LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Valentīndienas kauss

Date
10. February
Reg. date
to 7. February, 2024
Persons
Vilmārs Ivuškāns (Responsible)
Santa Garda (Сhairman)
Clubs
Address
49. v-skola
Documents
Valentīndienas kauss
updated: 11. February
Valentine's Day cup
updated: 8. February
Total reg. 623
Results
Cup

Kausi: Jaunieši/Pieaugušie CBA ST, LA

Reģistrācija 8:00 - 8:45
Group Years Quant.
Solo 2017 y. and young. 2 dances 2017-2022 29
Solo 2016 y. and young. 2 dances 2016-2022 33
Solo 2015 y. and young. 2 dances 2015-2022 12
Solo 2015 y. and young. 3 dances 2015-2022 34
Solo 2016 y. and young. 3 dances 2016-2022 31
Solo 2013 y. and young. 3 dances 2013-2022 11
Solo Ch cup 1./2.lev. fig. - 10
Solo W cup 1./2.lev.fig. - 7

Reģistrācija 9:45- 10:30
Group Years Quant.
Solo 2015 y. and young. 4 dances 2015-2022 33
Solo 2013 y. and young. 4 dances 2013-2022 17
Solo 2011 y. and young. 4 dances 2011-2022 14
Solo 6 dances - 6
Solo W cup - 22
Solo Ch cup - 14
Solo LA cup Ch, J - 8
Solo LA cup Ch, R, J - 13

Reģistrācija 11:45- 12:30
Group Years Class Quant.
Beginners 2019 y. and young. 1st level 2 dances 2019-2022 I 5
Beginners 2017 y. and young. 1st level 2 dances 2017-2022 I 30
Beginners 2015< 1-2 levels 2 dances 2015-2021 I,I2 15
Beginners 2016 y. and young. 1-2 levels 3 dances 2016-2022 I,I2 33
Beginners 2016 y. and young. 1-2 levels 4 dances 2016-2022 I,I2 7
Juvenile I E4 2015-2021 E4 1
Juvenile II E4 2013-2014 E4 17

Reģistrācija 13:30-14:15
Group Years Class Quant.
Beginners 2014 y. and young. 1-2 levels 3 dances 2014-2022 I,I2 20
Beginners 2014 y. and young. 1-2 levels 4 dances 2014-2022 I,I2 11
Beginners 2015< 2-3 levels 4 dances 2015-2021 I2,I3 11
Beginners 2013< 2-3 levels 4 dances 2013-2021 I2,I3 20
Beginners J cup - 6
Beginners Ch cup - I 5
Beginners LA cup Ch,J - I 6
Juvenile I+II E4 2013-2021 E4 13
Junior I E4 2011-2012 E4 13

Reģistrācija 15:30-16:15
Group Years Class Quant.
Juvenile I+II E6 2013-2021 E6 7
Junior I+II E4 2009-2012 E4 8
Junior I+II D ST 2009-2012 D 9
Junior II + Youth D/C ST 2006-2010 C,D 8
Youth + Adult I D ST 1924-2008 D 1
Junior II + Youth D/C LA 2006-2010 C,D 10
Youth + Adult I ABC ST cup 1924-2008 A,B,C 15

Reģistrācija 18:00-18:45
Group Years Class Quant.
Junior I+II E6 2009-2012 E6 10
Junior I+II D LA 2009-2012 D 7
Youth + Adult I D LA 1924-2008 D 2
Youth + Adult I LA 1924-2008 8
Youth + Adult I C/B/A LA cup 1924-2008 A,B,C 22
Senior III+IV ST 1924-1974 5
Senior ST 1924-1994 4