LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Meistara kauss

Datums
15. oktobris
Reģ. termiņš
līdz 13. oktobris, 2022
Personas
Klubi
Adrese
Hanzas v-skola
Grostonas iela 5
Rīga
Latvia
Dokumenti
Meistara Kauss 2022 (LV)
atjaunināts: 13. oktobris
Kopā reģ. 251
Rezultāti

Reģistrācija: 8:30-9:30, Sākums: 10:00
Grupa Dz.gads Daudz.
Meitenes solo 2016. dz.g. un jaun. (W,Ch) 2016-2020 10
Meitenes solo 2014. dz.g. un jaun. (W,Ch,J) 2014-2020 23
Meitenes solo 2012. dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2012-2020 21
Meitenes solo 2010. dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2010-2020 9
Meitenes solo 2009. dz.g. un jaun. (W,V,Q,Ch,R,J) 2009-2020 9
Meitenes solo 8 dejas (W,T,V,Q,S,Ch,R,J) - 6
Meitenes solo Cha cha cha Kauss - 18
Meitenes solo Samba Kauss - 13

Reģistrācija: 10:30-11:30, Sākums: 12:00
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2015. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch) 2015-2020 I,I2 11
Iesācēji 2014. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2014-2020 I,I2 11
Iesācēji 2012. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2012-2020 I,I2 6
Iesācēji 2011. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch) 2011-2020 I,I2 3
Iesācēji 2010. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2010-2020 I,I2 2
Iesācēji Cha cha cha Kauss - 7
Juniori I E4 2009-2010 E4 5

Reģistrācija: 12:00-13:00, Sākums: 13:30
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2016. dz.g. un jaun. 1.līmenis (W,Ch) 2016-2020 I 5
Iesācēji 2014. dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2014-2020 I2,I3 6
Iesācēji 2012. dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2012-2020 I2,I3 5
Iesācēji 2010. dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2010-2020 I2,I3 5
Juniori I+II E6 2007-2010 E6 11
Juniori II + Jaunieši E4 2004-2008 E4 1

Reģistrācija: 13:30-14:30, Sākums: 15:00
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Bērni I E4 2013-2019 E4 8
Bērni II E4 2011-2012 E4 10
Juniori I D LA 2009-2010 D 7
Juniori II + Jaunieši E6 2004-2008 E6 1

Reģistrācija: 14:45-15:45, Sākums: 16:15
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Bērni E6 2011-2019 E6 7
Juniori I D ST 2009-2010 D 4
Juniori I+II LA 2007-2010 0
Juniori II + Jaunieši D ST 2004-2008 D 5
U21 ST 2002-2006 2
Seniori I+II ST 1922-1992 2
Seniori III+IV LA 1922-1972 1

Reģistrācija: 16:15-17:15, Sākums: 17:45
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Bērni 6 dejas 2011-2019 4
Juniori I+II ST 2007-2010 0
Juniori II + Jaunieši D LA 2004-2008 D 5
U21 LA 2002-2006 4
Seniori I+II LA 1922-1992 0
Seniori III+IV ST 1922-1972 4