LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

LSDF sportistu reģistrs - 2024

(10 gadu un vecāki sportisti, kas piedalījušies vismaz divās LSDF reģistrētās vai starptautiskās sacensībās gada laikā)

Dalībnieku kopskaits: 600

Vārds, uzvārds Klubs Gads Vecuma grupa Fed.ID Daudzums
Alīna Kļonova Tango 1983 Seniori I
LSDF: 1165
5
Kristaps Aleksandrovs Vecrīga 1991 Pieaugušie II
LSDF: 7187
2
Karls Aņiščenko Darja Dance Studio 1996 Pieaugušie II
LSDF: 9269
6
Ilona Jokša Timšāna DS 1963 Seniori III
LSDF: 9405
8
Romualdas Jokšas Timšāna DS 1964 Seniori III
LSDF: 9406
8
Indulis Martinsons Rīgas Skolēnu pils 1964 Seniori III
LSDF: 10128
2
Baiba Martinsone Rīgas Skolēnu pils 1967 Seniori III
LSDF: 10129
2
Megija Dana Morīte Daces deju skola 1999 Pieaugušie II
LSDF: 10372
3
Betija Kaire Dzintars 2001 Pieaugušie I
LSDF: 10813
5
Romans Dobrecovs Vecrīga 1999 Pieaugušie II
LSDF: 11281
5
Ināra Strazdiņa Vecrīga 1956 Seniori IV
LSDF: 11615
4
Daniils Buinickis Mirada 2002 Pieaugušie I
LSDF: 11810
6
Ņikita Toms Dzintars 2002 Pieaugušie I
LSDF: 12059
3
Karīna Kārkliņa Dzintars 2004 Pieaugušie I
LSDF: 12299
4
Andrejs Griņevičs Dzintars 2002 Pieaugušie I
LSDF: 12441
3
Darja Dmitrijeva Mirada 2004 Pieaugušie I
LSDF: 12445
6
Milana Knirko Dzintars 2005 Pieaugušie I
LSDF: 12621
3
Marks Kravcovs Elfs 2004 Pieaugušie I
LSDF: 12746
3
Anastasija Onufrijeva Mirada 2006 Jaunieši
LSDF: 12758
2
Jānis Pilskalns Rihtera deju skola 1943 Seniori V
LSDF: 12790
3
Artūrs Briežkalns Vecrīga 2004 Pieaugušie I
LSDF: 12893
5
Jānis Krainis Rēzekne 2006 Jaunieši
LSDF: 13131
8
Deniss Mihailovs Rīgas Skolēnu pils 2004 Pieaugušie I
LSDF: 13343
9
Eva Grāvere Dzintars 2007 Jaunieši
LSDF: 13454
5
Nataļja Bačurina Elfs 1974 Seniori II
LSDF: 13657
6
Aleksandrs Ļebedevs Elfs 1957 Seniori IV
LSDF: 13658
6
Sāra Patrīcija Alveša-Di Melu Rīgas Skolēnu pils 2007 Jaunieši
LSDF: 13795
5
Gatis Simsons Dzintars 1975 Seniori II
LSDF: 13821
4
Jūlija Simsone Dzintars 1975 Seniori II
LSDF: 13822
4
Sergejs Latņikovs Deju studija "7" 1976 Seniori II
LSDF: 13829
8
Kristīne Latņikova Deju studija "7" 1978 Seniori II
LSDF: 13830
8
Sandijs Kasparsons Deju studija "7" 2006 Jaunieši
LSDF: 13852
12
Jegors Ļebedevs Rīgas Skolēnu pils 2005 Pieaugušie I
LSDF: 13853
9
Anastasija Pipare Deju studija "7" 1989 Seniori I
LSDF: 13867
8
Sergejs Pipars Deju studija "7" 1987 Seniori I
LSDF: 13868
8
Toms Špīlbergs Dancers 2006 Jaunieši
LSDF: 13875
8
Arsenijs Žogins Zaļesku deju skola 2007 Jaunieši
LSDF: 13884
4
Irina Ozerska Deju studija "7" 1958 Seniori IV
LSDF: 13892
9
Aleksandrs Ozerskis Deju studija "7" 1953 Seniori IV
LSDF: 13893
18
Pavels Samuilovs APK Dance 2011 Juniori I
LSDF: 13998
3
Amanda Meinarte Vecrīga 2006 Jaunieši
LSDF: 14012
6
Anastasija Čerņigova Vecrīga 2007 Jaunieši
LSDF: 14016
5
Klāvs Kokins D & D 2006 Jaunieši
LSDF: 14032
8
Daniils Smilgiņš Boginiča DS 2008 Jaunieši
LSDF: 14046
4
Ričards Krīviņš Amber Jūrmala 2007 Jaunieši
LSDF: 14049
3
Markuss Būmanis Lielupe 2004 Pieaugušie I
LSDF: 14063
5
Elīna Kozlāne Rēzekne 2006 Jaunieši
LSDF: 14069
7
Ņikita Isačenkovs Steps 2004 Pieaugušie I
LSDF: 14072
9
Armīns Garbars Steps 2006 Jaunieši
LSDF: 14073
10
Ksenija Jekimenko Steps 2006 Jaunieši
LSDF: 14074
10
Roberts Binders Tango 2005 Pieaugušie I
LSDF: 14095
4
Klāvs Riemers-Silarājs Daces deju skola 2007 Jaunieši
LSDF: 14166
2
Kalvis Deaks ORO 1979 Seniori II
LSDF: 14199
4
Dina Deaka ORO 1977 Seniori II
LSDF: 14200
4
Jekaterīna Koreškova Vecrīga 2006 Jaunieši
LSDF: 14222
5
Diana Karpova Boginiča DS 2007 Jaunieši
LSDF: 14277
4
Alīna Aņiščenko Elfs 2006 Jaunieši
LSDF: 14281
5
Darina Jakovļeva Elfs 2006 Jaunieši
LSDF: 14282
3
Andrejs Ivanovs Elfs 2006 Jaunieši
LSDF: 14308
5
Poļina Karimova Bossa Nova 2009 Juniori II
LSDF: 14328
3
Patrīcija Ļeonova X Dance 2006 Jaunieši
LSDF: 14330
9
Didzis Ērglis Rīgas Skolēnu pils 1972 Seniori II
LSDF: 14347
2
Kristīne Golubecka Rīgas Skolēnu pils 1973 Seniori II
LSDF: 14380
2
Diāna Amurova Tango 2003 Pieaugušie I
LSDF: 14397
4
Patrīcija Paula Vindele Vecrīga 2009 Juniori II
LSDF: 14461
7
Karalina Valdmane Lesto 2007 Jaunieši
LSDF: 14482
2
Ņika Djakona Lielupe 2008 Jaunieši
LSDF: 14493
5
Oļegs Bērziņš Vecrīga 2005 Pieaugušie I
LSDF: 14512
6
Viktorija Smoļina Vecrīga 2008 Jaunieši
LSDF: 14561
7
Juris Strazdiņš Vecrīga 1957 Seniori IV
LSDF: 14619
4
Jegors Prokins Bossa Nova 2009 Juniori II
LSDF: 14647
3
Arina Kitajeva Deju studija "7" 2007 Jaunieši
LSDF: 14649
12
Edvards Pavļenko RV Studio 2006 Jaunieši
LSDF: 14721
11
Marco Rizzotto Tango 1984 Seniori I
LSDF: 14739
5
Una Klapkalne U dance 1972 Seniori II
LSDF: 14779
3
Uldis Tomass Šimens U dance 1982 Seniori I
LSDF: 14780
3
Harijs Zablockis Deju studija "7" 1960 Seniori III
LSDF: 14781
2
Nalda Zablocka Deju studija "7" 1954 Seniori IV
LSDF: 14782
4
Dana Ļebedeva Vecrīga 2009 Juniori II
LSDF: 14809
3
Kristīne Ļipatova Rīgas Skolēnu pils 2006 Jaunieši
LSDF: 14816
9
Kamila Kraine Rēzekne 2008 Jaunieši
LSDF: 14836
5
Žanis Ivanovs Rēzekne 2006 Jaunieši
LSDF: 14841
7
Ričards Andrejs Bolšteins Lielupe 2008 Jaunieši
LSDF: 14855
2
Armands Goldbergs Vecrīga 2007 Jaunieši
LSDF: 14871
5
Dārta Ķemlere Daces deju skola 2007 Jaunieši
LSDF: 14872
2
Juris Auziņš Rihtera deju skola 1984 Seniori I
LSDF: 14882
4
Oksana Auziņa Rihtera deju skola 1981 Seniori I
LSDF: 14883
4
Agnese Maskalāne Deju studija "7" 1983 Seniori I
LSDF: 14957
2
Juris Maskalāns Deju studija "7" 1981 Seniori I
LSDF: 14958
2
Kristians Bērziņš Mirada 2006 Jaunieši
LSDF: 14974
6
Enija Viņķe Tango 2007 Jaunieši
LSDF: 14979
4
Maksims Bogdanovs Bossa Nova 2008 Jaunieši
LSDF: 15040
11
Alisa Volkova Dzintars 2008 Jaunieši
LSDF: 15063
7
Kirils Ameļčanka Ziemeļblāzma 2009 Juniori II
LSDF: 15084
5
Sofija Ivanova Ziemeļblāzma 2010 Juniori II
LSDF: 15147
5
Debora Čerepanova Vecrīga 2009 Juniori II
LSDF: 15179
4
Loreta Reinika Dzintars 2006 Jaunieši
LSDF: 15189
3
Aleksandra Horošaja Aura 2011 Juniori I
LSDF: 15196
10
Ranele Safarova Darja Dance Studio 2006 Jaunieši
LSDF: 15197
4
Haralds Baltalksnis Daces deju skola 2007 Jaunieši
LSDF: 15231
14
Taisija Bičihina Dancers 2008 Jaunieši
LSDF: 15251
8
Grigorijs Brusovs Daces deju skola 2007 Jaunieši
LSDF: 15284
10
Patrīcija Mariņaka Daces deju skola 2007 Jaunieši
LSDF: 15301
2
Marija Golubeva Amber Jūrmala 2008 Jaunieši
LSDF: 15311
3
Madara Klišāne Lielupe 2008 Jaunieši
LSDF: 15320
2
Džesika Morderere Viva 2012 Juniori I
LSDF: 15371
3
Edvards Dubino Daugavpils 2011 Juniori I
LSDF: 15410
4
Jānis Leo Zommers Mirada 2007 Jaunieši
LSDF: 15419
2
Evelīna Pālena Mario 2007 Jaunieši
LSDF: 15431
7
Iļja Siņicins Rēzekne 2008 Jaunieši
LSDF: 15432
5
Otto Viļums Deju studija "7" 2008 Jaunieši
LSDF: 15451
12
Kristiāns Kalvāns Vecrīga 2008 Jaunieši
LSDF: 15477
3
Renārs Eihmanis Duets 2009 Juniori II
LSDF: 15492
8
Gustavs Klints Stars 2007 Jaunieši
LSDF: 15493
3
Markuss Segliņš Aura 2007 Jaunieši
LSDF: 15526
9
Elīna Rieksta Aura 2007 Jaunieši
LSDF: 15539
9
Estere Anna Sileniece Dzintars 2007 Jaunieši
LSDF: 15541
2
Toms Mirķis Stars 2007 Jaunieši
LSDF: 15573
4
Laura Sermola Stars 2007 Jaunieši
LSDF: 15575
4
Aleksija Pavlova Vecrīga 2012 Juniori I
LSDF: 15584
6
Ruslans Kravčenko Ziemeļblāzma 2011 Juniori I
LSDF: 15607
6
Alisa Maščenko Dzintars 2006 Jaunieši
LSDF: 15630
14
Raiens Dūša Daces deju skola 2009 Juniori II
LSDF: 15632
7
Olivers Kozlovskis Balvu SS 2009 Juniori II
LSDF: 15658
2
Edvards Rinmanis Saltāre 2010 Juniori II
LSDF: 15679
2
Marats Kurbatovs Lielupe 2010 Juniori II
LSDF: 15691
4
Roberts Meikšāns Dzintars 2008 Jaunieši
LSDF: 15694
7
Lelde Orste Steps 2008 Jaunieši
LSDF: 15724
9
Aleksandrs Jurženkovs X Dance 2006 Jaunieši
LSDF: 15728
9
Marts Arikāns Deju studija "7" 2009 Juniori II
LSDF: 15753
8
Keita Karolīna Dimante D & D 2008 Jaunieši
LSDF: 15797
8
Kārlis Gustavs Kažoks Tango 2007 Jaunieši
LSDF: 15832
4
Hugo Zīlnieks Rihtera deju skola 2007 Jaunieši
LSDF: 15839
3
Maksims Namikins Amber Jūrmala 2010 Juniori II
LSDF: 15851
10
Roberta Zorģe Aura 2007 Jaunieši
LSDF: 15859
9
Romans Bogdanovs Vecrīga 2009 Juniori II
LSDF: 15865
7
Milana Smirnova Viva 2011 Juniori I
LSDF: 15866
3
Aleksejs Haritonovs Elfs 2010 Juniori II
LSDF: 15880
7
Maksims Ivanovs Elfs 2008 Jaunieši
LSDF: 15881
7
Sofija Unžakova Elfs 2009 Juniori II
LSDF: 15882
7
Oļesja Pustoselova Zaļesku deju skola 2008 Jaunieši
LSDF: 15914
4
Ivo Buliņš Vecrīga 2008 Jaunieši
LSDF: 15918
7
Dastins Kazlausks Rihtera deju skola 2009 Juniori II
LSDF: 15936
7
Artūrs Ričards Kuncevičs Rīgas Skolēnu pils 2008 Jaunieši
LSDF: 15944
5
Juris Zeiza Dzintars 2008 Jaunieši
LSDF: 15974
5
Kate Bobriševa Darja Dance Studio 2009 Juniori II
LSDF: 15996
9
Tonijs Guntars Sinkevičs Aura 2008 Jaunieši
LSDF: 16009
9
Kristers Marģers Kātiņš Darja Dance Studio 2009 Juniori II
LSDF: 16012
9
Vadims Šurins Mario 1988 Seniori I
LSDF: 16058
3
Anastasia Meshkova Mario 1993 Pieaugušie II
LSDF: 16059
3
Paula Kolča Lielupe 2011 Juniori I
LSDF: 16077
4
Valters Rozentāls Alaudo 2009 Juniori II
LSDF: 16093
6
Keitija Čuprinska Alaudo 2009 Juniori II
LSDF: 16094
6
Dālija Ritiņa Rēzekne 2007 Jaunieši
LSDF: 16103
8
Kamile Kumancova Elfs 2011 Juniori I
LSDF: 16119
3
Milana Beļajeva Tango 2010 Juniori II
LSDF: 16122
6
Kristiāns Reinis Strūbergs Tango 2010 Juniori II
LSDF: 16123
6
Vanessa Macāne Deju studija "7" 2010 Juniori II
LSDF: 16126
8
Ivo Zvaigzne Vecrīga 2010 Juniori II
LSDF: 16128
6
Elizabete Podojņika Dance Masters 2011 Juniori I
LSDF: 16181
4
Jevgenija Malahova Elfs 2011 Juniori I
LSDF: 16182
7
Qianhe Ni Klasika 2010 Juniori II
LSDF: 16187
2
Alise Musijenko Stars 2010 Juniori II
LSDF: 16194
3
Timurs Beilo Viva 2009 Juniori II
LSDF: 16204
3
Ksenija Samuilova Bossa Nova 2014 Bērni II
LSDF: 16222
3
Rūdolfs Dreiblathens Lesto 2009 Juniori II
LSDF: 16238
2
Evelīna Meijere Lesto 2009 Juniori II
LSDF: 16239
7
Evelina Kirčenko Zemgalīte 2007 Jaunieši
LSDF: 16263
2
Valentīns Jaroslavs Vildmanis Darja Dance Studio 2007 Jaunieši
LSDF: 16275
4
Sintija Beijere Amber Jūrmala 2009 Juniori II
LSDF: 16305
5
Annija Pinne Amber Jūrmala 2010 Juniori II
LSDF: 16332
10
Natālija Stafecka Frīda 2007 Jaunieši
LSDF: 16342
4
Agnija Voitkeviča Daces deju skola 2012 Juniori I
LSDF: 16350
5
Amanda Adamoviča Daces deju skola 2008 Jaunieši
LSDF: 16364
10
Semjons Soboļevs Elfs 2011 Juniori I
LSDF: 16373
3
Adele Kozlovska Rīgas Skolēnu pils 2006 Jaunieši
LSDF: 16401
9
Jeļizaveta Šimane Zaharņova deju skola 2007 Jaunieši
LSDF: 16407
5
Paula Linde Dzintars 2011 Juniori I
LSDF: 16408
5
Kristiāns Albiņš Dance Masters 2011 Juniori I
LSDF: 16409
4
Vincents Goldmanis Ventspils 2009 Juniori II
LSDF: 16412
2
Aurelija Upena Amber Jūrmala 2010 Juniori II
LSDF: 16421
7
Laura Eglīte Rihtera deju skola 2007 Jaunieši
LSDF: 16425
3
Violetta Levchenko Vecrīga 2001 Pieaugušie I
LSDF: 16433
5
Rauls Liepiņš Mario 2010 Juniori II
LSDF: 16440
2
Karolīna Oševerova-Aļenoviča Zaļesku deju skola 2011 Juniori I
LSDF: 16452
4
Kristers Gūtmanis Aura 2009 Juniori II
LSDF: 16465
6
Ģirts Bukovskis Stars 2009 Juniori II
LSDF: 16478
3
Alīna Pelse Stars 2009 Juniori II
LSDF: 16482
3
Sebastians Rudusāns Lielupe 2009 Juniori II
LSDF: 16513
15
Jurģis Binders Tango 2010 Juniori II
LSDF: 16530
5
Elīza Makrecka Lielupe 2011 Juniori I
LSDF: 16535
5
Aigars Fakss Ziemeļblāzma 2011 Juniori I
LSDF: 16555
5
Polina Stavinska Ziemeļblāzma 2012 Juniori I
LSDF: 16556
6
Arina Pavļenko Tango 2010 Juniori II
LSDF: 16572
5
Artūrs Karpovičs Ziemeļblāzma 2011 Juniori I
LSDF: 16578
3
Elizabete Laicāne Ziemeļblāzma 2011 Juniori I
LSDF: 16602
3
Ksenija Aksjonova Daces deju skola 2010 Juniori II
LSDF: 16606
7
Roberts Briežkalns Daces deju skola 2010 Juniori II
LSDF: 16607
7
Vanesa Volkova Viva 2010 Juniori II
LSDF: 16612
3
Arsenijs Lačinovs Zaļesku deju skola 2011 Juniori I
LSDF: 16618
4
Roberts Osokins Lielupe 2011 Juniori I
LSDF: 16621
5
Linda Jansone Deju studija "7" 2008 Jaunieši
LSDF: 16641
12
Sandijs Gusts Druseiks Rollo Dance Studio 2013 Bērni II
LSDF: 16652
3
Kristaps Lucaus Amber Jūrmala 2008 Jaunieši
LSDF: 16670
5
Marks Kļaviņš Daces deju skola 2012 Juniori I
LSDF: 16680
5
Alekss Čivčišs Rēzekne 2011 Juniori I
LSDF: 16682
4
Adriāna Orlovska Rēzekne 2011 Juniori I
LSDF: 16683
4
Gļebs Ščemeļovs Rēzekne 2009 Juniori II
LSDF: 16684
4
Darja Ščerbakova Rēzekne 2011 Juniori I
LSDF: 16685
4
Marsella Barovska Rihtera deju skola 2009 Juniori II
LSDF: 16686
7
Jegors Pizāns Amber Jūrmala 2010 Juniori II
LSDF: 16689
4
Stepans Ļebedevs Daces deju skola 2011 Juniori I
LSDF: 16726
8
Madara Borisa Balvu SS 2012 Juniori I
LSDF: 16744
4
Jānis Logins Balvu SS 2011 Juniori I
LSDF: 16745
2
Roberts Zirnis Alaudo 2009 Juniori II
LSDF: 16746
8
Edvards Zeiza Dzintars 2011 Juniori I
LSDF: 16748
5
Alise Lipska Bossa Nova 2009 Juniori II
LSDF: 16766
11
Vicenc Torremade Sanz Daces deju skola 1998 Pieaugušie II
LSDF: 16784
3
Oskars Vasiļjevs Bossa Nova 2012 Juniori I
LSDF: 16790
3
Ance Meiere Mirada 2010 Juniori II
LSDF: 16824
6
Gustavs Grabovskis MD Dance Studio 2009 Juniori II
LSDF: 16832
10
Arianna Marija Boiko MD Dance Studio 2011 Juniori I
LSDF: 16871
10
Ričards Zizlāns Amber Jūrmala 2010 Juniori II
LSDF: 16902
8
Oskars Kivrāns Viva 2010 Juniori II
LSDF: 16904
3
Nikole Umanska APK Dance 2013 Bērni II
LSDF: 16909
9
Karina Giloveiņa Boginiča DS 2009 Juniori II
LSDF: 16916
2
Aleksejs Ļipatovs Frīda 2007 Jaunieši
LSDF: 16920
4
Aļona Oboļeviča Boginiča DS 2011 Juniori I
LSDF: 16921
2
Anastasija Aferonoka Boginiča DS 2012 Juniori I
LSDF: 16931
10
Emīlija Jakovļeva Stars 2010 Juniori II
LSDF: 16943
2
Rolands Šumeiko Amber Jūrmala 2009 Juniori II
LSDF: 16944
7
Katrīna Indāne Bossa Nova 2010 Juniori II
LSDF: 16946
4
Ēriks Kraucis Alaudo 2010 Juniori II
LSDF: 16947
6
Jānis Lankrets Mario 2006 Jaunieši
LSDF: 16949
7
Vladislava Grigaļčuka Darja Dance Studio 2011 Juniori I
LSDF: 16971
8
Aleksejs Ščerbakovs Darja Dance Studio 2010 Juniori II
LSDF: 16972
8
Danija Kalita Darja Dance Studio 2010 Juniori II
LSDF: 16974
8
Reinis Vītols Darja Dance Studio 2010 Juniori II
LSDF: 16988
9
Amēlija Grieta Strujevska Aura 2010 Juniori II
LSDF: 16992
10
Amelia Bistrova Darja Dance Studio 2011 Juniori I
LSDF: 16996
9
Jaroslavs Dekterjovs Aura 2010 Juniori II
LSDF: 16997
10
Magnuss Drāznieks Lesto 2010 Juniori II
LSDF: 16999
7
Nora Drungila Aura 2009 Juniori II
LSDF: 17003
6
Matiass Gekovs Aura 2010 Juniori II
LSDF: 17004
8
Ralfs Rozenbergs Aura 2010 Juniori II
LSDF: 17005
10
Karīna Vasilisa Dmitrenko Aura 2011 Juniori I
LSDF: 17012
10
Jesenija Meikšāne Aura 2011 Juniori I
LSDF: 17013
8
Samanta Petruka Aura 2010 Juniori II
LSDF: 17016
8
Mairis Dzalbs D & D 2013 Bērni II
LSDF: 17029
2
Anastasija Aristova Boginiča DS 2012 Juniori I
LSDF: 17033
3
Ksenija Hudjakova Daces deju skola 2012 Juniori I
LSDF: 17036
2
Estere Cine Smolko deju studija 2014 Bērni II
LSDF: 17039
2
Nikola Šehavcova Aurum 2011 Juniori I
LSDF: 17051
14
Ekaterina Degtyareva Elfs 2012 Juniori I
LSDF: 17072
2
Milana Šabanova Alaudo 2010 Juniori II
LSDF: 17074
8
Roberts Zuters Zīle 2012 Juniori I
LSDF: 17087
4
Evelīna Estere Josta Ventspils 2010 Juniori II
LSDF: 17093
2
Eva Urbanoviča Deju studija "7" 2011 Juniori I
LSDF: 17097
4
Karīna Hmeļņicka Smolko deju studija 2011 Juniori I
LSDF: 17130
8
Haralds Greiers Lielupe 2013 Bērni II
LSDF: 17142
4
Linda Bāra Daces deju skola 2013 Bērni II
LSDF: 17144
4
Ērika Batņa Smolko deju studija 2013 Bērni II
LSDF: 17154
4
Artjoms Škuratovs Ziemeļblāzma 2012 Juniori I
LSDF: 17155
6
Martina Petruse Ziemeļblāzma 2012 Juniori I
LSDF: 17159
6
Aleksandrs Roberts Upītis Viva 2011 Juniori I
LSDF: 17164
7
Evelīna Āboltiņa Ziemeļblāzma 2011 Juniori I
LSDF: 17176
3
Emīlija Dilba Ziemeļblāzma 2012 Juniori I
LSDF: 17179
5
Artjoms Afanasjevs Viva 2012 Juniori I
LSDF: 17187
6
Ralfs Zommers Olaine 2011 Juniori I
LSDF: 17211
3
Aiga Liberte Olaine 2011 Juniori I
LSDF: 17212
8
Kristers Grigorjevs Olaine 2009 Juniori II
LSDF: 17215
8
Ļevs Tulaidans RV Studio 2008 Jaunieši
LSDF: 17231
6
Marta Odziņa MD Dance Studio 2011 Juniori I
LSDF: 17236
4
Sanija Molodcova Balvu SS 2011 Juniori I
LSDF: 17264
4
Arvis Boriss Balvu SS 2010 Juniori II
LSDF: 17266
4
Demids Naumenko APK Dance 2011 Juniori I
LSDF: 17280
4
Nora Mahte Rollo Dance Studio 2014 Bērni II
LSDF: 17286
3
Jana Krata Klasika 2013 Bērni II
LSDF: 17290
3
Poļina Kukina Zaļesku deju skola 2014 Bērni II
LSDF: 17294
4
Tomass Šmits Saltāre 2010 Juniori II
LSDF: 17300
3
Adriāns Dancis X Dance 2014 Bērni II
LSDF: 17327
2
Agnija Šiškova Boginiča DS 2014 Bērni II
LSDF: 17334
3
Monta Leite Rihtera deju skola 2011 Juniori I
LSDF: 17350
8
Amanda Čakša Zelta Solis 2011 Juniori I
LSDF: 17359
7
Patrīcija Krasnova Lielupe 2011 Juniori I
LSDF: 17361
15
Mārtiņš Korzēnoks Zelta Solis 2011 Juniori I
LSDF: 17365
7
Elizabete Fromholde Saltāre 2013 Bērni II
LSDF: 17367
4
Amelija Bogdane X Dance 2014 Bērni II
LSDF: 17372
2
Dawid Duda Dzintars 1999 Pieaugušie II
LSDF: 17373
5
Kristers Salna Sabīne 2011 Juniori I
LSDF: 17377
3
Kerija Cīrule Sabīne 2011 Juniori I
LSDF: 17378
3
Sandris Salna Sabīne 2011 Juniori I
LSDF: 17379
3
Marta Zeltagrauda Sabīne 2012 Juniori I
LSDF: 17382
3
Aleksandrs Meščerskihs APK Dance 2013 Bērni II
LSDF: 17391
9
Gothards Rudusāns Lielupe 2013 Bērni II
LSDF: 17406
9
Gabriela Faltiņa Alaudo 2011 Juniori I
LSDF: 17413
6
Konstantīns Ivanovs Ziemeļblāzma 2011 Juniori I
LSDF: 17430
3
Diāna Bolbate Daces deju skola 2012 Juniori I
LSDF: 17431
2
Nikola Ovsjankina Viva 2013 Bērni II
LSDF: 17434
6
Henrijs Grīnbergs Stars 2011 Juniori I
LSDF: 17447
4
Ralfs Žipris Aura 2011 Juniori I
LSDF: 17455
4
Nikolajs Suncovs Aura 2011 Juniori I
LSDF: 17456
5
Patriks Druva Aura 2009 Juniori II
LSDF: 17459
8
Markuss Bukšs Balvu SS 2011 Juniori I
LSDF: 17463
9
Elīna Locāne Balvu SS 2011 Juniori I
LSDF: 17464
9
Valērija Aleksejeva Balvu SS 2012 Juniori I
LSDF: 17465
9
Mairis Ančs Balvu SS 2012 Juniori I
LSDF: 17467
9
Reinis Logins Balvu SS 2011 Juniori I
LSDF: 17469
13
Amēlija Krivošejeva Balvu SS 2011 Juniori I
LSDF: 17470
15
Adrianna Voldeka Boginiča DS 2014 Bērni II
LSDF: 17474
3
Artūrs Reinārs Petlahs Boginiča DS 2012 Juniori I
LSDF: 17479
10
Emīls Limbēns Boginiča DS 2012 Juniori I
LSDF: 17480
3
Leons Pakalnis Aurum 2011 Juniori I
LSDF: 17484
14
Sofja Oļeiņikova Duets 2011 Juniori I
LSDF: 17487
8
Samanta Vēvere Viva 2013 Bērni II
LSDF: 17489
7
Viktoria Melnic Lielupe 2012 Juniori I
LSDF: 17492
4
Paula Rēzija Striķe RV Studio 2010 Juniori II
LSDF: 17502
6
Ronalds Martiņš Ogsts Smolko deju studija 2012 Juniori I
LSDF: 17503
4
Māris Barševskis Zaharņova deju skola 2014 Bērni II
LSDF: 17515
2
Monta Ziobrovska Sabīne 2012 Juniori I
LSDF: 17521
3
Ivans Ļitviņenko Klasika 2014 Bērni II
LSDF: 17533
3
Ksenija Zolotarjova Olaine 2012 Juniori I
LSDF: 17547
2
Nellija Nikolajeva Olaine 2013 Bērni II
LSDF: 17553
3
Dajana Čubarova Steps 2012 Juniori I
LSDF: 17564
2
Gustavs Gailums Daces deju skola 2012 Juniori I
LSDF: 17577
4
Felicita Jirgensone Laima 2012 Juniori I
LSDF: 17604
3
Karina Čičiro Elfs 2012 Juniori I
LSDF: 17607
4
Domenika Daņšina APK Dance 2012 Juniori I
LSDF: 17609
4
Darina Tarasova Elfs 2014 Bērni II
LSDF: 17610
2
Nikita Koleda Tango 2012 Juniori I
LSDF: 17612
4
Iļja Fridmans Elfs 2012 Juniori I
LSDF: 17614
2
Aleksis Latifis Rihtera deju skola 2010 Juniori II
LSDF: 17617
8
Robins Resnis X Dance 2012 Juniori I
LSDF: 17621
4
Ņikita Vinogradovs Zīle 2012 Juniori I
LSDF: 17622
2
Elvita Circene Zīle 2013 Bērni II
LSDF: 17623
4
Daniils Aksjonovs Balvu SS 2014 Bērni II
LSDF: 17632
2
Sintija Kalniņa Balvu SS 2011 Juniori I
LSDF: 17633
2
Jānis Kārkliņš Balvu SS 2011 Juniori I
LSDF: 17634
2
Karlīna Gerharde MD Dance Studio 2013 Bērni II
LSDF: 17641
11
Ksenija Paura MD Dance Studio 2009 Juniori II
LSDF: 17642
6
Eduards Ozoliņš MD Dance Studio 2011 Juniori I
LSDF: 17644
4
Una Ripa MD Dance Studio 2011 Juniori I
LSDF: 17645
8
Diāna Pasečņika MD Dance Studio 2011 Juniori I
LSDF: 17647
6
Simona Barkāne Rēzekne 2012 Juniori I
LSDF: 17670
4
Damirs Haimins Rēzekne 2014 Bērni II
LSDF: 17672
2
Viktorija Mitrāne Rēzekne 2013 Bērni II
LSDF: 17673
7
Valērija Zaiceva Rēzekne 2014 Bērni II
LSDF: 17677
4
Frīdrihs Aleksandrs Oļeiņiks Rīgas Skolēnu pils 2012 Juniori I
LSDF: 17681
4
Mairis Ziemelis Boginiča DS 2014 Bērni II
LSDF: 17683
3
Valerija Beluse Daugavpils 2012 Juniori I
LSDF: 17684
4
Kristaps Verza MD Dance Studio 2013 Bērni II
LSDF: 17694
11
Anastasija Mazurova Viva 2011 Juniori I
LSDF: 17722
7
Elisona Vierpe Aura 2011 Juniori I
LSDF: 17726
2
Rinalds Ābols Darja Dance Studio 2007 Jaunieši
LSDF: 17758
5
Aleksandra Dziene Darja Dance Studio 2008 Jaunieši
LSDF: 17759
5
Poļina Striga Vecrīga 1974 Seniori II
LSDF: 17789
2
Normunds Opolais Viva 2013 Bērni II
LSDF: 17793
6
Kristiāna Laizāne Viva 2012 Juniori I
LSDF: 17794
6
Markuss Kalniņš Viva 2012 Juniori I
LSDF: 17796
3
Vanesa Vanaga Daces deju skola 2013 Bērni II
LSDF: 17797
2
Germans Mošenoks Vērdiņš 2014 Bērni II
LSDF: 17800
4
Hardi Vahtra Dzintars 2004 Pieaugušie I
LSDF: 17805
4
Sendijs Slišāns Zīle 2013 Bērni II
LSDF: 17806
4
Renata Mihailova D & D 2008 Jaunieši
LSDF: 17807
3
Evelīna Pitkeviča D & D 2013 Bērni II
LSDF: 17810
2
Jegors Trizna Lielupe 2014 Bērni II
LSDF: 17815
6
Haralds Ozoliņš Ventspils 2014 Bērni II
LSDF: 17819
7
Elza Jurkevica Ventspils 2014 Bērni II
LSDF: 17820
7
Alekss Fogels Ventspils 2013 Bērni II
LSDF: 17821
2
Valērija Molodcova Ventspils 2012 Juniori I
LSDF: 17824
2
Amēlija Asafreja Amber Jūrmala 2014 Bērni II
LSDF: 17831
11
Anželika Asafreja Daces deju skola 2011 Juniori I
LSDF: 17832
7
Kārlis Mārtiņš Auziņš Saltāre 2011 Juniori I
LSDF: 17833
4
Daniela Ešmite Saltāre 2011 Juniori I
LSDF: 17834
2
Sofja Pekareva RV Studio 2009 Juniori II
LSDF: 17835
11
Jadviga Samoviča Rihtera deju skola 1948 Seniori V
LSDF: 17838
3
Ilona Zaneripa Rihtera deju skola 1962 Seniori III
LSDF: 17839
4
Oskars Bikovens Rihtera deju skola 1972 Seniori II
LSDF: 17840
4
Nikola Slava Klasika 2014 Bērni II
LSDF: 17847
2
Agnese Vilne Tango 2013 Bērni II
LSDF: 17848
3
Polina Namikina Amber Jūrmala 2012 Juniori I
LSDF: 17850
8
Elizabete Prancāne D & D 2014 Bērni II
LSDF: 17855
3
Pavels Zavadskis Viva 2013 Bērni II
LSDF: 17859
7
Odrija Jakuša-Kreituse Dance Masters 2014 Bērni II
LSDF: 17868
2
Beatrise Krastiņa Lielupe 2013 Bērni II
LSDF: 17872
4
Henrijs Auseklis Rīgas Skolēnu pils 2012 Juniori I
LSDF: 17887
7
Nikola Buka MD Dance Studio 2014 Bērni II
LSDF: 17889
12
Arno Krists Kaktiņš MD Dance Studio 2014 Bērni II
LSDF: 17890
12
Viktorija Varska MD Dance Studio 2012 Juniori I
LSDF: 17891
3
Francis Romanovskis Excellence 2013 Bērni II
LSDF: 17901
5
Klāvs Olands Lielupe 2013 Bērni II
LSDF: 17906
4
Klāvs Šenbergs Lielupe 2013 Bērni II
LSDF: 17907
11
Lorena Stankus Lielupe 2013 Bērni II
LSDF: 17911
11
Isabella Kupce Dance Masters 2014 Bērni II
LSDF: 17912
3
Daria Grigorjeva Zaharņova deju skola 2014 Bērni II
LSDF: 17916
4
Karolīna Deņisova Zaharņova deju skola 2014 Bērni II
LSDF: 17917
2
Rihards Reiters Aura 2012 Juniori I
LSDF: 17932
4
Roberts Dzintars Vērnieks Aura 2012 Juniori I
LSDF: 17933
4
Olivers Bilerts Aura 2012 Juniori I
LSDF: 17935
6
Emīls Ralfs Darkevics Aura 2012 Juniori I
LSDF: 17936
2
Kristiana Čaika Aura 2012 Juniori I
LSDF: 17939
3
Sofija Bulava Aura 2012 Juniori I
LSDF: 17940
4
Ance Aivare Aura 2011 Juniori I
LSDF: 17942
5
Māra Mauliņa Aura 2013 Bērni II
LSDF: 17943
8
Gustavs Gusts Kātiņš Darja Dance Studio 2010 Juniori II
LSDF: 17944
8
Eva Demidova TopDance 2014 Bērni II
LSDF: 17947
3
Aleksandrs Solomevičs TopDance 2012 Juniori I
LSDF: 17948
3
Emīlija Ungure Duets 2014 Bērni II
LSDF: 17950
5
Kristofers Baikovs Duets 2013 Bērni II
LSDF: 17952
2
Madara Magdalēna Ābele Rīgas Skolēnu pils 2013 Bērni II
LSDF: 17953
2
Laima Lība Erdmane Mario 2011 Juniori I
LSDF: 17956
2
Lin Yinan Mirada 2013 Bērni II
LSDF: 17957
2
Katrīna Elīza Odiņa Stars 2012 Juniori I
LSDF: 17959
3
Arta Buholta Stars 2012 Juniori I
LSDF: 17960
4
Sofija Gabriela Pope Stars 2012 Juniori I
LSDF: 17962
4
Timurs Trokša Daces deju skola 2014 Bērni II
LSDF: 17963
6
Mu Li Klasika 2014 Bērni II
LSDF: 17967
3
Jānis Zariņš Rēzekne 2012 Juniori I
LSDF: 17970
3
Jelizaveta Ogorodņikova Rēzekne 2012 Juniori I
LSDF: 17971
3
Ramona Griškeviča Zelta Solis 2013 Bērni II
LSDF: 17973
4
Roberts Freibergs Zelta Solis 2013 Bērni II
LSDF: 17974
4
Mark Pankratov APK Dance 2014 Bērni II
LSDF: 17976
2
Patrīcija Tīna Šmagre Stars 2012 Juniori I
LSDF: 17977
2
Natans Kirsanovs Daces deju skola 2014 Bērni II
LSDF: 17979
2
Elizabete Vilka Rīgas Skolēnu pils 2012 Juniori I
LSDF: 17981
7
Beāte Dortāne Balvu SS 2012 Juniori I
LSDF: 17983
4
Henrijs Berjozovs Balvu SS 2012 Juniori I
LSDF: 17984
4
Arnis Urbanovičs Deju studija "7" 2013 Bērni II
LSDF: 17986
4
Evelīna Pastare Zaharņova deju skola 2013 Bērni II
LSDF: 18008
6
Elīna Ābele Saltāre 2012 Juniori I
LSDF: 18012
3
Amelija Kotikova Liberta 2014 Bērni II
LSDF: 18028
2
Armīns Savickis Liberta 2014 Bērni II
LSDF: 18032
2
Marta Paula Pūce Dance Masters 2014 Bērni II
LSDF: 18037
2
Eva Dmitričenko Daces deju skola 2014 Bērni II
LSDF: 18041
3
Illia Kachurovskyi Vecrīga 2009 Juniori II
LSDF: 18042
4
Samanta Kalniņa Excellence 2013 Bērni II
LSDF: 18046
5
Gerhards Vētra Rīgas Skolēnu pils 2013 Bērni II
LSDF: 18054
2
Laima Purviņa Rīgas Skolēnu pils 2013 Bērni II
LSDF: 18055
4
Kārlis Garklāvs Dance Masters 2014 Bērni II
LSDF: 18061
2
Arina Singirska Zaharņova deju skola 2011 Juniori I
LSDF: 18062
3
Kitija Grohoļska Steps 2013 Bērni II
LSDF: 18065
2
Edgars Špunders Steps 2014 Bērni II
LSDF: 18066
2
Elena Bondare Rīgas Skolēnu pils 2013 Bērni II
LSDF: 18067
2
Olivers Taranovs Rīgas Skolēnu pils 2013 Bērni II
LSDF: 18069
2
Aivis Babris Viva 2014 Bērni II
LSDF: 18072
4
Kintija Ledvika Viva 2013 Bērni II
LSDF: 18073
4
Madara Junga Alaudo 2010 Juniori II
LSDF: 18074
6
Darja Spiridonova Deju studija "7" 2013 Bērni II
LSDF: 18076
2
Fjodors Šaņgins Deju studija "7" 2013 Bērni II
LSDF: 18077
2
Ivan Ignatenko Dzintars 2006 Jaunieši
LSDF: 18087
2
Kirills Zubovs Excellence 2014 Bērni II
LSDF: 18090
5
Kristaps Šķila Deju studija "7" 2014 Bērni II
LSDF: 18091
5
Šarlote Sarma Deju studija "7" 2014 Bērni II
LSDF: 18092
5
Jurijs Keda Dzintarkrasts 2011 Juniori I
LSDF: 18099
2
Kristina Matuševska Dzintarkrasts 2013 Bērni II
LSDF: 18100
4
Anastasija Korotajeva Dzintarkrasts 2011 Juniori I
LSDF: 18101
2
Darja Puļjanova Dzintarkrasts 2014 Bērni II
LSDF: 18106
2
Timofejs Ivļevs MD Dance Studio 2011 Juniori I
LSDF: 18108
6
Yaroslava Donchenko X Dance 2013 Bērni II
LSDF: 18109
5
Matvejs Sankins Smolko deju studija 2012 Juniori I
LSDF: 18110
8
Maksims Borisjonoks D & D 2014 Bērni II
LSDF: 18116
9
Haralds Baroniņš Smolko deju studija 2014 Bērni II
LSDF: 18133
2
Yelyzaveta Kulieshova X Dance 2013 Bērni II
LSDF: 18138
3
Artūrs Bībers Aurum 2014 Bērni II
LSDF: 18147
3
Elza Sevele Aurum 2014 Bērni II
LSDF: 18148
3
Jaroslavs Šumskis Aura 2013 Bērni II
LSDF: 18154
7
Ralfs Jauris Aura 2013 Bērni II
LSDF: 18155
4
Renārs Lanka Aura 2013 Bērni II
LSDF: 18156
5
Emīlija Moldovana Aura 2013 Bērni II
LSDF: 18157
4
Madara Ansone Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18159
3
Anna Jekste Aura 2013 Bērni II
LSDF: 18160
4
Kristiāna Kirmuška-Pūpola Olaine 2013 Bērni II
LSDF: 18166
2
Ketlīna Faulbauma Aura 2013 Bērni II
LSDF: 18170
5
Marks Jankovskis Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18172
5
Karolīna Liepiņa MD Dance Studio 2013 Bērni II
LSDF: 18179
3
Rolands Briģis MD Dance Studio 2013 Bērni II
LSDF: 18184
5
Polina Ivanitska MD Dance Studio 2014 Bērni II
LSDF: 18188
7
Niko Lībeks Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18189
4
Patrīcija Kaļķe Amber Jūrmala 2011 Juniori I
LSDF: 18191
8
Yelyzaveta Melnikovska Daces deju skola 2010 Juniori II
LSDF: 18197
8
Enija Ziemiņa Vecrīga 2014 Bērni II
LSDF: 18200
4
Yehor Biesiedin Amber Jūrmala 2012 Juniori I
LSDF: 18204
8
Dārta Jansone Saltāre 2014 Bērni II
LSDF: 18215
2
Rūta Spilva Saltāre 2014 Bērni II
LSDF: 18216
3
Ernests Meldrājs Liberta 2013 Bērni II
LSDF: 18250
2
Bruno Piebalgs Stars 2014 Bērni II
LSDF: 18253
3
Ralfs Šauriņš Stars 2014 Bērni II
LSDF: 18254
3
Annemarija Zeltiņa Stars 2014 Bērni II
LSDF: 18255
3
Evelīna Agajeva Stars 2014 Bērni II
LSDF: 18256
2
Sofija Račika Stars 2013 Bērni II
LSDF: 18257
3
Guna Bukovska Stars 2013 Bērni II
LSDF: 18258
4
Pāvels Šatoba Stars 2014 Bērni II
LSDF: 18260
2
Renāts Korotkovs Stars 2014 Bērni II
LSDF: 18262
4
Oskars Mālnieks Zaharņova deju skola 2012 Juniori I
LSDF: 18266
6
Karolina Laminska Zemgalīte 2013 Bērni II
LSDF: 18275
3
Arina Novicka Zemgalīte 2013 Bērni II
LSDF: 18279
3
Ksenija Bitmane Saltāre 2014 Bērni II
LSDF: 18281
2
Ksenija Jaščenkova Esperanza 2014 Bērni II
LSDF: 18289
2
Oļegs Kovaļovs Esperanza 2013 Bērni II
LSDF: 18290
3
Deniss Jurjāns Balvu SS 2013 Bērni II
LSDF: 18300
3
Viktorija Fjodorova Balvu SS 2011 Juniori I
LSDF: 18301
3
Marjana Lazorkina Aurum 2014 Bērni II
LSDF: 18302
4
Angelina Tukiša D & D 2014 Bērni II
LSDF: 18316
3
Alekss Kadeks Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18327
5
Marija Jurkāne Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18329
4
Amanda Bruževica Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18330
8
Beatrise Vecbrāle Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18331
11
Ketija Freimane Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18332
5
Artūrs Ločmelis Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18333
2
Sofija Prohorova Lielupe 2014 Bērni II
LSDF: 18340
5
Martins Laurens Balvu SS 2013 Bērni II
LSDF: 18353
2
Vanesa Vucina Balvu SS 2014 Bērni II
LSDF: 18354
4
Vladimirs Pilatovs Balvu SS 2013 Bērni II
LSDF: 18358
4
Agneta Korņejeva Balvu SS 2014 Bērni II
LSDF: 18364
2
Roberta Ķēde Sara 2013 Bērni II
LSDF: 18366
4
Keita Trokša Sara 2013 Bērni II
LSDF: 18368
2
Paula Aleksa Riekstiņa Sara 2010 Juniori II
LSDF: 18369
5
Kristina Bondareva Mirada 2014 Bērni II
LSDF: 18370
5
Nikolajs Veinbergs Mirada 2014 Bērni II
LSDF: 18371
3
Elena Veinberga Mirada 2014 Bērni II
LSDF: 18372
3
Anna Sokolovska Mirada 2014 Bērni II
LSDF: 18373
5
Dmitrijs Ņikišins Mirada 2014 Bērni II
LSDF: 18374
5
Amēlija Vihristjuka Mirada 2014 Bērni II
LSDF: 18375
3
Daniils Surmenko Mirada 2014 Bērni II
LSDF: 18377
5
Gustavs Glužģis Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18378
3
Amanda Gile Zīle 2014 Bērni II
LSDF: 18381
3
Lauma Berķe Zīle 2014 Bērni II
LSDF: 18382
6
Haralds Vītols Zīle 2014 Bērni II
LSDF: 18383
3
Alise Pošeika Zīle 2014 Bērni II
LSDF: 18384
2
Darja Zeiļa Saulcerīte 2009 Juniori II
LSDF: 18402
2
Elizabete Bediķe Mirada 2013 Bērni II
LSDF: 18415
2
Efia Baranauska Balvu SS 2013 Bērni II
LSDF: 18417
2
Artjoms Filatovs Zaharņova deju skola 2013 Bērni II
LSDF: 18426
2
Elza Zemmere Rīgas Skolēnu pils 2012 Juniori I
LSDF: 18449
2
Gustavs Mažuika Rīgas Skolēnu pils 2013 Bērni II
LSDF: 18451
6
Evelīna Kaņepe Aurum 2013 Bērni II
LSDF: 18462
2
Aleksandrs Kvitka Mirada 2014 Bērni II
LSDF: 18485
3
Jekaterina Bokiša Dancers 2014 Bērni II
LSDF: 18492
2
Leila Uresina Mario 2013 Bērni II
LSDF: 18496
2
Jēkabs Grudulis Mario 2013 Bērni II
LSDF: 18497
2
Emīlija Aleksa Vilkosta Vecrīga 2014 Bērni II
LSDF: 18517
4
Leons Zariņš Deju studija "7" 1960 Seniori III
LSDF: 18535
3
Diāna Zariņa Deju studija "7" 1964 Seniori III
LSDF: 18536
3
Zane Brūvere Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18559
5
Ņikita Jefimovs Alaudo 2011 Juniori I
LSDF: 18565
6
Sindija Rāga Lielupe 2012 Juniori I
LSDF: 18566
3
Arhips Orehs Daugavpils 2013 Bērni II
LSDF: 18571
3
Odrija Markoviča Olaine 2014 Bērni II
LSDF: 18574
3
Dayana Nikon Darja Dance Studio 1997 Pieaugušie II
LSDF: 18575
6
Arina Ribčinska Lielupe 2011 Juniori I
LSDF: 18577
5
Marta Rozīte Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18578
3
Sandris Meistars Rollo Dance Studio 2013 Bērni II
LSDF: 18583
4
Amanda Bušmane Aura 2014 Bērni II
LSDF: 18597
3
Endijs Pabērzis Sabīne 2014 Bērni II
LSDF: 18612
3
Melisa Ziobrovska Sabīne 2014 Bērni II
LSDF: 18613
2
Sofija Strazde Sabīne 2014 Bērni II
LSDF: 18615
2
Laura Kirfa Sabīne 2014 Bērni II
LSDF: 18618
2
Eduards Alekss Gembergs Sabīne 2014 Bērni II
LSDF: 18621
2
Ikars Ruņģis Sabīne 2013 Bērni II
LSDF: 18622
2
Anna Krūmiņa Sabīne 2014 Bērni II
LSDF: 18623
2
Arina Zhurbenko Viva 2013 Bērni II
LSDF: 18626
5
Paula Petrauska Sabīne 2012 Juniori I
LSDF: 18630
3
Kadrija Kapša MD Dance Studio 2014 Bērni II
LSDF: 18647
7
Tīna Štrodaha Mario 2014 Bērni II
LSDF: 18652
4
Jasmīna Bergholca Mario 2012 Juniori I
LSDF: 18653
5
Dominiks Vāvers Mario 2014 Bērni II
LSDF: 18654
4
Luīze Lakutijevska MD Dance Studio 2013 Bērni II
LSDF: 18657
2
Maksims Simonovs Zaharņova deju skola 2008 Jaunieši
LSDF: 18658
3
Valērija Šnikere Zaharņova deju skola 2011 Juniori I
LSDF: 18659
3
Markuss Šilovs Darja Dance Studio 2014 Bērni II
LSDF: 18661
7
Karolīna Markus-Narvila Darja Dance Studio 2013 Bērni II
LSDF: 18662
7
Evelīna Markus-Narvila Darja Dance Studio 2008 Jaunieši
LSDF: 18663
3
Zlata Solomjanaja TopDance 2013 Bērni II
LSDF: 18667
4
Elīna Skurjate Stars 2010 Juniori II
LSDF: 18679
2
Aleksandrs Zlatomirs Gatauļins Darja Dance Studio 2014 Bērni II
LSDF: 18682
6
Timurs Guņins Deju studija "7" 2014 Bērni II
LSDF: 18690
4
Arca Gurpinar Daces deju skola 2005 Pieaugušie I
LSDF: 18692
2
Rodrigo Picka Duets 2014 Bērni II
LSDF: 18701
3
Roberts Kvāls Aura 2013 Bērni II
LSDF: 18722
2
Aleksandrs Sadomcevs Aurum 2014 Bērni II
LSDF: 18747
4
Arsenijs Lastovka Duets 2014 Bērni II
LSDF: 18760
5
Simona Eriksone Aurum 2014 Bērni II
LSDF: 18774
2
Elizabete Šaršūne Aurum 2013 Bērni II
LSDF: 18801
3
Zlata Komova Mirada 2014 Bērni II
LSDF: 18808
2
Georgs Ošāns Zīle 2013 Bērni II
LSDF: 18816
2
Uno Bruno Lagzdiņš Darja Dance Studio 2014 Bērni II
LSDF: 18824
6
Emīlija Simaite Darja Dance Studio 2012 Juniori I
LSDF: 18825
6
Marks Bališs Zaļesku deju skola 2014 Bērni II
LSDF: 18827
4
Laura Trumare Ventspils 2011 Juniori I
LSDF: 18847
4
Emilija Mitrofanova Boginiča DS 2011 Juniori I
LSDF: 18863
2
Kristiāna Zīle MD Dance Studio 2011 Juniori I
LSDF: 18881
2
Eva Seņkāne MD Dance Studio 2010 Juniori II
LSDF: 18884
4
Anna Raubiško Ziemeļblāzma 2013 Bērni II
LSDF: 18901
2
Guna Pavlova Ziemeļblāzma 2011 Juniori I
LSDF: 18906
2
Iļja Šmagins Ziemeļblāzma 2013 Bērni II
LSDF: 18912
2
Polina Mihasenoka Klasika 2014 Bērni II
LSDF: 18958
2
Melisa Čaika Klasika 2014 Bērni II
LSDF: 18959
2
Kajus Kaušas Smolko deju studija 2011 Juniori I
LSDF: 18963
2
Marika Jēkabsone Saltāre 2014 Bērni II
LSDF: 18975
2
Alberts Meistars Rollo Dance Studio 2012 Juniori I
LSDF: 19017
3