina Kukina
Zaļesku deju skola
Latvija
167 2 Sandris Meistars
Marta Riekstiņa
Rollo Dance Studio
Latvija
133 2 Iļja Šmagins
Anna Raubiško
Ziemeļblāzma
Latvija
45 2 Olivers Kučinskis
Alise Ozoliņa
Vērdiņš
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ACEFG
Q
ACEFG
Ch
ACEFG
J
ACEFG
Summa
152 1 66664 64665 65664 66665 111/70
8 1 55566 44666 55566 66666 110/66
151 1 45665 55656 55665 55656 107/64
144 2 65655 55554 55656 56655 105/63
167 2 55555 45654 56655 55664 102/61
133 2 65464 44354 65665 34463 93/55
45 2 55454 44464 45454 45554 90/53
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)

Iesācēji 2012.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
8 1 Jaroslavs Šumskis
Amanda Bruževica
Aura
Latvija
165 2 Dāvids Jēkabs Lembergs
Karolīna Jubele
Duets
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
BDEGH
Q
BDEGH
Ch
BDEGH
J
BDEGH
Summa
8 1 66666 56665 66665 66666 117/71
165 2 45555 45554 55555 55555 97/59
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Iesācēji 2010.dz.g. un jaun. - 2.-3.līmenis

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
148 1 Deniss Jurjāns
Viktorija Fjodorova
Balvu SS
Latvija
168 2 Alberts Meistars
Nora Mahte
Rollo Dance Studio
Latvija
173 3 Jurijs Keda
Kristina Matuševska
Dzintarkrasts
Latvija

Fināls

Nr Vieta W
ABEFH
Q
ABEFH
Ch
ABEFH
J
ABEFH
Summa
148 1 65665 65665 66666 66656 115/70
168 2 55554 54554 55555 55554 96/59
173 3 44454 44453 45554 44454 85/50
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Iesācēji Cha cha cha Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
167 1 Sandris Meistars
Marta Riekstiņa
Rollo Dance Studio
Latvija
133 2 Iļja Šmagins
Anna Raubiško
Ziemeļblāzma
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ACDEG
167 1 11111
133 2 22222
Nr Vieta Ch Summa
167 1 1 1
133 2 2 2
Ch
Nr Vieta 12
167 1 5 -
133 2 - 5
Kopā
Nr Vieta Ch 12 Summa
167 1 1 - - 1
133 2 2 - - 2
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)

Bērni II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
146 1 Gothards Rudusāns
Alīna Bortkeviča
Lielupe
Latvija
E4 3
169 2 Artūrs Bībers
Elza Sevele
Aurum
Latvija
I3 2
183 3 Haralds Greiers
Beatrise Krastiņa
Lielupe
Latvija
E4 2
62 4 Sandijs Gusts Druseiks
Marta Milgrāve
Rollo Dance Studio
Latvija
E4 1
150 5 Germans Mošenoks
Anna Burceva
Vērdiņš
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ACDEFGH
Q
ACDEFGH
Ch
ACDEFGH
J
ACDEFGH
146 1 1122331 1122231 1221211 1221211
169 2 2213124 4213123 3112133 3112142
183 3 3331412 2331312 2333324 2433324
62 4 4554543 3554544 4445545 4344433
150 5 5445255 5445455 5554452 5555555
Nr Vieta W Q Ch J Summa
146 1 1 1 1 1 4
169 2 2 3 2 2 9
183 3 3 2 3 3 11
62 4 4 4 4 4 16
150 5 5 5 5 5 20
W
Nr Vieta 12345
169 2 25/8 - - -
62 4 - - 14 -
146 1 35/7 - - -
150 5 - 1137
183 3 236 - -
Q
Nr Vieta 12345
169 3 24/66 - -
62 4 - - 14 -
146 1 36 - - -
150 5 - - - 37
183 2 24/67 - -
Ch
Nr Vieta 12345
169 2 34 - - -
62 4 - - - 4 -
146 1 4 - - - -
150 5 - 1137
183 3 - 26 - -
J
Nr Vieta 12345
169 2 35 - - -
62 4 - - 37 -
146 1 4 - - - -
150 5 - - - - 7
183 3 - 25 - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 12345 Summa
146 1 1 1 1 1 - - - - - 4
169 2 2 3 2 2 - - - - - 9
183 3 3 2 3 3 - - - - - 11
62 4 4 4 4 4 - - - - - 16
150 5 5 5 5 5 - - - - - 20
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Juniori I - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
171 1 Leons Pakalnis
Nikola Šehavcova
Aurum
Latvija
E4 4
163 2 Mairis Ančs
Valērija Aleksejeva
Balvu SS
Latvija
E4 3
153 3 Aleksandrs Solomevičs
Eva Demidova
TopDance
Latvija
E4 2
157 4 Reinis Logins
Amēlija Krivošejeva
Balvu SS
Latvija
E4 2
196 5 Kārlis Mārtiņš Auziņš
Elizabete Fromholde
Saltāre
Latvija
E4 2
162 6 Markuss Bukšs
Elīna Locāne
Balvu SS
Latvija
E4 1
197 7 Nikita Koleda
Agnese Vilne
Tango
Latvija
E4 1
47 8 Ralfs Zommers
Nellija Nikolajeva
Olaine
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCEFGH
Q
ABCEFGH
Ch
ABCEFGH
J
ABCEFGH
171 1 2143133 2143122 3144264 1144256
163 2 1221545 1231543 4361546 3221535
153 3 6552626 6462634 6222612 6332322
157 4 5615311 4515411 1433321 4453613
196 5 3434252 3324256 2615455 2515464
162 6 4366464 5656365 5556133 5666141
Nr Vieta W Q Ch J Summa
171 1 2 1 3 3 9
163 2 1 2 4 2 9
153 3 6 5 1 1 13
157 4 3 4 2 4 13
196 5 4 3 5.5 5 17.5
162 6 5 6 5.5 6 22.5
W
Nr Vieta 123456
153 6 - 2224 -
171 2 236 - - -
157 3 334/6 - - -
163 1 24 - - - -
196 4 - 24/10 - - -
162 5 - - 14 - -
Q
Nr Vieta 123456
153 5 - 124 - -
171 1 25 - - - -
157 4 3335 - -
163 2 235 - - -
196 3 - 24 - - -
162 6 - - 114 -
Ch
Nr Vieta 123456
153 1 15 - - - -
171 3 1236 - -
157 2 236 - - -
163 4 1124 - -
196 5.5 12236/227/28
162 5.5 11336/227/28
J
Nr Vieta 123456
153 1 - 36 - - -
171 3 2335/12 - -
157 4 1135/15 - -
163 2 135 - - -
196 5 1224 - -
162 6 22234 -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
171 1 2 1 3 3 1/1 - - - - - 9
163 2 1 2 4 2 1/1 - - - - - 9
153 3 6 5 1 1 - - 2/2 - - - 13
157 4 3 4 2 4 - - 2/5 - - - 13
196 5 4 3 5.5 5 - - - - - - 17.5
162 6 5 6 5.5 6 - - - - - - 22.5
Noteikumu #11, vieta:1
Nr Vieta 123456
163 2 61116 - - -
171 1 71318 - - -

1/2 fināls

Nr Vieta W
ABCEFGH
Q
ABCEFGH
Ch
ABCEFGH
J
ABCEFGH
Summa
171 1 XXXXXXX XXXX-XX XXXXX-X XXXXXXX 26
163 2 XX-X-XX XXXXXXX XXXX-XX XXXXXXX 25
196 3 XXXXX-X XXX-X-X XXX-XXX XXXXX-X 23
157 4-5 X-X-XXX XX-XXXX XX-XXXX XX-X-XX 22
162 4-5 XXXXX-X X-X-X-X X-XXXXX X-XXXXX 22
153 6 -XXX-X- XXXX-X- XXXX-XX XXX-XX- 20
197 7 XXXXXX- -XXXXX- -XXXX-- --XXX-X 19
47 8 ----XXX ---XXXX ----XX- -X---X- 11
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Bērni I + II - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
146 1 Gothards Rudusāns
Alīna Bortkeviča
Lielupe
Latvija
E4 1
183 2 Haralds Greiers
Beatrise Krastiņa
Lielupe
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCEFGH
V
ABCEFGH
Q
ABCEFGH
Ch
ABCEFGH
R
ABCEFGH
J
ABCEFGH
146 1 1211122 1111111 2211221 1111111 1111111 1112111
183 2 2122211 2222222 1122112 2222222 2222222 2221222
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
146 1 1 1 2 1 1 1 7
183 2 2 2 1 2 2 2 11
W
Nr Vieta 12
146 1 4 -
183 2 37
V
Nr Vieta 12
146 1 7 -
183 2 - 7
Q
Nr Vieta 12
146 2 37
183 1 4 -
Ch
Nr Vieta 12
146 1 7 -
183 2 - 7
R
Nr Vieta 12
146 1 7 -
183 2 - 7
J
Nr Vieta 12
146 1 6 -
183 2 17
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 12 Summa
146 1 1 1 2 1 1 1 - - 7
183 2 2 2 1 2 2 2 - - 11
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Juniori I + II - E4

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
171 1 Leons Pakalnis
Nikola Šehavcova
Aurum
Latvija
E4 3
163 2 Mairis Ančs
Valērija Aleksejeva
Balvu SS
Latvija
E4 2
157 3 Reinis Logins
Amēlija Krivošejeva
Balvu SS
Latvija
E4 2
196 4 Kārlis Mārtiņš Auziņš
Elizabete Fromholde
Saltāre
Latvija
E4 1
162 5 Markuss Bukšs
Elīna Locāne
Balvu SS
Latvija
E4 1
90 6 Arvis Boriss
Madara Borisa
Balvu SS
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABDEFGH
Q
ABDEFGH
Ch
ABDEFGH
J
ABDEFGH
171 1 2112122 2111111 1112252 1111245
163 2 1421533 1322225 3441335 2432312
157 3 4353311 4533533 4323423 4323534
196 4 3244444 3254444 2235544 3246453
162 5 5535255 5445352 5566111 5555121
90 6 6666666 6666666 6654666 6664666
Nr Vieta W Q Ch J Summa
171 1 1 1 1 1 4
163 2 2 2 3 2 9
157 3 3 3 2 3 11
196 4 4 4 4 4 16
162 5 5 5 5 5 20
90 6 6 6 6 6 24
W
Nr Vieta 123456
171 1 37 - - - -
90 6 - - - - - 7
157 3 225/11 - - -
163 2 235/10 - - -
162 5 - 1227 -
196 4 - 127 - -
Q
Nr Vieta 123456
171 1 6 - - - - -
90 6 - - - - - 7
157 3 - - 4 - - -
163 2 15 - - - -
162 5 - 124 - -
196 4 - 126 - -
Ch
Nr Vieta 123456
171 1 36 - - - -
90 6 - - - 127
157 2 - 25 - - -
163 3 114 - - -
162 5 33335 -
196 4 - 235 - -
J
Nr Vieta 123456
171 1 4 - - - - -
90 6 - - - 117
157 3 - 14 - - -
163 2 14 - - - -
162 5 23337 -
196 4 - 135 - -
Kopā
Nr Vieta WQChJ 123456 Summa
171 1 1 1 1 1 - - - - - - 4
163 2 2 2 3 2 - - - - - - 9
157 3 3 3 2 3 - - - - - - 11
196 4 4 4 4 4 - - - - - - 16
162 5 5 5 5 5 - - - - - - 20
90 6 6 6 6 6 - - - - - - 24
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Juniori I - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
11 1 Roberts Osokins
Elīza Makrecka
Lielupe
Latvija
E6 1
47 2 Robins Resnis
Yaroslava Donchenko
X Dance
Latvija
E4
E6
4
1
165 3 Roberts Zuters
Emīlija Andersone
Zīle
Latvija
E6 1
163 4 Mairis Ančs
Valērija Aleksejeva
Balvu SS
Latvija
E4 1
153 5 Aleksandrs Solomevičs
Eva Demidova
TopDance
Latvija
E4 1
162 6 Markuss Bukšs
Elīna Locāne
Balvu SS
Latvija
E4 1

Fināls

Nr Vieta W
ABCDEGH
V
ABCDEGH
Q
ABCDEGH
Ch
ABCDEGH
R
ABCDEGH
J
ABCDEGH
11 1 2432312 2332112 2432122 1232111 1233211 2125111
47 2 3121221 3121321 3121311 3121433 3121425 4231333
165 3 1214143 1213233 1213233 2313225 2512132 1312222
163 4 4343454 4444444 4344444 4555356 4365346 3454446
153 5 5555536 6566566 6556566 6444562 6444553 6543565
162 6 6666665 5655655 5665655 5666644 5656664 5666654
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
11 1 3 2 2 1 1 1 10
47 2 1 1 1 3 3 3 12
165 3 2 3 3 2 2 2 14
163 4 4 4 4 5 4 4 25
153 5 5 6 6 4 5 5 31
162 6 6 5 5 6 6 6 34
W
Nr Vieta 123456
153 5 - - 116 -
162 6 - - - - 17
47 1 36 - - - -
165 2 34/5 - - - -
163 4 - - 26 - -
11 3 14/7 - - - -
V
Nr Vieta 123456
153 6 - - - - 27
165 3 24 - - - -
162 5 - - - - 5 -
11 2 25/8 - - - -
47 1 35/7 - - - -
163 4 - - - 7 - -
Q
Nr Vieta 123456
47 1 4 - - - - -
153 6 - - - - 37
162 5 - - - - 4 -
165 3 24 - - - -
11 2 15 - - - -
163 4 - - 17 - -
Ch
Nr Vieta 123456
47 3 236 - - -
162 6 - - - 237
11 1 4 - - - - -
163 5 - - 126 -
153 4 - 114 - -
165 2 14 - - - -
R
Nr Vieta 123456
153 5 - - 14/15 - -
162 6 - - - 137
163 4 - - 24/14 - -
47 3 24 - - - -
11 1 35/7 - - - -
165 2 25/8 - - - -
J
Nr Vieta 123456
165 2 26 - - - -
47 3 126 - - -
163 4 - - 15 - -
153 5 - - 125 -
162 6 - - - 137
11 1 4 - - - - -
Kopā
Nr Vieta WVQChRJ 123456 Summa
11 1 3 2 2 1 1 1 - - - - - - 10
47 2 1 1 1 3 3 3 - - - - - - 12
165 3 2 3 3 2 2 2 - - - - - - 14
163 4 4 4 4 5 4 4 - - - - - - 25
153 5 5 6 6 4 5 5 - - - - - - 31
162 6 6 5 5 6 6 6 - - - - - - 34
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Juniori II + Jaunieši - D LA

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
131 1 Edvards Pavļenko
Sofja Pekareva
RV Studio
Latvija
D 1
197 2 Kristers Grigorjevs
Aiga Liberte
Olaine
Latvija
E6 1
195 3 Sebastians Rudusāns
Patrīcija Krasnova
Lielupe
Latvija
E6
E4
1
1

Fināls

Nr Vieta S
ABCDEFH
Ch
ABCDEFH
R
ABCDEFH
J
ABCDEFH
131 1 1111111 1111131 1111111 2311222
197 2 2232222 2332222 2333233 1133113
195 3 3323333 3223313 3222322 3222331
Nr Vieta S Ch R J Summa
131 1 1 1 1 2 5
197 2 2 2 3 1 8
195 3 3 3 2 3 11
S
Nr Vieta 123
197 2 - 6 -
131 1 7 - -
195 3 - 17
Ch
Nr Vieta 123
197 2 - 5 -
131 1 6 - -
195 3 137
R
Nr Vieta 123
197 3 - 27
131 1 7 - -
195 2 - 5 -
J
Nr Vieta 123
197 1 4 - -
131 2 26 -
195 3 14 -
Kopā
Nr Vieta SChRJ 123 Summa
131 1 1 1 1 2 - - - 5
197 2 2 2 3 1 - - - 8
195 3 3 3 2 3 - - - 11
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Juniori II + Jaunieši - DC ST

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
98 1 Toms Mirķis
Laura Sermola
Stars
Latvija
D 1
131 2 Edvards Pavļenko
Sofja Pekareva
RV Studio
Latvija
D 1

Fināls

Nr Vieta W
ACDEFGH
T
ACDEFGH
V
ACDEFGH
F
ACDEFGH
Q
ACDEFGH
98 1 2211112 2211112 2211222 2211212 1211121
131 2 1122221 1122221 1122111 1122121 2122212
Nr Vieta W T V F Q Summa
98 1 1 1 2 2 1 7
131 2 2 2 1 1 2 8
W
Nr Vieta 12
98 1 4 -
131 2 37
T
Nr Vieta 12
98 1 4 -
131 2 37
V
Nr Vieta 12
98 2 27
131 1 5 -
F
Nr Vieta 12
98 2 37
131 1 4 -
Q
Nr Vieta 12
98 1 5 -
131 2 27
Kopā
Nr Vieta WTVFQ 12 Summa
98 1 1 1 2 2 1 - - 7
131 2 2 2 1 1 2 - - 8
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (C) Rihards Bergs (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (F) Vitālijs Sidaravičus (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)
  • (H) Aleksandrs Ļatijevs (Latvija)

Bērni + Juniori I Ch Kauss

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs
171 1 Leons Pakalnis
Nikola Šehavcova
Aurum
Latvija

Fināls

Nr Vieta Ch
ABDEG
171 1 11111
Nr Vieta Ch Summa
171 1 1 1
Ch
Nr Vieta 1
171 1 5
Kopā
Nr Vieta Ch 1 Summa
171 1 1 - 1
  • (A) Iveta Zīle (Latvija)
  • (B) Gatis Sevels (Latvija)
  • (D) Loreta Vainovska (Latvija)
  • (E) Jekaterina Pihtina (Latvija)
  • (G) Daiga Čabovska (Latvija)

Juniori I + II - E6

Rezultāts

Nr Vieta Vārds, uzvārds Klubs Klase Punkti
197 1 Kristers Grigorjevs
Aiga Liberte
Olaine
Latvija
E6 3
165 2 Roberts Zuters
Emīlija Andersone
Zīle
Latvija
E6 2
177 3 Semjons Soboļevs
Kamile Kumancova
Elfs
Latvija
E6 2
88 4 Tomass Šmits
Elīna Ābele
Saltāre
Latvija
E6
I
1
3
63 5 Renārs Eihmanis
Sofja Oļeiņikova
Duets
Latvija
E6
E4
1
1
81 6 Edvards Rinmanis
Daniela Ešmite
Saltāre
Latvija
E4
I
1
1

Fināls

Nr Vieta W
BCDEFGH
V
BCDEFGH
Q
BCDEFGH
Ch
BCDEFGH
R
BCDEFGH
J
BCDEFGH
197 1 1411513 1411514 1511513 1222524 1421514 1522524
165 2 4152332 6152343 5153331 2111311 3112421 2111341
177 3 2224264 2235122 2334244 5446253 2233142 3333253
88 4 5335121 3323231 3222122 4333162 5346253 5246132
63 5 6663446 5666456 6666455 3654435 4654336 4654415
81 6 3546655 4544665 4445666 6565646 6565665 6465666
Nr Vieta W V Q Ch R J Summa
197 1 1 1 1 2 2 2 9
165 2 4 4 3 1 1 1 14
177 3 2 2 4 4 3 3 18
88 4 3 3 2 3 4 4 19
63 5 6 6 6 5 5 5 33
81 6 5 5 5 6 6 6 33
W
Nr Vieta 123456
197 1 4 - - - - -
63 6 - - 1337
88 3 235/10 - - -
81 5 - - 125 -
177 2 - 4 - - - -
165 4 135/11 - - -
V
Nr Vieta 123456
63 6 - - - 137
81 5 - - - 35 -
197 1 4 - - - - -
177 2 15 - - - -
88 3 137 - - -
165 4 124 - - -