LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Mūsu Cerības

Datums
18. decembris
Reģ. termiņš
līdz 16. decembris, 2022
Personas
Silvija Abramova (atbildīgs)
Klubi
Adrese
Hanzas v-sk., Rīga
Grostonas iela 5
Rīga
Latvia
Dokumenti
Mūsu Cerības 2022 (LV)
atjaunināts: 16. decembris
Kopā reģ. 352
Rezultāti

Reģistrācija: 9:00-10:00, Sākums: 10:30
Grupa Dz.gads Daudz.
Meitenes solo 2016.dz.g. un jaun. (W,Ch) 2016-2020 23
Meitenes solo 2015.dz.g. un jaun. (W,Ch) 2015-2020 22
Meitenes solo 2014.dz.g. un jaun. (W,Ch,J) 2014-2020 34
Meitenes solo 2013. dz.g. un jaun. (W,Ch,J) 2013-2020 9
Meitenes solo 2012.dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2012-2020 14
Meitenes solo 2011.dz.g. un jaun. (W,V,Q,Ch,R,J) 2011-2020 6
Meitenes solo 2010.dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2010-2020 0
Meitenes solo 2009.dz.g. un jaun. (W,T,V,Q,S,Ch,R,J) 2009-2020 5
Meitenes solo LA (Ch,R,J) - 6
Meitenes solo LA (S,Ch,R,J) - 7
Meitenes solo Samba Kauss - 8
Meitenes solo Jive Kauss - 16

Reģistrācija: 11:00-12:00, Sākums: 12:30
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch) 2015-2020 I,I2 17
Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2014-2020 I,I2 8
Iesācēji 2012.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2012-2020 I,I2 12
Iesācēji 2012.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Ch,J) 2012-2020 I2,I3 3
Iesācēji 2011.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2011-2020 I2,I3 8
Iesācēji Cha Cha Cha Kauss - 7

Reģistrācija: 12:30-13:30, Sākums: 14:00
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. 1.līmenis (W,Ch) 2016-2020 I 23
Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2015-2020 I,I2 8
Iesācēji 2013.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2013-2020 I2,I3 5
Bērni I E4 2013-2019 E4 8
Bērni II E4 2011-2012 E4 16
Bērni LA 2011-2019 3
Juniori I+II E4 2007-2010 E4 8
Cha cha cha Kauss - 10

Reģistrācija: 14:30-15:30, Sākums: 16:00
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Bērni I+II E6 2011-2019 E6 8
Juniori I E6 2009-2010 E6 10
Juniori II + Jaunieši E6 2004-2008 E6 4
Juniori I D ST 2009-2010 D 4

Reģistrācija: 15:45-16:45, Sākums: 17:15
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Juniori I D LA 2009-2010 D 4
Juniori II D LA 2007-2008 D 5
Jaunieši D LA 2004-2006 D 3
Juniori II + Jaunieši CBA LA 2004-2008 A,B,C 4
Rumba Kauss - 6

Reģistrācija: 16:45-17:45, Sākums: 18:15
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Juniori II D ST 2007-2008 D 3
Jaunieši D ST 2004-2006 D 3
Juniori II + Jaunieši CBA ST 2004-2008 A,B,C 4
Jaunieši + Pieaugušie CBA LA 1922-2006 A,B,C 1
U21 LA 2002-2006 3
Seniori ST 1922-1992 3
Seniori LA 1922-1992 1