LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

NEC Youth LA
Tallinn Open 2023

# Vārdi Valsts Klubs
1. Rodion Pashchenko / Jaroslava Zemljannikova Finland
2. Nikita Haruns / Anastasija Prikul Finland
3. Arsenijs Žogins / Oļesja Pustoselova Latvia Zaļesku deju skola
4. Armands Goldbergs / Anastasija Čerņigova Latvia Vecrīga
5. Lazar Uleksin / Alisa Milova Estonia
6. Augustas Lopeta / Gabija Gumbryte Lithuania
7. Vakaris Bilcius / Melani Bartosevic Lithuania
8. Elias Saastamoinen / Emmiina Alimattila Finland
9. Frederik Roostfeldt / Ciara Simone Pirn Estonia
10. Mathias Sarapuu / Deisi-Ly Maegi Estonia
11. Kasper Toomemets / Cristella Laan Estonia
12. Kristupas Mlinskas / Liepa Rudnickaite Lithuania
13. Aleksei Sitnikov / Anastassia Salamatova Estonia
14. Henry Jurgenson / Klaudia Tammela Estonia
15. Benjamin Ahti / Hede Liis Kilp Finland
16. Jorgen Janter / Inger Uutsalu Estonia
17. Markus Andreas Otsmaa / Vita Bunina Estonia
18. Mattias Laurits / Ilon Leontjev Estonia
19. Oliver Peetsalu / Alandra Aasma Estonia Crause TK
20. Markus Kadastik / Laura Vaher Estonia Master
21. Toms Špīlbergs / Taisija Bičihina Latvia Dancers
22. Karl Kristjan Lillepea / Laura-Liis Pollu Estonia
23. Elias Haapalainen / Linnea Ahti Finland
24. Aarre Halinen / Peppi Ilona Hannele Koskinen Finland
25. Aleksandr Plohotnichenko / Helena Annama Estonia Emotion
26. Grzegorz Brzozowski / Kinga Szumanska Poland
27. Mikke Luttinen / Miina Jauhiainen Finland
28. Ernests Aksels Dimants / Marija Paščenko Latvia Daces deju skola
29. Flavius Coros / Kseniia Kosolapova Germany
Reģistrācija ir pabeigta
Skatīt notikumu

Beginning 13:00, Registration 11:30-12:30

Beginning 15:45, Registration 14:15-15:15

Beginning 18:00, Registration 16:30-17:30

Beginning 19:00, Registration 17:30-18:30


Beginning 9:30, Registration 8:00-9:00

Beginning 11:00, Registration 09:30-10:30

Beginning 15:00, Registration 13:30-14:30

Beginning 19:00, Registration 17:30-18:30


Beginning 10:00, Registration 8:30-9:30

Beginning 11:45, Registration 10:15-11:15

Beginning 15:15, Registration 13:45-14:45

Beginning 19:00, Registration 17:30-18:30