LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Ziemassvētki Siguldā I, II daļa

Date
3. December
Reg. date
to 1. December, 2023
Persons
Vilmārs Ivuškāns (Responsible)
Clubs
Address
Siguldas Sporta centrs
Ata Kronvalda 7a
Sigulda
Latvia
Documents
Ziemassvētki Siguldā
updated: 3. December
Christmas in Sigulda
updated: 30. November
Total reg. 347
Results

Reģistrācija 9:30-10:15
Group Years Class Quant.
Solo 2017 y. and young. 2d 2017-2021 14
Solo 2016 y. and young. 2 dances 2016-2021 15
Solo 2015 y. and young. 1-2 levels 2 dances 2015-2021 4
Solo 2015 y. and young. 1-2 levels 3 dances 2015-2021 12
Solo 2014 y. and young. 1-2 levels 3 dances 2014-2021 I,I2 3
Solo 2012 y. and young. 1-2 levels 3 dances 2012-2021 2
Solo Ch cup - 8

Reģistrācija 10:30-11:15
Group Years Quant.
Solo 2015 y. and young. 4 dances 2015-2021 12
Solo 2013 y. and young. 4 dances 2013-2021 7
Solo 2011 y. and young. 4 dances 2011-2021 8
Solo 6 dances 2007-2021 15
Solo W cup - 13
Solo Ch cup - 18
Solo LA 2 cup Ch,J - 17

Reģistrācija 12:15-13:00
Group Years Class Quant.
Beginners 2018 y. and young. 1st level 2 dances 2018-2021 I 4
Beginners 2017 y. and young. 1st level 2 dances 2017-2021 I 13
Beginners 2015 y. and young. 1-2 levels 2 dances 2015-2021 I,I2 10
Beginners 2011 y. and young. 2-3 levels 4 dances 2011-2021 I2,I3 11
Juvenile I E4 2014-2020 E4 6
Juvenile II E4 2012-2013 E4 10

Reģistrācija 13:30-14:15
Group Years Class Quant.
Beginners 2016 y. and young. 1-2 levels 3 dances 2016-2021 I,I2 15
Beginners 2016 y. and young. 1-2 levels 4 dances 2016-2021 I,I2 7
Beginners 2014 y. and young. 1st level 2 dances 2014-2021 I 2
Beginners 2014 y. and young. 1-2 levels 3 dances 2014-2021 I,I2 6
Beginners 2014 y. and young. 1-2 levels 4 dances 2014-2021 I,I2 5
Beginners 2013 y. and young. 2-3 levels 4 dances 2013-2021 I2,I3 15
Beginners LA J cup - I 8
Beginners LA Ch cup - I 11
Juvenile I+II E4 2012-2020 E4 13
Junior I+II E4 2008-2011 E4 7

Reģistrācija 15:30-16:15
Group Years Class Quant.
Juvenile I+II E6 2012-2020 E6 6
Junior II + Youth C/B ST 2005-2009 B,C 3
Junior I E4 2010-2011 E4 7
Junior II + Youth C/B LA 2005-2009 B,C 9

Reģistrācija 15:45-16:15
Group Years Class Quant.
Junior I+II E6 2008-2011 E6 5
Junior II + Youth D ST 2005-2009 D 3
Youth + Adult C/B/A ST 1923-2007 A,B,C 6
Senior III+IV ST 1923-1973 4
Junior II + Youth D LA 2005-2009 D 4
Youth + Adult C/B/A LA 1923-2007 A,B,C 9