LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Dzintarjūra 2024

Datums
20. aprīlis
Reģ. termiņš
līdz 18. aprīlis, 2024
Personas
Vito Feldmanis (galvenais tiesnesis)
Vilmārs Ivuškāns (atbildīgā persona)
Adrese
Rīgas 49. vsk. sporta kompleksā
Kr. Valdemāra iela 65
Rīga
Latvia
Dokumenti
Dzintarjūra (LV)
pievienots: 11. marts
Dzintarjura (EN)
pievienots: 12. marts
Kopā reģ. 72
Reģistrācija
Kauss

Kausi: Jun II/Jaunieši D ST, LA

Grupa Dz.gads Daudz.
Solo 2017.dz.g. un jaun. (W,Ch) 2017-2022 1
Solo 2016.dz.g. un jaun. (W,Ch) 2016-2022 0
Solo 2015.dz.g. un jaun. (W,Ch) 2015-2022 0
Solo 2015.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2015-2022 0
Solo 2016.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2016-2022 0
Solo W Kauss - 1
Solo Ch Kauss - 1
Solo J Kauss - 1

Grupa Dz.gads Daudz.
Solo 2015.dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2015-2022 5
Solo 2013.dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2013-2022 2
Solo 2011.dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2011-2022 0
Solo 6 dejas (W,V,Q,Ch,R,J) - 2
Solo LA Kauss (Ch,R,J) - 3
Solo W Kauss - 2
Solo Ch Kauss - 5
Solo R Kauss - 3
Solo J Kauss - 4

Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2018.dz.g. un jaun. 1.līmenis (W,Ch) 2018-2022 I 2
Iesācēji 2017.dz.g. un jaun. 1.līmenis (W,Ch) 2017-2022 I 1
Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch) 2015-2022 I,I2 0
Iesācēji Ch Kauss - 2
Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2016-2022 I,I2 2
Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Q,Ch,J) 2015-2022 I,I2 0
Bērni II E4 2013-2014 E4 2
Juniori I E4 2011-2012 E4 2

Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2014-2022 I,I2 1
Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Q,Ch,J) 2014-2022 I,I2 1
Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2015-2022 I2,I3 1
Iesācēji 2013.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2013-2022 I2,I3 1
Iesācēji Ch Kauss - 0
Iesācēji J Kauss - 0
Bērni I+II E4 2013-2021 E4 3
Juniori I+II E4 2009-2012 E4 2

Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Bērni II + Juniori I E6 2011-2014 E6 0
Juniori I+II E6 2009-2012 E6 1
Juniori II + Jaunieši D ST LK 2006-2010 D 2
Juniori II + Jaunieši D/C ST 2006-2010 C,D 2
Jaunieši + Pieaugušie CBA ST 1924-2008 A,B,C 4

Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Juniori II + Jaunieši D LA LK 2006-2010 D 2
Jaunieši + Pieaugušie D/C LA 1924-2008 C,D 1
Jaunieši + Pieaugušie CBA LA 1924-2008 A,B,C 7
Seniori III+IV ST 1924-1974 3