LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Rezultāti


18 Dec
17 Dec

Baltic Grand Prix

Reitings ST: Jun II, Jaunieši, Pieaugušie, Seniori 
Kauss: Jaun.CB ST, Jun II C ST
WDSF WORLD Youth Championship
WDSF WORLD Open Standard
WDSF International Open Latin
WDSF Open 10 dance
WDSF Youth Open Standard
WDSF Youth Open Latin
WDSF Senior I Open Standard
WDSF Senior I Open Latin
WDSF Senior II Open Standard
WDSF Senior II Open Latin
WDSF Senior III Open Standard
17 Dec

Baltic Grand Prix (Iesācēji)

Iesācēji, Hobby, Skate
17 Dec
16 Dec

Baltic Sea Cup

Allowed only for Lithuania, Estonia,
Latvia, Finland, Sweden,
Germany, Denmark, Poland,
Kaliningrad
region, St.Petersburg region
16 Dec
16 Dec
10 Dec

Draugu Dejas

Reitings 10d
Kauss: Pieaug.CB LA, Jun I E6, B I E4
4 Dec

Ziemassvētki Siguldā 2016

Kauss: Jaun CB ST, Jun II D LA, Jun I E4, B II E4
3 Dec

Dzintarlāsīte 2016

Kauss: Jaun.CB LA, Jun II D ST, Jun II C LA
2 Dec
27 Nov

Ziemassvētki 2016

Kauss: Jun I D, B E6
27 Nov
26 Nov
26 Nov
20 Nov
19 Nov
12 Nov

Baltijas zvaigznītes

Reitings LA
Kauss: Pieaug.CB LA, jaun.CB LA, Jun II C LA
6 Nov
5 Nov

Latvia Open 2016

Reitings ST: Bērni. Jun I, Jaunieši, Pieaugušie
Kauss: Jun II C ST, B I E4
2016 WDSF World Championship Youth Ten Dance
2016 WDSF World Cup Ten Dance
 
WDSF World Open Standard
WDSF International Open Latin
WDSF Youth Open Standard
WDSF Youth Open Latin 
4 Nov
30 Oct

Saldus kauss

Kauss: Jun II D ST, Jun II D LA, B E6
29 Oct

Dancers Cup

Kauss: Pieaug.CB LA, Jaun.CB LA, Jun I E4
22 Oct

Siguldas Rudens 2016

Kauss: Jun I D, B I E4
16 Oct

Zelta Rudens

Kauss: Jaun CB ST, Jun I E6, B II E4
15 Oct

Dinaburgas kauss

Kauss: Jun II C ST, Jun I E4
9 Oct

Rudens 2016

Reitings ST
Kauss: Jun II D LA
8 Oct

Vēju ritmi

Kauss: Jun I D, Bērni E6
1 Oct

Mārtiņrožu laiks

Reitings LA: Pieaugušie 
Kauss: Jun II D ST, Jun II C LA, B II E4
24 Sep

Skolēnu pils kauss

Reitings LA: Jaunieši, Juniori, Bērni, Seniori
Kauss: Jun I E6
22 May
21 May

Jaunmārupe 2016

ST
Kauss: Piaug CB ST, Jaun CB St, Jun II C ST,  Jun II D LA, B II E4
15 May

Zemgales kauss

Kauss: Jaun CB LA, Jun I E6
14 May

Pavasara ritmos 2016

10d: Jaunieši, Jun I 8d
Kauss: Jun II C LA, B E6
14 May
7 May
1 May

Pavasaris 2016

Kauss: Pieaug CB LA
30 Apr
24 Apr
23 Apr

Baltic Rising Stars

Rezultāti 2. laukums : http://www.dancelv.lv/results/8800
17 Apr

Daugavpils kauss

Kauss: Jaun CB ST, Jun I D, Jun II C ST
16 Apr

Siguldas pavasaris

Kauss: Jun II D ST, B II E4
9 Apr
9 Apr

Rīgas pavasaris

10d:  Pieaug, Jun II, B 6d
Kauss: Jun I E4, B I E4
3 Apr

Viva 2016

LA
Kaauss: Pieaug CB LA, Jaun CB LA, Jun II C LA
2 Apr

Dzintarlāse 2016

Kauss: Pieaug CB ST, Jun II D LA, Jun I E6
26 Mar

Mirada Cup 2016

Kauss: Jun I D, B E6
20 Mar
19 Mar

Pavasara kauss

Kauss: Jun II D ST, B I E4  
Kausi un diplomi visiem deju skates un iesācēju grupu dalībniekiem
12 Mar

Latvijas čempionāts

10d
Kauss: Jun I E4
5 Mar
28 Feb

Dzintarjūra 2016

Kauss: Jun I D, B E6
27 Feb

Latvijas čempionāts

LA. Solo dejas-CHA CHA
CHA and JIVE
Kauss: Pieaug.CB LA, Jaun.CB LA, Jun C LA
21 Feb

Ziema 2016

Kauss: Jun II D ST, Jun I E6
20 Feb
13 Feb
6 Feb

Rīgas atklātās meistarsacīkstes

Kauss: Jun II D LA, B II E4
31 Jan

Salaspils novada kauss

Kauss: Jun I E4, B I E4
Reģistrācija 30.01.
30 Jan

Latvijas čempionāts

ST Solo dejas-SLOW
FOXTROT and QUICKSTEP
Kauss: Pieaug CB ST, Jaun CB ST, Jun C ST
24 Jan
23 Jan
16 Jan