LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rezultāti


16 Dec
15 Dec
14 Dec
14 Dec

Baltic Grand Prix - Hall 2 / Day 1

Allowed only for Lithuania, Estonia,
Latvia, Finland, Sweden,
Germany, Denmark,
Poland, Kaliningrad region, St.Petersburg region
14 Dec
9 Dec

Rīgas ziema

Reitings: Jun I LA , Bērni ST, Seniori LA
Kauss: Jaunieši CB ST, Jun II D ST, B I E4
8 Dec

Draugu dejas

Kauss: Jun II C ST, LA, B E6
2 Dec

Ziemassvētki Siguldā

Kauss: Jaunieši CB LA, Jun I E4
1 Dec

Dzintarlāsīte

Kauss: Jun II D LA, Jun I D, Jun I E6, B II E4
25 Nov
24 Nov
11 Nov

Ziemas akordi

Pēdējais
seans no 18.00 mainīts uz 17.15.
10 Nov
4 Nov
3 Nov

Latvia Open

Kauss: Jun II D ST, Jun I E6, B I E4
WDSF International Open ST,
WDSF Open LA,
WDSF
Senior II Open ST,
WDSF Youth Open ST & LA,
WDSF Junior
II Open ST & LA
27 Oct
20 Oct

Siguldas rudens

Reitings: Jun I ST , Bērni LA, Seniori ST
Kauss: Jun I D, B II E4
13 Oct

Vēju ritmi

Kauss: Jun II C ST, B E6
7 Oct

Rudens

10d reitings
Kauss: Jun II D LA, Jun I E4
29 Sep

Mārtiņrožu laiks

Kauss: Jun II D ST, Jun II C LA, Jun I D, B II E4
22 Sep

Dzintarjūras kauss

Kauss: Jun II D LA, Jun I E6, B E6
16 Sep
15 Sep

Lielais Rudens reitings

Kauss: Pieaugušie CBA ST,LA, Jaunieši CB ST,LA, Jun I E4, B I E4
3 Jun

WDSF Daugavpils Open

WDSF Open ST
WDSF Open LA
WDSF Youth Open LA
WDSF Youth Open ST
WDSF Junior II Open LA
WDSF Junior II Open ST
Kauss: Jun I E4, Jun I D
27 May
26 May
20 May
19 May

Jaunmārupe 2018

Kauss: Pieaug.CBA St, La, B E6, B I E4
13 May

WDSF SALASPILS OPEN 2018

UZMANĪBU!
Visa iepriekšējā reģistrācija ir spēkā. Pāri, kuri neatrodas pašreizējā sarakstā, piereģistrēsies sacensību vietā.
12 May

SALASPILS OPEN 2018

Kauss: Jaun.CB St, Jun I E6
4 May
29 Apr

Siguldas pavasaris

Kauss: Jun II C St, Jun II D St
28 Apr
21 Apr

Baltic Rising Stars

WDSF Youth Open LA
WDSF Youth Open ST
WDSF Junior II Open LA
WDSF Junior II Open ST
Kauss: Jun II D La
Skates,
Meiteņu solo un Iesācēju reģistrācija   https://www.dancelv.lv/lv/registration/18369
21 Apr
15 Apr

Rīgas Pavasaris

Kauss: Jaunieši CB La
14 Apr

Rēzeknes Domes kauss

Reitings 10d
Kauss: Jun I E6, B I E4
8 Apr

Dīvas kauss

Kauss: Jun II C La, B  E6
7 Apr

Dzintarlāse

Kauss: Jun II D St, Jun I E4
25 Mar
24 Mar

Mirada Cup 2018

WDSF Youth Open LA
WDSF Youth Open ST
WDSF Junior II Open LA
WDSF Junior II Open ST
Kauss: Jun I D, Jun II C ST
17 Mar
17 Mar

Deju vilnis

Kauss: Jaun. CB LA
17 Mar
11 Mar

Latvijas čempionāts LA

Jauniešu grupai ST
Kauss: Pieaug.CBA La, Jaun.CB St, Jun II C La,  Jun II D La, B I E4
Pieaugušie Latin
1. RUMBA Solo
2. RUMBA Group**
3. SAMBA Group
4. CHA-CHA-CHA Group
5. JIVE Group
6. PASO DOBLE Solo
7. PASO DOBLE Group**
10 Mar

Dzintarjūra 2018

Kauss: B II E4
Tradicionālās
sporta deju sacensības; visiem skates dalībniekiem  medaļas, diplomi;
visiem iesācējiem un meiteņu solo dalībniecēm kausi, diplomi; sporta deju grupu
finālistiem 1.-3.vietām kausi, diplomi, 4.-6.vietām medaļas, diplomi.
4 Mar
3 Mar

Pavasara kauss 2018

Uzmanību: Norises vieta ir - Rīgas Hanzas vidusskola!
Visiem meiteņu solo un iesācēju grupu dalībniekiem – diplomi un kausi !
24 Feb

SDK Mirada Kauss

Kauss: B E6
18 Feb

Skanstes balva

Kauss: Jaunieši CB St, Jun II D La, Jun I E4
Visiem
deju skates un meiteņu solo dalībniekiem - balvas un
diplomi, iesācēju
grupas dalībniekiem - kausi un diplomi; sporta klašu
dejotājiem:
1.-3.vieta kausi un diplomi; 4.-6.vieta - medaļas un diplomi
17 Feb
11 Feb
10 Feb

Latvijas čempionāts 10d

Kauss: B II E4
3 Feb

Rīgas atklātās meistarsacīkstes

Kauss: Jun II C La, Jun I E6
28 Jan
21 Jan

Jelgavas Domes kauss

Kauss: Jun I D, B II E4
20 Jan

Latvijas čempionāts ST

Jauniešu grupai LA
Kauss:Jun II D ST, Pieaugušie CBA ST, Jaunieši CB LA, Jun II C ST
Pieaugušie Standard
1. TANGO Solo
2. TANGO Group**
3. WALTZ Group
4. SLOW FOXTROT Group
5. QUICKSTEP Group
6. VIENNESE WALTZ Solo
7. VIENNESE WLATZ Group**
13 Jan