LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Baltic Rising Stars

Datums
13. - 14. aprīlis, 2024
Reģ. termiņš
līdz 9. aprīlis, 2024
Personas
Aigars Svars (atbildīgā persona)
Loreta Vainovska (atbildīgā persona)
Klubi
Adrese
Semarah Hotel Lielupe
Bulduru pr. 64/68
Jūrmala
Latvia
Dokumenti
BRS 2024 (LV)
atjaunināts: 10. aprīlis
BRS 2024 (EN)
atjaunināts: 10. aprīlis
Kopā reģ. 1162
Rezultāti
WDSF

Jūrmalas pilsētas kauss Jauniešiem LA dejās

Sestdiena, 13. aprīlis, 2024


Sākums 09:00, Reģistrācija 07:45-08:30
Grupa Dz.gads Daudz.
Solo 2017.dz.g. un jaun. (W,Ch) 2017-2022 42
Solo 2016.dz.g. un jaun. (W,Ch) 2016-2022 46
Solo 2015.dz.g. un jaun. (W,Ch,J) 2015-2022 54
Solo 2010.dz.g. un jaun. (W,V,Q,Ch,R,J) 2010-2022 47
Solo Rumbas Kauss - 53
Solo Sambas Kauss - 53

Sākums 12:00, Reģistrācija 10:45-11:30
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2015.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2015-2022 I,I2 33
Iesācēji 2013.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2013-2022 I2,I3 29
Iesācēji 2011.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2011-2022 I2,I3 18

Sākums 13:15, Reģistrācija 12:00-12:45
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji B/D 1.līmenis (W,Ch) - I 27
Bērni I+II E4 2013-2021 E4 26 (max 26)
Juniori I E4 2011-2012 E4 12 (max 14)
Juniori II D LA 2009-2010 D 14 (max 14)

Sākums 15:30, Reģistrācija 14:15-15:00
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Bērni I+II E6 2013-2021 E6 20 (max 26)
Juniori I+II E6 2009-2012 E6 23 (max 26)
Juniori II D ST 2009-2010 D 11 (max 14)

Sākums 18:00, Reģistrācija 16:45-17:30
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Juniori I D ST 2011-2012 D 8 (max 14)
Jaunieši D/C ST 2006-2008 C,D 9 (max 14)
Jaunieši + Pieaugušie CBA LA 1924-2008 A,B,C 13 (max 14)

Sākums 19:30, Reģistrācija 18:00-18:45
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Juniori I D LA 2011-2012 D 10 (max 14)
Jaunieši D/C LA 2006-2008 C,D 10 (max 14)
Jaunieši + Pieaugušie CBA ST 1924-2008 A,B,C 9 (max 14)

Svētdiena, 14. aprīlis, 2024


Sākums 08:30, Reģistrācija 07:30-08:10
Grupa Dz.gads Daudz.
Skate - Bērnu dārzs + 1.klase (W,Ch) - 8
Skate - Solo B/D + 1. klase (W,Ch) - 13
Solo 2017.dz.g. un jaun. (W,Ch) 2017-2022 24
Solo 2016.dz.g. un jaun. (W,Ch,J) 2016-2022 44
Solo 2014.dz.g. un jaun. (W,Ch,J) 2014-2022 65
Solo 2011.dz.g. un jaun. (W,Q,Ch,J) 2011-2022 59
Solo Ča-ča-ča Kauss - 66
Solo Džaiva Kauss - 56

Sākums 11:45, Reģistrācija 10:30-11:15
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Iesācēji 2017.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch) 2017-2022 I,I2 14
Iesācēji 2016.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch,J) 2016-2022 I,I2 46
Iesācēji 2014.dz.g. un jaun. 2.-3.līmenis (W,Q,Ch,J) 2014-2022 I2,I3 18

Sākums 13:00, Reģistrācija 11:45-12:30
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Bērni LA 4 dejas 2013-2021 17 (max 26)
Juniori I+II C LA 2009-2012 C 14 (max 14)
Juniori II + Jaunieši C/B LA 2006-2010 B,C 13 (max 14)

Sākums 15:00, Reģistrācija 13:45-14:30
Grupa Dz.gads Klase Daudz.
Bērni ST 4 dejas 2013-2021 18 (max 26)
Juniori I+II C ST 2009-2012 C 14 (max 14)
Juniori II + Jaunieši C/B ST 2006-2010 B,C 13 (max 14)

Sākums 16:45, Reģistrācija 15:30-16:15
Grupa Dz.gads Daudz.
Juniori I LA 2011-2012 13 (max 14)
WDSF Junior II Open Latin 2009-2012 17 (max 24)
WDSF Youth Open Standard 2006-2010 21 (max 24)

Sākums 19:15, Reģistrācija 17:45-18:30
Grupa Dz.gads Daudz.
Juniori I ST 2011-2012 10 (max 14)
WDSF Junior II Open Standard 2009-2012 14 (max 24)
WDSF Youth Open Latin 2006-2010 18 (max 24)