LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J)
Mirada Kauss 2023

# Vārdi Valsts Klubs
1. Aleks Nikolajevs / Eļza Smirnova Latvia Dancers
2. Audris Garklāvs / Alise Reksne Latvia DANCE MASTERS
3. Olivers Šipkēvics / Marta Paula Pūce Latvia Daces deju skola
4. Martins Anševics / Anastasija Šuņina Latvia Daces deju skola
5. Daniils Babičs / Amēlija Vihristjuka Latvia Mirada
6. Daniils Babičs / Anna Sokolova Latvia Mirada
7. Daniils Babičs / Karolīna Baltrašjuna Latvia Mirada
8. Nikolajs Veinbergs / Elena Veinberga Latvia Mirada
9. Daniils Surmenko / Anna Sokolovska Latvia Mirada
10. Dmitrijs Ņikišins / Kristina Bondareva Latvia Mirada
11. Dmitrijs Ņikišins / Margarita Ajšpure Latvia Mirada
12. Olegs Morozovs / Valērija Borisova Latvia Mirada
13. Olegs Morozovs / Liana Medvedeva Latvia Mirada
14. Davids Ivanovs / Viktorija Jakovčika Latvia Mirada
15. Pēteris Gaišonoks / Melisa Kolosova Latvia MD Dance Studio
16. Adrians Madelāns / Evelīna Geduševa Latvia Zaharņova deju skola
17. Artūrs Bībers / Elza Sevele Latvia Aurum
18. Haralds Baroniņš / Estere Cine Latvia Smolko deju studija
19. Aleksandrs Kvitka / Paula Oleiņičenko Latvia Mirada
20. Germans Mošenoks / Anna Burceva Latvia Vērdiņš
21. Marks Ķirķis / Elza Andersone Latvia Vērdiņš
22. Kaspars Ragaušs / Ance Pastare Latvia Zaharņova deju skola
23. Olivers Čužinskis / Sofija Prohorova Latvia Lielupe
24. Maksims Krivuņecs / Marjana Lazorkina Latvia Aurum
25. Anastasijs Lisovskis / Olivija Gutmane Latvia Esperanza
26. Eriks Tarasovs / Sabīne Borodavko Latvia Esperanza
27. Eriks Tarasovs / Alisija Smirnova Latvia Esperanza
28. Fjodors Kļučenko / Margarita Žeļezņakova Latvia Esperanza
29. Kims Brencis / Uļjana Kļimčenko Latvia Esperanza
30. Nikita Ivanovs / Alisija Smirnova Latvia Esperanza
31. Mārcis Grigalis / Katrīna Vilkosta Latvia Vecrīga
32. Daniels Kristofers Guzariks / Emīlija Ungure Latvia Duets
33. Alekss Kadeks / Marta Rozīte Latvia Aura
34. Alekss Kadeks / Beatrise Vecbrāle Latvia Aura
35. Olivers Čužinskis / Evelīna Ozola Latvia Lielupe
36. Arsenijs Lastovka / Aliana Brazdetskaya Latvia Duets
37. Armands Ružinskis / Kate Krūmiņa Latvia D & D
38. Haralds Pūce / Yelizaveta Shekhovtsova Latvia D & D
Reģistrācija ir pabeigta
Skatīt notikumu

Reģistrācija: 8:30-9:15, Sākums: 10:00

Reģistrācija: 10:30-11:15, Sākums: 12:00

Reģistrācija: 12:15-13:00, Sākums: 13:45

Reģistrācija: 14:15-15:00, Sākums: 15:45

Reģistrācija: 15:45-16:30, Sākums: 17:15

Reģistrācija: 18:45-19:00, Sākums: 19:45