LATVIJAS SPORTA DEJU FEDERĀCIJA

Čempioni 2015


ST
1. Plakitins, Artemijs / Ļečebrina, Anastasija
2. Punka, Roberts / Malysheva, Daria
3. Vilimanis, Elans Kristers / Sīmane-Ambaine, Kristīne
LA
1. Punka, Roberts / Malysheva, Daria
2. Plakitins, Artemijs / Ļečebrina, Anastasija
3. Orda, Alans / Mohova, Arina
10.d.
1. Plakitins, Artemijs / Ļečebrina, Anastasija
2. Punka, Roberts / Malysheva, Daria
3. Orda, Alans / Mohova, Arina

ST
1. Sergejevs, Sevastjans / Kļaviņa, Everita
2. Vorona, Arsenijs / Žegalina, Katerina
3. Andersons, Roberts / Rasimjonoka, Jekaterina
LA
1. Visockis, Aleksis / Kārkliņa, Karīna
2. Toms, Ņikita / Āboltiņa, Linda
3. Eriksons, Krišjānis Eduards / Knirko, Milana
10.d.
1. Visockis, Aleksis / Kārkliņa, Karīna
2. Krēmers, Jāns jānis / Viškinte, Luīze
3. Toms, Ņikita / Āboltiņa, Linda

ST
1. Šteinfelds, Ričards / Bernāte, Laura
2. Simsons, Daniels / Stražinska, Katrīna
3. Petkevičs, Leonards / Cepilova, Polina
LA
1. Šteinfelds, Ričards / Bernāte, Laura
2. Simsons, Daniels / Stražinska, Katrīna
3. Petkevičs, Leonards / Cepilova, Polina
10.d.
1. Habarovs, Niks / Putrāle, Loreta
2. Simsons, Daniels / Stražinska, Katrīna
3. Petkevičs, Leonards / Cepilova, Polina

ST
1. Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana
2. Gulbis, Everts / Kalvāne, Elīna
3. Davidovs, Iļja / Klapere, Katrīna Kora
LA
1. Gulbis, Everts / Kalvāne, Elīna
2. Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana
3. Beikmanis, Jānis Reinis / Pivina, Annija Daniela
10.d.
1. Gulbis, Everts / Kalvāne, Elīna
2. Gudovskiy, Denis / Morīte, Megija Dana
3. Dobrecovs, Romans / Dolgopolova, Maija

ST
1. Rasimjonoks, Kirils / Zhigulskaya, Varvara
2. Šuhtins, Vjačeslavs / Volkonska, Anastasija
3. Vāravs, Viesturs / Kukle, Inese
LA
1. Junelis, Karols / Golubeva, Polina
2. Aņiščenko, Karls / Klapere, Estere Beatrise
3. Voložaņinovs, Vladimirs / Kukute, Paula
10.d.
1. Junelis, Karols / Golubeva, Polina
2. Vāravs, Viesturs / Kukle, Inese
3. Leškovskis, Artūrs / Snurnicina, Darja

ST
1. Rogovenko, Andrejs / Vorončuka, Anna
2. Līnis, Edgars / Ancāne, Elīza
3. Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana
LA
1. Treijs, Kārlis / Krivosheeva, Anastasija
2. Kalva, Kristaps / Brangbour, Ludivine
3. Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana
10.d.
1. Treijs, Kārlis / Krivosheeva, Anastasija
2. Puniņš, Marts / Jākobsone, Dana
3. Junelis, Karols / Golubeva, Polina

ST
1. Simsons, Gatis / Simsone, Jūlija
2. Šimens, Uldis Tomass / Klapkalne, Una
3. Latņikovs, Sergejs / Latņikova, Kristīne
LA
1. Kisils, Viktors / Kisile, Svetlana
2. Latņikovs, Sergejs / Latņikova, Kristīne
3. Deaks, Kalvis / Deaka, Dina
10.d.
1. Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
2. Latņikovs, Sergejs / Latņikova, Kristīne
3. Nadiradze, Jurijs / Lāriņa Nadiradze, Linda

ST
1. Liepiņš, Jānis / Liepiņa, Gundega
2. Martinsons, Indulis / Martinsone, Baiba
3. Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
LA
1. Jokšas, Romualdas / Jokša, Ilona
2. Liepiņš, Jānis / Liepiņa, Gundega
3. Reiters, Valdis / Vanaga, Kristīne

ST
1. Strazdiņš, Juris / Strazdiņa, Ināra
2. Pūpols, Valērijs / Reitere, Olga
3. Ošenieks, Ivars / Žubecka, Inese


PIEAUGUŠIE VIETA DEJOTĀJI
PČ LA 45.-47. Kristaps Kalva - Ludivine Brangbour
51.53. Arturs Freimanis - Zaklina Sola.
PČ ST 24. Marts Puniņš – Dana Jēkabsone
18. Edgars Līnis – Elīza Ancāne
PČ 10 DEJAS 8. Kārlis Treijs – Anastasija Krivošeeva
EČ LA 30. Kārlis Treijs - Anastasia Krivosheeva
35. Marts Puniņš - Dana Jākobsone
EČ ST 19. Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka
18. Edgars Līnis-Elīza Ancāne
EČ 10 DEJAS 10. Marts Puniņš – Dana Jēkabsone
PK LA 21.-24. Artūrs Freimanis - Žaklīna Sola
PK ST 6. Edgars Līnis – Elīza Ancāne
PK 10 DEJAS 3. Marts Puniņš – Dana Jēkabsone
EK LA 11. Arturs Freimanis - Zaklina Sola.
EK ST 7. Edgars Līnis – Elīza Ancāne
PČ PD ST 14. Andrejs Rogovenko – Anna Vorončuka
18. I.Ozols/S.Dmitrijeva
PČ PD LA 8. Marts Smolko - Tina Bazykina
PČ U21 ST 5. Kirils Rasimjonoks - Varvara Zhigulskaya
10. Nicolas Ballester - Anna Andreicuka
PČ U21 LA 29.-30. Karols Arturs Junelis - Polina Golubeva
54. Karl Aniscenko - Estere Beatrise Klapere
JAUNIEŠI
PČ LA 4. Gudovskis/Morīte
12. Kravčenko/Zimmek
PČ ST 5. Gudovskis/Morīte
25.-26. Everts Gulbis - Elina Kalvane
PČ 10 DEJAS 5. Denis Gudovskis-Megija Dana Morīte
EČ LA 16. Everts Gulbis-Elīna Kalvāne
39. Jānis Reinis Beikmanis - Annija Daniela Pivina
EČ ST 9. Everts Gulbis-Elīna Kalvāne
11.-12. Davidovs/Klapere
EČ 10 DEJAS Everts Gulbis-Elīna Kalvāne
JUNIORI II
PČ LA 4. Leonards Petkevičs - Polina Cepilova
27. Nikita Myakshin - Luīze Kaščejeva
PČ ST 6. R.Šteinfelds/L.Barkāne
20. Simsons/Stražinska
PČ 10 DEJAS 19. Niks Habarovs - Loreta Putrale
SENIORI
PČ LA 23.-24. Viktors Kisils - Svetlana Kisile
PČ ST 17. Gatis Simsons - Julija Simsone
34. Uldis Thomas Shimens - Una Klapkalne