LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Juniori II + Jaunieši D ST LK
Baltic Rising Stars 2023

# Vārdi Valsts Klubs
1. Toms Mirķis / Laura Sermola Latvia Stars
2. Deniss Pavlovskis / Alita Krastiņa Licences termiņš ir beidzies: 01.03.2024 Latvia Viva
3. Kirils Ameļčanka / Sofija Ivanova Latvia Ziemeļblāzma
4. Gļebs Ščemeļovs / Darja Ščerbakova Latvia Rēzekne
5. Ričards Jansons / Keita Tihonova Licences termiņš ir beidzies: 01.03.2024 Latvia Mirada
6. Gustavs Pranaitis / Sandra Čepule Latvia Lielupe
7. Maksims Ivanovs / Sofija Unžakova Latvia Elfs
8. Valters Rozentāls / Keitija Čuprinska Latvia Alaudo
9. Andrei Dudakov / Hannabrit Laan Estonia Crause Tantsukool
10. Bohdan Chobotar / Kristina Kushnir Ukraine Karnaval
11. Marian Klymenko / Anastasiia Dushynska Ukraine Karnaval
12. Edvards Pavļenko / Sofja Pekareva Latvia RV Studio
13. Julius Žemaitis / Amelija Jarmalaitė Lithuania Kaspinas
14. Oliver Peetsalu / Alandra Aasma Estonia Crause TK
15. Maksims Avdejenoks / Ksenija Fjodorova Licences termiņš ir beidzies: 01.03.2024 Latvia Viva
16. Irenei Komissarov / Yulia Les'kiv Ukraine Florio
17. Dovas Mikasenas / Izabele Ciuladaite Lithuania "Cafe Latino Vilnius"
18. Meinardas Gapšys / Viktorija Burbaitė Lithuania Šypsena
19. Gustavs Grabovskis / Arianna Marija Boiko Latvia MD Dance Studio
20. Roberts Zirnis / Milana Šabanova Latvia Alaudo
21. Valentīns Jaroslavs Vildmanis / Ranele Safarova Licences termiņš ir beidzies: 01.03.2024 Latvia Darja Dance Studio
22. Rinalds Ābols / Aleksandra Dziene Licences termiņš ir beidzies: 01.03.2024 Latvia Darja Dance Studio
23. Gusts Dzintars / Samanta Vasara Licences termiņš ir beidzies: 01.03.2024 Latvia Aura
24. Kristers Gūtmanis / Nora Drungila Latvia Aura
25. Paulius Bistrovas / Dominyka Kančelskytė Lithuania Žuvėdra
26. Timurs Beilo / Milana Smirnova Latvia Viva
27. Patriks Druva / Samanta Petruka Latvia Aura
28. Ralfs Gruntmanis / Estere Paula Jankovska Licences termiņš ir beidzies: 01.03.2024 Latvia Aura
Reģistrācija ir pabeigta
Skatīt notikumu

Reģistrācija: 09:00-09:45, Sākums: 10:15

Reģistrācija: 10:15-11:00, Sākums: 11:30

Reģistrācija: 12:00-12:45, Sākums: 13:15

Reģistrācija: 14:45-15:30, Sākums: 16:00

Reģistrācija: 17:30-18:15, Sākums: 18:45


Reģistrācija: 09:15-10:00, Sākums: 10:30

Reģistrācija: 10:15-11:00, Sākums: 11:30

Reģistrācija: 12:15-13:00, Sākums: 13:30

Reģistrācija: 15:00-15:40, Sākums: 16:10
U21 LA (18)

Reģistrācija: 16:45-17:30, Sākums: 18:00
U21 ST (14)