LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Meitenes solo 2016.dz.g. un jaun. 1.-2.līmenis (W,Ch)
Dance Star 2024

# Vārdi Valsts Klubs
1. Sofija Butrima Latvia SDK "Rēzekne"
2. Alise Guļbinska Latvia SDK " Rēzekne"
3. Alise Petrova Latvia Zaharņova deju skola
4. Elīna Gasparoviča Latvia Zaharņova deju skola
5. Laura Gribonika Latvia Zaharņova deju skola
6. Anete Skutele Latvia Zaharņova deju skola
7. Enija Silkāne Latvia Zaharņova deju skola
8. Estere Lepere Latvia Zaharņova deju skola
9. Vlada Rorbaha Latvia Zaharņova deju skola
10. Dominika Pranča Latvia Zaharņova deju skola
11. Eva Valaine Latvia Zaharņova deju skola
12. Rebeka Prikule Latvia Zaharņova deju skola
13. Karlina Prikule Latvia Zaharņova deju skola
14. Uļjana Korha Latvia Zaharņova deju skola
15. Jesenija Titova Latvia Zaharņova deju skola
16. Sofija Paura Latvia Zaharņova deju skola
17. Milana Šumane Latvia Zaharņova deju skola
18. Alīna Zagorska Latvia Zaharņova deju skola
19. Laura Ļeonoviča Latvia Zaharņova deju skola
20. Ksenija Murašova Latvia Viva
21. Ąžuolas Slavinskas Lithuania Efektas
22. Eva Milančiūtė Lithuania Efektas
23. Estere Luisa Gļauda Latvia SDK "Rēzekne"
24. Adelina Daņilova Latvia Saulcerīte
25. Augustė Prenytė Lithuania Domino
26. Juna Baciuskaite Lithuania Vyja
27. Evelīna Mūrniece Latvia Steps
28. Ramona Opolā Latvia Viva
29. Adria Andža Latvia Viva
30. Dārta Saukāne Latvia Viva
31. Agate Leščinska Latvia Viva
32. Krista Pētersone Latvia Boginiča DS
33. Kamilla Keviša Latvia Boginiča DS
34. Violeta Kreipāne Latvia Boginiča DS
35. Gabriela Korsaka Latvia Boginiča DS
36. Aleksandra Parfjonova Latvia Boginiča DS
37. Lidija Banderytė Lithuania Ugnės pramoginių šokių studija
38. Roksana Kraukle Latvia Zaharņova deju skola
39. Ksenija Gerasimova Latvia Zaharņova deju skola
Reģistrācija ir pabeigta
Skatīt notikumu

Sākums 10:15, Reģistrācija 9:00-9:45

Sākums 13:00, Reģistrācija 11:45-12:30

Sākums 15:00, Reģistrācija 13:45-14:30

Sākums 17:00, Reģistrācija 16:00-16:30

Sākums 18:15, Reģistrācija 17:15-17:45
J Kauss (7)