LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Ziemassvētki Siguldā

Datums
4. decembris
Reģ. termiņš
līdz 2. decembris, 2022
Personas
Vilmārs Ivuškāns (atbildīgs)
Klubi
Adrese
Sigulda
Dokumenti
Christmas in Sigulda
atjaunināts: 1. decembris
Ziemassvētki Siguldā
atjaunināts: 1. decembris
Kopā reģ. 349
Rezultāti

Reģistrācija 9:00-9:45
Grupa Dz.gads Daudz.
Solo 2016. dz.g. un jaun. 2 dejas 2016-2020 10
Solo 2014. dz.g. un jaun. 2 dejas 2014-2020 10
Solo 2015. dz.g. un jaun. 3 dejas 2015-2020 17
Solo 2013. dz.g. un jaun. 3 dejas 2013-2020 6
Solo 2015. dz.g. un jaun. 4 dejas 2015-2020 4
Solo 2012. dz.g. un jaun. 4 dejas 2012-2020 12
Solo 2010. dz.g. un jaun. 4 dejas 2010-2020 6
Solo 2010. dz.g. un jaun. 6 dejas 2010-2020 10
Solo 2009. dz.g. un vec. 6 dejas 1922-2009 3
Solo W kauss 2006-2016 21
Solo Ch kauss 2006-2016 26

Reģistrācija 11:00-11:45
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2016. dz.g. un jaun. 1.līmenis 2 dejas 2016-2020 I 1
Iesācēji 2015. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis 2 dejas 2015-2020 I,I2 8
Iesācēji 2014. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis 2 dejas 2014-2020 I,I2 8
Iesācēji 2013. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis 3 dejas 2013-2020 I,I2 4
Iesācēji 2015. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis 3 dejas 2015-2020 I,I2 7
Iesācēji Ch kauss 2006-2020 16

Reģistrācija 12:00-12:45
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2014. dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis 4 dejas 2014-2020 I2,I3 9
Iesācēji 2012. dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis 4 dejas 2012-2020 I2,I3 13
Iesācēji 2011. dz.g. un vec. 2.-3.līmenis 4 dejas 2005-2011 I2,I3 8
Iesācēji 2014. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis 4 dejas 2014-2020 I,I2 5
Iesācēji 2012. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis 4 dejas 2012-2020 I,I2 6
Iesācēji J kauss 2006-2020 17

Reģistrācija 13:30-14:15
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Bērni I E4 2013-2019 E4 11
Bērni II E4 2011-2012 E4 14
Juniori I D ST 2009-2010 D 5
Juniori I+II E4 2007-2010 E4 12
Juniori I D LA 2009-2010 D 5

Reģistrācija 15:15-16:00
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Bērni I+II E4 2011-2019 E4 11
Bērni I+II E6 2011-2019 E6 10
Juniori II + Jaunieši C/B ST 2004-2008 B,C 4
Juniori I+II E6 2007-2010 E6 13
Juniori II + Jaunieši C/B LA 2004-2008 B,C 7

Reģistrācija 17:00-17:45
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Juniori II D ST 2007-2008 D 3
Jaunieši + Pieaugušie CBA ST 1922-2006 A,B,C 4
Seniori II ST 1922-1982 4
Seniori III+IV ST 1922-1972 5
Juniori II D LA 2007-2008 D 7
Jaunieši + Pieaugušie C/B/A LA 1922-2006 A,B 7