LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rezultāti


27 Dec
21 Dec
20 Dec
19 Dec
14 Dec

Ziemassvētki 2014

ST Reitings
7 Dec

Ziemassvētki Siguldā

BI
E4+E6 6d, 
Jun I
E4+E6 6d, 
Jun II
E6+D 8d, 
Jaun+Pieaug.
C+B LA, 
Jaun+Pieaug
DC ST
6 Dec

Dzintarlāsīte 2014

BII E4
4d, 
Jun I
E4, 
Jun II
E6D LA, 
Jaun+Pieaug.
C+B ST, 
Jaun+Pieaug
AB LA
Reģistrētiies: http://vigliepaja.com/registracija
29 Nov
23 Nov

Ziemas akordi

BII
E4+E6 6d, Jun I
E6+D  8d, 
Jun II
E6D ST, 
Jun II
D+C ST, Jaun+Pieaug.
C+B LA, 
Jaun+Pieaug
DC LA
16 Nov
15 Nov

Deju pasaule

Reģistrēties: http://vigliepaja.com/registracija?sac-id=7
15 Nov
8 Nov

Baltijas zvaigznītes

LA Reitings
BI E4
4d,  Jun I
E4+E6 6d,  Jun II
D+C LA,  
Jaun+Pieaug
DC ST, 
Jaun+Pieaug
AB ST
31 Oct

Latvia Open 2014

31/10/World ChampionshipAdultTenDance 
World ChampionshipYouthTen Dance
01/11/2014OpenYouthStandard; WorldOpen Adult Standard; OpenYouthLatin
25 Oct

Siguldas rudens

BII
E4+E6 6d, 
Jun II
E6D ST, 
Jaun+Pieaug.
C+B ST , 
Jaun+Pieaug
AB ST
19 Oct

Dancers Cup

BI
E4+E6 6d, 
Jun II
E6+D 8d, 
Jun II
D+C ST, 
Jaun+Pieaug
DC LA
18 Oct

Dejas pērle

BI E4
4d, 
Jun I
E4 , 
Jun II
E6D LA
12 Oct

Zelta rudens

BII E4
4d, 
Jun I
E4+E6 6d, 
Jaun+Pieaug.
C+B ST , 
Jaun+Pieaug
DC ST, 
Jaun+Pieaug
AB LA
11 Oct

Vēju ritmi 2014

BII
E4+E6 6d, 
Jun I
E6+D  8d, 
Jun II
E6D ST, 
Jun II
D+C LA, 
Jaun+Pieaug.
C+B LA, 
Jaun+Pieaug
AB ST
5 Oct

Jelgavas Domes kauss

Novadu meistarsacīkstes
4 Oct

Mārtiņrožu laiks

ST reitings
28 Sep

Rudens 2014

10d reitings
27 Sep

Skolēnu pils kauss

BI E4
4d, 
BII E4
4d, 
Jun I
E4 , 
Jun I
E6+D  8d, 
Jun II
E6D LA, 
Jun II
D+C ST, 
Jun II
D+C LA, 
Jaun+Pieaug
DC LA, 
Jaun+Pieaug
AB LA
21 Sep

Dance Art Cup

BI
E4+E6 6d, 
Jun II
E6+D 8d
20 Sep

Z-turnīrs

LA reitings
7 Jun
25 May

Pavasaris 2014

Kausi: Jun I E4, Jun II E6D ST, Jun II E6D LA
17 May

Mazā Rīga

ST (R)
16 May
11 May

Pavasara ritmos 2014

BI E4 4d, 
BII
E4E6 6d, 
Jun II
E6D 8d, 
Jaun+Pieaug
AB ST
3 May
2 May
1 May

Magic Dance 2014

BI E4+E6
6d, 
Jun I
E4+E6 6d,
Jun II
DC ST, 
Jaun+Pieaug
DC ST
Jaun+Pieaug
DC LA
27 Apr

Siguldas pavasaris 2014

BII E4
4d, 
Jun I
E6+D  8d, 
Jaun+Pieaug.
CB ST, 
Jaun+Pieaug
AB LA
 
27 Apr
26 Apr
21 Apr
13 Apr

Daugavpils kauss

BII
E4E6 6d, 
Jun II
D+C LA, Jun II E6D ST, Jun II E6D LA,
Jaun+Pieaug.
CB LA,  
Jaun+Pieaug
DC ST
12 Apr
5 Apr
30 Mar
29 Mar
22 Mar

ST Čempionāts

Tiesneši:  Lubos Novotny (Czech Republic),
Jens Werner (Denmark),
Snieguole Wood (England),
Justyna Hawkins (Poland),
Pietro Braga (Italy),
Valeri Ivanov (Spain),
Zoltan Sandor (Hungary), Michael Herdlitzka (Austria),
Martin Pastor (Germany).
22 Mar

Dzintarjūra 2014

Jun II
E6D 8d,  
Jaun+Pieaug
DC LA, 
Jaun+Pieaug
AB ST
16 Mar
9 Mar

Pavasara kauss

Padies visiem, kas piedalījās! 
Kausi: BI E4 4d, Jun I
E6+D 8d, Jun II
D+C ST, Jaun+Pieaug.
C+B LA, Jaun+Pieaug. A+B LA
8 Mar

Dzintarlāse 2014

BII E4
4d, 
Jun II
E6+D 8d, 
Jaun+Pieaug.
C+B ST, 
Jaun+Pieaug
DC ST, Jun I E4
2 Mar

Mūsu cerības

Kausi:  BI E4+E6 6d,  Jun I E4+E6 6d   , Jun II D+C LA, Jaun+Pieaug DC LA
1 Mar

Mūsu cerības

Čempionāts Show ST,LA ;10d (R)
23 Feb
22 Feb
15 Feb

Valentīndienas kauss

BI E4 4d, 
BII
E4+E6 6d, 
Jaun+Pieaug.
C+B LA
9 Feb
8 Feb
1 Feb

Rīgas atklātās meistarsacīkstes

BI E4+E6
6d, 
Jun I
E4+E6 6d, 
Jun II
D+C ST,  
Jaun+Pieaug
AB ST
25 Jan
18 Jan

Ziemas valsis

BII E4, 
Jun I
E6+D,  
Jun II
D+C LA, 
Jaun+Pieaug.
C+B ST, 
Jaun+Pieaug
AB LA