LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Jaunmārupe 2024

Datums
18. - 19. maijs, 2024
Reģ. termiņš
līdz 15. maijs, 2024
Personas
Kristaps Cīrulis (atbildīgā persona)
Ligita Rihtere (atbildīgā persona)
Egils Šmagris (galvenais tiesnesis)
Aleksandrs Guļko (galvenais tiesnesis)
Santa Garda (atbildīgā persona)
Klubi
Adrese
Jaunmārupes pamatskolā
Mazcenu aleja 4a
Jaunmārupe
Latvia
Dokumenti
Jaunmārupe 2024 (LV)
atjaunināts: 20. marts
Jaunmārupe 2024 (EN)
pievienots: 20. marts
Kopā reģ. 38
Reģistrācija
Kauss
Reitings

Kausi: Jun II C ST, LA, B II E6, B II E4

Sestdiena, 18. maijs, 2024


Grupa Dz.gads Daudz.
Solo Iesācēji 2017.dz.g. un jaun. 1.līmenis (W,Ch) 2017-2022 0
Solo Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. 1.līmenis (W,Ch) 2016-2022 0
Solo 2015.dz.g. un jaun. (W,Ch,J) 2015-2022 1
Solo 2014.dz.g. un jaun. (W,Ch,J) 2014-2022 1
Solo 2013.dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2013-2022 1
Solo 2011.dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2011-2022 0
Solo W Kauss - 1
Solo Ch Kauss - 1
Solo J Kauss - 1

Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Solo Bērnudārzs 1.līmenis (W,Ch) - 0
Iesācēji Bērnudārzs 1.līmenis (W,Ch) - I 0
Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. 1.līmenis (W,Ch) 2016-2022 I 0
Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. 1.līmenis (W,Ch) 2015-2022 I 0
Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2014-2022 I,I2 0
Iesācēji 2013.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2013-2022 I,I2 0
Iesācēji Ch Kauss - 0
Juniori I+II E4 2009-2012 E4 1

Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2017.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2017-2022 I,I2 0
Juniori I+II E6 2009-2012 E6 1
Jaunieši C/B LA 2006-2008 B,C 1
Seniori III+IV LA LR 1924-1974 1
Seniori V ST LR 1924-1954 0

Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2016-2022 I,I2 0
Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2015-2022 I,I2 0
Bērni ST LR 2013-2021 2
Juniori I LA LR 2011-2012 0
Juniori II C LA LK 2009-2010 C 0

Grupa Dz.gads Daudz.
Seniori I ST LR 1924-1994 2
Seniori II ST LR 1924-1984 0
Jaunieši LA LR 2006-2008 1
Juniori II LA LR 2009-2010 1
Pieaugušie ST LR 1924-2005 1

Svētdiena, 19. maijs, 2024


Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Solo 2017.dz.g. un jaun. (W,Ch) 2017-2022 0
Solo 2016.dz.g. un jaun. (W,Ch,J) 2016-2022 1
Solo 2015.dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2015-2022 1
Solo 2013.dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2013-2022 1
Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2016-2022 I2,I3 0
Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2015-2022 I2,I3 0
Bērni I E4 2015-2021 E4 0
Iesācēji Ch Kauss - 0

Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2013.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2013-2022 I,I2 0
Iesācēji 2013.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2013-2022 I2,I3 0
Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2014-2022 I2,I3 0
Iesācēji J Kauss - 0
Bērni II E4 LK 2013-2014 E4 3
Juniori II D ST 2009-2010 D 0

Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Bērni E6 LK 2013-2021 E6 2
Juniori II D LA 2009-2010 D 0
Hobby ST (W,T,V,Q) - 1
Seniori III ST LR 1924-1974 0
Seniori IV ST LR 1924-1964 2
Hobby LA (S,Ch,R,J) - 0

Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2017.dz.g. un jaun. 1.līmenis (W,Ch,J) 2017-2022 I 0
Bērni LA LR 2013-2021 4
Juniori I ST LR 2011-2012 0
Juniori II C ST LK 2009-2010 C 0
Jaunieši C/B ST 2006-2008 B,C 1

Grupa Dz.gads Daudz.
Seniori I LA LR 1924-1994 1
Seniori II LA LR 1924-1984 0
Juniori II ST LR 2009-2010 1
Jaunieši ST LR 2006-2008 0
Pieaugušie LA LR 1924-2005 3