LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Reitingi un Kausi 2020 - Bērni II E4 (Kausi)

  • Valmiera - 19.09.2020 - piedalās 17 pāri.
  • Jelgavas Domes kauss - 09.02.2020 - piedalās 25 pāri.
Vieta Pāris Klubs Sum. 3 6 10
1 Dmitrijs Urbanovičs / Darina Muntjane Elfs 670
2 Timurs Beilo / Alita Krastiņa Viva 641.7
3-4 Magnuss Drāznieks / Evelīna Meijere Lesto 635
3-4 Kristers Marģers Kātiņš / Kate Bobriševa Darja Dance Studio 635
5 Gustavs Jaunsleinis / Danija Kalita Darja Dance Studio 546.7
6 Marats Kurbatovs / Paula Kolča Lielupe 465
7 Andrejs Zvonkovs / Marija Marčenko Klasika 420
8 Aleksejs Ščerbakovs / Vladislava Grigaļčuka Darja Dance Studio 380
9 Nils Lārmanis / Emīlija Jakovļeva Stars 375
10 Timurs Maksimovs / Kerija Agra Ancīte Lielupe 365
11 Artūrs Lucaus / Dženifera Samata Rihtera deju skola 350
12-13 Gustavs Grabovskis / Maija Marija Dombrovska Dūšas Deju skola 335
12-13 Alekss Ābelītis / Marta Marija Mackeviča D & D 335
14-17 Kristens Veisbergs / Kristiāna Brikmane Darja Dance Studio 291.7
14-17 Oskars Kivrāns / Vanesa Volkova Viva 291.7
14-17 Ričards Zizlāns / Milana Smirnova Viva 291.7
14-17 Arturs Tjapko / Alisa Maldovska D & D 291.7
18-19 Tomass Šmits / Jekaterina Fiļipova Zīle 260
18-19 Marks Duboviks / Anastasija Belovinceva Lesto 260
20-21 Konstantīns Rate / Anastasija Maskaļonoka Olaine 240
20-21 Ivo Čeiss Rutkovskis / Ksenija Poberežnaja Daces deju skola 240
22 Marks Vatašs / Aurelija Upena Fokuss 230
23 Reinis Roze-Dumbraitis / Aleksandra Ustinova Zīle 215
24 Mārtiņš Opmanis / Jekaterina Fiļipova Zīle 205
25 Gustavs Freimanis / Grēta Puzinkeviča Saltāre 190
26-27 Emīls Stūrmanis / Sofija Liniņa Lielupe 185
26-27 Georgs Trjahovs / Aija Jaudzema Rihtera deju skola 185
28-29 Kristers Grigorjevs / Aleksandra Spriņģe Olaine 145
28-29 Mareks Mokšins / Sabina Grigoroviča Aura 145
30 Dāvids Osipovs / Alisa Vasiļjeva Lielupe 130
31-33 Kristians Libeks / Valērija Kudrjavceva Rihtera deju skola 110
31-33 Kristers Gūtmanis / Nora Drungila Aura 110
31-33 Rihards Jermacāns / Anastasija Sokola Balvu SS 110