LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Iesācēji 2014. dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch)
Baltic Grand Prix 2022

# Vārdi Valsts Klubs
1. Demid Malleus / Zoja Konostsjonok Estonia Kreedo Dance
2. Saveli Gontšarov / Maria Sadovnikova Estonia Kreedo Dance
3. Daniels Lopsa / Agnese Kravale Latvia Viva
4. Tomass Elksnītis / Guna Bukovska Latvia Stars
5. Renāts Korotkovs / Guna Bukovska Latvia Stars
6. Renāts Korotkovs / Šarlote Cirse Latvia Stars
7. Ralfs Šauriņš / Sofija Perepečina Latvia Stars
8. Pāvels Šatoba / Elizabete Marta Kvēpiņa Latvia Stars
9. Pāvels Šatoba / Līga Zapoļska Latvia Stars
10. Bruno Piebalgs / Annemarija Zeltiņa Latvia Stars
11. Bruno Piebalgs / Keita Bušmane Latvia Stars
12. Germans Mošenoks / Anna Burceva Latvia Vērdiņš
13. Marks Ķirķis / Elza Andersone Latvia Vērdiņš
14. Andrejs Virlāns / Paula Prižavoite Latvia Daces deju skola
15. Audris Garklāvs / Alise Reksne Latvia Daces deju skola
16. Olivers Šipkēvics / Kate Karašniece Latvia Daces deju skola
17. Uģis Kalniņš / Odrija Kuģeniece Latvia Liberta
18. Armīns Savickis / Signe Āboliņa Latvia Liberta
19. Haralds Baroniņš / Estere Cine Latvia Smolko deju studija
20. Emīls Galiņš / Patrīcija Kropa Latvia Smolko deju studija
21. Ričards Kotels / Adrija Kursīte Latvia D & D
22. Timurs Zaharovs / Alisija Čabane Latvia Lesto
23. Timurs Zaharova / Melānija Gramiko Latvia Lesto
24. Timurs Zaharovs / Anna Paņēvica Latvia Lesto
25. Dmitrijs Jasinskis / Katerina Izabella Zudiļina Latvia Smolko deju studija
26. Dmitrijs Jasinskis / Jeļizaveta Lapsa Latvia Smolko deju studija
27. Jaroslavs Francuzovs / Anna Kožukovska Latvia Smolko deju studija
Reģistrācija ir pabeigta
Skatīt notikumu

Registration: 12:00-13:00, Beginning: 14:00

Registration: 14:00-15:00, Beginning: 16:00

Registration: 15:30-16:30, Beginning: 17:30

Registration: 17:30-18:30, Beginning: 19:30


Registration: 09:00-10:00, Beginning: 11:00

Registration: 11:45-12:45, Beginning: 13:45
U21 ST (8)

Registration: 13:30-14:30, Beginning: 15:30

Registration: 15:45-16:45, Beginning: 17:45

Registration: 17:00-18:00, Beginning: 19:00


Registration: 08:30-09:30, Beginning: 10:30

Registration: 11:30-12:30, Beginning: 13:30
U21 LA (5)

Registration: 13:15-14:15, Beginning: 15:15

Registration: 15:00-16:00, Beginning: 17:00

Registration: 16:30-17:30, Beginning: 18:30