LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Reitingi un Kausi 2020 - Juniori I E6 6 dejas (Kausi)

  • Valmiera - 19.09.2020 - piedalās 25 pāri.
  • Jelgavas Domes kauss - 08.02.2020 - piedalās 29 pāri.
Vieta Pāris Klubs Sum. 3 6 10
1 Markuss Segliņš / Elīna Rieksta Aura 760
2 Roberts Trokša / Elīza Albiņa Daces deju skola 650
3 Jānis Kotāns / Adriāna Zinere Viva 620
4 Jorens Pakalnieks / Paula Pēterāne Alaudo 580
5 Artjoms Ļedeņovs / Karalina Valdmane Lesto 575
6 Artūrs Fjodorovs / Lilite Domenika Zaļeska D & D 530
7 Nikolajs Bobkovs / Sandra Čepule Olaine 525
8 Toms Mirķis / Laura Sermola Stars 500
9 Gusts Dzintars / Estere Paula Jankovska Aura 485
10-11 Daniils Smilgiņš / Diana Karpova Boginiča DS 470
10-11 Mikus Toms Ļaksa / Amanda Adamoviča Golda 470
12 Deniss Pavlovskis / Jeļizaveta Dukure Viva 460
13 Tonijs Guntars Sinkevičs / Samanta Vasara Aura 425
14 Iļja Siņicins / Kristīne Jefimova Rēzekne 365
15-16 Rendels Grigorjevs / Kamila Kraine Rēzekne 360
15-16 Edvards Nikolājevs / Nikola Kovtuna Dīva 360
17 Marts Arikāns / Linda Jansone Deju studija "7" 350
18 Valdis Jokmanis / Anastasija Samuilova Daces deju skola 335
19-20 Emīls Ciprus / Lote Baimanova Lielupe 320
19-20 Kristers Ritiņš / Lelde Orste Steps 320
21 Ralfs Gruntmanis / Aleksandra Kniša Aura 310
22 Dāvis Neifelds / Ance Marta Neivarte Sara 280
23 Aleksandrs Kondratjevs / Daniela Festere Elfs 270
24 Deniss Daņilevičs / Taisija Tihonova Deju studija "7" 260
25 Artūrs Bikovens / Ance Meiere Rihtera deju skola 210
26 Dāniels Žeļezņakovs / Loreta Krastiņa Viva 200
27 Kristaps Lucaus / Sintija Beijere Rihtera deju skola 190
28-29 Ričards Niedrītis / Elēna Lielā-Kārkliņa Tango 140
28-29 Rihards Keišs / Brianna Sofija Svedberga RV Studio 140
30 Maksims Teļepņevs / Valērija Jonova Aura 130
31 Artjoms Guņins / Veronika Pivcaikina Aurum 120
32-35 Daniels Catlakšs / Krista Elēna Zariņa Liberta 110
32-35 Jevgenijs Semjonovs / Sofija Mogorite D & D 110
32-35 Kristaps Mulers / Natālija Stafecka Frīda 110
32-35 Maksims Ivanovs / Sofija Unžakova Elfs 110