LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Par dejotājiem kļūst, ne piedzimst.

/ Mihails Barišņikovs /

Rezultāti

02.-04.12.2022. WDSF Rimini – Italy

WDSF World Championship Senior II Standard (88) 2. Gatis Simsons – Julija Simsone 21.-22. Uldis Thomas Shimens – Una Klapkalne

WDSF World Championship Adult Standard (59) 5. Vadim Shurin – Anastasia Meshkova 17. Romans Dobrecovs – Violetta Levchenko

WDSF World Championship Youth Latin (60)

9. Artemijs Plakitins – Nelly Vorobjova 28.-29. Daniils Ternoviks – Sindija – Granta

WDSF PD Championship Adult Standard (17) 2. Edgars Linis – Eliza Line

WDSF World Open (new series) Adult Latin (43) 21.-24. Daniils Ternoviks – Sindija – Granta

WDSF Open Youth Standard (21) 6. Reinis Lidaka – Marta Aleksandra Palmbaha

WDSF Open Senior II Standard (36) 7. Uldis Thomas Shimens – Una Klapkalne

WDSF Open Junior II Standard (12) 4. Rudolfs Dreiblathens – Karalina Valdmane

WDSF Open Junior II Latin (18) 16. Rudolfs Dreiblathens – Karalina Valdmane

03.12.2022. WDSF Vilnius – Lithuania

WDSF Open Youth Latin (16) 5. Haralds Baltalksnis – Estere Ruja

WDSF Open Junior II Latin (15) 9. Armands Goldbergs – Anastasija Cernigova 10. Haralds Baltalksnis – Estere Ruja

WDSF Open Junior I Latin (16) 1. Jegors Prokins – Polina Karimova 4. Daniils Isajevs – Alona Ivanova 6. Romans Bogdanovs – Patricija Paula Vindele 7. Kristers Margers Katins – Kate Bobriseva 10. Aleksejs Scerbakovs – Vladislava Grigalcuka

WDSF Open Adult Latin (16) 1.Leonards Petkevics – Anastasija Onufrijeva

WDSF Open Youth Standard (12) 1.Ernests Aksels Dimants – Marija Pascenko

3. Aleksejs Gutenko – Dana Kristiana Jerumane 4. Klavs Kokins – Keita Karolina Dimante

WDSF Open Junior II Standard (13) 3. Armands Goldbergs – Anastasija Cernigova 8. Haralds Baltalksnis – Estere Ruja

WDSF Open Junior I Standard (13) 1. Jegors Prokins – Polina Karimova 2. Romans Bogdanovs – Patricija Paula Vindele 6. Aleksejs Scerbakovs – Vladislava Grigalcuka 8. Kristers Margers Katins – Kate Bobriseva

Aicinām iespēju robežās izmantot attālinātos saziņas līdzekļus: vitof@ml.lv, jarajs@hotmail.com, lsdf@ml.lv Birojā-Trešdienās no 10:00-14:00
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 01 02 03 04
Dzintarlāsīte Ziemassvētki Siguldā
05 06 07 08 09 10 11
Prezidijs 23 Rīgas Ziema
12 13 14 15 16 17 18
Mūsu Cerības
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 01